Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość HANKA81
Zora85, GRATULUJĘ !!!!!!!!! Boże dziewczyny, to chyba rzeczywiście wiosna się Wam udziela!!!!! Żeby choc trochę fluidów na mnie spłynęło..... Dziewczyny tak się rozpisały przez weekend, że 3 godziny czytałam.:):):) Dziewczyny, jeśli chodzi o podwójna dawkę Castagnusa przy wadze poniżej 60 kg, to ja odradzam. Ja Castagnus brałam przez pół roku z przerwą co 3 miesiące i ostatnie opakowanie brałam po 2 tabletki przy wadze 55 kg (po Castagnusie chyba mi się przytyło) przed kolejnym @ zaczęła mnie bolec lewa pierś i wyczułam guzek. Poszłam na USG i wyszło, że oprocz tego wykrytego przeze mnie mam jeszcze kilka małych poniżej 5 mm średnicy. Lekarz powiedział, żeby odstawic Castagnus bo o ile nie może w 100% potwierdzic, że to jest przyczyną, to na pewno Castagnus przyczynia się do ich rośnięcia. Na szczęście są to niegroźne guzki i teraz co 3 msc mam chodzic na USG. Te małe mi się wchłonęły a ten większy dalej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123.....33........mazow..............19..................16/04 HANKA81.............30.........ŚLĄSKIE.............45...................14/4 alooooo3.............23.......małopolskie........... 5 .....................???? AOK...................26........wielkopolskie........ 8...................07/11 zora85...............25..........kuj-pom............24?.................2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.................24-28.09 Doris123.............25..........Śląskie......... ...17....................09/02 Ania85pomorskie...25...........pomorskie.........13..................18/09 aśka76...............34...........śląskie........ .ok40................18-20/10 Kasia-Angel..........22...........dolnośląskie......11 ..................02/12 malwkami............24...........śląskie...........12 ....................27/12 betina340...........30...........lodzkie.............14...................1/12 asiek25..............25.........dolnoślaskie........8.....................26/12 MalgaK...............32..........kuj-pom......ok.4 7.....................25/12 SunnyG...............27.........mazowiecki........4.....................17.01 justysia88...........22.........lubelskie.............4....................5-7.04 katiaa85.............25........wielkopolska........30 ..............26/27.03 Sophia123...........24.........slaskie................2.....................13.02 Wanda23............23.........wlkp.............ok.17................??12.03?? Mgielka15985.......26..........lubuskie.............7........................???? Maluda82............29..........Wlkp..............ok. 16 ................22.03 tosik.................27..........śląskie..............26....................16.04 paula26.............26..........małopolska.........ok36.....................?? Niu82................29..........podkarpacie......9.......................13.03 Agaagaaga14......30...........łódzkie..........ok14....................28.02 Beata06............26.............Wklp............23...................17.03.11 Trochę wyprostowałam naszą tabelkę....ale to z nudów....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123.....33........mazow..............19........ ..........16/04 HANKA81.............30.........ŚLĄSKIE.............45..... ..............14/4 alooooo3.............23.......małopolskie........... 5 .....................???? AOK...................26........wielkopolskie........ 8...................07/11 zora85...............25..........kuj-pom............24?.. ...............2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.................24-28.09 Doris123.............25..........Śląskie......... ...17....................09/02 Ania85pomorskie...25...........pomorskie.........13...... ............18/09 aśka76...............34...........śląskie........ .ok40................18-20/10 Kasia-Angel..........22...........dolnośląskie......11 ..................02/12 malwkami............24...........śląskie...........12 ....................27/12 betina340...........30...........lodzkie.............14.. .................1/12 asiek25..............25.........dolnoślaskie........8... ..................26/12 MalgaK...............32..........kuj-pom......ok.4 7.....................25/12 SunnyG...............27.........mazowiecki........4...... ...............17.01 justysia88...........22.........lubelskie.............4.. .................5-7.04 katiaa85.............25........wielkopolska........30 ..............26/27.03 Sophia123...........24.........slaskie................2.. ..................13.02 Wanda23............23.........wlkp.............ok.17..... ...........??12.03?? Mgielka15985.......26..........lubuskie.............7.... ...................???? Maluda82............29..........Wlkp..............ok. 16 ................22.03 tosik.................27..........śląskie.............. 