Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Dziewczyny aktualizujcie tabelkę bo nie wiadomo komu kibicować. Widzę że teraz za @ czeka SunnyG, potem mooniaaa123 i po niej ja. A jak z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) u mnie 2 cykl z castagnusem i owulacja przyspieszona o 4 dni, więc też uaktualniam swoją pozycję w tabelce, bo @ powinnam również dostać 4 dni wcześniej (chociaż mam wielką nadzieję, że jej jednak nie będzie...) NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................15..... ....... 24/01 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 23?.... .....29-30.01 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................3.02 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......10.02? Paula26...........26.........małopolskie ponad 40.................... UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
niestety przyszedl termin i dostalam ta wredna@ a wczoraj jeszcze tak sie cieszylismy z mezem ze jej nie ma i oby nie przyszla ja juz nie wiem jak to jest bo naprawde robimy wszystko by miec dziecko zrobilismy badania i wyszly ok a tu 15 miesiac staran i nadal nic do tego jeszcze wczoraj byla fajna komedia o 8 letniej dziewczynce i tak nas naszlo na rozmowe ze fajnie by bylo miec coreczke a tu znowu ta zolza psuje nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 ja tez czekam za @ ale nie wpisalam w tabelce kiedy ma sie pojawic bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
Witam dziewczyny chcialabym do was dolaczyc O dzicdie z mezem staramy sie 4 miesiace i taz mam problemy, czytalam wasze forum i chce sie z wami dzilic informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ira1. Bardzo nas cieszy że wciąż dochodzą nowe dziewczyny :) Zaraz mówiłam że po Nowym Roku forum odżyje ;) katiaa85 ja ci mówię, ty nie siedz tak blisko komputera bo jak ostatnio pisałaś że jesteś chora, tak teraz i mnie dopadła gorączka itd. Przesłałaś mi nie te prądki co trzeba ;) betina340 miałaś monitoring? Uzywasz testów owu? Trzeba zrobić coś w tym kierunku aby namierzyć owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
nie mialam monitoringu za to mialam usg dopochwowe ktore ma na celu wykluczenie wad narzadow rodnych i wyszlo ok zawsze myslalam ze skoro to badanie oraz dobre wyniki cytologii i ogolne badania ginekologiczne sa ok no i regularne okresy to nie powinno byc problemow z zajsciem a tu prosze staramy sie i jak dotad nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
jestem po wizycie. dostałam Clostilbegyt (mam brać od 5-9 dc 1x 50mg) no i 10-13 dc USG zobaczyć jak pęcherzyk rośnie i jak będzie miał 18-19mm to Pregnyl (w zastrzyku) na pęknięcie. Tego pregnylu bardzo nie chciał dać, nie wiem, może z racji na cenę, bo sprzedają po 3 ampułki, a jedna 40PLN. Mówi, że może u mnie pękają i to nie potrzebne. To ja się pytam, czy to zaszkodzi, a on, że nie. No więc, żeby zmaksymalizować szanse, przepisał mi. Tylko, że w moim mieście tego nie ma, mają przywieźć z katowic na środę. Podobno strasznie trudno dostać. Clo tanie 4zł/10 tbl. USG u niego na samo podglądanie pęcherzyka 30 PLN więc cała sprawa tak wygląda. Tylko dziś tak 27dc i miałam chwilkę plamienie i nic, a temp 37 i piersi bolą, chyba jutro zatestuję, bo kurcze jest inaczej niż normalnie. Może to po HSG tak się trochę pozmieniało, ale może przepchali mi jajowody i się udało. Zora, dzięki za wsparcie. Jestem tu stara wyjadaczka, człowiek się przyzwyczaja do porażek i obojętnieje na wiele rzeczy. Inaczej by mu odbiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
betina340, monitoring to podstawa, czy wogóle masz owu i czy pęka. Jeśi tak to jajko musi bez przeszkód dostać się do jajowodu i napotkać na plemniki. Jak po drodze zaczepi o zator śluzowy i się nie przepcha do macicy, to można próbować latami. Dlatego HSG często pomaga. Tu nie ma wielkiej filozofii, ale parę rzeczy trzeba sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora85 oo to nawet zarażam przez komputer :P ej to moze u mnie jakis sieciowy wirus :P uwazajcie zeby was okropny duszacy kaszel nie dopadl jak mnie. Witam nowe staraczki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betina340, cytologia i usg dopoch. są też bardzo ważne. Ale te badanka to są bardziej w kierunku nowotworu, wirusa, oceny wymiarów macicy itp. Chodzi o to żeby trafić w owu. Nie wiem czy wiesz kiedy ją masz, bo nie wszystkie ją czują a wtedy lecicie z przytulankami w ciemno. Trzeba dokładnie wiedzieć kiedy masz owu i próbować krótko przed nią, w trakcie i dzień czy dwa po. Wtedy szanse sa większe a tak nie wiedząc musiałabyś współżyć cały cykl co 2,3 dni -nie sądze żeby ktoś podołał takiemu maratonowi ;) Pamietaj że jajeczko jest zdolne do zapłodnienia tylko 24h. Ale sie nawymądrzałam ;) Przepraszam to pewnie wpływ goraczki. Do tego mnie piersi bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim :) Mimo, że ostatnio nie piszę to nie znaczy, że Was nie podczytuję (nie chciałam Was "drażnić" ). Trzymam mocno za Was kciuki, żeby się udało i żeby kolejne @ już nie przyszła. Ja coś ostatnio nie najlepiej się czuję :( Brzuch boli. I do tego jakąś infekcję układu moczowego złapałam :( No nic - przetrwam :) Trzymam za Was kciuki z ukrycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia, fajnie że sie odezwałaś :) Przykro mi że masz złe samopoczucie, mam nadzieję że to nic poważnego i szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
