Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Katiaa, może faktycznie za wcześnie jeszcze, nie ma co się załamywać. Jak nie dostaniesz @ w terminie to powtórzysz test, no chyba ze gin powie Ci że ta wredna @ się zbliża, czego Ci nie życzę. Mnie też kusił test dzisiaj. Muszę wytrzymać bo do @ jakiś tydzień więc najwcześniej to chyba zrobię piątek/sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
Dziewczyny, pytanie z innej beczki troche... w czasie gdy nie wiedzialyscie jeszcze ze jestescie w ciazy / albo te ktore ciagle sie jeszcze staracie - co robicie w razie przeziebien / gryp? Lamie mnie juz 3 dni i nie chcialam brac zadnych lekow "w razie czego" ale wyglada na to ze sie nie obejdzie. Bralyscie / bierzecie normalnie tabletki mimo tego ze jest jakas szansa ze moglo sie udac? czy czekacie az samo przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Miałyście kiedyś tak, że szczyt śluzu płodnego przypadał 2 dni przed owulacją? Trochę się martwię gdyż szczyt śluzu był 2 dni temu (wtedy też były staranka), wczoraj test owulacyjny wyszedł pozytywny a śluzu było bardzo mało a dziś nie ma go chyba wcale (nic z tego nie rozumiem), nie czuję też na razie żadnych objawów owulacji, raz tylko poczułam przeszywający ból w okolicach lewego jajnika. Boję się, że to będzie cykl bezowulacyjny :(, na razie temperatura z rana cały czas 36,6-36,7*C, ciekawe czy wzrośnie. A propos mój M jak byłam w ciąży też nie dotykał brzucha, nawet na USG nie chciał chodzić a synka kocha nad życie, on po prostu nie lubi uzewnętrzniać uczuć. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam od nowa - ja w takich chwilach boję się brać leki (ewentualnie biorę Paracetamol jeśli zdarzy się gorączka, wysoka temperatura może zaszkodzić procesowi zagnieżdżania się zarodka a Paracetamol jest w miarę bezpieczny i można go zażywać w ciąży), faszeruję się wówczas cytryną i czosnkiem :), często nawet pomagało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynap gratuluję synka:) Polny kwiat - trzymam kciuki, aby się udało. Grunt to nie tracić nadziei. Ja dzisiaj zajadam się jabłkami i popijam woda z cytryną, a w ogóle to czuję się jakoś kiepsko, zimno na dworze jak psi, nawet za bardzo nie mogę spacerować, bo w każdej chwili może zacząć padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po X czasie wydaje mi sie ze na tescie PRE TEST pojawila sie 2 kreska ale jest tak jakby rozmazane wiec nie wiem czy nie fałszywy wynik. Rany nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od nowa, ja polecam sok z 2 cytryn wypić bez rozcieńczania, tak na noc i do tego polecam ciepły sok z malin, na pewno nie zaszkodzi, a wypocisz się porządnie. Musisz się okryć szczelnie pościelą i pocić się ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
dzieki Araguaia, tez probuje naturalnych srodkow... mleko, miod, czosnek itd ale nie widac zeby pomagalo. biedaki w pracy pewnie ledwo wytrzymac moga z tym moim czosnkiem :) no nic poczekam moze jeszcze troche. w sumie za pare dni sie okaze czy @ sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam od nowa
dzieki Gosiu sprobuje jeszcze z malinami dzisiaj :) calkiem zapomnialam o soku z malin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dodac tu zdjecie zebyscie mogly zobaczyc co wyniklo bo juz nie wiem a na bete chyba jutro pojde. Bo nie wytrzymam w tej niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynap - ty szczęściaro !!!!!! gratuluję !!!!!! Pamietaj o nas - wpadaj czasami - i trzymaj za nas kciuki !!!!! Zaczynam od nowa -piję mleko z miodem i się wypacam na maxa. Araguaia - zawsze miałam szczyt w ten sam dzień lub dzień wcześniej - ale mogę Cie pocieszyć - u mnie w szczęśliwym cyklu test owu wyszedł pozytywny jeszcze dzień po owu i 2 dni po owu była kreska lekko mniejsza - co oznacza, że masz duże LH, które może się utrzymywać dłużej. Jeżeli owu nie byla śluz płodny był dwa dni temy - też znałam takie przypadki -chiodź to rzadkie - poprawcie z M jeszcze dzisiaj. Katia :))))))))))). Ty wiesz jak wyglądaly moje cień cienia i co to oznacza - kochana leć na betę !@!!!!!!! Wejdź na fotosik.pl i tam zamieść a nam wklej linka. Ależ by było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynp, wszystkie Cię pamietamy i martwiłysmy się brakiem wieści od Ciebie. Serdeczne gratulacje!! A jak Twój skarb ma na imię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
JustynP, gratuluję Syna!!!!!! Fajnie, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że miałaś znośny poród (czy cesarskie cięcie)?? Dużo zdrówka Wam życzę Zaczynam od nowa, ja przy chorobie staram się też, herbatka z miodem lub sokiem z aronii lub kompot malinowy.Biorę też rutinoskorbin, jeśli gardło boli to płukanie ciepłym roztworem wody z solą, kolejny krok tabletki na gardło 5ziół-koszt 5 zeta a na mnie działają. Jak jest źle to chlebuś pieczony z masełkiem i czosnkiem (ale czosnku nie lubię więc to ostateczność). Jeśli jest tak źle, że nic nie pomaga, to wtedy aspirynę na noc. katia, nie chcę Cię nakręcać ale nie znam przypadku, żeby komuś wyszedł cień cienia i to nie była ciąża!!! Zrób betę albo powtórz test za 48 godz.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lovekrove, dodałaś mi nadziei bo już byłam prawie pewna, że ten cykl jest stracony :) Dziś będą poprawiny :) katiaa85, trzymam mocno kciuki ale wg mnie to ciąża bez dwóch zdań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove na poczatku cyklu bralam CLO przez 5 dni owulacja byla bo ja czulam dosc wyraznie i wted dni sie staralismy. Kurde zrobila mi sie nadzieja a jak to wynik falszywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dwa testy jeden taki tani i kreski nie pokazalo a drugi pre test i po paru dluzszych min pojawila sie albo mam swira i zwidy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Katiaa, wszystkie wiemy że najwyższy czas na Ciebie ;) Jesli nie miałas zastrzyku to dobrze wroży ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justznp, moja imienniczko :) serdecznie gratuluję synka :) jak dobrze liczę, to urodziłaś 21 sierpnia, czyli w moje urodziny :D od razu aktualizuję tabelkę :) pozwoliłam sobie jeszcze dopisać, która Kobietka co urodziła :) STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 netta2...............27.........mazowieckie...........17. ...............31.