Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Z testem poczekam do niedzieli a do tego czasu obgryzę paznokcie i ręcę do łokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, jak ja bym chciała, żebyście tak po kolei zaszły i jeszcze w tym roku albo na początku przyszłego już "obrodziły"... To dziwne, ale ciągle za Was trzymam kciuki i mocno o Was myślę. Same dawałyście mi nadzieję i podtrzymywałyście na duchu jak tego potrzebowałam, więc uważam, że jak najbardziej wam się to należy. Oby te burze z piorunami przywiały i do Was bociany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. może wypróżniał się przed ciężką wiosną ;) Korzystam z okazji, że jestem i aktualizuję siebie w tabelce. NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................17..... ....... 19/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 35?.. .............??? alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.04 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................22.03 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................??? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 KALA85............26......pomorskie..........6........... .......08.03.11..?????? Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........26.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................17..... ....... 19/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 35?.. .............??? alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.04 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................22.03 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................??? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 KALA85............26......pomorskie..........6........... .......08.03.11..?????? Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........27.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na tabele i stwierdzam że forumowe dzieciaczki będą latowe. To żeby było po równo to oprócz KALI muszą jeszcze dwie zaciążyć żeby była kolejna trójka zimowa ;) No chyba że któraś zażyczy sobie ciąże mnogą to my się nie pogniewamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapisuję się na listę zimowych bobo i nie widzę inne opcji. No chyba, że będę musiała reperować swój progesterczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala:D:D GRATULACJE!!!!trzymam kciuki za Ciebie i Kruszynkę.Zora,przecież wiesz że nie można być trochę w ciąży:)Czekam do niedzieli razem z tobą,też zaczne chyba obgryzać pazury:)wiesz że jak tobie się udało to i dla mnie jest nadzieja,cały czas mam wrażenie że to ten zastrzyk na pęknięcie działa cuda:) Widzę dziewczynki że burzowa teoria mojej mamy się przyjeła hihi muszę jej powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Dziewczyny jesteście kochane, dziękuję za wsparcie i Wasze słowa, zarażam Was wszystkie jedną po drugiej......wiem że niektóre z Was starają się baaaardzo długo,brak słów w tym wypadku, prawda jest taka, że więcej ode mnie przeszłyście , ja straciłam moją ukochaną wyczekaną córeczkę w sumie na samym końcu ciąży przez węzeł na pępowinie, ale nie przechodziłam tyle stresów co miesiąć co WY..bardzo WAM kibicuję, bo wiem jakie tow ażne dla Nas wszystkich wogóle zajść w ciążę, ja odstawiłam na miesiąc grobek mojej Niuni i to forum, to poprostu siedziało mi na psychice, teraz postanawiam że MUSI być dobrze...być może już nie będę dopytywać Was o sprawy zajścia, ale będę caly czas z Wami, czytając Was i będąc duchem z Wami, bo wiem że to nie jest do końca sprawiedliwe, od początku powtarzałam że te co chcą to nie mogą.....mówię Wam ,moja szwagierka straciła trzy ciąże,ta pierwsza dośćc zaawansowana bo to 6-m-c a teraz spodziewa się po 10-ciu latach córeczki, jest w 7-m-cu ciąży i teraz napewno jej się uda, nie będę co prawda już tak cierpieć jak ona urodzi córeczkę, a piszę to też z tego względu, że nie macie czekać niewiadomo ile czasu, ale z tegowzglę ŻE W KOŃCU SIĘ UDA!!!!NIE MA INNEJ RADY!! Wierzę w to z całego serca, że te wyczekane dzieciątka prędzej czy później się pojawią!!!!!! OGROMNE BUZIAKI DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................17..... ....... 19/02 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 35?.. .............??? alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.04 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................22.03 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................??? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........27.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011 KALA85............26......pomorskie.......6.........2dzidzia.......14.11.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
