Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

niezapominajka, ja to test pokazałam teściowej i mężowi bo się bałam że już na głowe dostałam i mam zwidy :D Uspokoiłam się gdy teściowa potwierdziła, bo skoro starsza niedowidząca babka widzi 2 kreski to one na pewno muszą tam być hihihi. Uwierzyłam jednak po opinii męża że są dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, jak nie dowierzasz to zrób drugi test (ja powtórzyłam po 4 dniach). I ciesz się, ciesz :) Będzie ok. Moją sytuacją się nie przejmuj bo ja już pisałam że jestem genetycznie zjebana ;) U mnie powiedzenie: ,,jak nie urok to sraczka'' sprawdza się w 100% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
zora85 Hihihi szkoda,że moja teściowa mieszka dość daleko też bym ją spytała:):):):):):P:P:P:P:P Na razie nie ma @ więc jest małą nadzieja ,że będzie dzidzia,ale do gin nie chce iść jeszcze bo to tak za wcześnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
zora85 ale wiesz,że możesz mieć dzidziusia i to jest najważniejsze,a po DRUGIE jeszcze nic na 100% nie wiadomo także nadzieja zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, wiadomo. Pisałam dzis że beta spadła. A w takiej sytuacji nie ma co się łudzić. Poczekaj troche a Cię dogonię ;) i razem popiszemy o wielkich brzuchach, rozstępach itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Niezapominajka gratuluje!!! Ale fajnie ze ciaze sa:) ale smutno mi z powodu tych straconych:( U mnie bialy sluz wiec juz nieplodny... i takie uczucie jak na @ ale to jakos wczesnie bo u mnie 16dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Sophia, dziwne to u Ciebie. Miałam już prędzej Ci napisać ale dziś taki ruch na forum że mi umknęło. Ale chyba nie powinnaś teraz dostać @. Koło dwóch tygodni Ci chyba zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Sophia123 Dziękuje,za gratulacje:) Ale to jescze nie jest pewne na 100% Zorka no pewnie,że popiszemy,a może być tak,że Ty jeszcze prędzej ode mnie czasami zostaniesz mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka, nawet tak nie myśl. Masz urodzic normalnie i nastraszyć mnie potem porodem ;) Jesteś w ciąży i nie wykręcisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Zorka Oby to była prawda:):):):):::):):):):):):) A jak Ty się czujesz????PRZEPRASZAM,że pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie coś głowa boli :( Pewnie za długo siedzę przy kompie. Fizycznie tylko cycki lekko bolą a psychicznie już lepiej. Pierwszy szok minął. Jest ok. Troszke sie boję tego poronienia ale tylko odrobinę. Chcę być wtedy w domu, z mężem i czuć sie jakbym dostała zwykły okres. Nie myśl tak o mnie bo sobie wkręcisz coś a wtedy sie pogniewam!! Dziewczyny, to jeszcze nie była dzidzia tylko komóreczka. Nawet zarodka nie zdążyłam zobaczyć więc szok jest mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz pojechałam!! Po prostu gdy tak myslę to mi lżej więc trzymam się tego że straciłam komóreczkę/pęcherzyk a nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami sie wydaje
że np. wanda nie zajdzie w ciążę dopóki nie odblokuje psychiki. Czynnik psychiczny jest bardzo wazny a ona już popada w paranoje, inaczej nie ma szans. tak was czytam od roku i powiem wam kto zajdzie a kto nie - jestem wróżką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Zorka i dobrze,że tak myślisz MOIM zdaniem:*:) Ja w ogóle już nie mam tego śluzu właśnie byłam w wc i znowu mi się chce może ja sobie to na prawdę WKRĘCAM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
A MI SIĘ WYDAJE ja też mam problem z zajsciem chyba z tego powodu"że za bardzo chce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami sie wydaje
niezapominajka Ciebie jeszcze dobrze nie znam :) ale podobno zrobiłaś test...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Zora....no właśnie nie widziałas zarodka na usg...mama też mowi,że za wceśnie na wizytę u gina....i nie wiem czy iść czy nie...ale już sie nastawilam żę idę ...więc głupie pytanie zadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
