Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość KALA85
Naoglądałam sie też ostatnio na tych jak to się mówi amerykańskich programach - wstydliwe choroby, że kobieta miała tez większe owłosienie niż powinna i okazało się że to zespół jajników torbielowatych, powodujący wiele schorzeń m.in owłosienie lub niepozwala zajście w ciąże, najpierw przebadaj te hormony, jak będzie oki to naprawdę nie myśl tyle o tym a sie uda, a pozatym nie ma czego zazdrościć, ja dopiero w 1 miesiącu, całe dłuuuugie 8 mam nadzieje spokojnych jeszcze przede mną..pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORA85 Masz wysoki testosteron to ma związek z problemem zaciążenia??? JA SIĘ TAK STRASZNIE BOJĘ IŚĆ DO JAKIEGOKOLWIEK LEKARZA,ŻE NAWET SOBIE NIE WYOBRAŻACIE;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zespół jajników torbielowatych, to raczej zespół policystycznych jajników PCOS. Ja to mam!! Z ty można zajść w ciąże ale ze wspomagaczami bo często owu nie występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna, ma związek bo przy moim pcos jajniki wytwarzają tylko męskie hormony, brakuje tych żeńskich i przez to nie ma owulacji. Organiz próbuje działać prawidłowo i wytwarza jajeczka ale brakuje żeńskich hormonów i/lub męskich jest w nadmiarze i jajeczka przestają rosnąć zamieniając się w torbiele. Co miesiąc nowe. Nie martw się na zapas. Zrób badanie prywatnie i jak będzie wysokie to idz do lekarza a jak nie to ciesz się seksem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORA85 a miesz może czy Kwas foliowy wiesiołek i castagnus mogą troszkę ppomóc przy tym nadmiarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORA85 A TY JEDNĄ ZE STARACZEK JESTEŚ??? CZYM SIĘ WSPOMAGASZ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie. To jest nieuleczalne!! Zaleca się zajście w ciąże możliwie jak najszybciej a jeśli się o tym nie myśli to dostaje się tabletki antykoncepcyjne które ,,wstrzymają'' chorobę na takim etapie na jakim została wykryta. Odstawia się je gdy planujesz ciąże. A ile się starasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy bierzesz żeby dzidzia była zdrowa. wiesiołek na poprawę śluzu płodnego. A castagnus na obniżenie prolaktyny najczęściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się niecały rok można powiedzieć ja już odchodzę od zmysłów;(( A Ty długo się starasz??? Kurczę ile ja bym oddała byle mieć takiego małego różowiutkiego bobasa ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedoczytałam do końca. Tu wszystkie się staramy. Mam stymulacje owulacji. Dosatje tabletki które wywołały u mnie owulacje, potem dostałam zastrzyk na pęknięcie jajeczka i jest ok. W ciąży jeszcze nie jestem ale i tak to duży postęp że tak dobrze zareagowałam na leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współżyje bez zabezpieczenia 4 lata a tak konkretnie o ciąże staram się 2lata. Coś koło tego. Już sama nie pamiętam ale mi wykryto pcos dopiero w zeszłym miesiącu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjj to dobrze,na pewno doczekasz się dzieciaczka:)) Ja to pewnie nigdy,najgorsze jest to,że wszędzie wkoło siebie widzę kobiety w ciaży lub już z wozkami i zadaje sobie pytanie a jaaaaaaaaa;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, 2 lata to już czas najwyższy iść do lekarza. Zbadaj chociaż ten testosteron (nie musisz być na czczo). I nie dołuj się bo my tu wszystkie to przechodziłyśmy na tym etapie. Teraz już nie mamy siły ;) choć czasami też płaczemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedziec. Jedni mówią że można mieć predyspozycje dziedziczne, inni że nie. W mojej rodzinie kuzynka to miała ale jakieś 20 lat temu. Wiem na pewno że winne sa jajniki lub nadnercza. U mnie jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie u mojej siostry wykryli jakiś miesiąc temu!!!!?:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha. A wykryli jej przy usg czy robiła badania hormonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna, nie martw się na zapas. Moja mam zawsze miała lekki wąsik a ma troje dzieci i nigdy nie miała problemów z zajściem. Więc niektóre kobiety tak po prostu mają. Zrób badanie testosteronu i usg dopochwowe a będziesz miała wtedy pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy badaniu USG ma straszną twarz. Trądzik straszny nie mogła nigdy go wyleczyć i teraz już wie dlaczego.. Dlatego pewnie ja tez to mam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gg. ale zawsze mnie tu znajdziesz :) Tu jest dużo fajnych dziewczyn, które na pewno pomogą i doradzą. Ja dzięki nim się trzymam nie załamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej:) Drugi mój problem,że ciągle myślę "jak tu mieć" dziecko i nawet podczas zbliżeń myślę tylko o tym. Jak to zmienić???:( Macie jakieś sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZORA85 A masz regularne @,bo już nie wiem czy o tym pisałaś;/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie idzie się nauczyć. To poprostu trzeba przeczekać. Ja też wciąż myślałam ale nie podczas seksu bo by nic z tego nie było ;) Znajdz sobie zajecie. Nie wiem czy pracujesz ale w wolnych chwilach włącz sobie film, poukładaj puzzle -zrób cokolwiek żeby się czymś zająć!! Wielkim plusem jest młody wiek, masz mnóstwo czasu na ewentualne leczenie. Stymulacja owulacji to groszowe sprawy (w porównaniu z inseminacją, invitro). Moja rada: zrób te badania, wtedy zajmiesz się myśleniem o wynikach a nie o zajściu w ciąże a potem też coś się znajdzie żebyś nie myślała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś @ miałam co 4 miesiące. Potem co 60 dni. Brałam Luteine i wtedy był co 31 dni. Teraz biorę duphaston i chyba dostanę w terminie @ bo to też progesteron jak lutena ale pewności nie mam bo biorę go po raz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie mam regularne @. Nie wiem co mam już myśleć. Przepraszam,że Ci tak głowę zawracam,ale troszkę wiecej już wiem dzieki Tobie:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzik :) jak pisze do innych to nie myślę o sobie ;) Objawy pcos to: -problemy z zajściem w ciąże -nieregularne cykle -nadmierne owłosienie typu męskiego -torbiele widoczne na usg -otyłośc -zaburzenia owulacji i jest jeszcze kilka ale nie trzeba mieć wszystkich objawów, wystarczą 2 lub 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×