KALA napewno wszystko bedzie w porzadku, nie martw sie tak bo dzidzia tez napewno bedzie sie martwic wtedy o Ciebie... Ja dalej czekam na @ w sumie to 29dc takze nie jest jeszcze zle... Tym bardziej ze to moj pierwszy cykl z castagnusem wiec moze sie cos poprzestawiac... W sumie niedawno zaczelam czuc tak w brzuchu troche jak na @ od przedwczoraj nic nie czulam, czasem klucie w jajnikach, a od wczoraj zaczely mnie pobolewac i swedziec piersi wiec pewnie@ juz idzie... Trzymam dziewczyny kciuki zeby jak KALA mowila na wiosne sie posialo, u niej sie sprawdzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny jak myslicie czy po 9 dniach od ewentualnego zaplodnienia test ciazowy by juz cos pokazal? Mam kilka testow i kusi mnie by juz jutro rano zrobic i zobaczyc. Kala i zora jakos mnie tak natchnely ze tez sie juz doczekac nie moge tego testu. Zawsze jakos wytrzymywalam z robieniem testow a teraz mam uczucie takiego ponaglania. A nasililo sie jak gadalam z kolega co jest jakby jasnowidzem czy kims takim i powiedzial ze dusza mojego dziecka bardzo pragnie sie urodzic i ciagle jest blisko mnie i ze najprawdopodobniej teraz sie uda. (rozmawialam z nim w dniu ewentualnego zagniezdzenia sie zarodka.) Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Katia mysle ze mozna sprobowac... U kazdego testy wychodza inaczej jednym wykryja wczesniej innym troche pozniejsza ciaze, ale sprobowac nie zaszkodzi (choc ja wczoraj powinnam dostac @ i boje sie zrobic test, bo boje sie ze to nie to tylko @sie przesunela i czekam jeszcze)... tylko pamietaj ze nawet gdyby pojawila sie jedna kreska (czego oczywiscie mam nadzieje nie bedzie, zycze Ci z calego serca dwoch wielkich) to nie masz sie co martwic na zapas bo test byl robiony wczesnie wiec za kilka dni mozesz zawsze powtorzyc albo isc na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove mnie skusiła i zrobiłam poranny test (paskowy z allegro) i do dupy im kurwa nakopie że naciągają ludzi na kase!! Wczorajszy cień cienia znikł a pojawiła się blada kreseczka STOP! NIE PODNIECAJCIE SIĘ!! TA KRESECZKA NIE JEST TAM GDZIE ZWYKLE WINNA BYĆ TYLKO ZARAZ NAD NAPISEM MAX, POD FOLIĄ JESZCZE. Czyli mam wadliwe testy!!! I dupa blada. W sumie kiedys mnie zdziwiło czemu na nich jakieś daty nie ma i że zawsze są po angielsku. Kupię test w aptece ale już i tak nie mam nadzieii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - wydaje mi się, że 9 dzień to za wcześnie - jest to ok. 2,3 dni od zagnieżdzenia - hormon ciążowy musi się rozszaleć. W poniedziałek powinno być ok. Zorka - spokojnie, sznsa zaciążenia jest nadal aktualna. Zrób w poniedziałek apteczny test. Taki z alegro to tylko nerwy psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zora ja tez mam te testy z allegro. Testy owulacyjne sprawdzaja sie wysmienicie ale do tych ciazowych nie jestem przekonana. Dzis zrobilam ciazowy i pokazala sie tylko jedna kreska nawet cienia drugiej nie bylo. Cos czuje ze na darmo robilam sobie nadzieje ale to nic poczekam jeszcze do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove tez mysle ze za wczesnie zobilam ale bylam ciekawa czy juz by cos pokazal, nie doluje sie tym i spokojnie poczekam co sie wydarzy. Czy @ bedzie czy tez nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora,powinnaś pisać scenariusze,chyba nikt tak nie potrafi utrzymywać napięcia:)Hitchcock przy tobie wymięka:) A tak serio to jak ty to wytrzymujesz?Boże tak bardzo bym chciała żeby Ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, o to chodzi że już chyba nie wytrzymuje. Ostatnio toczę wojne z byłą męża. Potem dowiedziałam się że mój ojciec ma zmiany rakowe na płucach. Dziś ten test tak mnie wyprowadził z równowagi że nie wytrzymałam i ryczałam jak dziecko!! Ale dobrze mi ten płacz zrobił i teraz mi lepiej. Z nerwów też na męża ostro nakrzyczałam ale na szczęście on wie że ostatnie stresy mnie przerosły. Teraz już jest ok. Piję meliskę i już obliczam kiedy znowu wezmę clo :) A co do HITCHCOCKA, to ja lubię powieści grozy ale Stephena Kinaga więc może dlatego tak te napięcie utrzymałam bo lubię ten gatunek, hihihi. Będzie dobrze. Musi być!! Tylko muszę przeczekać jakoś te stresy :) Z nerwów od wczoraj znowu zaczęłam palić. Wiem, głupia jestem że palę przy staraniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaa123
nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................19..... ....... 16/04 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 35?.. .............??? alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.04 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................22.03 tosik...............27.......śląskie..............26... .... ...................??? paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........27.