Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

witaj Sophia123 w naszym gronie :) razem zawsze raźniej, bo można się wygadać i od razu lżej się robi :) u mnie wszystko zmierza ku owulacji :) śluzu już coraz więcej, więc niedługo pewnie będzie :) wg wcześniejszych cykli powinna być 24, ale 2 cykl biorę castagnusa, więc może coś przyspieszyć :) w tym cyklu moje tempki są jak nigdy wcześniej :) takie prawie na jednym poziomie, gdzie wcześniej to miałam "góry i doliny" :) zobaczymy jak będzie dalej :) serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w starankach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaagaaga14
Witam Jestem nowa na tym forum Jestem 1.5roku po ślubie I przez ten cały czas staramy się z mężem o dzidzię Właśnie zastanawiam się nad wiesiołkiem i castagnusem Może to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po 3 miesiącach z Castagnusem. W trakcie stosowania nie zaszłam w ciąże. Wiesiołek biorę od 3 opakowania Castagnusa. Zaczęłam tez brać magnez z wit. B - podobno to tez pomaga. Teraz piję tez zestaw ziółek. A castagnus to nic innego jak niepokalanek (czyli ziółko:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podskoczę jutro do apteki i kupię te specyfiki Costagnus i wiesiołek zacznę brać od 1dnia cyklu Costangus przez cały cykl ,wiesiołek do dni płodnych Może to poskutkuje Za bardzo się z mężem napaliliśmy na dziecko i trudno jakoś o tym przestać myśleć Pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Witaj Agaagaaga14:) No ja tez wlasnie czytalam zete specyfiki pomagaja... Oczywiscie wiadomo ze na kazdy organizm moga miec inne dzialanie ale czemu nie sprobowac skoro moze pomoc... Ja wlasnie wczoraj zaczelam lykac wiesiolka a castagnus gdyzdzis mam 5dc zaczne dopiero od nastepnego od 1dc... No chyba ze sam wiesiolek cos poradzi na co sie nie nastawiam specjalnie zeby potrzebnie sie nie nakrecac... Trzymam kciuki za Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od jakiegoś czasu również czytam Wasze wypowiedzi i też się skłoniłam, żeby kupić wiesiołka i castagusa, z mężem staramy się już 10 miesięcy i na razie efektów brak... (załamać się można:( ) ale teraz podniosły mnie te specyfiki ziołowe na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie najgorsze jest to nakręcenie się I jak się nie udaje i przychodzi ta straszna @ to załamać się można Ale trzymajmy się wszystkie razem,głowa do góry może się w końcu i nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie najgorsze jest to nakręcenie się I jak się nie udaje i przychodzi ta straszna @ to załamać się można Ale trzymajmy się wszystkie razem,głowa do góry może się w końcu i nam uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zaczynam powoli tracić nadzieje, bo ten mój nawet ciągikiem ie da sie zaciągnąc na badania... W takim razie jak on się nie da to nie wiem czy coś z tego będzie, zachowuje się jakby mieliby go tam zlinczować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki :) Madziulka007 ja ze swoim mam to samo. Zaraz się obraża gdy tylko wspomnę o badanich nasienia. Wielce się zdziwił gdy powiedziałam mu że bardzo dużo mężczyzn robi takie badania tylko że oni faceci, nigdy się do tego nie przyznają. Ale i tak sie uparł że nie pójdzie :( A wy dziewczyny (nowe) wspomagałyscie się wczesniej czymś czy to pierwszy raz z ziółkami itp? Ja w tym cyklu nic nie brałam, do @ mam ok.10 dni. Oczywiście myslę że i tym razem sie nie udało. Nie moge doczekać się @ bo mam dużo zapału na staranka w następnym cyklu :) To będzie mój ostatni cykl ,,samodzielny'', potem idę do lekarza bo juz za długo to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie teraz też czekam na @ i zaczynam brać ziółka, jeszcze tego nie próbowałam więc początkująca jestem:). Ja ogólnie mam problem z regularnym cyklem, generalnie robi sobie co chce a nie chciałam nigdy brać tabletek anty bo nie chce faszerować się chemią... Więc zobaczymy jak to będzie po ziółkach:). Ja już byłam na dobrej drodze do namówienia mojego do badań ale jakoś zmienił tok myślenia i w końcu stanęło na dużym i wyraźnym NIE! o to jak nie to nie, siłą go tam ie zaciągnę.. Mam nadzieję, że i Tobie te ziółka dadzą widoczny na brzuszku efekt :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
witam nowe dziewczyny, dziwi mnie dlaczego, wasi M nie zgadzają się na badanie. To niczemu nie uwłacza, a Wy się możecie leczyć i leczyć, a jak facet ma problem, czasem dający się łatwo wyleczyć, to bez tej wiedzy doooopa. koniecznie ich namówcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to doskonale rozumiem tylko siedzenie i "trucie" mu tyłka non stop też nie daje efektu, może jakoś sposobem uda sie namówić go, żeby jednak poszedł i zobaczył czy wszystko jest ok. Zobaczymy po tych ziółkach jak bedzie i jesli to nie pomoże to trzeba będzie go jakoś zaciągnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
