Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość Iwona k240201
Witajcie. Ja staram sie z mezem od 3 lat o dziecko. Od tego cyklu biore wiesiolek i castangus. Wczoraj mialam 16dc i bole podbrzusza. Wiesiolek bralam do 11 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona k240201
Ktos z was mial bole podbrzusza w czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
madzia a ty przez całą miesiączkę masz tak jasną krew?ja tak czasami miałam nieraz ale to w pierwszy dzień.Iwona k240201 te bóle podbrzusza mogą byc po castagnusie ja tak miałam różne objawy ale ciąża to nie była może ty miałaś owulację i dlatego cię bolał brzuch?3 lata trochę czasu się starasz co lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Mam zdiagnozowny Luf. Teraz mam pierwszy cykl od dawna bez stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiesz co castagnusowa ja ta jasna krew to mam przez 2 dni no i jest rzadkaa....co umnie raczej niejest normalne ja ogolnie mam obfity @ i dlugi i ze skrzepami ale zeby byl taki rzadki i jasny?niewiem o co kaman :( wiem ze jak jasna krew to progesteron szwankuje ale u mnie jest ok w normie dlatego mam zagwostkę? ach starosc nie radosc... :p tak nawiasem mi ten mc ucieknie bo meza niemam przy sobie...bedzie dopiero przed samymi swietami ale to juz bedzie po ,, tych,, dniach :(( dlaczego tak sie dzieje???? biednemu zawsze wiatr w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzewczyny, piszcie cos bo cos tu cicho...:P Słuchajcie chcialam tylko powiedziec ze 23.04 jestem umówiona do lekarza do Szczecina tzn ja i.... mój mąż - chce zrobic badanie nasienia(sam od siebie) a ja jade na konsultację, to jest Klinika Bezpłodności. co prawda troche nas to szarpnie po kieszeni ale czego sie nie robi dla tej upragnionej fasolki :) Akurat meza wyniki odbiore po 2 godzinach i z nimi na wizyte takze zobaczymy co mi tam powie dr.Tak sobie mysle ze juz chyba mam dosc po tych ginekologach latania, pomyslalam ze trzeba z grubej rury po prostu nie moge zajsc wiec trzeba odwiedzic Klinike.tu sie specjalizuja w takich problemach jak mój :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierzecie cast. do owulacji czy caly cykl?? ja sie boje brac po owulacji zeby nie zaszkodzic dziecku, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ewentualnej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Madziu to bardzo dobra decyzja. wasz upor i determinacja zostana nagrodzone.tak trzymac:-) Ja cast. biore pierwszy cykl i bralam od 1 dc do 12 dc. trzeba zakonczyc przed owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Musze sie podzielic z wami. Slyszalam od znajomej o pasku Św.Dominika. Napisalam do siostr i przysłały mi wraz z modlitwa. One modla sie o szczesliwe poczecie a Sw. Dominik czuwa nad nami kobietami z problemem niepłodnosci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka ciekawy ten pasek Św Dominika, ja sprawdzę narazie te leki co mi da w środę mój gin a jak to nie przyniesie skutków to pewnie i pasek będę próbowała bo jak wiadomo wiara czyni cuda :) Powiem wam szczerze że nie siedzę często na forum bo się zaczęłam nakręcać strasznie, żyć tym że nie mogę, życie odkładać na dalszy plan, a tak nie można... Życie przeleci ja zostanę bez dziecka i bez młodości, staram się nie przejmować nie nakręcać za wiele nie czytać. Badania zrobione wiem na czym stoję zostało tylko próbować chodzić na kontrolę i nie bardzo się przejmować żeby nie ogłupieć. Życie toczy się dalej, nie mogę zaniedbywać wszystkiego w okół żeby nie zwariować. Wezmę co Bóg da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdach88
hej dziewczyny :) kupiłam casta i olej z wiesiołka ale nadal czekam na @.. To już 5 dzień jak jej nie ma :) i mam nadzieję ,że już się nie pojawi :) Pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Ja trzymam kciuki w twojej sprawie.:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość castagnusowa
Castagnus się bierze cały cykl tylko wiesiołek do owulacji jeżeli się przerwie brania castagnus to nici z kuracji bierze się ciągłośc przez 3 mies.Madzia widzę że ostro się wziełaś ja jeszcze czekam i od czwartku biorę duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdach88
hej ... nadal czekam na @ ... nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test ale niestety 1 kreska... Wygląda na opóźnienie z przyczyn nieznanych :( czekamy dalej :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Staraczka Monisia
