Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........11..... .............10-12.09 katiaa85.............26.......wielkopolska......35 .............. 3/4.09 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 aguuula25,25.......25........śląskie.........18........ ..........01.08 kobieciatko32..... 32...podkarpackie.... 6.......... .........14.09 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02 Wanda...............24.........wlkp.....................o k20............17/02 klauduska3.........24...........łódzkie.......13................11/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........11..... .............10-12.09 katiaa85.............26.......wielkopolska......35 .............. 3/4.09 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 aguuula25,25.......25........śląskie.........18........ ..........01.08 kobieciatko32..... 32...podkarpackie.... 6.......... .........14.09 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02 Wanda...............24.........wlkp.....................o k20............17/02 klauduska3.........24...........łódzkie.......13....... .........11/02 elus1982 .............28.........Zach-pom.........3 lata.......16.03.2012 Klauduska3...Elus1982 wyciełaś :) Eluś to Ty sama od strony 3 tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusi gratuluje!! :) Jestem tu nowa, chciałam zapytać tak jak w temacie "czy z CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?" Dziś mam pierwszy dzień cyklu i wziełam 1 tabletke kupiłam też wiesiołek :) Chciałam Was zapytac jak to jest z tym costagnusem, czy jeśli teraz zaczne gp brac to brać go tylko do owulacji czy tak długo aż test pokaże 2 kreski :) ? Chodzi mi o to, że w ulotce jest napisane,żeby nie brać go w ciąży, a jeśli go bierzemy od 1 dnia cyklu i w połowie cyklu dojdzie do zapłodnienia my jeszcze o tym nie wiedząc nadal go przyjmujemy, czy on nie zaszkodzi małemu płodowi??? Poroniłam 3 cykle temu stąd moje obawy.... :( Bardzo dziękuje za odpowiedź .... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałas: "dojdzie do zapłodnienia my jeszcze o tym nie wiedząc nadal go przyjmujemy, czy on nie zaszkodzi małemu płodowi?" nie mam zielonego pojęcia, ale może nie powinien. ja zaszlam po castagnusie , ale innym namieszał w cyklu i to ostro , i o ciązy dowiedziałam sie w sumie niecale 2 tyg po zaplodnieniu, 4dni przed spodziewanym okresem , więc... wg ulotki bierze sie ciągle 3 cykle bez przerwy na okres, 1 lub 2 tab zależnie do wagi. ja powinnam brac 2 ale bralam 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala? leżymy sobie i sie nudze jak mops...przeglądam forum od początku i bylo wiele dziewczyn, które w czasie forum gdzieś zniknęły...a było sporo ciąż i sporo staraczek...i fajne też było "strączki' i "zafasolkowane" Eluś 1892...gratuluję zafasolkowania i nieopisanej radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia1893 dziękuję za odpowiedź :) a jak dowiedziałaś się że jesteś w ciąży to od razu go odstawiłaś tak? i czyw trakcie brania go też się starałaś zajść w ciąże czy poprostu robiłas tą kuracje 3 miesięczną i się zabezpieczałaś i dopiero po tych 3 mies? Jak długo brałaś castangus? Eluś1982 gratuluję!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staralismy sie w sumie 7-8cykli, a kiedy zaszłam kończyłam 3 cykl z catagnusem a ciąza-jakas głupia mysl mnie naszła i zrobiłam test i odstawiłam castagnusa, cykl w którym zaszla wogóle nie brałam jako mozliwisc staran, bo byłam na tyle zdołowana i zmęczone staraniem sie w koreslone dni,ze dałam sie namowic na robote tylko raz :) skutecznie. moze castagnus+wiesiołek, a moze celibat męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam taką stronkę, gdzie jest 10 takich tabelek w tym wiek krwi i samoliczące kalkulatory i z każdego mozliwego obliczenia wychodzi mi syn w cyklu w którym zaszłam bzykałam się jak królik (sorry :)))) w każdej możliwej pozycji z częstościa kilka na dzień zupełnie nie wiedząc kiedy owulacja ale duuuzo sie naczytałam że przed owu dziewczynka po chłopiec U niektórych kobiet ponoc odwrotnie. Rada pani z poradni małżeńskiej jak chłopca zrobiliście tak to dziewczę odwrotnie- notatki z nauk przedmałżeńskich aaaaaaa cholera a ja nie wiem kiedy!!!! i co i nie wiem ale moze zanim zacznę sie strać o drugie coś nowego odkryją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://forum.trojmiasto.pl/Chinski-kalendarz-plci-itp-t115183,1,16.html stronka kalendarzami płci Katii82 castagnus może namieszać to tylko lek ziołowy ale dziła na konkretne problemy zbyt dużą prolaktynę a co za tym idzie zbyt niski