26...................16.04 paula26.............26..........małopolska.........ok36.... .................?? Niu82................29..........podkarpacie......9...... ................13.03 Agaagaaga14......30...........łódzkie..........ok14.... ................28.02 Beata06............26.............Wklp............23..... .............17.03.11 UDAŁO SIĘ, MAMAMI ZOSTANĄ!!!! : ********************************************************* *********** krakowianka.......29....małopolskie.........4.........1.........18/06/2011 justynp.............31.....świetokrzyskie...ok20.....1............1sierpien Vilia..................27....łódzkie...............12............18 siepień 2011 KALA85..............26....pomorskie............6......2dzid zia....14.11.11 Wybaczcie mi, już dopisuję:):) Bez tej drugiej części tabelki to forum byłoby baaardzoo smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Laski, jakaś roztrzepana jestem dzisiaj, lepiej już nie tykam tej tabelki.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORA wieeelkie gratulacje!!!! :) po tak długim czasie starań należało Ci się :) i nie martw się, bo wszystko musi być dobrze :) strasznie się cieszę :) :) :) no to teraz czekamy na więcej ciąż forowych :) jak sobie tak przypominam, to kiedy czytałam to forum od początku, to też na wiosnę był taki "wysyp" ciąż, więc mam nadzieję, że teraz również tak będzie :) już dwie ciąże są na dobry początek, teraz czas na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123.....33........mazow..............19........ ..........16/04 HANKA81.............30.........ŚLĄSKIE.............45..... ..............14/4 alooooo3.............23.......małopolskie........... 5 .....................???? AOK...................26........wielkopolskie........ 8...................07/11 zora85...............25..........kuj-pom............24?.. ...............2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.................24-28.09 Doris123.............25..........Śląskie......... ...17....................09/02 Ania85pomorskie...25...........pomorskie.........13...... ............18/09 aśka76...............34...........śląskie........ .ok40................18-20/10 Kasia-Angel..........22...........dolnośląskie......11 ..................02/12 malwkami............24...........śląskie...........12 ....................27/12 betina340...........30...........lodzkie.............14.. .................1/12 asiek25..............25.........dolnoślaskie........8... ..................26/12 MalgaK...............32..........kuj-pom......ok.4 7.....................25/12 SunnyG...............27.........mazowiecki........4...... ...............17.01 justysia88...........22.........lubelskie.............4.. .................5-7.04 katiaa85.............25........wielkopolska........30 ..............26/27.03 Sophia123...........24.........slaskie................2.. ..................13.02 Wanda23............23.........wlkp.............ok.17..... ...........??10.04?? Mgielka15985.......26..........lubuskie.............7.... ...................???? Maluda82............29..........Wlkp..............ok. 16 ................22.03 tosik.................27..........śląskie.............. 26...................16.04 paula26.............26..........małopolska.........ok36.... .................?? Niu82................29..........podkarpacie......9...... ................13.03 Agaagaaga14......30...........łódzkie..........ok14.... ................28.02 Beata06............26.............Wklp............23..... .............17.03.11 UDAŁO SIĘ, MAMAMI ZOSTANĄ!!!! : ********************************************************* *********** krakowianka.......29....małopolskie.........4.........1. ........18/06/2011 justynp.............31.....świetokrzyskie...ok20.....1.. ..........1sierpien Vilia..................27....łódzkie...............12.. ..........18 siepień 2011 KALA85..............26....pomorskie............6......2dz id zia....14.11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefiranka
Kochane, poczytałam sobie Wasze wątki i postanowiłam podzielić się z Wami swoją sytuacją. Mianowicie, tak naprawdę nie staram msię o dziecko, ale współżyję ze swoim partnerem bez zabezpieczenia i póki co nic się nie przytrafiło i zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno jest wszystko w porządku. Cykle mam raczej krótkie, 24-26, ostatni 24 dni. Od tego cyklu zaczęłam brać castagnus, okres miałam 11.03 (5 dni). a współżyłam 18.03 i 20.03 bez zabezpieczenia, do końca. Do następnego okresu zostało trochę czasu ale się zastanawiam, czy może coś z tego być...ale trochę mi smutno ponieważ mam myśli że jednak nie mogę zajść w ciążę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
