Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość HANKA81
justysa, Maluda.....moja spostrzegawczośc jest po prostu jedyna!!!!:D:D:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA, ja wszelkie stresy i smutki odreagowuje sprzątając :) Ale jest to wtedy konkretne sprzątanie -takie po którym nie mam siły ruszyć ręką :D I potem nie mam siły na dołowanie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh zdarza się:D moja spostrzegawczość też czasem powala:D daj znać czy Ci się uda otworzyć to moje COŚ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
kurczę, Maluda teraz to dochodzę do wniosku, że już nic o NPR nie wiem :):) ja prócz temp sugeruję się śluzem ( u mnie jest on b. wyraźny i wręcz książkowy) no i szyjkę też sprawdzam, tyle, że po tym badaniu HSG szyjkę mam cały cykl jakąś inną, cały czas wyczuwam w niej ten "dołek" chyba coś mi tam porozciągali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Maluda, niestety nie widzę Twojego wykresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm no to nie wiem jak Ci to przesłać;P hehe. nie wiem, wiesz ja dopiero się drugi miesiąc obserwuje i własnie mam problem z szyjką i śluzem, a w ogóle się nie orientuję z tymi oznaczeniami co macie na tym enpr, więc w takim razie nie pomogę:( zresztą ponoć wszystko zależy od metody jaką stosujesz. a spróbuj z tego http://28dni.pl/Maluda1982/wykresy/2011-02-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle Hanka może byś spróbowała się zarejestrować na tym 28dni? bo tam pierwszy miesiąc jest za darmo prowadzenie, a dziewczyny naprawdę pomagają wykonać prawidłową analizę. mi wręcz krok po kroku wszystko mówiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Dzięki Maluda, ten drugi się wyświetlił:) Nie łapie się w nim ale to już chyba nie ma znaczenia, uznałam że od następnego cyklu pierdolę to wszystko..... ja mam takie rzuty na taśmę co kilka lat, znowu się biorę za wszystkie badania, wykresy ziółka i inne i jak zwykle nie daje to żadnego efektu- od następnego cyklu zacznę jakąś terapię, jak się pogodzic z bezdzietnością.... Jutro jadę do siostry na weekend a u mnie w domu grypa żołądkowa-właśnie M dzwonił, że chory strasznie-ma katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Dziewczyny a tak z innej beczki, stosowała któraś z Was Femifertil...czy jakos tak??? Macie jakies opinie na temat tych tablet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA81
Kala, ja nie brałam ale któraś z dziewczyn na forum na pewno....tylko nie pamiętam która

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:):):):):) Mam pytanko jak myslicie jak już miałam grypę żołądkową to mogę się znowu zarazić drugi raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, Vilia go brała gdy zaszła :) I ktos jeszcze z forum ale nie pamiętam kto. niezapominajka, a kiedy miałaś tą grypę? Jasne że możesz się jeszcze zarazić bo gryp jest milion odmian!! Żołądkowa, sezonowa itd Tylko niemożliwe jest zarażenie się tą samą jeśli którąś przechodziłaś ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żołądkową właśnie no kilka dni temu 5-6. I własnie mi chodzi o to ,czy tą samą mogę się zarazić:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka teraz siedzę przy innym kompie i by mi się zgadzała moja teoria z Twoim wykresem, bo wreszcie widzę te opisy szyjek itp. i tak jak myślałam. jak dla mnie ta linia temperatur pozioma jest dobrze oznaczona (linia podstawowa??). i teraz tak: 30.03 miałaś szczyt śluzu, bo to jest wtedy gdy jest ostatni dzień płodnego i pewnie wtedy miałaś przejrzysty. i teraz patrzy się pierwszy skok po szczycie śluzu, ale żeby był powyżej linii podstawowej, czyli 01.04 miałaś skok. i jak dla mnie od tego czasu masz fazę lutealną, która powinna trwać nie mniej jak 10 