Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość iskierka1983
Cześć dziewczyny! Marturka trzymam kciuki żeby teścik okazał się naprawdę szczęśliwy!!!!! Daj znać. A u mnie ok, dziś mam 10 dc z Castagnusem, czuję się bardzo dobrze. Zobaczymy co będzie dalej. Pobolewa mnie troche brzuch więc może owulka sie zbliża. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Dzięki dziewczyny!!! No właśnie tak sobie myślałam, że może było za wcześnie żeby gin mógł ją rozpoznać...Bardzo się cieszę,ale też MEGA stresuje czy wszystko będzie ok. Mąż mnie ochrzania żebym się uspokoiła i była dobrej myśli :) Eluś daj znać jak będzie po wizycie u gin i po wynikach badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka1983
Marturka wszystko będzie dobrze, wyluzuj i pozytywnie się nastaw!!!!! Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekj25
Czesc dziewczyny,z mężem staramy sie o dzidzie 13 m-cy i jak narazie bez rezultatu:(Od m-ca biore Castagnus a od poczatku staran Folik, widziałam ze niektóre z was tez biorą Wiesiołek,to są tez leki ziołowe,tak?jest jeden rodzaj wiesiołka w aptekach czy są różne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
kwiatekj25 w aptece są różne, ale skład chyba ten sam... ja kupiłam GLA olej z nasion wiesiołka zimnotłoczony- 60 kapsułek - koszt ok 11zł - opakowanie zielono - żółte zaczęłam brać 3 dni temu tzn dodałam do kuracji z folikiem i castagnusem... jeszcze nie widzę żadnej różnicy, do owulacji kilka dni... za dwa trzy dni zacznę testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marturka a ile sie staraliście? Kwaitek jak dla mnie polaczenie jednego z drugim nie było najlepszym pomyslem, cykl mi sie wydluzyl o 10dni :O Tosiak juz czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marturka brałaś castagnusa 1 cykl prawda? Ile sie staralas wogóle? Ja biorę castagnua od 5 dni dopiero, to mój 8 cykl starań. A od 3 m-cy wiesiołka. Pobolewa mnie podbrzusze a to dopiero 6 d.c. więc na owulke za wcześnie raczej. mam nadzieje że to nie po castagnusię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Wczoraj po południu odebrałam wyniki bety (2136) :) Bardzo się cieszę..jeszcze tylko w środę/czwartek muszę iść powtórzyć Betę, żeby zobaczyć czy rośnie a 4.02.2010 idę do lekarza. Tak już konkretnie staraliśmy się od października. Wcześniej po prostu "nie uważaliśmy". Castagnusa i Wiesiołka brałam najpierw w listopadzie ale po wizycie u gin okazało się że mam bardzo dużą torbiel więc lekarz kazał mi odstawić wszystkie tabletki. Zaczęłam kurację znowu w grudniu. Poza tym od czerwca biorę kwas foliowy i od grudnia piłam siemię lniane (które zresztą bardzo poprawiło mi śluz). Aha...przez dwa poprzednie cykle brałam Duphaston, bo zatrzymała mi się miesiączka. Dziękuję Wam dziewczynki za miłe słowa...bardzo mocno trzymam za Was kciuki i modlę się żebyście i Wy w najbliższym czasie ujrzały wyczekane dwie kreseczki :* Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wyn ikach testosteronu. niestety norma przekroczona o 0,47 :( norma od 0,06 do 0,82 a mi wyszło 1,29 niby mała nadwyżka ale przy tak niskich normach to jest dużoo.. :( dzis na 17:10 gin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1983
GRATULACJE dałaś nadzieje innym dziewczyną--- że mamy wszystkie szanse na zostanie mamą A jeżeli chodzi o to siemię lniane ta kupujecie takie z apteki ??? ile razy pijecie dziennie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Ja kupowałam normalnie w jakimś markecie albo sklepie osiedlowym. Mieliłam je w młynku i trzy łyżeczki zalewałam ciepłą (nie gorącą) wodą. Po pól godz. wypijałam. Elus daj znać jak po wizycie u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
Marturka ;D gratulacje ;) teraz dbaj o siebie najlepiej jak potrafisz ;D rośnijcie zdrowo ech, jak ja bym chciała takie kreseczki zobaczyć ... np w połowie lutego ;D ja łykam i łykam te specyfiki ;D różne... mój men też ;D więc jestem dobrej myśli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVER...