zapomniałam poprawić w tabelce\ Dziewczyny Wy mi tu piszecie o dwoch castagnusach, ja to zaraz całe opakowanie zaraz zjem Dół totalny wyje i wyje tak bardzo chce Zora gratuluje gratuluje I co tu duzo mówić zostawiłas mnie samą :)Sypią sie ciąże sypią, proszę mnie zarazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Zefiranka, nie wiem co Ci napisac, zależy jak uważaliście wcześniej, jeśli pilnowałaś aby przytulanki były w dni niepłodne to raczej nie powinnaś się martwic, może po prostu skutecznie unikałaś ciąży. No a powiedz co Cię skłoniło, żeby brac Castagnus???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Wandzia nie płacz!!!!! Ja tu zaraz zostanę sama, jak tak się przyglądnęłam tabelce (którą przy okazji poprzestawiałam:)) to nie powinnam już tu chyba pisac...bo mogę odbierac nadzieje koleżankom krócej się starającym.....a mimo to się nie poddaje i nie wiem jakim cudem ale myślę, że jest jeszcze szansa na dzidziusia...:) Na szczęście jak czytam, że dziewczyny tu na forum zachodzą w ciążę, to humor mi się poprawia i moja nadzieja jest jeszcze większa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nasza Hanka to dzisiaj chyba wybitnie rozanielona jakaś:) tak podświadomie pięknie stworzyła tabelkę:D UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU i tam się pojawiamy my wszystkie:D poza ciążatymi:D może terminy porodu się nie zgadzają, ale wygląda to optymistycznie:D a Wanda jeszcze to powiela:D dobrze dziewczyny że w nas WSZYSTKIE wierzycie:) więc po co się dołujecie:) zajrzyjcie do tabelki i wszystko będzie jasne:) też będziemy mamusiami!!!! głowa do góry dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefiranka
Hania...no własnie nigdy za bardzo się nie interesowałam czy mam dni płodne czy nie, jakbym była w ciązy nic by się nie stało, ale teraz chciałabym w sumie być mamusią i tak zaczęłam się zastanawiać dlaczego z tych wczesniejszych przytulanek nic nie wyniknęło...:( Może w tym miesiącu coś z tego będzie...zobaczymy Co do castagnusa to zaczęłam brać bo wyczytałam że niektórm kobietkom pomógł zafasolkować ale też dlatego że ptzy moich dość krótkich cyklach, mam dość krótką fazę lutealną i być może to powodowało że nie było zagnieżdżenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że Castagnus jest skuteczny, sama zaczęłam łykać ale niestety dostawałam po nim uczulenia...ale myślę że warto wypróbować w połączeniu z wiesiołkiem i witaminkami ...trzymam kciuki za poczęcie, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Maluda, uwierz albo nie ale ja poprostu zrobiłam kopiuj/wklej i nie mam pojęcia jak to przeskoczyło do góry........mam nadzieję, że to o czym piszesz się ziści i wszystkie z tej tabelki dołączymy do grona Mamuś......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
ZORA 85 Ale super!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba ciążę wyczuwan na setki mil. Jedyne co teraz musisz zrobić to zrelaksować się i pozbyć stresu skumulowanego w sobie. Te pierwsze dni są decydujące i naszybciej się groszek rozwija. Tak więc do relaksacji marsz !!!!!. Pamiętaj by nie brać gorącej kąpieli z winkiem - jedno i drugie w Twoim stanie zabronione. Do zobaczenia po drugiej stronie tabelki :)))))). Kurcze ale sie cieszę :)))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Zefiranka, nie zakładaj najgorszego ale najlepiej jakbyś poszla do lekarza, chocby na podstawowe badania i na USG. Ja tez tak zaczynałam- kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia bez specjalnych starań o dziecko i właśnie dlatego, że przez prawie dwa lata nic nie wyszło, zaczęłam się zastanawiac co i jak. Gdybym teraz mogła cofnąc czas, to po pierwsze zaczęłabym od szukania dobrego lekarza bo niestety u mnie kilka lat stracone właśnie przez złą diagnozę. Ale oczywiście u Ciebie jest na pewno wszystko OK, zacznij może od pomiaru temperatury i wyznaczeniu dni płodnych. Jeśli wtedy starania nic nie zaowocują to idź dalej. A ile masz lat, tak w ogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORA85 GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!1 JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) BOŻE JAKIE TY MASZ SZCZĘŚCIE KOCHANA NAWET NIE WIESZ JAK SIĘ CIESZĘ!!!!!!:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala i Zora- moje gratulacje:) Ale się cieszę z Wami:) Jednak jest nadzieja na nas wszystkie:) Dziewczynki do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z wielkopolski:) PIŁA... Co do castagnus to ja biorę od początku dwie tabletki:) dzisiaj wzięłam 3 dzień ZORA85 Proszę zaraź mnie tą ciążą;D Ja w czwartek-piątek powinnam dostać @ oby NIEEEEEEE:(... My przutulanki stosujemy codziennie wyczytałam na forum medycznym,że to pomaga w jakości nasienia... Wiecie co Wam powiem kochane ja naprawdę za dużo to przeżywam... Szukam w google różnych chorób które będą do mnie pasować...;( BOŻE MOŻE TAKA MOJA NATURA I BĘDĘ MIAŁA TE WLOSKI... Szkoda,że nie ma żadnej kobietki z takim problemem jak ja.... To prawda,że od dużego stresu też mogą się pojawić takie włochy?:( JA CIĄGLE ŻYJE W