dni, a najlepiej min 12. szyjka też od tego czasu zaczęła się obniżać. to by mi się zgadzało. i by się trochę zgadzało z tym co lekarz powiedział;P bo tempka może skoczyć tak tuż po owu. może po prostu nie trafialiście z M??:> żartuję!!! jak słyszę takie gadki u gin to już jej ostatnio coś głupiego palnęłam. jak można przez 1,5 roku nie trafić (w moim przypadku) bzdura kompletna. LOVEKROVE gdzie jesteś?????? POMÓŻ!!!! :D niech chociaż potwierdzi czy dobrze gadam:P hehe. nie łam się kobieto!!! jak M zdrowy i u Ciebie ok to uda się w końcu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczek Stosunej LH:FSH = 1,09 - idelany - oznaza, że nie powinno być niedomogi lutealnej (czyli niedoboru progesteronu co byłoby przy stosunku poniżej 0,6), nie ma też zagrożenia PCO (co było by przy stosunki powyżej 1,5) - tyle sie nauczyłam :) przez ostatni tydzień. Estradiol - poniże 75 - czyli bardzo dobry - oznacza, że już w tym dniu tworzyły się jajeczka. Wszystkie trzy hormomy wskazują, że nie grozi Tobie wyczerpanie rezerwy jajnikowej - co wprost oznacza, że jaj masz tyle, że jeszcze spłodzisz armię rózowych bobasów. Badania w tym dniu - czyli 2dc służą analizie jakiej dokonałam wyżej. Nie powiedzą Tobie czy owulacja była w poprzednim cylku i czy będzie w tym cyklu. Następnie powinnaś 2 dni przed owulka zrobić badania LH i FSH i przede wysztkim Estradiolu - on powie czy jajeczka sa odpowiednio duże i dobrej jakości. Jeśli nie bedziesz miała przed owulacja monitoringu, który powinien powiedzieć kiedy masz owu = kiedy zrobić te badania to laski robią testy owulacyjne i jak się tylko ledwo pojawi kreseczka jasna pędzą na badania. Kolejnym etapem są badania w 7dpo - bada się prolaktynę z obciażeniem, progesteron - który powie czy owulka była, i estradiol - który powie czy nie zostały niepęknięte jajeczka i nie tworzy się torbiel = czyli czy owulka była. To po krótce byłoby na tyle :). Świetne wyniki oby tak dalej - ZAMIEŃ SIE ZE MNĄ NA MOJE PLISSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
Przepraszam za wczoraj, ale mnie poniosło Najpierw mówie później myślę, jak widać pisania też to dotyczy. Może mnie tak bardzo "zabolała" wróżba, że w ciążę nie zajde :) Chciałam już tu wcale nie wchodzić, ale zawsze mi się tu jakoś humor poprawiał, to nie bede rezygnować z pisania jak się troche smutno zrobiło zresztą zaraz jak poszłam to zaczął się temat pozycji Ladnie to tak świntuszyć?? bezemnie znaczy się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina340
jestem 4 dni przed okresem i jak zawsze wciaz to samo sie w glowie roi czy sie udalo choc staram sie nie myslec i wciaz wynajduje jakies zajecia to i tak te mysli przychodza i jak je wyrzucic z glowy czy to wogole mozliwe pocieszam sie tylko tym ze z praca sie udalo ze dobra propozycje dostalam a reszta pocieszam sie ze sie ulozy bo nie moze byc inaczej jesli z mezusiem tak bardzo sie kochamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Lovekrove za analize moich badań...osttanio się tyle nasłuchałam od mojej koleżanki na temat badań bo jej wyszły nie dobre...jak i tarczyca tak i lh fsh i e....dlatego sama dla siebie sie badam co jakiś czas...jutro idę do endokrynologa z badaniami pokazać,ale wyszly mi idealne w normie mam wszytsko,,,a na monitoring pójde może w 16 dc i zobaczymy co się tam dzieje u mnie.....jesli by była taka możliwosc to bym ci dała moje wyniki,,,ale badz dobrej mysli bedzie wszystko dobrze...trzymam kciuki...w czerwcu z moim przyszlym mężulkiem zaczynamy działania...i mam nadzieje ze sie uda zafasolkowac, choć jak czytam to forum...to mnie przeraża tyle dziewczyn ma problemy,co to się dzieje kiedyś tak nie było a teraz jedna wielka masakra....tak ciężko zajść w ciąże...pozdrawiam was wszystkie głowy do góry,,,,trzymam