Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Byłam w identycznej sytuacji: ciąża bez zarzutu, w miarę normalne samopoczucie, w pracy niezastąpiona (:)), mnóstwo na głowie i ogrom stresu. Teraz w 18 tc wiem, ze zrobiłam dobrze - w takim pędzie i stresie mój syn nie rozwinąłby się dobrze - takie mam przekonanie - nigdy nikt mi tego nie potwierdzi. Jeżeli masz cięzką odpowiedzialną pracę nie miej wyrzutów sumienia - dziecko jest na całe życie - to czlowieczek, który ma swoje wymagania od mamy i potrzebuje odpowiednich warunków. Jasne, ze znam mnóstwo lasek, które pracowały i dzieciaczki są zdrowe - ale ja już raz poroniłam i to wtedy gdy wróciłam do pracy- tak się złożyło. Decyzja należy do Ciebie - ale paiętaj, ze podejmuje ją także za dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianna_tatry a jakie masz testy? wiesz co ja zapomniałam zrobić 12dc test, wczoraj 13dc popołudniu robiłam test owulacyjny (Amil) i był fajnie pozytywny i tak pomyślałam, że owulacja w takim razie będzie w ciągu 24/36 godz. a tu robie dzisiaj test i już nie ma 2 mocnych kresek tylko cień cienia... dziwne... a jednak wczoraj nie było przytulanek cieżki dzień, za bardzo zmęczeni byliśmy :( Czyli od dzisiaj nie biore już wiesiołka, czy jak biore Castangus to mam pić jeszcze to siemię czy już teraz nie? Czy to do końca cyklu nawilży mnie trochę od sierodka,że tak powiem? Bo na sucho to ciężko o przyjemność... ;) Katiaa co za głupi tamten felerny test tylko nadzieje zrobił!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wlasnie sie obudzilam na tescie ciagle nic wyrzucam go. NIe chce mi sie jechac dzisiaj nigdzie i nie chce mi sie isc jutro do gin. Teraz sie zastanawiam czy jechac czy nie. I tak planuje sie umowic u gin u siebie w miescie... Glowa mnie boli i czuje sie zmeczona dziwne sny mialam echh. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dlatego,że przecież też pierwszą ciążę poroniłam to pójdę na to zwolnienie.Wszyscy mi tak doradzają. A praca odpowiedzialna, stresująca i stojąca :-) w pomieszczeniu bez okien, sztuczne światło i klienci,którzy za chwilę, jak przyjdą zimniejsze dni będą chodzili zasmarkani :-) Masz rację, wiem o tym,trzeba myśleć o dobru dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - z tego co pamiętam to pierwszy cykl z clo - wielu laskom się udało w następnych cyklach. B=Trzeba mieć nadzieję. Będziemy tutaj z Tobą i będziemy Ci kibicować, Zobacz Zorka zaszła jak odstawiła. Na Ciebie też czeka gdzieś tam w niebie dzidzia w kolejce stoi by wskoczyć w grządkę kapusty gdzieś najbliżej Twojego domu :). Będzie dobrze. Beti - to nie ma o czym gadać - idziesz na zwolnienie i razem z maleństwem rośniecie, wcinacie nieograniczone ilości jedzenia, oglądacie wszystkie seriale telewizyjne itp......... Asia mój Mikołaj tęskni za Julcią - gdzie zabrałaś narzeczoną mojemu synowi :(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaaa, kurcze, szkoda. W nocy się przebudziłam i serio- myślę- oby Katiaa zobaczyła rano 2 kreski. Idz spokojnie jutro do gina. Nie martw się, ja wierzę że w najbliższym czasie Ci się uda!! Bardzo bardzo mocno będę trzymać kciuki za twój kolejny cykl :* :) Może teraz uznacie mnie za głupią, alee... mam 26 dc, zrobiłam test, korcił mnie w tej półce i wyszła mi 2ga krecha ALE... jest baardzo jasna, dopiero widać ją pod oknem, baardzo cienka (dosłownie jak włos) i taka lekko pochyła. Rzecz jasna nie nastawiam się bo mam odczucia jakby @ miała przyjść a poza tym dziwna ta kreska. Dziś postaram się kupić bardziej czuły bo ten ma 25 mlU/ml i zrobię go najwcześniej w piątek bo termin @ miałabym mniej więcej na niedziele/poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula25,25 GRATULUJE!!!!! Cienka kreska bo to 26 dc :) :) Suuuper :) Ja teraz 2 tygodnie bedę czekała zobaczymy jak te wszystkie dopalacze które brałam i mąż zadzałają w tym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, nie nastawiam się bo naprawdę ta kreska bardzo dziwna, taka krzywa, posłałabym wam zdjęcie ale nic byście nie zobaczyły. W piątek napiszę z rana co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula ja sie nie martwie tylko sie wkurzylam ze test w blad mnie wprowadzil chociaz podswiadomie juz wiedzialam ze nie jestem. Sama chcialam przekonac moj rozum ze sie myli. Ja ci nie gratuluje pogratuluje dopiero jak beda dwie grube kreski na tescie lub jak bedzie wiadomo na 1000% :) lovekrove to moj 2 cykl z clo teraz bedzie 3. A ja wlasnie sie zapycham lodem na lepszy humor. OBudzilam sie w zlym nastroju mam ochote sie poklocic (ale nie z wami :P ) wychodzi moj wredny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
