Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Widzę że akurat jak się pojawiłam na tym forum to ono umiera! Nie ma nikogo... Czasem ktoś coś napisze... Skąd ta zmiana? Wcześniej ciągle ktoś był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .........WIEK...............SKĄD............CYKL STARAŃ.......TERMIN @ ********************************************************* ************************************ nowamili............23.........mazowieckie.............6. ............16/10 mooniaaaaa123....33.........mazow....................13.. ...... . 01/12 HANKA81...........29.........ŚLĄSKIE................... 30?.. .........06/09 alooooo3...........23.........małopolskie..............5 .... ............???? AOK.................26..........wielkopolskie............ 8.... ........07/11 justynp............31...........świetokrzystkie......ok 20...........08/12 zora85.............25............kuj-pom................2 0?.... ........????? AsiekAsiekk.......20..................................... ..2........24-28.09 Doris123...........25..........Śląskie................. 12................19/10 Ania85pomorskie....25.....pomorskie.............13....... ........18/09 aśka76...............34.......śląskie.............. .ok40............18-20/10 Kasia-Angel..........22......dolnośląskie.........11... ..............02/12 Vilia..................26.......łódzkie................ .11...............12/12 malwkami...........24.......śląskie..................12 ................27/12 betina340......... ........ lodzkie................. 14 .................1/12 asiek25............25......dolnoślaskie.............8...................26/12 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..................WIEK.....ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO .... TERM.PORODU ********************************************************* ********************************************* krakowianka....29..małopolskie.......4.. .......1........18/06/2011 katiaa85.......25.........wielkop........28... . ........ lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.. mi się konczy @ a poza tym byłam poza domem i nie pisałam..jak widac nie miałam dużo do nadrabiania z czytania;) Wiecie co wczoraj robilam sobie andrzejkowe wróżby :) wyszło mi ,ze będę miała dwóch synów i jedna córke;) najlepsze jest to,ze napisałam smsa do mojego ze bedziemy mieli trójke dzieci .. a on biedny od razu zadzwonił bo sie wystraszył ze to teraz szykują nam się trojaczki..:) jego głos był zabawny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zawsze wychodzi że będę miała najpierw DZIEWCZYNKĘ później CHŁOPCZYKA. Ciekawe czy się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 Już tylko 2 dni do wizyty. Nie załamuj się jeśli jeszcze nie będzie nic widać na usg 7 tydzień to taka środkowa, może być dopiero widać w 8 t.c. Ale bądźmy pozytywnie nastawione i będzie wszystko widać i trzymam kciuki. Napisz wszystko jak tylko wrócisz od lekarza! I pamiętaj: CO NAS NIE ZABIJE TO WZMOCNI!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ; ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
no i znowu przyszla ta @cholera maz zawiedziony ja tez no ale coz samo zycie staramy sie dalej do tego dostalam dzien wczesniej i leje mi sie jak z kranu no ale moze to castagnus tak dziala ze przeczyszcza tam wszystko w kazdym badz razie dzis kupilam nastepne opakowanie i bede brala tym razem po 2 tabletki a nie jak wczesniej 1 lecz nie znalam tego i chcialam sprawdzic czy nie bede sie jakos zle czula po tym lecz widze ze okresu mi nie rozlegulowal wiec chyba jakos tam powoli zacznie dzialac jak wezme wiecej tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel w piatek bedzie ostatni dzien 7 tygodnia w sobote zaczyna sie 8 tydz tak wynika z moich wyliczen. Na pewno dam znac co i jak. Starsznie dluzy mi sie ten tydzien normalnie koszmar. Tylko czekam do tego piatku, chociaz probuje znalezc sobie jakie takie zajecie. Mam nadzieje, ze bedzie juz cos widac i ze to nie zadna ciaza urojona :P hehe ale mysle ze nie bo mi cyce troche urosly( tak mysle i nawet moj M zauwazyl ze sa inne) Co do forum to faktycznie cichutko sie tu zrobilo. Hallo dziewczeta gdzie sie podzialyscie:) Zaczelam pisac na forum dla lipcoweczek tam to nie moge nadazyc z czytaniem. Niestety prawie caly dzien w pracy siedze bez dostepu do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melinda_12345
