Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość HANKA81
Niezapominajko, ja też mam ten problem z wylewaniem się żołnierzyków..... nie wiem od czego to zależy- niby mój M 6,5 ml gdzie w moim lab norma była 2 do 6 ale bez przesady, że 6 ml się nie zmieści...ja mam tyłozgięcie macicy i zastanawiałam się czy to nie ma wpływu, chyba że inne elementu mojej "jamy":):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
hbjnkmrftghybjnkmkijuhnygbvfdc Na pewno nie jesteś normalna/normalny OBY CI SIĘ TO NIGDY NIE PRZYTRAFIŁO!!!! Po jaką cholerę tu wchodzisz i zaśmiecasz forum?!!!! DO JASNEJ CHOLERY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dziewczyny, olejcie debila czy debilkę-nikt normalny takich rzeczy nie pisze-lepiej im nie odpisywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
HANKA81 Hmmm no właśnie nie wiem jak to jest:) Ze mnie też sporo się "wylewa"i mam wrażenie,że nic nie zostaje chociaż to niemożliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
nieee nooo!! na pewno coś zostaje, poza tym ja od razu pupa w górę i choć te 15 minut leżę..no ale zapomnij o pozostaniu tak przez godzinę, czy już w ogóle do rana....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia123, ja też tak miałam. Podczas owulacji bardzo bolał mnie jajnik, a późźniej cały czas pobolewało mnie podbrzusze i jajniki jak na @, którą dostałam w terminie po niespełna dwóch tygodniach.... Nie wiem jaka była tego przyczyna, ale ja całą winę zwalam na castagnusa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
HANKA81 Też tak zawsze robię,ale zawsze jednak coś wyleci:) Mój mąż zawsze się śmieje jak biorę te nogi do góry,ale później mnie przykrywa i mu przechodzi:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
mnie w sumie o dziwo jajniki juz drugi cykl nie bola czasem cos zakluje no i dzis kilka razy mialam takie pojedyncze uklucie... tylko tyle ze 16dc a ja w brzuchu jak na @ i ten sluz ktory zawsze mialam dopiero kolo 25dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
dziewczyny, mi wlaśnie nie wyciekło i zaskoczyłam, a od razu wstalam i chodziłam od tyłu łyżeczka z boku a koleżanka mówiła mi,żę PO położyla sie na brzuchu a nie z nogami na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia123, ja też miałam cały czas wrażenie jakbym miała dostać @....miałam nadzieje, że to może fasolinka daje o sobie znać, ale niestety @ przylazła i dała mi nieźle popalić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Raz tak spróbowałam,że położyłam się na brzuchu,ale położyłam koc pod brzuch i na prawdę nie wyleciało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny, że się wtrącę :) Coś ostatnio często to robię ;) Hanka81, tyłozgięcie chyba nie ma znaczenia w zajściu w ciążę. Ja mam tyłozgięcie - po przytulanku leżałam na brzuchu z poduszką pod biodrami i wtedy naprawdę mało żołnierzyków wylatywało. Leżałam tak jakieś 30 minut a potem bez wstawania szłam spać ;) Sophia, a może to jednak owulacja jakaś przesunięta w czasie i stąd to kłucie i śluz. Ja tak myślę ;) Kala i Zora, trzymajcie się i wspierajcie się wzajemne. Bądźcie silne :) Trzymam kciuki, żeby teraz szybko się udało zajść i utrzymać ciąże. A za niezapominajkę i asię trzymam kciuki, żeby fasolki się utrzymały i rosły duże okrąglutkie :) A ja znów przez to stawianie brzucha mam brać duphaston i luteinę i czekać do piątku na USG. Mam nadzieję, że jest OK. Żałuję teraz że nie mam dostępu do detektora płodu tętna... Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, u mnie też było na łyżeczkę ;) hehe może coś jest w tej pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
i przyniosło efekty????:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Zora85 Bardzi Ci współczuję....ale widzę że dajesz radę i Twoje podejscie jest chyba w tej sytuacji jak najbardziej na miejscu. Na pewno szybko zajdziesz i urodzisz zdrowa dzidzie... Co do blokad ,....chyba macie racje.....ale pojawia sie to wtedy , gdy caly czas mysli sie o dziecku???? takie mowienie sobie ze nie bedzie to nie ale podswiadomie ze ....oby sie udalo....to tez blokada???? Biore Femifertil mam teraz 12dc... jak nacisne sutki to czuje bol...troche brzuch mnie boli....dziwnie sie czulam., widzialam(albo mi sie zdawalo ze mam zylki na piersiach i temp 36.8- ale nie mierze reularnie..i glupia ale do potęgi N - poszlam , kupilam test i pokazalo 1 kreche....nie wiem czego oczekiwalam i to w takich dniach cyklu.... Bol sutkow pewnie jest nastepstwem suplementu a bol.....moze tak ma byc.... az tak bardzo sie nie zalamalam ale nie chcialam nic dac mojemu facetowi ktory specjalnie przyjechal do domu.... powiedzialam mu nawet ze skoro nic nie zdzialamy to po co to robic... masakra jakas....;/ ale za to znalazlam tu prace...chodze na szkolenia-mega trudne....ale zobaczymy--- b. dobrze placa.... choc troche smutno z powodu testu-po co to robilam A wasze samopoczucie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łyżeczka to moja ulubiona pozycja, ale niestety na nie działa:( na mnie nic nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
o Alooooo jest ...a ja pewnie stracę pracę ....mimo umowy na stałe. ale cóż...mniejsza z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm a ja za bardzo nie lubię tej pozycji :( Ale jak by miało pomóc:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
niezapominajka...Tobie pomoże...ale za 9 miesięcy...masz 2 kreski ? no właśnie :) :) ja tez jeszcze nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, mnie pomogło :) a Tobie widać też jakaś inna pozycja pomogła :)i Asi też. Dbajcie o siebie i wszystko będzie OK. Musi, bo czuję się dziwnie, że mnie się tylko udało :( tak za Was trzymam kciuki. Asia, jeśli masz umowę na stałe to nie stracisz pracy - nie mogą cię zwolnić, aż do powrotu z macierzyńskiego. Także się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwierzę jak zobaczę na usg.:) Najbardziej mnie dziwi to,że: NIE MAM ŻADNYCH OBJAWÓW:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, ja już to pisałam wcześniej - mam koleżankę z terminem na lipiec, która nie miała i nie ma ŻADNYCH objawów ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka, nie każda kobieta w ciąży ma jej objawy. Jeśli nie wierzysz testowi, a na usg ciąża jeszcze nie będzie widoczna to po prostu idź na betę, wtedy będziesz wiedziała na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
mogą, jest jedno odstępstwo kiedy mogą...ech nie chce mi się mówić...musze pojs do zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogą dyscyplinarnie albo w razie likwidacji zakładu pracy. Ale to chyba nie wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
likwidacja...no ale cóż..wtedy do porodu dostaje macierzynski a potem kłotnia z zusem czy da mi macierzyński 20 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
ale zawsze bedzie Dzidziuś :) a to chyba ważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ale macierzyński 20 tyg. też chyba ci się należy. Mojej koleżance skończyłą się umowa - przedłużyli jej do porodu a potem będzie jej płacić ZUS przez 20 tyg. U Ciebie chyba też by tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×