Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Cudna Ola ja kiedyś miałam robione badania hormonalne między innymi prolaktynę i miałam dobrą... potem już jej nie miałam badanej... a poroniłam w 6 tyg, co prawda to początek ale jednak.... ech... tak długo czekałam na fasolkę a jak już przyszła to zaraz odeszła... ;( Masz racje nie jest to sprawiedliwe że takie coś nas spotyka... nio ale musi nam się udać kiedyś... nio teraz czekam na @ i nie wiem kiedy się jej doczekam... od 2 dni troszkę pobolewa mnie podbrzusze więc może w końcu @ przyjdzie... chociaż wolałabym żeby zdarzył się cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia82 zrob test :)) a jak wyjdzie negatywny to lec do lekarza, bo dlugo bez @ jesteś.. chociaż trzymam kciuki, żeby był pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia planowałam w poniedziałek zrobić test, jutro kupię test albo polecę na betę bo to będzie pewniejsze ;) nio długo nie mam nio ale może tak ma być po poronieniu że organizm jeden dochodzi szybciej do siebie a drugi dłużej... ech... trudne to wszystko jest.... sama nie wiem co mam myślęć o tym ;) a powiedz mi masz może gg? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Biorę casta 1,5 cyklu i za 4 dni mam dostać @. Ale już od jakiegoś tygodnia czyli kilka dni po owulacji zaczął mnie boleć brzuch jak na @. Czy któraś z WAs tak miała po casta czy to może fasolka?? Poradźcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
witam. Goldie85 mam ten sam problem tylko za dwa tygodnie mam dostac @ a od wczoraj mam strasznie wrazliwe sutki i boli mnie brzuch. A wlasnie koncze pierwsze opakowania casta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) radze zrobić test :) podobne objawy miałam przy ciąży po 2 op castagnusa :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) miałam podobne objawy na początku ciąży, po 2op., radze zrobić test :) trzymam kciuki :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się wyczekać z tym testem do @ ale jestem tak nakręcona na fasolkę....Sylwia2702--- też właśnie mam wrażliwe sutki, ciemne i te dziwne uczucie w brzuchu. A te dni do @ tak się dłużą heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Mam nadzieje ze ziolka zadzialy cuda i za niedlugo zobacze dwie kreseczki :) Brzuch mam caly czas wzdety jak bym zgage miala ale nie mam i cos jakby mnie rozpychalo od srodka :P W ogole taki twardy jest ;) Zeby to było to co ja mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
No wlaśnie teroretycznie za 10 dni ale moze byc tez tak ze dostane za 6 bo to tak skacze dziwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
No wlasnie teoretycznie za 10 dni ale moze byc tak ze za 6 dni bo to tak skacze u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXSANDRA
Cześć jestem tu nowa ; od dziś zaczełam łykać castagnusa zobaczymy co będzie ? nadzieja zawsze Jest.....pozdrawiam was starające się o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
No to witamy ALEXSANDRA w gronie starajacych sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXSANDRA
Witam ...Sylwia 2702 a ty tak ile staracie się o dzidzie? bo ja juz 3 lata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Dopiero pól roku a juz wariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja tez juz 3 lata sie staram... jestem po poronieniu ale nie trace nadziei ze uda mi sie znow i donosze ciaze... :) Sylwia trzymam kciuki za 2 kreseczki na tescie lub za piekna betke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
No mam nadzieje ze beda dwie kreseczki nic nie postawi tak na nogi po poronieniu jak nastepna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Ja nie akle po tym poronieniu planuje zrobic jakies badania w tym kierunku na wlasna reke bo w pierwsza ciaze zaszlam bez problemu a teraz ;( Chyba sie cos u mnie popsulo. A na lekarzy nie ma co liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania s.
goldie ja sie leczylam....co chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
Jak takie cos sie leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu byłam ciekawa :) Ja już mam jedno dziecko córkę, która w marcu skończy 3 latka. Starałam się o nią z mężem 2 lata i właśnie byłam leczona, zaskoczyłam w trzecim cyklu z clostilbegytem. Teraz zmieniłam lekarza i okazuje się, że mam hiperprolaktemie czego poprzedni się nie dopatrzył. Na razie moja Pani gin. poleciła costa. bo on obniża prolaktynę i reguluje cykl jak nie podziała to będziemy próbowały czegoś mocniejszego na obniżenie prolaktyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że mój ból podbrzusza znika i zaczyna się ból głowy. Piersi trochę nabrzmiały, odczuwam większe ciśnienie na pęcherz. Coraz większa nadzieja na dzidzię :))) Aby do poniedziałku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEXSANDRA
Witam...Sylwia dasz rade zobaczysz a może już fasolka rośnie oby wam się powiodło trzymam kciuki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia2702
To chyba nie byla fasolka bo juz sutki przestaly bolec... Juz czuje ze kolejny mieisiac i nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×