Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość HANKA81
Zora 85, ja za chwile spadam bo koncze pracę ale dziewczyny Ci pewnie dotrzymają towarzystwa:) Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, jaką nadzieją dla mnie jesteś!!!!!! Trzymam za Ciebie kciuki z całej siły i wierzę, że wszystko będzie dobrze, tylko dbaj o siebie!!!!! Może i mi po 4 latach uda się zafasolkowac!!!!!! Agaagaaa 14, przepraszam jeśli Cię wycięłam z tabelki.....skopiowałam ją chyba z wcześniejszej strony....wybacz :) Słodkogorzka...... już więcej optymizmu w tym nicku:):) Kala 85 a jak Ty się czujesz, napisz jak się miewasz w tych pierwszych dniach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niedoczynność tarczycy i letrox jest na to. To sie bierze TYLKO przy chorej tarczycy kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem,że jest..... Nikt nie odpisuje nic tu po mnie;( Owocnych staranek kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka Nie można przedawkować doopka - progesteronu w Twoim stanie nigdy za wiele. Narkotyzuj się i dbaj o groszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI... nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123.....33........mazow..............19........ ..........16/04 HANKA81.............30.........ŚLĄSKIE.............45..... ..............14/4 alooooo3.............23.......małopolskie........... 5 .....................???? AOK...................26........wielkopolskie........ 8...................07/11 zora85...............25..........kuj-pom............24?.. ...............2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.................24-28.09 Doris123.............25..........Śląskie......... ...17....................09/02 Ania85pomorskie...25...........pomorskie.........13...... ............18/09 aśka76...............34...........śląskie........ .ok40................18-20/10 Kasia-Angel..........22...........dolnośląskie......11 ..................02/12 malwkami............24...........śląskie...........12 ....................27/12 betina340...........30...........lodzkie.............14.. .................1/12 asiek25..............25.........dolnoślaskie........8... ..................26/12 MalgaK...............32..........kuj-pom......ok.4 7.....................25/12 SunnyG...............27.........mazowiecki........4...... ...............17.01 justysia88...........22.........lubelskie.............4.. .................5-7.04 katiaa85.............25........wielkopolska........30 ..............26/27.03 Sophia123...........24.........slaskie................2.. ..................13.02 Wanda23............23.........wlkp.............ok.17..... ...........??12.03?? Mgielka15985.......26..........lubuskie.............7.... ...................???? Maluda82............29..........Wlkp..............ok. 16 ................22.03 tosik.................27..........śląskie.............. 26...................16.04 paula26.............26..........małopolska.........ok36.... .................?? Niu82................29..........podkarpacie......9...... ................13.03 Agaagaaga14......30...........łódzkie..........ok15.... ................8.04 Beata06............26.............Wklp............23..... .............17.03.11 UDAŁO SIĘ, MAMAMI ZOSTANĄ!!!! : ********************************************************* *********** krakowianka.......29....małopolskie.........4.........1. ........18/06/2011 justynp.............31.....świetokrzyskie...ok20.....1.. ..........1sierpien Vilia..................27....łódzkie...............12.. ..........18 siepień 2011 KALA85..............26....pomorskie............6......2dz id zia....14.11.11 POPRAWIŁAM TABELKĘ BO NIEZŁE CYRKI Z NIEJ WYSZŁY HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćpam, ćpam ;) tylko że mnie to zdziwiło, taka ilość na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkogorzka, załamać to się możesz gdy jakiekolwiek leczenie nic nie da. A ty nawet nie zaczęłaś leczenia więc nie ma co się martwić na zapas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieeem o tym:(:(:(:(:( Zorka Powiedz mi jak Ty to zorbiłaś:((:((:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkogorzka Po co Tobie informacje na temat takich leków ??? Idź do lekarza bo wpadniesz w depresję - a w takim stanie ciężko o poczęcie. Zbadaj się a potem z lekarzem szukaj leków, które Tobie pomogą na.......... - jeszcze nawet nie wiesz czy coś Tobie dolega. Chyba, że nie doczytałam. Zacznij od zbadania hormonów i monitoringu - powiedź lekarzowi, że staracie się od ponad roku i nie wychodzi to nie będzie Ciebie zbywał. ZAMĘCZYSZ SIĘ SAMA. MASZ DO GINA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkogorzka, ja miałam stymulację owulacji (farmakologiczne wywołanie owulacji), do tego zastrzyk na pęknięcie jajeczka i 4 dni z rzędu sex. Ale prędzej zrobiłam masę badań, w tym hormony. Bez tego stoisz w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kobietki wybijcie mi to już z głowy:(:(:(:(:( Mówie ja ciągle wyszukuje dla siebie chorób:(:(Chyba nienormalna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
słodkogorzka lepiej wiedzieć cokolwiek niż nic, nawet nie wiesz co masz robić, leki tak jak lumpy dla każdego inne pasują My Ci ich nie zapiszemy, potrzebujesz lekarza Załamanie sobie zostaw na pożniej to gdy leki okaża sie nieskuteczne, a może sie okazać ze nie bedzie potrzebne, może wystarczy troche spokoju i śwaidomośc ze wiesz co Ci jest a pomyśl o szcześciu jakie możesz poczuc wiedzac ze jestes zdrowa Stres i załamanie jest najgorsze i nie myśl sobie ze Cie nie rozumiem bo też to przerabiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkogorzka Ok. Już wybijam :). Jutro masz się zapisać do ginekologa !!!!! Następnie powiemy Tobie co masz jemu powiedzieć, ale jutro masz się zapisać !!!!!! Jak chcesz to zacznij mierzyć temepraturę - poczytaj sobie o tym na 28dni. To plany na na początek. Jutro Cię z nich rozliczę :). Kara jest sroga (właśnie nad nią myślę) więc lepiej się postaraj. Chyba potrzebujesz kopniaka w du.... lca by się wziąć w garść !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie,wiem;( A może ja jestem całkiem zdrowa muszę przestać jakoś o tym myśleć i wyszukiwać chorób dla siebie.:(:(:(:( Odstresować się i wtedy spróbować tylko HMMM jak się odstresować może macie jakieś sposoby kochane???:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove, Ty to chyba jesteś ,,zaginioną'' siostrą mojego męża, bo on ma identyczne podejście i charakterek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zora cudownie Skoro zaszłas to mnie tu samej nie zostawiaj tylko zaraź :) Wyobrażam soebie, albo nie wyobrażam co mozesz czuc MIałam przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove Właśnie TAAK!!!!:( Najszybciej wizytę będę miała na czerwca:(:(:/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkogorzka, na forum nie wchodz z myślą o ciąży, lekach itd. Pomyśl że sprawdzasz co u koleżanek słychać. Dziel się spostrzezeniami, wątpliwościami. Jesli znasz odpowiedz na zadawane pytania to odpisuj. Pisałas że czytujesz nas od jakigoś czasu -czy zdążyłaś się zgłębić tak że znasz wszelkie zasady naturalnego planowania rodziny? Obserwujesz się by wychwycić owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove a masz niebieskie oczka i długie rzesy? ;) i jasne włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom. O kurcze zerwane więzi.... Pewnie rodzice nie mogli nas wykarmić (bo jeść lubimy) i oddali nas do innych rodzin. Niesamowite MAM BRATA !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, to co czułam rano -tego nie idzie opisac!! Czułam jakbym mogła góry przenosić i dosięgnąć gwiazd. Czułam się najlepsza na świecie i że mogę wszystko. Teraz mam obawy i mysle czy wszystko będzie ok bo przypomina mi się jak wiele dziewczyn tu poroniło i sie zwyczajnie boję. Tym bardziej że brzuch boli konkretnie, czy tak musi być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli - macica się rozciąga, poza tym groszek się wgryza - żarty jak tatuś :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie uciekam bo mężuś zaniedługo będzie z pracy i muszę mu do koryta żarełko nasypać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, mój M jest żarty. Nawet dziecku by lizaka zabrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×