progesteron A jak sie dowiedziałam w czasie starań to najpowszechniejszy ale nie jedyny problem uniemożliwiający zajście w ciążę Jeśli możesz napisz coś jak długo się staracie, co mówi ginekolog Moja teoria którą sobie tu na forum wyrobiłam jest taka (o ile nie zostanę za nią zlinczowana) castagnus pomaga tym dziewczyną, które staraja się krótko i prawdopodobnie i tak by zaszły Natomiast jeśli problem trwa dłużej warto iśc do specjalisty bo choc to ziółko kosztuje tylko kilkanaście złotych to lecząc się (miej nadzieję żę to ne będzie konieczne) będziesz potrzebowała kuuuupę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ze mnie się smiać?? :)czasem mam wrażenie że jestem wariatką, to chyba przez ciążę (Mam nadzieję że mi tak nie zostanie) wchodzę tu a Asia, Vilia, Lovekrove mnie uspakajają Odpowiadają jak starsze i mądrzejsze, no to się czuję głupsza:) Dobrze, że chociaż Zora ze mną wariuje bo czułabym się naprawdę osamotniona;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz Ci nakopię! tylko ten króliczek mnie rozbawil, bo ...miałam fajna sytuacje ze strojem króliczka pracuję w szkole, miałam wychowawstwo, mikołajki, prezenty-losy chłopak/dziewczyna...biorę swoją paczuszkę...staniczek i majteczki, czerwone, z futerkiem , oczka i uszka przy staniku, każdy cyc to łepek króliczka...fajny strój, tylko nie mój rozmiar:) pompa była na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia - tylko nie głupsza co?? Raczej trafnie opisująca swoje przygody :). Chodzi nie koniecznie o to co piszesz ale w jaki sposób. Jesteś bardzo sympatyczną osóbką - bez Ciebie te forum byłoby inne :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladam to forum ...i super,ze Ela sie odezwala, ciekawe jak inne dziewczyny ze stron 1-100 potem pojaiwla sie monia123, alooo, justynap, znalazlam zore...a teraz musze do łazienki, bo KtOS kopie mnie w pecherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyzwyczaiłam się do tego Żartuję oczywiście. Uwielbiam to forum i Was i przyniosło mi ono szczęście, bo koniec końców zaszłam dzięki wielu Waszym radom Jakby nie patrzec Lovekrove masz w tym spory udział (nie martw się po sądach ciągać Cię nie będę- tam też nie traktowali by mnie poważnie) a moje przygody na cóż........ile bym się nie starła zawsze zrobię coś co innych (niekoniecznie mnie) przyprwia o mokre gatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Jestem moje Kochane;) Widziałam bijące serduszko:):) Nasz okruszek ma 6,72 mm i sobie rośnie:):) taksie poryczłam że zaprowadzili mnie do położnej i ona mnie uspokajała, nie moge w to uwierzyć to cud!!!! Na wszelki wypadekzaposał mi luteinę dopochwowo, hmmmmmm teraz będę się męczyć jak, co i ....hmm gdzie to wiem;) no wskazany spokój i oszczędzanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Jestem moje Kochane;) Widziałam bijące serduszko:):) Nasz okruszek ma 6,72 mm i sobie rośnie:):) taksie poryczłam że zaprowadzili mnie do położnej i ona mnie uspokajała, nie moge w to uwierzyć to cud!!!! Na wszelki wypadekzaposał mi luteinę dopochwowo, hmmmmmm teraz będę się męczyć jak, co i ....hmm gdzie to wiem;) no wskazany spokój i oszczędzanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda :D fajnie że pamiętasz o mnie, że z Toba wariuje :) Aż się usmiałam. Ciekawe jak tam KALA???? Asia, znalazłaś nawet mnie?? Długo tu jestem, prawda?? Ach te wspomnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, suuuuuuuuuuuuuuuuuper!!! Teraz już będzie dobrze. Też bym się poryczała/porycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No i z tej radości aż mi komp nawala i podwójnie wysyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No pewnie ZORKA teraz kolej na Twoje dobre wieści i takie NA PEWNO będą, NO STRES pamiętaj, bo widzisz co się ze mną działo, aż mnie lekarz złapał jak leżałam i mówi " spokojnie, jest" wtedy dopiero odsłoniłam rękę z oczu;) Moje kochane maleństwo:* ZORKA GŁOWA DO GÓRY , my wszystko razem, także będzie tak samo u Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam od gin. Widziała jedyny pęcherzyk ale niestety za malutki jest jak na ten dzień cyklu (13). Nie mam juz torbiela na jajniku- taki plus jedynie. Ten cykl spokojnie, a od nowego we wrześniu mam brać clo od 5dc przez 5 dni i w październiku wizyta. szczerze- mam doła, siedze sama bo M wróci późno i tyle. clo już brałam przez 3 mce pół roku temu i nic. Niby coś się dzieje bo chociaż czuję juz 3ci miesiąc że owulacja raczej jest ale tego śluzu znikome ilości :( ajjj :( pod koniec roku będzie już ze 2 lata jak się staramy i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×