Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość asia1983
no chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
na razie nie martwię się...i jem marchewkę...no tak mi smakuje,że już drugą skrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz, jedz :) Smacznego. Tylko zrezygnujcie z serów pleśniowych, typu feta i surowego albo niedosmażonego mięsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
W dupe sie pocałuj wróżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
a czemu nie mozna fety? jeszcze lubie ten zółty z plesniowa skórka...oj wyleciała mi nazwa...taki podsmażony w panierce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
znow ktos wypisuje dziwne rzeczy wiecie chyba musze stad zniknać, bo mnie nerwy ponosza jak mozna pisac takie rzeczy nie znajac sytuacji zakladajac co kogo boli albo co kogo nie boli no.... a i ja nie prosze o wrózbe kiedy moja głowa pozwoli mi zajść w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
a mi sie wydaje ,że ta cala wrózka od siedmiu boleści i ten anonim co nawet nie umie się podpisac tylko klepie w klawiature to jeden i ten sam oszołom, który jak ktos juz wcześniej napisal trzeba ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez listerię, można nią zarazić się. Jak poza ciążą niejest szkodliwa to w ciaży przenika przez łożysko i może być szkodliwa. Lepiej dla świętego spokoju zrezygnować z takich serów. Wanda23, nie denerwuj się - nie warto. Zawsze jest ktoś komu coś się nie podoba i koniecznie musi wyrazić swoje zdanie i uprzykszyć innym życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
kazdy ma gorsze chwile, a co ja sie w ogóle usprawiedliwiam Dziewczyny niekiedy żołnierzyki robią sobie ewakuacje, u mnie nawet jak mam nogi prawie na suficiei i tak wpadnie. W końcu najczęsciej sie zachodzi w dziwnych pozycjach i uciekając od razu po... pa Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
może my powróżymy lub poradzimy jak zjednac sobie ludzi? jak zyskać ich sympatię? a może nawet poradzimy jak zyskać miłość płci przeciwnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu takie fajne tematy o pozycjach a mnie akurat z neta wyrzuciło! :) Ja też lubię na łyżeczkę :P A przez te 3 dni udanych staranek było: klasycznie, od tyłu i nie wiem jak sie ta pozycja nazywa -facet lezy na boku a babka na plecach ale nogi ma na nim. Hehe teraz sobie pomyślicie że jakieś cuda niewidy wyczyniamy z M :D I za każdym razem leżałam równą godzinę. Gdzies nawet czytałam że plemniki docierają po 40 paru minutach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
to spróbuj , że oboje na boku, a Ty raczej na brzuchu...no bo jakos musi wejść...za głęboko nie będzie, ale ja zaskoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
coś mi nie wskoczyło...to spróbuj teraz odwrotnie, wyjdzie to samo tylko,że ty na brzuch oboje na ten sam bok i do roboty, ty w sumie musisz troche na brzuch sie rozpłaszczyć...nie za głębokie ale ja zaskoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, ja joge? Nie. Ty lepiej zobacz co nam teraz aska pisze ;) Aska zboczuchu bo będziesz winna dziś gwałtu na moim mężu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, to jest fajna pozycja tylko nie potrafię jej opisać. Jak znajdę kiedyś linka do jakiejś kamasutry to wstawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
:D tylko trochę trzeba sie powyginać żeby trafić gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 No widzisz ominęło Cię hihi:) Dlaczego miałybyśmy tak pomyślec????? Każdy ma swoje sposoby:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po wizycie.Po torbieli nie ma śladu :-) Dziś mój 7dc i ginka mówiła,ze od dziś przez trzy dni mam brać clo, czyli rozpoczynamy starania od nowa.To dopiero mój trzeci cykl po poronieniu i nie wiem czy to udźwignę psychicznie. Nie spodziewałam się że już w tym miesiącu znowu będzie stymulacja...nie wiem co robić...chyba nie wezmę tych tabletek, sama mówiła,że późno bo już 7dc ( ostatnio brałam clo od 5dc do 9 ) i że nie wie czy pęcherzyki zdążą urosnąć ( na tą chwilę nie ma żadnych większych ... nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora a tamta twoja pozycja to jakbyś siedziała mu bokiem na kolanach tylko leżąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia, chyba tak. Teraz już sama nie wiem bo nie mogę przestać się śmiać. Wydaje mi się że dobrze myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
vilia tez z poczatku myslalam ze moze owulka tak jak mowisz ale jak zobaczylam potok tego mlecznobialego sluzu to zwatpilam... no bo przeciez taki jest zawsze przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
namietne zepolenie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, zespolenie jest godne polecenia ;) Jedna z moich ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam zboczuchy. I wcale nie idę molestować męża!! ;) Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×