Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Mam wielką nadzieję że tak będzie :) mam zamiar powiedzieć gin że chciałabym spróbować może jeszcze 2 cykle bez żadnych tabletek. Być może w którymś "załapię" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove i co ?? A miałas sie ze mną na dziewczątko wymienić ;) Pamietasz?? Hehehe bardzo sie cieszę że kolejne castagnusowe maleństwo rośnie tak ładnie Szybko znasz płeć mój maluszek pewnie będzie wredny jak ja i sie dupką ustawi Wizyte mam w środę - przełozył mi Witam Oczekująca- szczęśliwa elus to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda,,,no cóż...nasze kochane dzieci mają nas w poważaniu juz d początku:) najpierw odwracają sie pupcią, a potem olewają ciepłym moczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po dostałam skierowanie na 10 badań i teraz idę się kłuć w poniedziałek, bo w piątki zawsze w przychodni mega kolejka. Zostałam zważona i zmierzona i czułam się dobrze potraktowana na wizycie państwowej. Fasolka ma już 12 mm i bije serduszko:):):):) Jeszcze odnośnie terminu nic nie wiem, ale mam się ponownie zgłosić za 2 tygodnie:) Jestem szczęśliwa:) Trzymam kciuki za wszystkie Staraczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Dzwonilam do położnej , taaaaka mega kolejka że szok, mam u niej być ok 15.00 masakra, takie mam ciary w du...z tych nerwów chyba;/;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co do płci o w chwili obecnej jest mi naprawde bez róznicy Na poczatku oboje chcielismy dziewczynkę, a teraz wszyscy mówia o lokatorze mojego brzuszka jak o chłopcu, aż w końcu sama zaczęłam tak myśleć a tu zrobi nam niespodzianke i okaże sie dziewczynką ;) Muszę dokładnie wybadać jakie imie nie podoba sie mojej tesciowej, napewno to po dziadku (jej teściu) ;) Wczoraj czytałam ż M gazetki i rady dla przyszłego taty i znalazłam świetny tekst "Pamiętaj że w środku zdenerwowanej kobiety jest Twoje dziecko" Tak długo powtarzałam to z mężem że mam nadzieję że mu się w pamięć wryło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze stwierdził że jego ulubionym zdaniem, które wypowiadam w ciązy jest "na własny koszt..." tak sie wczoraj smiałam że dziecko pewnie wstrząsów doznało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia - niestety nie mogę dotrzymać umowy gdyż mój M zabiłby mnie. Jest jeszcze nadziej, że u Ciebie będzie księżniczka więc może wymiana nie będzie potrzebna. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7510fda27d257d15.html - oto dzidzia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9822a1e0b7cbe52e.html - i jej siusiak - po lewej nóżka, po prawej nóżka a po środku :) - grzybek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wam tych dzisiejszych wizyt zazdroszcze!! Też chcę już zobaczyć środeczek i serduszko :( W dodatku się przeziębiłam. Od rana mam mega katar i boli mnie głowa. Co próbuje zasnąć to mnie teściowa waleniem garami budzi :/ Przyznam wam sie, że tak nie mogłam się doczekać tej środowej wizyty a teraz się jej boję! Nie chcę usłyszeć że jest puste jajo czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, próbuje wyłapac oczami tego siusiaka i jakoś mi to nie idzie :D Możesz troszkę naprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A , dopiero docztytałam instrukcje. :) jak ja Ci zazdroszcze!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka - wszystko będzie dobrze. pamiętaj: póki biała wkładka nie ma o co się martwić - zobacz kochana - ja tez poroniłam a teraz - odpukać !!! Będziesz jeszcze szczęśliwa i będziesz oglądała siusiaka lub cipuszkę swojego dziecka - musisz w to wierzyć !!!! Ja też w ciągłym strachu żyłam i wiem jak trudno jest myśleć pozytywnie - ale zwróć uwagę ile dobrego się tutaj dzieje. Trzymam za nas wszystkie kciuki i wierzę, ze zła passa już minęła tego forum - teraz będzie tylko radośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Lovekrove, fajny ten siusiak ;) Zorka, napewno jest wszystko w porzo!! A ja dziś24dc. Czuję się