Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Kopiuj tabelkę, wklej w wiadomość, dopisz się na końcu pierwszej tabelki i wyślij wiadomość na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwkami
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................13.. ...... . 01/12 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........08/12 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie.............. .ok40............18-20/10 Kasia-Angel..........22......dolnośląskie.........11... ..............02/12 Vilia..................26.......łódzkie................ .11...............12/12 malwkami...........24.......śląskie..................12................27/12 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........18/06/2011 katiaa85.......25.........wielkop........28... . ........ lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
Cześć dziewczyny :) Pisałam wcześniej, że staram się nie nakręcać, ale chyba zmierzam nie w tą stronę ;) Lekarka powiedziała mi, że w tym cyklu (w 12dc) nie ma żadnego pęcherzyka dojrzewającego i muszę zrobić badania hormonalne, żeby ewentualnie zacząć stymulację owulacji. Okej. Ale w czwartek w 15dc test owulacyjny wyszedł dodatni. Miałam "wewnętrzne"wrażenie wilgotności, bez objawów na zewnątrz i ból brzucha. Dziś z kolei mam tak jakby śluz płodny i minimalne kłucie w prawym dole biodrowym... czy któraś z was miała kiedyś podobną sytuację? Już sama nie wiem czy mam tą owulację czy jej nie mam.... Chyba zaczynam się nakręcać :) Przydałby się chyba jakiś urlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia To ciekawe! Właśnie kiedyś pytałam na tym forum o wiarygodność testów owulacyjnych, bo czytałam dużo na innych że niektóre kobiety kiedy by nie zrobiły testu owulacyjnego to mają 2 kreski czyli owulację a wiadomo ze to niemożliwe... No ale chyba większości się sprawdza... Nie wiem jak Tobie... Wydaje mi się że monitoring jest wiarygodniejszy - tak wielu lekarzy twierdzi ( jest najpewniejszy ), no a pytał Cię lekarz ile dni trwają twoje cykle? Bo od tego zależy w którym dniu powinnaś robić monitoring USG. Na to wychodzi że musiałaś powiedzieć że masz 28 dni cyklu- bo właśnie ok 2 dni przed owulacją lekarz sprawdza czy dojdzie do owulacji. W ogóle to powinno się chodzić przez kilka dni pod rząd - bo cykl może się wydłużyć i owulacja wystąpi o kilka dni później. No ale ty tylko moje doświadczenie i spostrzeżenia innych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
Ja mam cykle dłuższe ok.30-31 dni. Lekarka powiedziała, że skoro nie ma jeszcze żadnego pęcherzyka (nawet małego), to owulacji pewnie nie będzie. Nie wiem teraz komu/czemu mam wierzyć - testom czy lekarce? Mnie test tylko jednego dnia wyszedł pozytywny(właśnie 15 dc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia Aha jeszcze jedno, z tego co ja wiem to gdy test owulacyjny wychodzi dodatni to nie znaczy ze w tym dniu masz owulację tylko na ulotce pisze: Dodatni wynik testu wskazuje że owulacja powinna wystąpić od 24 - 48 h. Czyli jak robiłaś w 15 d.c to najprawdopodobniej owulację miałaś 16 lub 17 d.c. Więc może to by tłumaczyło że za wcześnie było USG, no ale powinien Ci lekarz kazać przychodzić przez kilka dni a nie tylko 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
A wiesz ile przed owulacją pęcherzyk może być już widoczny? Bo ponoć rośnie 2 mm na dobę. a pęka jak ma ok 20 mm. Czyli teoretycznie powinien być widoczny 10 dni przed owulacją? Nie do końca jest to dla mnie jasne. Zastanawiam się czy jest szansa, ze pęcherzyk dojrzewa a nie widać na USG? Ehh..tyle wątpliwości. Dowiem się pewnie wszytskiego na kolejnej wizycie u lekarza..Czyli jeszcze poczekam trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia Tego nie wiem. Ale nawet lekaarze powtarzają ze ciało ludzkie jest pełne tajemnic i niespodzianek i wszystko może się zdażyć, wiec działaj... Na wszelki wypadek w dni odczuwalnej owulacji działajcie z mężem i czekam na dobrą wiadomość! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie stosowałam testów owulacyjnych, kupię jak dostanę miesiączkę 2 grudnia. ja nie odczuwam owulacji a moje pęcherzyki ponoć nie rosną wg USG, zobaczymy co pokażą testy... A ty robiłaś test tylko 15 d.c czy kiedy jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
Robiłam od 12 dc do 17dc i wyszedł pozytywny tylko 15dc. Działamy, działamy :) zobaczymy. Chociaż staram się nie nastawiać, bo lepiej mieć niespodziankę niż się zawieść. Ja wcześniej też nie odczuwałam bólu w brzuchu itp. Ale to chyba wynika z faktu, że nie "wsłuchiwałam się" w moje ciało. Nie zwracałam uwagi na pewne szczegóły. Od przyszłego cyklu mam zamiar nawet prowadzić kartę cyklu - zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, ze nie braknie mi motywacji ;) Kasia-Angel, spróbuj może testów - może akurat w twoim przypadku się sprawdzi :) Ja wolę takie z apteki niż z Allegro za złotówkę. Mnie te z Allegro wychodziły ciągle negatywnie.Może mają za małą czułość? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 A czy mogłabyś sprawdzić na Allegro czy te testy owulacyjne które stosowałaś są jeszcze i jeśli są to wkleić link... Bo są różne po 1 zł, ale wolałabym sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może co jeśli test owulacyjny przez kilka dni wychodzi negatywny, później tylko 1 dzień pozytywny a później już tylko negatywny? Nie znalazłam nigdzie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może dziewczyny co to znaczy jeśli kilka dni testy owulacyjne wychodzą negatywne, później tylko 1 dzień pozytywny następne już negatywne... Nie znalazłam nigdzie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
ICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................13.. ...... . 01/12 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........08/12 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie.............. .ok40............18-20/10 Kasia-Angel..........22......dolnośląskie.........11... ..............02/12 Vilia..................26.......łódzkie................ .11...............12/12 malwkami...........24.......śląskie..................12 ................27/12 betina340 lodzkie 14 1/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
K .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................13.. ...... . 01/12 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........08/12 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2... .........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie.............. .ok40............18-20/10 Kasia-Angel..........22......dolnośląskie.........11... ..............02/12 Vilia..................26.......łódzkie................ .11...............12/12 malwkami...........24.......śląskie..................12 ....... betina340 lodzkie 14 1/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................13.. ...... . 01/12 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........08/12 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie.............. .ok40............18-20/10 Kasia-Angel..........22......dolnośląskie.........11... ..............02/12 Vilia..................26.......łódzkie................ .11...............12/12 malwkami...........24.......śląskie..................12 ................27/12 betina340......... ........ lodzkie................. 14 .................1/12 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO.... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........18/06/2011 katiaa85.......25.........wielkop........28... . ........ lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina340 Zapomniałaś dopisać wiek. katiaa85 Ci poprawiła tabelkę, bo trzeba wykropkowywać tak jak mają inni.... Mam nadzieje że jak się pojawicie kobietki to przeczytacie wiadomości z poprzednich stron których nie czytałyście i odpiszecie na moje pytania min: 1 - Wiecie może dziewczyny co to znaczy jeśli kilka dni testy owulacyjne wychodzą negatywne, później tylko 1 dzień pozytywny następne już negatywne... Nie znalazłam nigdzie odpowiedzi. 2 - zora85 A czy mogłabyś sprawdzić na Allegro czy te testy owulacyjne które stosowałaś są jeszcze i jeśli są to wkleić link... Bo są różne po 1 zł, ale wolałabym sprawdzone. Dziś 30 d.c. Dziś lekki ból piersi i brzucha. Jutro ostatni dzień Luteiny. Jeden dzień organizm się przestawia i 2 grudnia planowana miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
niedlugo mam miec te dni oby tym razem @ nie przyszla od jakis kilku dni dziwnie sie czuje bola mnie piersi pod wieczor podwyzszona temperatura zmienny nastroj apetyt i czesciej sie mecze wiec jest nadzieja ze w koncu sie udalo no ale zobaczymy dalej ostatnio nawet mi sie snilo ze jestem w ciazy oby to byl sen proroczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W piatek mam umowiona wizyte u gina mam miec robione usg :) Z moich wyliczen jest 7 tc wiec serduszko powinno byc juz widoczne. Oby wszystko bylo ok U mnie jak narazie brak objawow chociaz mam smaka na kapusniak przed chwila zdjadlam i podgryzlam jeszcze ptasim mleczkiem :P to ci mieszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
katia napewno wszystko bedzie ok i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. nie zagladałam, bo nie miałam neta :/ Kasia-Angel, ja juz nie pamiętam, które to były testy. A poza tym mąż mi je zamawiał. Pamiętam tylko tyle że były za 1zł i opakowanie było angielskojęzyczne. Wiem że jest ich tam mnóstwo ale jedyne co kojarze to obrazek: komórka jajowa z plemnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tymi wyrazami się dzieje że tak często znikają z wiadomości!!!!!! ;( Napisałam: katiaa85 Ja mam takie smaki jak ty na codzień. Kwaśne ze słodkim. Więc u mnie to by nie było objaw hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina340 A ty czytasz wiadomości poprzedzające twoje, bo nie odpisujesz, nie wpisałaś wieku do tabelki. Wstydzisz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam na nowym Topiku że w wiadomosciach mówili że nie bedzie od nowego roku becikowego, wiecie cos o tym? Ma być tylko dla biednych. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
nie wstydze mam 30 lat ale w zajsciu w ciaze chyba nie o wiek chodzi skoro mlodsze kobiety tez maja problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel ostatnio stwierdziłaś że tabelka nie jest zaktualizowana. Przewaznie jest ale dziewczyny idą na łatwiznę i kopiują pierwszą lepszą zamiast ostatniej i dlatego są stare daty @ Więc ja będę pisała na oko nie aktualizując swojej pozycji (bo nie ma sensu): dziś się zaczął około 22 cyk moich starań. Nigdy tak wcześnie @ nie miałam. Póki co, biorę tylko wiesiołek i czekam za wizytą u endo. A jak tam u was? Któraś testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też coś tam słyszałam o becikowym.. Kumpela mówiła że becikowe ma być tylko dla tych którzy zarabiają najniższą krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innych Państwach jest kilka razy więcej Becikowe niż u nas. A w Polsce tylko kombinują jak nas pozbawić wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×