Lovekrove tu masz linka do morfologii w ciąży: http://www.we-dwoje.pl/morfologia;w;ciazy,artykul,6426.html Pewnie masz normy dla "normalnej" osoby i Ci się nie pokrywa. Tu są LEUKOCYTY inaczej KRWINKI BIAŁE (L, WBC) 10-15 TYS./L; Hanka, dzięki za pozdrowienia. Czekamy na Ciebie, bo jeszcze ze starej paki jesteś. Dawaj w następnym cyklu, bo teraz Kati i aguula utworzyły parkę. Kati, bardzo mądrze prawisz nt kryzysów małżeńskich. Wiele rzeczy trzeba przejejść i starać się zrozumieć 2 połówkę, ale jak warto, to nie można się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula trzymam kciuki za następny pozytywny test. Ala to i tak masz krótkie te plamienia, u mnie trwają one prawie tydzień, a po samym duphastonie są nawet dłuższe. Jednym słowem masakra. Najgorzej, że bujam się z nimi już prawie 1,5 roku a lekarze rozkładali do tej pory ręce dlaczego tak jest. Po castagnusie tylko cykl mi się trochę skrócił i tyle. Plamienia jak były tak są. Mam tylko nadzieję, że po badaniach gin w końcu coś mi na nie skutecznego da tym bardziej, że prolaktyna wyszła kosmicznie wysoka, więc może przez nią tak plamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, moja podświadomość też mówi mi że "nie". Nie jest to nastawienie ale poprostu czuję. Poza tym te objawy, kłucie jajnika jak na @, zmiana nastrojów, jedynie co to ten mój cyc który bilał mnie przed okresem, teraz nie boli, ale przypuszczam ze duphaston mi to "wyeliminował". Ze spokojem będę czekać jeszcze te 2 dni. Opychaj się tymi lodami ile wejdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguuula ja bede i tak trzymac kciuki za ciebie i za nasza Hanke. Hanka w koncu musi sie nam udac :) nie ma bata kobiety sa twarde i nie poddaja sie latwo jesli czegos bardzo pragna, wiem po sobie przychodzi dzien gdzie trzeba sie podolowac ale na nastepny dzien podnosi sie i walczy dalej z mocnym postanowieniem i wieeeeelgachna nadzieja. Chcialabym juz miec dni plodne :P a potem zeby szybko te dni oczekiwania przeminely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 85 powiedz jak sie czujesz po Clo, u mnie śluzu zero prawie , łakam wiesiołka ale co z tego-to moj pierwszy miesiac i taki dziwny ...wydaje mi sie ze bez tych wspomagaczy wiecej wiedziałam ze mam płodny ,sluz zawsze miałam taki jak powinnam koło 14 dnia ... a teraz przy 12 dniu plamienia ...brak śluzu....ciekawe co to bedzie....pewnie znowu miesiac na straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieciatko ja po Clo normalnie sie czulam tylko jak bralam glowa mnie pobolewala od czasu do czasu teraz jak nie biore a jestem przed @ to zero objawow na cokolwiek od czasu do czasu zaboli kregoslup. U mnie bol kregoslupa to typowy i jedyny w sumie objaw na zblizajaca sie @. Co do sluzu to zauwazam go w dni plodne i czuje uczucie mokra ale zeby sluz byl jak bialko dawno go juz tak nie widzialam. Od następnego cyklu biore wiesiolka 2x2, mg, folik i nie wiem czy clo bede jeszcze brala gin zadecyduje. Powiem ze odkad zaczelam kuracje z clo czuje ze jest owulacja bo jajniki niezle daja popalic. Kiedys nawet nie wiedzialam co to klucie jajnikow:P Ale niby owu wtedy tez byla tylko nigdy nie wiedzialam kiedy. http://www.youtube.com/watch?v=tzVYUJIBYxI uwielbiam te piosenke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieciatko- clo wysusza śluz- tak napisała mi któraś z dziewczyn doświadczonych :) właśnie trzeba wtedy wspomagać się "ulepszaczami" typu wiesiołek, olej lniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cyklu, w