no i @ zawitała. Nawet nie musiałam testować bo temp spadła do 36,5. Zaczynam więc stymulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaa123, myslę że zajdziesz raz dwa :) Jesteś po hsg a teraz stymulacja -nie ma bata, musi się udać!! :) Od wtorku mam wziąć Luteine i tak sobie myślę że skoro teraz mam podwyższoną temp. to po lutce podniesie się jeszcze bardziej. Czy takie przeziębienie z podniesioną temp jest przeciwskazaniem do brania luteiny?? Jak myślicie? Tempke mam 37 z kawałkiem (przeważnie na noc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Dzięki Zora na doping. Miałam nadzieję, że już zaszłam, ale widzę, że to nie będzie takie proste mimo wszystko. Do tego jeszcze uskuteczniam świecę po przytulankach, by zaprowadzić plemniki tam gdzie trzeba. Luteina nie powinna podnieść temp. moim zdaniem. Nawet duże dawki progesterony nie podwyższają proporcjonalnie bardzoej temp. tylko do jakiegoś poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaa123, co do świecy to ponoć nie jest do końca skuteczna. Wypróbuj leżenie po na brzuchu jakieś 30 minut (spokojnie bez wstawania). Najlepiej jakbyś już w ogóle nie wstawała na kilka godzin (np na noc) - choć wiem, że to czasem niemożliwe ;) W moim przypadku takie leżenie poskutkowało :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
dzieki dziewczyny za rady wybieram sie jeszcze z mezem do jednego profesora z naszymi ostatnimi dobrymi wynikami i zobaczymy co on powie pozatym jak tylko skonczy mi sie ta zlosliwa@ znow probujemy castagnus na mnie nie podzialal wiec to sobie juz odpuszczam obecnie biore tylko kwas foliowy i wiesiolek no i zaczniemy nowe staranka (one nie sa takie zle, bardzo zblizaja):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
Vilia, wypróbuję przy następnej okazji. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja cos sie zdolowalam :( kolezanka niedawno urodzila synka i wlasnie wstawila jego zdjecie na nk i tak mi sie smutno zrobilo. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa85, będzie dobrze. Jeszcze trochę i na nowo zaczniecie działać. Jesteś silna i dasz radę. Jesteśmy z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia85 - spokojnie, przyjdzie i na nas czas. Ja w cyklu, w którym zaszłam nie leżałam i większość znalazła się na zewnątrz - natura i tak zrobi swoje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.. Ja zawsze ,,po'' staram się leżeć jak nadłużej ale jak już pójdę do wc to mam wrażenie że wszystko ze mnie wypływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam as regularne cykleco 28.29 dni czy powinnam zaczac brac ten castagnus czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milena30, ja osobiście ci odradzam branie castagnusa. On najczęściej wydłuża cykl. A po co masz sobie rozregulować tak ładny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze lezalam z poducha pod pupa po przytulankach. U nas najczesciej jeszcze kroluje pozycja od tylu i potem lezenie minimum 30min. Gdzies czytalam ze plemniki dopiero po 30 min sa zdolne do dalszej wedrowki, ciekawe ile z tego prawdy? Niestety ja naleze do niecierpliwych osob i nie moge sie doczekac w koncu tej @. Teraz od kad bylam w ciazy juz nie jestem taka cierpliwa do tych staranek, wczesniej staralam sie tak dlugo i nie bylo tak zle jak teraz. Znow zaczynaja mnie smucic reklamy typu pampers itp. Ehh wiem powinnam wyluzowac ale juz mam dosc tego wszystkiego. Caly czas wmawiam sobie ze bedzie ok i bylo ok a dzis znow do mnie to wszystko powrocilo. A wszystko przez to ze nastepna moja kolezanka urodzila a dwie nastepne urodza niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponowne. czytajac te forum postanowilam dolaczyc ; ) Mam na imie Ola mam 26 lat i od 6 mc staramy sie z mezem o dziecko .. NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................15..... ....... 24/01 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 30?.. .............06/09 alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 23?.... .....29-30.01 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................7.02 katiaa85.........25..........wielkopolska.......... ........ ????????? Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......10.02? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........................???? UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .11..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×