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011 KALA85............26......pomorskie.......6.........2dzid zia.......14.11.11 u mnie znów dooopa 1dc i w tym prawdopodobne IUI. Tylko ciekawe jakie wyniki nasienia. zora 3mam kciuki, bo cos ten topik felerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe właśnie czytam Cmętarz zwieżąt :)apropo Kinga.A co do palenia,nie przejmuj się też święta nie jestem,niby przed staraniami rzuciłam ale po którymś entym teście negatywnym się złamałam i zaczełam kopcić od nowa,teraz tak 1,2 dziennie pale(fajeczki,nie paczki)i wiesz co,to jest chyba jedyne moje pocieszenie,jak testuje i wychodzi jedna krecha to biore papieroska,odpalam,zaciągam się i staram się cieszyć z tego że dalej mogę się podtruwać -głupie to potwornie ale jakoś tak lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Widze ze King na naszym forum popularny hehe... Bo sama czytalam cmentarz zwierzat, nawet fim ogladalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane troszkę się rozpisze ale mam nadzieje,że mi pomożecie otóż : Mam 20lat.Kiedyś maszynką zgoliłam sobie boczki na twarzy po tym zaczęły mi rosnąć włoski na brodzie,linii białej i dekoldzie(pojedyncze) Nie mam problemów z miesiączką mieści się w normie:) Ale teraz dopiero zaczyna się mój problem;/ staramy się z narzeczonym o dzidziusia ja już chyba oszalałam.Ciagle mysle tylko o dziecku nawet podczas zbliżeń dosłownie ciągle!!!!Zaczęłam łykać kwas foliowy,magnes+wit b6,wiesiołek i castagnus. Proszę powiedzcie czy kłopoty z ciążą mogą mieć związek z tym owłosieniem?;(czy ja aż za bardzo chce.Co radzicie tylko nie mówcie prosze ze mam isc do gin;( POMOŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Smutna ja m - ja myślę że Ty za bardzo o tym myślisz, to tak przeważnie jest że jak bardzo się chce to nie wychodzi, no co innego jakieś zdrowotne sprawy. Ja odstawiłam wszystko co wiąże się z dzieckiem i od razu zaciążyłam. A co do testów ciążowych, to kurde jeszcze w tym tygodniu nie wykrył mi ciąży a to już leci 4 tydzień, więc to dużo zależy od kobiety i rodzaju testu, a fakt faktem te z allegro są do bani. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA85 Kurcze a ja nie potrafię nawet na chwilę przestać o tym myśleć.Tak Ci zazdroszczę ECH;/ Widocznie każdy ma pisany swój czas kiedy to ma się spełnić,ale mi to chyba w ogóle nie ma się spełnić;( CAŁE ŻYCIE POD GÓRKĘ!:(:(:(:(:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna ja m, koniecznie zrób badania testosteronu z krwi!!! Jeśli wyjdzie wysoki to może być przyczyna a jeśli wyjdzie w normie to widocznie taka twoja uroda co do tych włosków. Ja mam wysoki testosteron a włoski na szczęście mam tylko troszkę na piersiach, po bokach dłoni i na palcach u stóp. Niby nie widać ale ja wiem że tam są i to mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..............16/10 mooniaaaaa123....33......mazow..................19..... ....... 16/04 HANKA81...........29......ŚLĄSKIE............. 35?.. .............??? alooooo3..............23......małopolskie........... 5 .... .............???? AOK.................26.......wielkopolskie........... 8.... .............07/11 zora85..................25.......kuj-pom............. . 24?.... .....2-3.03 AsiekAsiekk.........20.......................... ... ..2.............24-28.09 Doris123...............25.......Śląskie......... ...17..................09/02 Ania85pomorskie..25......pomorskie....... ......13....... ..........18/09 aśka76...................34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel.........22.......dolnośląskie..........11 ... ..............02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .................27/12 betina340......... ....30.......lodzkie.......... 14 ...................1/12 asiek25..................25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK..............32.......kuj-pom........ok.4 7...................25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... ............17.01 justysia88..........22.......lubelskie...........4...... ................5-7.04 katiaa85.........25..........wielkopolska..........30 ...... 26/27.03 chyba Sophia123........24.........slaskie........2............. ....13.02 Wanda23.........23.........wlkp..........ok.17........... ......??12.03?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... .............???? Maluda82..........29.......Wlkp.............ok. 16 ................22.03 tosik...............27.......śląskie..............26... .... .............16.04 paula 26............26.....małopolska.........ok36............... ...........?? Niu82.............29......podkarpacie........9........... ..13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok14......... ..28.02 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie....4.. .......1............18/06/2011 justynp.............31.......świetokrzyskie...ok20...1.. ..sierpien Vilia...........27.......łódzkie.......... .12..................18 siepień 2011 KALA85............26......pomorskie.......6.........2dzid zia.......14.11.11 Dziewczyny u mnie nadal nic. Zaczęłam drugi miesiąc z castagnusm. Może jak zajmę się szukaniem mieszkania to nie będę tak intensywnie myśleć o starankach i coś miłego się wydarzy...:) nadl trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×