Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Dzięki Julka :) Liczę na farta dzięki swoim urodzinkom :) A jakie pytanie zadałaś, że dostałaś taką dokładną datę?? Bo ja w przeciągu 2 lat a to dość długo :( Wolałabym konkretniejszą odpowiedź :) Frania, broń Cię Panie Boże, nigdy nie wywalimy Cię z forum :) Jesteś naszą przyjaciółką :) A nawet jesteś nam potrzebna skoro nie bierzesz castagnusa i wiesiołka to dasz nam porady teraz od drugiej strony :) Więc liczymy na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Chyba zadam to samo pytanie to może dostanę konkretniejszą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dziewczyny mające umowę o prace na czas określony !!! U mnie w pracy jest dziewczyna która zaszła w ciąże na umowie na czas określony i na zwolnienie poszła w czasie trwania umowy (umowę miała na 7 m-cy od 01.10.2011 do 30.04.2012). Na zwolnienie poszła w 7 tygodniu ciąży i pod koniec kwietnia dostała aneks do umowy, że "Umowa która miała by ulec rozwiązaniu do 30.04.2012 ulega przedłużeniu do dnia porodu zgodnie z Art. 177 paragraf 3 Kodeksu Pracy". Więc się nie martwcie i dalej się starajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika!!!!
witajcie dziewczyny już wcześniej tu pisałam z zapytaniem o długość cyklu po castagnusie pierwszy raz od ...... hmmm no tak dawno ze nawet nie pamietam hehe ale chyba co najmniej 2-3 lata miałam owulacje w 14 dniu cyklu okres dostałam w 28 dc to sa moje pierwsze 30 dni z castagnusem objawy przedmiesiaczkowe nadal wystapiły bol piersi nawet silnejszy niz kiedykolwiek wczesniej ale za to bol bzucha w skali do 10 oceniam na 3,5 , a zawsze było to 10 ! wiąże duże nadzieje z castagnusem w tym cyklu próbujemy , zoabczymy czy sie uda oprócz casatgnusa zażywam magez + B6 i wiesiołek na poprawe śluzu małżonek nie pije alkogolu, nie pali łyka witaminy mam nadzieje ze sie uda!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monika A my właśnie z mężem pijemy Reddsa żurawinowego na pół :) W poprzednich 2 cyklach oboje ani kropelki piwka, nikt z nas nie pali i nic...Więc teraz podchodzimy do tego luźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, mam nadzieję, że i dla mnie znajdzie się u Was odrobina miejsca:) Potrzebuję Waszej pomocy jako tych bardziej doświadczonych w sprawach castagnusowych. Zaczęłam go brać na własną rękę z powodu bardzo nieregularnych cykli (30-45 dni) i mega PMS'u z nadzieją że pomoże na w/w jak i pojawią się dwie kreseczki na teście ciążowym:) Biorę go od początku tego cyklu, czyli od 24-04. Od początku cyklu ani na moment nie przestało mnie boleć podbrzusze (dokładnie tak jak bym zaraz miala dostać @ - nigdy wcześniej nic takiego nie miało miejsca). @ trwał 5 dni (standardowo), potem 2 dni przerwy i 2 dni plamień (tu podobnie - nigdy wcześniej niczego takiego nie miałam), cały czas okropny ból podbrzusza ( myślałam, że może to dobrze, jajniki pracują, wspierałam się opiniami innych i miałam duuużo nadzieji, że tak właśnie ma być). Od 17 dc postanowiłam rozpocząć robienie testów owu, mimo że śluz się nie pojawił (nie chciałam przegapić)- tego samego dnia po południu rozpoczęło się plamienie (z bardzo silnym bólem podbrzusza) które trwa do chwili obecnej! Czy macie może podobne doświadczenia?? Czy możliwe żeby castagnus narobił mi takich szkód w organiźmie w tak krótkim czasie?? Dodam że ważę powyżej 60 kg i biorę jedną tabletkę (do tego wiesiołek ale to już chyba 5 cykl). a może to jakieś zapalenie?? nie wiem co myśleć i robić. Z góry dziękuję za jakiekolwiek sugestie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAMAPUTRA probonuję wizytę u gina i sprawdzenie czy przypadkiem nie zrobila się torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź.oj, o torbieli to ja nawet nie pomyślałam. w poniedziałek do ginekologa!!! tylko nie wiem czy