STRESIE,ŻE I TAK NIC Z TEGO,A PODCZAS PRZYTULANEK TYLKO MYŚLĘ O TYM CZY NAM SIĘ UDA:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Smutna ja m, nie przejmuj się tymi włoskami. Jeśli je zgoliłaś, to rzeczywiście mogły mocniejsze odrosnąc- jak je wydepilujesz plastrami to powinny słabsze odrastac. Jeśli idzie o starania a dzidziusia, musisz jakoś opanowac te emocje bo zachorujesz na nerwy-wierz mi przez te kilka lat starań wiem co mówię:):) Szkoda, że to nie jest tak, że im bardziej chcesz tym łatwiej o ciążę..... A, i zrobisz jak uważasz ale ja na Twoim miejscu byłabym już u ginekologa, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do Twojego zdrowia, to nie ma na co czekac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Smutan i słodkogorzka to jedna osóbka? znam Piłę :D ....jestem tam z męzem co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia1983 Tak zmieniłam nick ,bo kobietki kazały:) Oooooo jak miło:):) a od urodzenia tutaj mieszkam:) HANKA81 Tak zgoliła je były delikatne a ja PUSTY MÓZG je ZGOLIŁAM i wtedy zaczęły mi się pojawiać w innych miejscach:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123.....33........mazow..............19........ ..........16/04 HANKA81.............30.........ŚLĄSKIE.............45..... ..............14/4 alooooo3.............23.......małopolskie........... 5 .....................???? AOK...................26........wielkopolskie........ 8...................07/11 zora85...............25..........kuj-pom............24?.. ...............2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.................24-28.09 Doris123.............25..........Śląskie......... ...17....................09/02 Ania85pomorskie...25...........pomorskie.........13...... ............18/09 aśka76...............34...........śląskie........ .ok40................18-20/10 Kasia-Angel..........22...........dolnośląskie......11 ..................02/12 malwkami............24...........śląskie...........12 ....................27/12 betina340...........30...........lodzkie.............14.. .................1/12 asiek25..............25.........dolnoślaskie........8... ..................26/12 MalgaK...............32..........kuj-pom......ok.4 7.....................25/12 SunnyG...............27.........mazowiecki........4...... ...............17.01 justysia88...........22.........lubelskie.............4.. .................5-7.04 katiaa85.............25........wielkopolska........30 ..............26/27.03 Sophia123...........24.........slaskie................2.. ..................13.02 Wanda23............23.........wlkp.............ok.17..... ...........??12.03?? Mgielka15985.......26..........lubuskie.............7.... ...................???? Maluda82............29..........Wlkp..............ok. 16 ................22.03 tosik.................27..........śląskie.............. 26...................16.04 paula26.............26..........małopolska.........ok36.... .................?? Niu82................29..........podkarpacie......9...... ................13.03 Agaagaaga14......30...........łódzkie..........ok15.... ................8.04 Beata06............26.............Wklp............23..... .............17.03.11 UDAŁO SIĘ, MAMAMI ZOSTANĄ!!!! : ********************************************************* *********** krakowianka.......29....małopolskie.........4.........1. ........18/06/2011 justynp.............31.....świetokrzyskie...ok20.....1.. ..........1sierpien Vilia..................27....łódzkie...............12.. ..........18 siepień 2011 KALA85..............26....pomorskie............6......2dz id zia....14.11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala i Zora moje wieeelkie GRATULACJE Mam nadzieję że nas też pozarażacie tym błogosławionym stanem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie ma a one się rozpisały, no! A teraz pewnie nikogo nie ma ;) Byłam u gina, zrobił usg dopochwowe i powiedział że mam przyjechac w piątek bo jeszcze nie widac pęcherzyka ale jest grube: endo lub macica i to bardzo dobrze. Sorki nie pamiętam co mam tam grubego bo z wizyty kojarze tylko co trzecie słowo -w takim jestem nadal szoku!!!!!!!!!!! Przepisał duphaston, witamine E i omega3 -wszystko 3xdziennie + kwas foliowy 2xdziennie i oczywiście mój Letrox na tarczyce, w końcu się zaćpam hihihi. Dziś kazał łyknąc na raz 3 tabletki doopka i 1 wieczorem, nie za dużo na raz?! Jajnik mnie wciąż boli mocno więc się boję że w każdej chwili dostanę @ :( Mówie do gina że w szoku jestem że 4 lata nic a teraz kilka tabletek i już! A on że widocznie TYLKO owulacji nie miałam wcześniej. WYSYŁAM FLUIDY :) TYLKO ZOSTAWCIE MI ICH TROCHĘ I NIE ZABIERAJCIE WSZYSTKIEGO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORA85 Aleeee super!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):) Czy ten lek jest na receptę Letrox????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×