kciuki byście wszystkie zafasolkowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wysprzątałam mieszkanko, ale został mi jeszcze salonik. Pomyłam okienka i nawet płytki ścienne w łazience...uffff Czasami sprzątanie rzeczywiście pomaga mi w leczeniu dołka, ale najczęściej niestety (ostatnimi czasy) siedzę, ryczę i nic mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No proszę proszę normalnie kury domowe tu siedzą i oipisują:):) ja tak też odreagowuję stresy, mąż np. w wannie a ja latam i kurze ścieram, to okap myję, to pranie sciągam;) bo co innego w mieście robić, nie ma jak u mamuni na wsi, na podwórku kupe roboty wiec week zawsze zajęty:):) Zorka trzymam kciuki za jutrzejszy dzien. Dobranoc WAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kalunia, kurą domową to ja bym strasznie chciała być:) ale póki co nie mam na to czasu, no i gotować nie lubie...hehe ale marzy mi się siedzenie w domku, zmienianie pieluszek, codziennie sprzątanie na bieżąco i nawet to gotowanie jakoś bym przeżyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny normalnie tyle się dzieje na forum że nie nadążam czytać a o odpisywaniu nie wspomnę ( miałam 3 tyg. wolnego i do nadrobienia 50 stron :) ) Przypomnę : też staramy się o dzidzi ale nie pamiętam który to już cykl będzie ale jakieś 2 lata :( badania raczej w normie, jajeczko pęka a jedak nadal nic. końcem marca skończyłam brać castagnus i zobaczymy co dalej ja też proszę jeśli to możliwe o interpretację moich wyników - ja jestem całkiem zielona badanie robiłam w 4 dc fsh 6,3 faza folikularna 3,5 - 12,5 faza owulacyjna 4,7 - 21,5 faza lutealna 1,7-134,8 lh 4,6 faza folikularna 2,4 - 12,6 faza lutealna 1 - 11,4 stosunek lh : fsh jak pisała lovekrove to 0,73 - czyli jest niedomoga lutealna ? bo im więcej czytam to bardziej nic nie rozumiem i odkąd gin przepisała mi luteinę to mam plamienia w środku cyklu (tzn nigdy tak nie miałam, zauważyłam to jak zaczęłam brać lutkę. chcąc nie chcąc muszę ją brać. badanie progesteronu nie zdążyłam zrobić bo ostatnio w tych dniach co powinnam zrobić badanie biorę już lutkę bo wcześniej wystąpiły plamienia - więc wynik i tak będzie nie prawidłowy a zapomniałabym gratuluję dziewczynom którym się udało i jak was czytałam to się wzruszyłam :) że jednak się da :) więc trzymam za wszystkich kciuki :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane A co tutaj dzisiaj taka cisza???:):):) Asia byłaś u gin??? Zorka napisz co Ci powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Cisza ...bo wszystkie nadrabiamy robote z całego tyg.;P;P A ty niezapominajka jak sie czujesz??? No i czekamy na wieści od Zorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Widę że tu wszystkie maja lenia...nawet w pisaniu;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Cześć Wam :) nie byłam u gina....bo chcialam iść do swojego lekarza. jak coś nie teges to ide do niej prywatnie...a tu mnie podkusiło iść na nfz...nigdy f zyciu...u niej na nfz bylam w zeszłym roku i zasada była taka,że przyjmuje w 1 dzień w tygodniu i w ten dzień trzeba sie zarejestrować , albo sie załapiesz albo nie...dzwonie i piguła mówi,że może zapisać mnie na 21.04, czyli z 2 tygodnie...wrrrr...zadzwonie w poniedziałekj i umówie sie prywatnie na środe. a jak tam niezapominajka u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem moje piękne :) Ale przmarzłam, brrr. Więc tak, KALUNIA słońce Ty moje nie poczekam za Tobą.. Gin powiedział że mam czekać na poronienie i potraktować to jak zwykłą miesiączkę a od 3dc brać znowu clo. Nie robię żadnej przerwy tylko od razu staranka. Szok!! Gin powiedział że teraz zajdę raz dwa -mam nadzieję że ma rację. Czekam więc na @ która lada dzień powinna się zjawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×