castagnusa brac dalej... chociaż do poniedziałku niedaleko, mam nadzieje że znajdę jakiegoś lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus to lek ziołowy- raczej nie powinien zaszkodzić , z drugiej strony to do poniedziałku już blisko więc jak nie wezmiesz jednej tab to też nie stanię się nic złego wysłalam w koncu sms do wrozbity dop "Witam Cię serdecznie. Posiadanie dziecka to iście magiczna kwestia, której pragną rodzice. Musisz wiedzeić ze Twoja prawa nie jest tak do konca niepewna. Otoż karty ukazały mi twoją ptzyszłość w którym widzę Cięz malenstwem. Czy zatem mogę ujawnić kiedy uda Ci sie zajsc w ciązę ?? - czyli brak tez konkretów ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ile kosztuje ten sms i czy to nie jest tak że naciągają nas trochę czy to tylko jeden sms- my z koleżankami w pracy wróżyłyśmy z obrączki i wychodzi mi tylko 1 dziecko czyli syn którego już mam. Lekarz mówi że i ja i maż jest ok byłam u wróżki ona nie widzi już więcej dzieci poszłam też do 2 znachorów jeden twierdzi że będziemy mieli dzieci............... drugi mówi że on nie widzi przeciw wskazań tylko muszę mieć dobre myśli i w to wierzyć . Oh mętlik mam w głowie .Na razie nic się nie dziieje mam24dc starania były staranne i przyjemne . Co bedzie zobaczymy.Julka ja do lekarza własnie jeżdżę do wrześni do przychodni AMIKA może wiesz coś wiecej na ten temat. pozdrawiam wszystkie staraczki czytam was codziennie chociaż ostatnio mało pisze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszt smsa to 2 zl z kawalkiem, ja nie biorę tego na powaznie, wydaje mi sie ze ten wrozbita to pewnie zwykly czlowieczek ktory odpowiada tak jak chce ;) no i oczywiscie aby naciagnac, ale co tam zaszalec mozna ;)) judyta trzeba wybrac najlepsza opcję i byc pozytywnej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysiowa
DZIEWCZYNY!!!Nie załamujcie mnie z tymi wróżkami!Ja Wam i bez wróżki powiem,że każda w końcu będzie mamą ;)Czy Wy,kochane,naprawdę nie znacie właściwego adresata Waszego pragnienia macierzyństwa?Dlaczego sądzicie,że pomoże Wam znachor czy wróżka a nie Wasz Stwórca? A co do tabletek anty,to owszem,zaburzają płodność.Mam przykład z pierwszej ręki:moja bratowa,lata brania tabletek,teraz od kilku lat starania o malucha i nic!Każdy lek może człowiekowi zaszkodzić,nawet głupia aspiryna może zniszczyć wątrobę,a co dopiero hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiowa ta przepowiednia mi sie bardzo podoba ;)) i jeszcze powiedz kiedy ;)))) ja nie biorę tego na serio- u wozki bylam lata temu jeszcze przed pierwszą ciążą i to bylo calkiem przypadkiem bo na szkoleniu "zafundowali" nam taką atrakcję bo akurat byly andrzejki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny ze zniklam na jeden dzień ale mojego M kuzynka wpadła do nas i teraz skończyłyśmy oglądać filmiki.a więc odpisuję.Nadio,Justo- ja mam kilka chorób mianowicie:choroba przewlekła nerek do tego nadciśnienie tętnicze no i początki cukrzycy.cukrzyca to pół biedy bo jak narazie nie potrzebuje insuliny tylko dieta wystarczy,natomiast ciśnienie zwalczę tylko lekami niestety.najgorzej wyglądają nerki bo kreatynina mi rośnie,lekarz powiedział że jeśli chcę mieć dzieci to teraz bo mam kreatyninę 1.85 a do 2 mam szansę zajść w ciążę urodzić zdrowe dziecko i sama nie zachorować jeszcze bardziej lub umrzeć w najgorszym przypadku takze zalamka ,bo tak bardzo chce byc mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysłalam smsa z ciekawosci co napisze,ogolnie nie wierze w takie przepowiednie bo kazdy moze to napisac,najbardziej wierze w moją codzienna modlitwe że w koncu mnie ktos tam na górze wysłucha i pozwoli cieszyc się drugim malenstwem,ale najpierw ja sama musze przestac tego tak 'nachalnie" chciec i odblokować się bo mysle że w tym własnie tkwi mój problem...na dzisiaj