Dołączam się do gratulacji Marturko dla Ciebie i Twojego partnera. Dobrze wiedzieć, że komuś się udało :-) Eluś - trzymaj się cieplutko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulko gratulacje :) Eluś daj znać Mam pytanie. dzisiaj mam pęcherzyk 18mm i lekarka powiedziała, że jest gotowy do pęknięcia- w ciągu 3dni to zrobi. Zastanawiam się, jaka jest maksymalna wielkkość pękającego p.? Wiem, że później robi się torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekj25
dzieki za odpowiedz,gratuluje przyszłej mamie oby na tym forum było więcej takich wiadomości,będę do was zaglądać.Życzę owocnych starań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bąbelki kochane ja po wizycie. na najblizszy wolny termin biegne na szczegółowe usg. progesteron po owulacji jeszcze do zrobienia i cały komplet badań juz bedzie. Mój m musi zrobic badanie nasienia i to najwazniejsze, zeby wykluczyc jego! a jak z nim bedzie ok to chyba bedzie musiala dać mi na 3 miesiace anty oby to pomogło bo jak nie to zapowiedziała drożność. zrobiła mi cytologie bo miałam ją w tamtym roku w marcu i nie u niej tylko u innego.' Minia ok 21-22 powinien miec pęcherzyk. czy pecherzyki widac przy normalnym usg dopochwowym wziernikiem czy jak? jeszcze nie miałam monitoringu i nie wiem :O jak staranka kochane?? ja dziś 13 dc, do owu jakieś 4dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marturka
Tosiakk właśnie tego Ci życzę...dwóch kreseczek w połowie lutego :) Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkie kochane dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus pęcherzyk widać na dopochwowym. Fajnie jeśli wytrzymałby do piątku :) Mąż wtedy wraca i moglibysmy coś zdziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia lepiej go i tak zmolestuj, na wszelki zły czaj :) Ja wlasnie dzownilam do kliniki rozrodczości i za dwa tyg zdecydowalismy sie zaniesc do badania nasienie. trzeba czekac tydzien na wynik i kosztuje 100zł ale w koncu bedziemy wiedziec na czym stoimy i kogo leczyć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEVER...
Witam. Trzymam kciuki Eluś żeby wszystko szło po Twojej myśli ;-) My też mieliśmy nadzieję, że badanie nasienia nam coś rozjaśni i tak się częściowo stało. Wiemy że wszystko ok, ale co to za pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Never a jak wyszło badanie? i co dalej? ja jak badanie wyjdzie dobrze, to zapisze sie do tej kliniki ginekologi i rozrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
20dc... i nic mam tylko fajną ładną cerę... biorę folik, cast,i wiesiołek.... i nie wiem co jest grane, niby powinno większe nawilżenie, a tu sucho jak na pustyni...zero nic tak jeszcze nie miałam no ale..obserwuję i zobaczymy co dalej.... dobrego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy drugie opakowanie powinno brac sie ciagiem odrazu po pierwszym czy zrobic kilka dni przerwy? chodzi mi o castagnus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiakk78
wyczytałam gdzież że po 3 pełnych opakowaniach..miesiąc do 3 miesięcy przerwy i znowu można generalnie cała kuracja to 3mce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eluś, wszystkie parametry mieściły się w normie i lekarz stwierdził, że nie powinniśmy mieć problemów. Jeśli chcesz mogę napisać dokładnie jakie były wartości. Chodziłam do kliniki leczenia niepłodności, zrobiłam chyba wszystkie możliwe badania, hormony, hsg, pc testy i ... zmieniłam lekarza. Powtórne badania. Ten którego teraz mam mówi żeby wrzucić na luz i próbować na razie naturalnie skoro wszystko ok. Więc próbujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenaska
czytam te wszystkie fora internetowe i tylko płakać się chce :( dojrzałam do dzidzisia i pragnę go jak niczego innego a tymczasem tak się boję że się nie da. mam miesiączki takie skąpe , leci ze mnie niewiele i to przez 2 dni potem tylko plamienie.najchetniej to bym chciala zeby lekarz nafaszerował mnie od razu wszytskim co możliwe, a tak przeciez nie jest dobrze. nie wiem jak to bedzie ale mąz ciagle w delegacji, śluz słaby, temperature zaczelam obserwowac od kilku dni. nigdy nie pomyslalam ze tym sie mozna martwic, zajsciem w ciaze. az balam sie zaczac pisac na tym forum bo mam taką wizję ze kazda zajdzie w ciaze a ja zostane po jakim s czasie najstarsza na tym forum bez zadnego efektu;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecenaska
zaczelam wiesiołka brac od 6 dnia cyklu, castagnus kupilam ale boje sie brac, cykle mam w miare regularne , 3o dni, ostatnie 28, a ostatni 31, piersi bola przed @okropnie, a nerwów nie da sie opisac, do tego zmeczenie. zaczelismy starac sie z mezem o dzidzie w te swieta i przez to ciagle myslenie o dziecku nie czulam zadnej przyjmenosci z sexu. teraz tez licze tylko dni czy lepiej zeby maz przyjechal w ten tydzien (bedzie to 9,10,11 dzien cyklu) czy w nastepny (16,17,18). w koncu uzgodnione ze przyjezdza za tydzien, Boże ja oszaleje z tym wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×