Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość HANKA81
aśka, szalona Ty!! Napisałaś że zrobiłaś stąd moje pytanie jak Ci wyszedł??? miałam na myśli czy pozyt cze negatywnie!!! ale się uśmiałam, hehehhehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
wziełam teraz te 3 testy no i widzę,że nasycenie kolorku wzrasta 2.04; 4.04 i 5.04 ciekawe czy mogę jeść tran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Hania ...siedziały dwa sępy i się wpatrywały w paseczek :) ale my oboje coś czuliśmy...a test bał sie wyjść inaczej :) nawet nakryliśmy go , a potem kartka zasłanialismy ,żeby słonce nie świeciło tak,żeby sprawdzić czy na pewno jest cienia-cień.. patrzelismy pod kątem....no i był ...po kilku dodatkowych mintach coraz dokładniej było go widać ...ale to jest jakby wyraźnie zarysowana 2 kreska...tak jak kość słoniowa nie jest bielą, tak tamten róż nie był czerwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczuny a jakie sa wasze doswiadczenia jesli chodzi o CASTANGUS???szybko zaszlyscie w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
za pierwszym razem raczej pozytywnie ...cienia -cień Wiesiołek ponoć się je do połowy cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
ja się wkurzałam bo +2kg...no i nie zachodziłam ...i tu zaczęłam marudzić...ale nie dokończyłam 3 miesiąca zjeść pewnie wiesz,że je się go 90 dni ...ale ja jadłam po 1 tabletce a powinnam 2 wg ulotki, do 15 dnia jadlam wiesiołek i na okrągło tran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mi się wydaje, że też przytyłam po castagnusei. Niestety miałam bardzo nieregularne @ i po castagnusie tez się nie pojawiła, skonczyłam kurację na 60 dniach. Wczoraj bylam u Gin i dostałam skierowanei do poradni endokrynologicznej...ale teramin dopiero na czerwca... nei mam pojecia czy czekac czy lepiej isc prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska, gratuluje. Zaraz wiedziałam że Ci się udało :) Ja właśnie wróciłam od gina. Mam odstawić duphaston bo pęcherzyk coś nie rośnie. Gin powiedział że mamy modlić się o cud lub czekać na poronienie. Oczywiście modlić się nie zamierzam bo czułam że coś jest nie tak. Mąż załamany, a ja.. Sama nie wiem. Smutno mi, jasne. Ale nic nie poradzę. Boję sie bo gin powiedział że jak przyjdą silne bóle to mam jechać do Bydgoszczy do Szpitala. Wolałabym ronić spokojnie w domku :( Ach, to pojebane życie. Żadnej sprawiedliwości nie ma na tym świecie. :( Mam zrobić za wczasu grupe krwi. Mimo to w piątek mam wizytę u gina, ciekawe po co?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore 2 tabletki ale to i tak jest polowa tego co powinnam brac wedlug angielskich zalecen powinnam brac 4,ale to juz by bylo przegiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduska- jeśli masz nieregularne @ to idz do gin, prawdopodobnie to problem z hormonaMI. jA MAM PODOBNIE- JUZ OD 3 MIESIĘCY BRAK@ WIĘC NAJPIERW TRZEBA WYLECZYĆ PROBLEM NIEREGULARNOŚCI A POTEM STARANKA... JA JUŻ SIE TAK NASTAWIŁAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora... jeszcze nie jest nic straconego. może ten duphaston jest do kitu a modlitwa czasem pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
trzeba się wszystkiego łapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam!! Cycki prawie nie bolą. Brak jakichkolwiek innych objawów. To koniec ciąży i tyle. KALA czekaj za mną, powrócimy tu w wielkim stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Klaudia ...aj mamna liczniku 85 kg przy 160 czyli o spokojnie 25 za dużo...jadłam jedna...może nie mialam aż tak pokręcone w środku...ale 4 bym nie brała...a porownaj jaki jest ilościowy skład w 1 tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że tak oschle pisze ale same rozumiecie. Żal.. Odezwę się po wszystkim. Trzymajcie kciuki żeby obyło się bez Szpitala. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
kurcze Zorka!!!! no daj jeszcze sobie szansę!!!! Ja w każdym razie modlę się za Ciebie....chociaż nie nazywam Boga to mnie może wysłucha..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora ja też wierzę ,że się ułoży u Ciebie i bedzie wszystko z Maleństwem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze tak! Bylam u gin i co on mi polecil-tabletki antykoncepcyjne na wyregolowanie okresu!do tego robilam badania hormonalne i wszystko jest w granicach normy!prolaktyna troche podwyzszona,ale nie tak zeby cos mi przepisal ;( a dla nas kazdy nieudany test to wielka przykrosc! wiec chwytam sie ziolek,moze to pomoze??? a bralas Castangus???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia w jednej tabletce jest 400mg agnus castus a na opakowaniu jest napisane zeby brac 4 tabletki dziennie!przypominam,ze to jest angielski odpowiednik!mimo tego,ze tak jest na opakowani to biore tylko 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 06
nie odzywałam się ostatnio, bo kupujemy mieszkanie i tak jakoś czasu brak:(. Czytam Was czasem. Tak się cieszyłam, że coś na naszym forum się ruszyło, że ciąże się posypało, a tu wieści o Zorze i Kali- Masakra!!! dziewczyny trzymajcie się. Brak słów, by warazić jak mi przykro:(. Jak przeczytałam o waszych przeżyciach, to moje wydały mi się takie błahe i tak głupio mi się zrobiło, że się nad sobą urzalałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, pisala z Wami kilka dni temu, może pamietacie? pytalam Was czy ktorąs z WAs po tym, jak zaczelyscie brac cast , w 2 dniu okresu zaczal strasznie bolec mnie jajnik, bolal tak przez 2 dni, nie moglam chodzic, mialam wrazenie ze mi brzch peknie... bylam dzis u gina, z tym jajnikiem i ogolnie z bolacymi okresami... stwierdzil ze wszystko jest ok... ze po prostu taka moja uroda/// czy to jest logiczne wytlumaczenie? dodam, ze jajnik dalej mnie boli... wydaje i sie ze ten ginekolog jest do bani, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Klausia polski ma 45 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Klaudia jak miałam dłuuugie krwawienia to tez miałam hormony w normie i tez dostałam tabletki anty. brałam je pól roku , odstawiłam i juz było po dugich krwawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochane!!!:):):) Dziękuje,że o mnie pamiętacie.Byłam u gin:) Włoski to niby moja taka natura:(:(... Ale to co najważniejsze!!!!! Niby jest fasolkaaaaa:):):):):):):):):):):):)::::):):):):) Idę w czwartek do gin i będę wszystko już wiedziała trzymajcie kciuki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wiem,ze polski ma 45mg ale ma tez dodatkowe substancje,a tu jest tylko agnus castus 400mg na tabletke i pisza,aby przyjmowac 4 dziennie razem 1600mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
no Słodka...wiedziałam,że czytasz :) no i co ? ginek nie taki straszny jak go malują ? :) teraz częściej będziesz tam chodziła - SUPER!!!!!!!! gratuluje Kruszynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Klaudia ten polski co ja mam nie ma substancji dodatkowych. takie różowe opakowanie z Herbapolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×