No ja ponowilam starania od poprzednieo cyklu gdyz leczylam tabletkami anty zapalenie jajnika bo antybiotyk nic nie dal. Teraz staram sie drugi cykl i tylko na wiesiolku a od nastepnego planuje dolaczyc castagnus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdawaj nam relacje :) może się uda zafasolkować... Mam nadzieje, że nie będziesz musiała długo czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka007, wiekszośc z nas jest zapisana w tabelce. Niektóre pozycje nie są zaktualizowane ale mniej więcej się zorientujesz ile, która się stara. Widzę że nowe dziewczyny dopiero rozpoczęły staranka ..uhuhu kiedy to było ;) mooniaaa123, ja już próbowałam M nakłonić prosbami, groźbami, błaganiem a nawet podstępem , że lekarz nie zacznie mojego leczenia bez jego wyników bo takie są procedury. Nic mojego nie rusza!!! Ale za to bardziej się przyłożył do staranek,może tym próbuje zrekompensować brak badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zora zupełnie nie rozumiem tej procedury Jak to nie zcaznie Ciebie leczyc?? moze znow zbyt zielona jestem Mnie poprzedni gin tylko powiedzial ze powinno sie zaczac od badania faceta bo jest tansze i "fizycznie bezbolesne" Ale niczego nie wymagał Moj M sie zgodził ale tesciowa do tej pory mi to wypomina Musisz mu szczerze powiedziec ale bez wyrzutow Bo ja mialam szczera rozmowe i dowiedzialam sie (czego naprawde nie bylam swiadoma) ze jego to tez boli ale nie uzewnetrznia bo czuje sie "nie facetem' A musialam przelozyc wizyte bo @ jeszcze nie odszedł czekam do pon. juz w myslach ukaladam co powiem ginowi, czego oczekuje :) Waritaka ze mnie A to sie tez wpisze do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................15..... ....... 24/01 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 23?.... .....29-30.01 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................7.02 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17.................10.02? UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
aaa zora juz zrozumialam ze te procedury to podstep... przepraszam Witam nowe Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeviole
Witam wszystkie Panie, Jaki bierzecie kwas foliowy? Jakis zwykły czy z Jodem? Ponoć przed ciążą wystarczy tylko kw. foliowy ale gdzies czytałam ze wazne by był też jod - juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Zora, w Twoim przypadku, to raczej u Twojego M wszystko OK. Aby tylko u Ciebie trafic w owu, sprawdzic czy peka pecherzyk i powinno sie udac. u mnie dzis 26dc. jutro ide na wizyte do gina po stymulacje i od nastepnego cyklu naprodukuje pare jajeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................15..... ....... 24/01 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 23?.... .....29-30.01 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................7.02 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Madziulka007....22.......mazowieckie.....ok11..........22.01? Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......10.02? UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się do Was dopisałam :). Może za jakiś czas wszystkie się dopiszemy do tej iższej tabelki, czego szczerze z całego serca Wam życze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. mam takie pytanie. Jesli zaczynam brac castagnus przez 90 dni to przerwy na @ nie robic tak ?? Pozdrawiam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
mgieka, tak, nie robisz przerw. Castagnus w ciagu 3 m+cy reguluje gospodarke hormonalna, jak masz cos nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki :) wanda23, tak myślałam że źle przeczytałaś. Tak jak ja ostatnio twój wpis. więc jesteśmy kwita ;) hihihi mooniaaa123, dziekuję ci bardzo za identyczny tok myslenia co ja :) Każdy się dziwi i nakłania do zbadania nasienia ale przecież jestem pewna na 99% że ,,nie halo'' jest u mnie. Dziewczynki same spójrzcie jak u mnie było: @ co 4 miechy, niedoczynność tarczycy.. Myślałam że gdy wyrównam poziom TSH to zajdę ale wyniki są OK a ja nadal nie mam dzidzi. Hormonki też w porządku. Wychodzi na to że albo nie miewam owu albo jajeczko nie pęka. Endo mi mówiła że do połowy cyklu wszystko u mnie jest OK ale najwidoczniej ,,coś'' się dzieje w drugiej połowie. Tylko ciekawe, co?? Tak jak pisałam, spróbuję w nastepnym cyklu raz jeszcze a potem to już tylko lekarz, bo staramy się już 2 lata. (Normalnie to 4 ale prędzej miałam wysokie tsh więc tego nie liczę bo wtedy owu nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violeviole, ja biorę zwykły kwas foliowy. Bez jodu. Ide do apteki, proszę o kwas foliowy i daja mi ten w zielonym opakowaniu :) mgielka15985, nie wiem ile zrobić przerwy.Chyba starczy 1 miesiąc ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 26
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................15..... ....... 24/01 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 23?.... .....29-30.01 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................7.02 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......10.02? Paula26...........26.........małopolskie ponad 40.................... UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11.................. dopisałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×