:) Kochana....widac "starej gwardii" już tu nie ma, ja podczytuję, z sentymentu do "staruszek" i tamtych pogaduch , które jak i ja,są na drugim forum trzyma kciuki za Was "nowe" kontynuujące wątek, mi castagnus pomógł przy końcówce 3 cyklu-tylko brać bez przerwy, wiesiołek do połowy cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Staraczka Monisia
"starsze"-w większości już mamusie 1dziecka, 1+ciąża (o dziwo bez ingerencji leków),2dzieci, a nawet 2+ciąża, najbardziej chwaliły wiesiołek z oeparolu no mg+vit B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a jak się zajdzie to trzeba od razu przerwać ? a jeżeli stosuję luteinę to mogę brać cot. i wiesi. na włsną rękę czy skonsultować to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Witajcie. Dziś moj 22 dc i jakos dziwnie sie czuje.Takie pobolewania brzucha jak przed okresem-dziwne co nie:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do S
nie mam pojecia jak to jest z luteina i castagnusem, bo domyslam sie,ze luteine bierzesz nie cały cykl luteina działa na endometrium,a cas na prolaktyne, wiec moze nic sie nie pokreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do S
tak,jak zajdziesz to odstaw cast, a lutke bierz i w te pedy do gin wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! byłam wczoraj u gina i ustaliliśmy że przez 3 mc będę brała Inofem podobno , to się rozpuszcza w wodzie. Jak to nie pomoże to robimy agresywniejszą terapię i będą hormony. Nie chciałam od razu zgodzić się na terapię hormonalną bo ja mam straszną tendencję do żylaków już moje ręce wyglądają na przynajmniej 40 lat a już nie powiem o nogach... Tak więc Inofem przy moim Zesp. Polic. Jajników powinno być dobre powiedział mi że ten preparat przynosi dobre rezultaty. Tak więc dziś wykupiłam i zamierzam brać :) Będę dużo pisać na forum, bo nigdzie nie mogę znaleźć nic na forach... A wyniki mojego męża powiedział że są dobre chociaż nie rewelacyjne ale są oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od nowego cyklu próbuję połączyć costa i lutkę zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Te bol podbrzusza na zmiane z pobolewajacym jajnikiem mnie wykonczy.. A dopiero 24dc. Ktos tak mial po castangusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! ale mam dola mówie Wam czekam na mężusia ma byc dopiero w sobote za tydzien :( na kilka dni i tak naprawde bedziemy dzialac od maja... :( taka ze mne slomiana wdowa ze wszystkim jusze sobie radzic sama popsuty samochod,chore dziecko, praca, zajecia dziecka,zebrania rodzicow itd ot takie codzienne szare zycie ale ogolnie łatwo to nie jest zwlaszca ze nie ma osob blisko na ktore mozna by bylo polegac :( cóż taki mój los. Castagnusowa kochana trzymam za Ciebie kciuki mam nadzieje ze ci sie w koncu uda :)) ja dzis spotkalam sasiada i jego zona jest w 2 mc ciązy nastepnie kumpele spotkalam ze sredniej szkoly i tez jest w 2 mcy ciazy jakies fatum mnie przesladuje ciagle mi sie wydaje ze widze cieżarne co róż co chwila jakas nowina ze ktos zaciążył...szok... Gaba kochana i tobie zycze powodzenia zeby ci te leki pomogly i zebys nie musiala zadnych hormonów przyjmowac! :) ja za 2 tyg mam wizyte w tej klinice bezplodnosci juz sie nie moge doczekac mam nadzieje ze mi cos pomogą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, wiem,że może to nudne,ale poczytajcie forum od początku ...do może 400 strony,zresztą znajdziecie,kiedy i gdzie i przez kogo pozostawiłyśmy ten wątek. mam nadzieję,że ta pomarańczka zamknęła już swego japiszona, nabrała poory życiowej i nadal tu jest -głupiemu trzeba było ustąpić-dziewczyny trzymają sie niemal 5 lat. niektórym castagnus szkodził-mieszał w cyklu trzymam kciuki za Was dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonak240201
Witajcie. Dzis 29dc i dostałam@. Wydzielina w piersi nadal jest...moze zrobie prolaktyne z obciazeniem. Zwykla mialam w normie ale od czegoś musi być ten mlekotok. Casta zaczynam drugi cykl...moze za duzo oczekiwałam po pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonk ja zawsze tydzień przed @ mam ból w podbrzuszu i to czasem taki że muszę wziąć nospę. Ale ostatnio to lekkie pobolewania. Ale już się przyzwyczaiłam że zawsze równo tydzień wcześniej. Ja biorę ten Inofem i narazie czuję się dobrze czekam na dni płodne i może wreszcie kiedyś dostanę śluz płodny? :) Nie mam żadnych efektów ubocznych po tym leku i narazie czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×