którym zaszłam oprócz wiesiołka stosowałam taki srop na rozrzedzenie śluzu Guajazyl - odksztuśny syrop za chyba 4 zł. Leciało ze mnie jak z kranu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się rozpisały gdy mnie nie było. Katiaa, czekaj do terminu @ -jeszcze nic straconego. aguuula, trzymam kciuki :) Czuję że któraś na pewno będzie szczęśliwa na dniach. A ja w szczęśliwym cyklu nie brałam nic! Nawet foliku bo stwierdziłam że niech mój żołądek w końcu odpocznie od tych wszystkich specyfików. Folik wzięlam po zrobieniu testu, 2 dni przed datą @ więc w sama pore :P Wczoraj go skończyłam i od dziś powinnam brac witaminy dla ciężarnych ale na tej mojej wiosce ich dostać nie mogę! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpomagam sie wiesiłkiem 3razy po 2 tabletki , magnez z b6 raz dziennie no i od dzis czyli 15 dc mam brac lutkę ....czemu to wszytsko nie jest proste jak 2x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki głupi sen miałam. Śniło mi się że mimo zakazu poszliśmy z M do łózka i po wszystkim zaczęłam mocno krwawić. Sen był tak realny że po przebudzeniu przez kilka chwil nie wiedziałam czy to było na prawde czy nie. Drugi raz mi się coś takiego śniło. Za pierwszym razem we śnie stałam w koszulce a po nogach krew leciała ciurkiem. Zdecydowanie bardziej wolę gdy mnie potwory we śnie gonia niż mieć takie sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieciątko, tak clo wyszusza śluz. Ja w pierwszym cyklu śluz miałam po owu! W nastepnych był ale niezbyt duzo. A teraz gdy nie brałam nic było go sporo (taki duży czop wyleciał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 netta2...............27.........mazowieckie...........17. ...............31.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 HANKA81.............29........ŚLĄSKIE.............45... ................01.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.. ............ 3/4.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19 .............ok.05.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13 .............10.09 justysia88............23.........lubelskie............11. ............12.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.... .............14.09 Araguaia..............32........dolnośląskie........... 3.................16.09 Katii82................29.........pomorskie.............. .4...............16.09 Sophia123............24..........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27..........śląskie.............. ...9.................21.09 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* asia1983.............28......zach-pom..........7......... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.201 2 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... .........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... ......17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 mala_gosienka.......25.........zach-pom............5...........30.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie...........4....... ......18.06.2011 justynp.............32.....świetokrzyskie.......ok20.... .......15.08.2011 ??? Vilia................27........łódzkie..............12. ............17.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobie wszystko żeby przejść datę porodu! Bardzo mi zalezy żeby dziecko przyszło na świat nie prędzej jak 21 kwietnia. Byłoby spod tego samego znaku co ja ;) No chyba że się pośpieszy to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka, podobno tylko 5 % kobiet rodzi w terminie, z reguły później więc może Ci się uda żeby Twój bobas był spod tego znaku co Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem aguuula :) Ale tez czytałam ze może przyjść na świat 2 tyg przed terminem lub 2 tyg ,,po''. Będę leżeć do końca ;) Nawet do wc nie wstane (kupie sobie nocnik :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupisz sobie nocnik albo "pożyczysz" sobie pieluszki, które będziesz już miała naszykowane do maleństwa :) myślę że by się nie obraziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×