mam termin @ale czuje że może się sporo opoznic przez castagnusa,robiłam juz oczywiscie test bo nie moglam sie powstrzymac ale wiadomo.... do wrzesni chodzilam do przychodni do lekarki o 2 członowym nazwisku i zdecydowanie odradzam,poniewaz w7 mies ciazy gdy zadzwonilam z bolem brzucha zapytala czy chodze prywatnie czy nie gdy powiedzialam ze nie to kazala mi jechac do szpitala. Teraz chodze do pani doktor w slupcy i jestem jak do tej pory zadowolona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach te blokady!moja Gin też mi powiedziała że wszystko u mnie jest ok.tylko w główce wszystko siedzi:-(hm to co z tym zrobić,nie da się o tym wszystkim nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu w chwilach załamania człowiek łapie się wszystkiego spoko ja nie biorę tego wszystkiego na poważnie jedyne co to modlitwę a zwłaszcza teraz kiedy jest najpiękniejszy miesiąć . Wiara i nadzieja o tym staram się pamiętać a reszta nalezy do mnie i M.Dziewczyny damy radę!!!!!!!!! Dzięki Julka ja chodzę do pana doktora na razie jestem bardzo zadowolona .Martusia bardzo mi przykro nie poddawaj się na pewno jest ci cięzko ale wierzę że ci się uda będzie dobrze pozdrawiam mocno.Ja też próbowałam to z siebie wyrzucić odblokować się............nie da rady , Jednak mimo to wierze dziewczyny że nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Właśnie wróciłam z M z działeczki, żeby odreagować, nie myśleć ale jak wszystkie zgodnie twierdzimy - po prostu się nie da ot tak zapomnieć o co się stara :) Od jutra zaczynają mi się dni płodne więc zacznę testy owu i zobaczymy :) Też jestem sceptyczna do tych testów ale niech będzie, przynajmniej gin nie zarzuci mi że nie testowałam i dlatego nie zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska85-to juz pd jutra mamy dni plodne? ;D ostatnio jakoa wyluzowalam i przestalam kontrolowac to wszytsko.mowie Wam po tej wizycie u profesora jakos zawiolo m opymizmem bo chce bardzow wierzyc w jego umiejetnosci;) poki co czekam na to badanaie droznosci-moze on o m pomoze-ale to w przyszlym cyklu dopiero bo badanie bede mialaa po @ czyli w czerwu-okolo 15- a teraz wierze ze androvit pobudzi armie M- i moze se uda-ostatnio zapominam brac nawet kwasu foliowego;( jakas roztrzepana jestem kontketnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska85- dzieki za mile slowa;) porady bede dawala na okraglo-jak tylko jakies uzyskam zaraz przekaze Wam. wiecie co? ja mam ostatnio jakies dziwne podejscie- ze chyba wole stosowac sie do tego co mowi i kaze robic lekarz- bo potem sa jakes niesomowienia w stylu ze pewnie bys sie tyrala ze bralamjakies leki a potem bym nie wiedziala czy czasami nie zaszkodzi (niekoniecznie mam na mysli castangnusa czy wiesiolka) ale wiecie- ze cale 9 miesiecy czlowiek potem sie marwi-chociaz przez ten czas ciazy pewnie i tak sie nie da uniknac takich sytuacji bo pewnie nie raz nie dwa bedzie potzreba zjedzenia jaks tabletek.. nie wiem sama co jz o tym wsyzskim myslec-mysle ze u nas problem jest w oslabieniu ruchu armii-chyba ze sie okaze ze z moja droznoscia jest cos nie tak... Aska85- ja mam umowe na czas okreslony do konca sierpnia tego roku;( ale wiem ze jest cos akiego ze chyba zeby mozna byl przedluzyc umowe tak jak w prztypadku twojej kolezanki to trzba byc conajmniej w 3 miesiacu ciazy- wiecie cos na ten temat? ze wiecie np jak bym zaszla wciaze w sierpniu to by mi aneksu do umowy nie dali... aaa.. Reddsa żurawinowego uwielbiam ;p heh;p bramaputra i martusia88 - witamy Was;) bramaputra- ja tez mysle ze wizyta u lekarza bedzie najrozsadniejszym rozwiazanem-daj znac co Ci jutro powie. edziemy czekaly na wiadomosc od Ciebie. martusia88-trzymamy kciuki zeby sie udalo szybciutko- moj tata tez ma chore nerki- i na sama mysl o kreatynie mi zimno ;( a co do blokad - to ja yslalam tak: usunam mi wkoncu zeba- na zabieg czekalam 7 miesiecy to pewnie organizm mi sie odblookuje bedzie maj wiec fajosko sie uklada- ale nie..tu koljny bum! nie bedzi ekontynuacji umowy o prace.. i jak tu miec pozytywne fruidy i myslenie.. ajc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-dajcie mi jeszcze raz linka do strony z kalendarzykiem dni plodnych w ktorych jest zaznaczone w kiedy mozna zrobic badanie z krwi i test ciazowy, kiedy zagniezzanie- nie wiem czemu ale nia mam zapsanego go w psku na kompouterz;( aska Ty z jakiego korzustasz kalkulatora? ja we wt ide na usg-pierwszy dzien monitoringu- gin chche zobaczyc jaki duzy bedzie pecherzyk- chociaz ja mam we wtorek 11 dzc takze pewnie za duzo mi nie powie-bo wg testow owu mam 17 dc..hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oto Franiu kalendarzyk - http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/0,79775.html Hehe - wiecie - też wysłałam do wróżbity Macieja -a zdecydowałam się na to, bo on jest z mojego miasta i tu też prywatnie wróży. Sms 2,40 jakoś kosztuje i zadałam pyt. KIEDY ZAJDE W CIĄŻE - otrzymałam 2 sms; 1. Widze,że masz bardzo dużą szansę by w niedługim okresie czasu założyć szczęśliwą rodzinę, macierzyństwo jest Ci pisane. 2. Jednak nie wydarzy się to tak szybko, jakbyś tego pragnęła, abym mogŁA (p.s miał to być on-więc chyba komputer odpisuje) powiedzieć kiedy dokładnie to nastąpi, proszę o podanie daty ur. partnera. To odpisałam i też z tym kodem MT i chyba komp. sie nie połapał, bo odpisał: 1)Widzę, że jest bardzo duża szansa, aby obecne relacje między wami znacznie się poprawiły, los będzie wam sprzyjał w tych działaniach. 2. Już teraz jesteście dla siebie bardzo ważni, widzę, że ta osoba często o Tobie myśli... Hehehe - ale jaja - poczytałam męzowi, to mówi, żebym nie brała tego do siebie ;) A propo - dowiedziałam się, że na jakoś spermy i żywotność plemn. dobre jest branie wit. C przez faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi Gabrysia, że i Stwórcę prosiłam często, nawet przy spowiedzi (przed Św. Bożego Narodzenia nie tego roku, tylko poprzedniego) mówiłam, że nie możemy mieć dzieci i dlaczego itp... Modlę się jeśli mi się okres spóźnia, gdy jadę rano do pracy, żeby była dzidzia - i co? Nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłaś Franiu kiedy masz dni płodne?? U mnie niby od dziś ale najbardziej płodne to śr, czw i pt więc od wt chyba zrobie testy owu bo na razie mnie nic nie kuje. Jutro ide koniecznie po androvit. I na czerwiec chyba poszukam gdzieś gina na monitoring. Ja też się modlę o dzidzię ale jedno wyklucza drugie, codzienna modlitwa zaprzecza wyluzowaniu i nie myśleniu...Ciężko to pogodzić a zwłaszcza jak rezultatów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Martuś tym bardziej życzę Ci szybkiej ciąży, zdrowej i zdrowego dzidziusia, bo rzeczywiście dopadły Cię niemiłe choroby. Będzie dobrze - znajdź dobrego specjaliste i działaj :) P.S. A ja się chciałam staraczek zapytać, czy wy w ogóle nie pijecie? Bo ja kiedyś tak miałam na poczatku zachodzenia - że może w ciąązy mogę być to nie piłam - miałam tak przez 2-3 miechy, potem odpuściłam sobie i mówiłam, co ma być to będzie i zazwyczaj w week. jest jakaś imprezka z alkoholem, to piję po 2 piwa, albo wódkę ze znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śr. i czw. dni płodne, a w pt. owulacja - zobaczymy jak testy pokażą. Dziś miałam 1 krechę ;) Zaraz na Justy kalendarz zerknę - dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa - znam tren kalendarz - mam go w zakładkach, ale jeśli masz @ np.od 28. IV do 4. V i chcesz obliczyć na maj - to wskazuje Ci czerwiec - już nie raz nie mogłam na dany miesiąc się dowiedzieć, a z reguły dostaję @ i mam przechodzący z jednego miesiąca na drugi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×