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 HANKA81.............29........ŚLĄSKIE.............45... ................01.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.. ............ 3/4.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19 .............ok.05.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13 .............10.09 justysia88............23.........lubelskie............11. ............12.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.... .............14.09 Araguaia..............32........dolnośląskie........... 3.................16.09 Katii82................29.........pomorskie.............. .4...............16.09 Sophia123............24..........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27..........śląskie.............. ...9.................21.09 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 mala_gosienka.......25.........zach-pom............4..... ...........22.06 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* asia1983.............28......zach-pom..........7......... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.201 2 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... .........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... ......17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie........4...........18.06.2011 (córka) Vilia................27........łódzkie...........12...........17.08.2011 (syn-Bartuś) justynp.............32.....świetokrzyskie....ok20.........21.08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa po X czasu to znaczy ile ? Mi np. teraz jak robiłam pierwszy test w 24 dc to też kreska nie pojawiła się od razu, tylko po ok.10 min. W instrukcji było napisane żeby nie brać pod uwagę wyniku po 5 min, bo mogą zajść jakieś reakcje chemiczne. Cały dzień myślałam, czy się udało czy co to było ? Na drugi dzień zrobiłam drugi, a tam jasna kreska, też nie od razu. Po chwili ( już nie z porannego moczu ) zrobiłam trzeci i kreska była o czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pytam bo komuś tutaj chyba penygryl (czy jak to się pisze) fałszywie udodatnił test. Ale clo takich cudów chyba nie robi. Leć na betę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, trzymam mocno kciuki, żeby ten wynik okazał się prawdziwy :) najlepiej leć zrobić betę, bo wtedy będziesz wiedziała na 100% czy się udało :) ale byłoby super :) znowu tabelka by się nam zmniejszyła :) A Tobie to się na pewno należy, bo już bardzo długo się starasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti mi nigdy druga kreska nie wychodzila jesliby nic nie wyszlo. Tyle testow w zyciu juz zrobilam a tylko 3 razy mi pokazaly 2 kreseczke (2 testy w tamtej ciazy ale robilam tylko pretest) zrobilam zdjecia ale kiepska jakosc bo z tel aparat sie popsul i zaraz wstawie jak bede umiala :P Same ocencie czy mam zwidy czy co. Ps kawa mi wogole nie podchodzi co mnie dziwi bo pije ja w dosc duzych ilosciach. "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat" "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat" "Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 HANKA81..............29.........ŚLĄSKIE..............45................30.08 netta2...............27.........mazowieckie...........17. ...............31.08 Zaczynam od nowa...31.........zach-pom...........10................01.09 katiaa85..............26........wielkopolska.........35.. ............ 3/4.09 aguuula25,25.........25.........śląskie..............19 .............ok.05.09 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska....13 .............10.09 justysia88............23.........lubelskie............11. ............12.09 kobieciatko32.........32.......podkarpackie.........6.... .............14.09 Araguaia..............32........dolnośląskie........... 3.................16.09 Katii82................29.........pomorskie.............. .4...............16.09 Sophia123............24..........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27..........śląskie.............. ...9.................21.09 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 mala_gosienka.......25.........zach-pom............4..... ...........22.06 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40.........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* asia1983.............28......zach-pom..........7......... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow...........19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1...............2.02.201 2 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... .........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... ......17.02.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata............16.03.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?...........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD..........ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie........4.......... .18.06.2011 (córka) Vilia................27........łódzkie...........12.... .......17.08.2011 (syn-Bartuś) justynp.............32.....świetokrzyskie....ok20....... ..21.08.2011 (syn) ...i od nowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa, czekamy :) I na betine też. Sprawdzam czy dobrze suwaczek wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×