TAK wczoraj,ale co z tego zero objawów no chyba,że te co wypisałam przed:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
asia1983 Moim zdaniem za wcześnie tak pewnie nie będzie jeszcze widać,ale jeśli się już nastawiłaś to idź kochana i będziesz wiedziała może co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Oj Zorka Zorka, to chyba tak będzie że my wszystko razem będziemy robić.. jeśli jest tak jak mówisz, to nie martw się to jest jak normaln a@, ja poszłam do ubikacji i pęcherzyk pierwszy z ta całą otoczką chlupnął do ubikacji, straszne to ale co zrobić, wziąć w ręce, patrzeć...??:(:(troche sie popłakałam, pożegnałam się ...i cóż, normalnie mam 5 dni@, a dziś już 6 dzień i chyba jutro będzie po niej, mam już jej dosyć, chce sie poprzytulać:( smutne to bardzo ale prawdziwe:(:( Zorka poczekamy do wakacji i wtedy zaciążymy, mówię Ci, oj co to za rocznik Czarnobylowski;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Niezapominajka ja też myślę że za bardzo chcesz, może pomyśl o czymś innym, ja np. odstawiłam to fomur na miesiąc i od razu zaciążyłam, może skup się na czymś innym, a po cyk pyk nie myśl o tym wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
no wlasie zorka troche za wczas bo nawet jakbym miala miec @ rowno po 28 dniach to i tak wypadalaby na 18 a dzis 6... nie wiem co jest grane... wczoraj prawie cay dzien czulam tak jak zawsze dzien przed @ jakby nie to ze to 18 dc to myslalabym ze nadchodzi...wilia sugerowala ze moze to owulacja no ale sluz znow sie nie zgadza bo wczoraj wieczorem zaczol leciec mleczny a dzis to go momentami pelno mam a to mi sie w tych dniach cyklu tez nie zdazylo, zauwazalam taki sluz dopiero kolo 25 dnia... a dzis tez raz troszke jakby na @ innym razem delikatne uklucie w jajniku... ale nie takie jak zawsze kiedy mnie jajniki bola tylko jedno uklucie i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Witajcie dziewczynki-ale tu ruch dziś wieczorem!!!!! Niezapominajko, ale Tobie się udało????...czy ja coś źle przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
Ja ciąle myślę,jak widzę mamusie z wóziczkami:(:( A MAM JUŻ SWÓJ WIEK I CZAS NAJWYŻSZY NA MAŁĄ KRUSZYNKĘ:) Na forum ja weszłam niedawno. A mam pytanko macie jakieś sprawdzone sposoby żeby te"żołmierzyki nie wypływały tak szybko??" wiem wiem,że od tego jest inne forum ale jednak Wam jakoś się udało przy jakiej pozycji??? Przepraszam,że tak wypytuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Sophia, a może to ciąża???? Ewentualnie jakieś zakażenie-ja tak miałam zaraz po owu, zaczęło się od mega śluzu białego a skończyło się na 3-dniowym swędzeniu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1111
HANKA81 Niby są dwie kreski,ale robiłam tylko jeden test. No i praktycznie ZERO objawów pewnie weźmiecie mnie za jakąś nienormalną....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjnkmrftghybjnkmkijuhnygbvfdc
Zaraz sie popłaczecie z powodu tego poronienia!!!!!!!! Jeszcze dobrze nie czuły że zaszły a inne baby rozpaczają jakby im ktoś umarł!!!!! Mądre te co trzymają się dzielnie. To nie strata dziecka to większa miesiączka!!!!! Brzucha nie widać, nie czuć ruchów płodu więc nie ma nad czym płakać. Ot naturalna selekcja!!!! Co innego stracić dziecko w 9 m-cu (tu chylę czoła do kali85 - ogromny ból), a co innego poronić w 7 tygodniu .Nie przesadzajcie z tymi poronieniami to tylko miesiączka. A tu widzę kółko różańcowe płaczków tym bardziej że ich to nie dotyczy. Paranoja jakaś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
oj sama nie wiem... u mnie infekcja zawsze zaczyna sie od totalnej suszy i swedzenia a potem dopiero przy 2-3 dniu swedzenia sluz sie pojawia... ale nie wykluczone ze tym razem moze byc inaczej... a ciaza (fajnie by bylo) ale to raczej chyba malo prawdopodobne zebym w 16cd juz cos odczowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
dziwny niku po co wogole wchodzisz i komentujesz jak masz kogos zranic... lepiej wogole sie nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×