normalnie. Czasami tylko dziwny posmak w ustach - po Bromergonie i/lub Duphastonie pewnie. Wrażliwe piersi, ale nieszczególnie. Zwyczajna 2ga faza. Czasem kujnie jakiś jajnik i tyle... W niedzielę rano ostatnia tabl. Dupka i czekam na @. Może zrobię jakiś test w poniedziałek... (28dc), czyli dzień przed spodziewaną @. Zobaczę... Spróbuję kupić gdzieś ten extra czuły (wykrycie przy 10/ml) - Acon zdajsie się nazywa. Chyba że od razu w pon będzie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekove- istny orzel-ptak na schwał! ...grzybek, taaaa...toż to kondor! fajniutkie zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahha - M twierdzi, że z tej strony jest do niego podobny - ale chyba nie miał na myśli rozmiaru ??!!##@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się mysleć pozytywnie ale tak cholernie mi się dni dłużą że szok!! Też bym chciała miec syna ale obojetne co by nie było bede kochać jak nikogo na świecie :) Ale mnie śpiaczka dziś łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove...pewnie mu chodziło tylko o to,że facet;P Zora...niestety czasu sie nie przyśpieszy...my czekamy do 6.09, chyba ze uda nam sie wskoczyc w miedzyczasie na 3/4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mam skierowanie na: - morfologie, - badanie ogólne moczu, - glukoze w surowicy, - WR, - HCVAb, - grupa krwi, - odczyn Coombsa, - HIV, - toxoplazmozę, - różyczkę. Czytałam gdzieś że powienno jeszcze być HBsAg, ale tego nie dostałam, i tak dużo będą ze mnie toczyć. Zora proszę bądź spokojna, bo maluszek też odczuwa Twój stres. Wierzę, że wszystko u Ciebie będzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo...istne wapirowo będzie :) Gosia, może na raty to rozłóż jesli nie jest to na 1 skierowaniu a! i dzis zadzwoniłam do lekarza, do którego idziemy na 3/4D i umówił nas na ....jutro!!!!!!!!!!!!! :D i teraz - KTO to będzie ? -robota w 16dc przy 28-29 cyklu -do zapłodnienia doszło po ok 40 godz -ziemniaki, banany-początkowa dieta -słodkie zjem, ale nie że jak nie zjem to się skręcę -mięso mnie nie kreci -nie zbrzydłam, choć teraz ponoć pryszczki mi wyskakują (ale moze to od mleka, bo tak miewam) -nie przytyłam, wróciłam do wagi sprzed ciążowych wymiotów -szło mi w brzusio, nie w tyłek...ale ponoć troszkę sie juz rozrosłam w szerokości -brzuszek mam opływowy w dół, a nie od razu pod piersiami (tam mam bebechy) -w rodzinie męza są 11ch na 2 dz+1zmarła, u mnie po równo 10 na 10, moja mama i siostra mają na zmianę dz/ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No to idę do ośrodkaaaaa, ale mnie trzęsie;/;/ paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - prawie wsio coś napisała nie ma znaczenia :). Kiedy było owu i w jakiej odległości od niej był stosunek. U mnie 12 h przed owu- - i to wtedy szybsze - męskie - plemniory dotarły do jajeczka i jest Mikołaj. Jeżeli bzyku byłoby wcześniej o 24 h - większa szansa na dziewczynkę. Ja w to wierzę. No i jeszcze byzk od tyłu, i śluz wiesiołkiem i syropkiem dopracowany do konsystencji prawie wody :) - u mnie się sprawdziło. Aha jeszcze wg tabel chińskich miał być facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, weź z soba jakiś soczek, może być Ci słabo...albo zabrać z sobą osobę towarzyszącą. ja po pobraniu 6 fiolek na raz, miałam kręćka w głowie i musiałam opędzlowac tymbark i posiedzieć, zanim ruszyłam do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, ja się wogole zdziwilam,ze zaskoczylam :) nie mam pojęcia kiedy wtedy była owu a ten wiesiołek od tyłu to na ch czy dz? Kala czekamy na relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg tabeli - jesli brac pod uwage lata to dz, jesli lata rocznikowe ch ...ale jakos ta tabela mnie nie nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabela to taki bajer - wiadomo 50 % szans. Ja wszystko robiłam na chłopca :)) - tzn razem robiliśmy :))). Bez info kiedy była owu ciężko coś powiedzieć - no ale Asiu jutro wszystko będzie jasne :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×