Dziewczyny 13 dni temu powinnam dostać miesiączkę ale niestety jej nie ma. Po 7 dniach spóźnienia zrobiłam test, który wyszedł negatywnie. Czy mimo tego mogę być w ciąży , a czy nie ma raczej takiej możliwości?( skoro 1 test wyszedl negatywnie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
Cześć dziewczyny :) Właśnie odebrałam wynik progesteronu (robiony w 16 dc przy cyklacha około 31 dni) i wyszedł wynik 0,5 ng/ml. Czyli to faza folikularna - przed owulacją tak mam rozumieć? Kiedy powinien się podnieś progesteron w trakcie owulacji czy przed? ile przed? Może mnie poratujecie? Bo nie wiem. Zastanawiam się, bo 15 dc test owulacyny wyszedł pozytywny i wynika z tego, ze test był chyba przekłamany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
melinda powtorz sobie test skoro tyle dni nie masz okresu to moze byc wczesna ciaza i moze tamten test zrobilas za wczesnie tak miala moja kolezanka powtorzyla za pare dni po tamtym i wyszedl drugi pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vuvuvuvuvuvuvuv
Vilia progesteron wzrasta zaraz po jajeczkowaniu. Krótko przed owulacją obniża się, po to by po owulce wzrosnąć i albo podtrzymac zapłodnioną komórkę jajową. A jeśli nie dojdzie do zapłodnienia to obniza się i powoduje miesiączkę. Test owulacyjny pozytywny wychodzi ok 36h przed owulką, więc w 16 dniu cyklu badania progesteronu byłaś zaraz przed owulką. Tak myslę. Progesteron bada się 7 dnia po jajeczkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85 A o której jutro masz tą wizytę? O której mniej więcej można się Ciebie spodziewać na forum? Trzymam mocno kciuki NASZA WIELKA NADZIEJO!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) Ps: Idź dziś jak najszybciej spać żeby Ci czas zleciał no i musisz być wyspana! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
witam wszystkie staraczki, nie pisałam, bo miałam nadzieję, że tym razem się udało. Ostatnie 1/2 roku miałam cykle 27 -26 dni, a wczoraj przyszła dokładnie co do minuty po 28 dniach. Już nadziei nie mam na naturę matkę. Na razie nie mam kiedy zrobić IUI, może szybciej już adoptuję. I tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilia
vuvuvuvuvuvuvuv dzięki, za odpowiedź :) To już się trochę uspokoiłam ;) czyli może owulacja była :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-Angel jutro gin przyjmuje od 8 rano wiec musze isc jak najwczesniej bo po wizycie lece prosto do pracy. Na formu jestem przewaznie po pracy po 17. Na pewno pojde dzis wczesniej spac zreszta godz po 21 ja juz leze w lozku bo spiaca jestem. Poki co nadal jakich takich brak objawow typu mdlosci ale czasami na jedzenie patrzec nie moge. Ok ja zmykam wziac prysznic i do wyrka :) jutro napisze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dzisiaj mam różowy śluz. Pierwsza @ się zbliża :)))))). Pozdrawiam i czekam na dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue rose, blue rose
Dziwicie się że forum podupada.... olewacie sie- nie odpisujecie dlatego niektore odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue rose, blue rose Też to zauważyłam. Ja odpisuje po kolei kobietkom, chyba że nie znam odpowiedzi na zadane pytanie. Albo wiadomość nie ma pytania tylko jest stwierdzająca do przeczytania. Ale i tu często napiszę. No ale większość raczej tylko o sobie pisze... Dlatego forum umiera. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melinda_12345 Testy nie zawsze wychodzą tak szybko. Jednej jeszcze przed spodziewaną miesiączką, drugiej kilka dni po, a znam przypadki że po miesiącu. Jeśli masz wątpliwości i nie dostałaś jeszcze miesiączki to już powtórz test. A czujesz powiększone, nabrzmiałe piersi - jakby oznaki zbliżającej się miesiaczki? To oznaki zarówno miesiączki jak i ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety musimy się zgrać! Jeśli chcemy aby forum przeżyło to każda musi innym odpisywać. Jeśli wchodzisz na forum to znaczy że masz czas, a jak masz czas to przeczytaj wszystkie wiadomości od ostatniego wejścia i odpisuj po kolei. Nie liczysz się tylko ty i twoje wiadomości ale wszystkie razem. Po wejściu na forum i przeczytaniu wszystkich wiadomości powinnyśmy pierw odpisywać na zadane pytania, a dopiero później pisać o sobie - egoistycznie. Bo raczej wygląda to tak że wchodzimy, każda pisze o sobie i tyle. A wtedy po kolei odchodzicie z forum bo nie ma odezwu na wiadomości koleżanek - czyli ze nikt się nikim nie interesuje i tylko czeka gdzie jest wiadomość do niego... A tu nie ma. Bo świat jest taki - jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie! ;) Wiem że masło maślane ale wiecie że tak jest i musimy to zmienić. Bardziej się postarać! Ja robię tak i wam też radzę - żeby nie przewijać stron i nie pominąć nikogo tak żeby każdemu odpisać bo pod pisaniem wiadomości na dole jest małą ramka z wiadomościami ale to nie wygodne to: otwieram program wordPad czy notatnik coś w czym można pisać i czytam po kolei wiadomości i wpisuje odpowiedź w wordPad i tak z każdą odpowiedzią na końcu kopiuję wszystkie odpowiedzi i wklejam w forum, chyba że mam jedną odp to się zapamięta i piszę od razu na forum. No i gdy nie znamy odpowiedzi to nie powinnyśmy olewać tej wiadomości tylko napisać - przykro mi nie wiem nie słyszłam o takim przypadku itp... Bo wtedy ta osoba wie ze się interesujesz nie tylko sobą... Ktoś ma inne propozycje? Bo jak ktoś patrzy tylko na siebie to po co mu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove A ty jesteś w ciąży, byłaś czy jak, dlaczego różowy śluz? Bo ja jestem na forum dopiero od 1,5 miesiąca a ty już w tym czasie rzadko zaglądasz i nie bardzo jestem w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-angel bez przesady!!!! PISZĘ TO W SWOIM IMIENIU. teraz nie mam dostępu do neta (korzystam gdzie się da). zawsze czytam wszystkie posty ale nie jestem w stanie odpisywac na wszystkie z kilku stron!! a poza tym zrobil się zamęt na forum!! najczesciej piszecie o ,,dupie maryni''. na pewno nie jest tak samo jak wtedy gdy ,,przyszłam'' na to forum. i sama nie czytasz wszystkich postów!!! lovekrove poroniła i teraz musi miec przerwe i w starniach i ciągłych myslach o ciąży. osmiele się nawet stwierdzić że jest guru naszego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym, ile można pisać o upragnionej ciąży?! wchodząc na forum i non stop pisząc tylko się nakręcamy a to na pewno nie pomaga. Przecież wiadomo jest że gdy się za bardzo chcę to nie wychodzi. Kiedyś Katiaa85 chciala odejśc z forum bo dziewczyny, jedna po drugiej zachodziły w ciąże i pisały o tym. A teraz pisze więcej niz one razem wziete. Katiaa my się bardzo cieszymy że Ci się udało ale przypomnij sobie jak ty się przedtem czułaś. Mam nadzieje że nikt się za tą szczerość na mnie nie obrazi :( Odezwe się po wizycie u endo (dopiero 18 grudnia). trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia. na przyszłośc pisz też normy Twojego laboratorim bo każde ma inne normy. Nie znając ich nie jestesmy w stanie Ci odpowiedzieć. blue rose, a komu nie odpisalysmy?? Bierz pod uwagę też to że nie kazda jest codziennie na forum a te które są może akurat nie znają odp na zadane pytanie. Osoby pytające!! gdy nikt nie odp na pytanie, zadajcie je ponownie za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, masz całkowita rację. Mnie własnie tylko to interesuje, co ktoś pisze o sobie, jakie robi badania, jakie ma wyniki itd, a jak ktoś pyta, cza Castagnus działa, to niech przeczyta topik od początku. Zresztą stara wiara się posypała i wkóło nowym o sobie opowiadać już nam się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jakie wnioski... Otworzyć nowy topik? Bo te które były od początku pisały non stop i już mają dość w kółko to samo pisać a te które doszły niedawno już nie mają z kim pisać bo te stare się już wygadały... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×