Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Zora super,że możesz od razu. Ja czekam do następnego cyklu. Muszę się psychicznie do tego przygotować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
No to coś pozytywnego zora :) a wiecie ze mnie podkusiłyście tymi porządkami No i zamiast pisać prace mgr. skonczyć ja jak się należy robię porządki w szafie Wywaliłam połowe rzeczy, wkurzyłam sie bo w częśc sie nie mieszcze (ktoś pytała czy po duph iczy castagnusie sie tyje TAK!!! JA PO 4 MIESIĄCACH MAM 6 KILO)a no i wywaliłam kolekcje negatywnych testów ciązowych i pozytywnych owulacyjnych :) nie wiem po co je trzymam Glupia baba i pisac tu bo sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wczoraj wyrzuciłam pozytywne testy ciążowe bo po co mam jej trzymać.. Poczekam za następnymi ;) Ostatnio dziewczyny tyle pisały a teraz pewnie odpoczywają :) albo trenują maraton z M hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety porządków ciąg dalszy....ale już prawie końcówka:) ugotowałam zupkę w między czasie, popracowałam trochę i zaraz będę szamać, bo coś zgłodniałam:) Super Zorka, że tak szybko możesz rozpocząć starania, jestem pewna, że teraz już będzie wszystko wporządku.... Ja w poniedziałek idę na monitoring, będzie to 11cd, więc pewnie jeszcze z dwa razy będę musiala się pofatygować, no ale cóż, chociaż się upewnię czy na pewno mam owule i czy wszystko jest ok z moimi pęcherzykami. Niezapominaka, robiłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, ja też dzis zupkę zrobiłam :) Grochówkę. Ale dla męża mam drugie danie bo mięsożerna z niego bestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, fajnie masz. bo ja na monitoring idę zaraz po @ i chodzę co 2, 3 dni aż do momentu gdy będę po owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście sporo wizyt Cię czeka:( no ale czego się nie robi żeby spełnić swoje największe marzenie.... mój mąż też jest tego samego gatunku, ale niestety doba ma tylko 24 h:( ja jeszcze generalnie jestem w pracy, bo czasami pracuję w domu, mi.in dziś, więc pomiędzy myciem okien i generalnymi porządkami świątecznymi, odbieraniem telefonów i odpisywaniem na maile zdążyłam jedynie upieprzyć pomidorówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Byłam u gina. Mam 12 mm pęcherzyk w prawym jajniku - dzisiaj 10 dc. Czy któraś z was ma jakieś dane na temat wielkości pęcherzyka i dnia cyklu i długości swojego cyklu. Szukam punktu odniesienia :). Poza tym wyniki dla gina są książkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...a ja własnie wrociłam od endorynologa oglądnal wyniki i powiedzial ze wszytsko oki ) od dzisiaj kazal mi odstawic bromergon na miesiac czasu i po miesiacu zrobi prolaktyne na czczo po tabletce i po godzinie i od niego przyjsc:)naprwde super lekarz.pozdrawiam..a na monitoring pojde za tydzien przed owulka w trakcie i po zobaczyc co sie tam dzieje u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove jeśli lekarz mówi,że wyniki książkowe, to Ty się lepiej nie doszukuj punktów odniesienia, bo się jeszcze okaże,że masz inaczej i będziesz się stresować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, nie doszukuję się :). Chcę tylko wiedzieć jakie miałyście duże pęcherzyki w jakim dniu cyklu - tak dla samej siebie. Ja tam mam - muszę znać przyczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wanda nie zajdzie w ciążę
hahahaha psychika ją hamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovekrove, pęcherzy rośnie 2mm na dobe, u mnie rósł 1mm. Ja owu miałam 12,13dc. Chyba 9dc pęcherzyk miał 19mm. Długosci swoich cykli nie znam bo bez luteiny lub duphastonu @ nie mam długo. Przypuszczam więc że owu będziesz miała do 4,5 dni. Skoro masz książkowe ,,objawy'' to widocznie pęcharzyk rośnie u Ciebie 2mm/dobe. Wiem że niewiele pomogłam ale zawsze to coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, ja będę kiepskim punktem odniesienia, bo mam bardzo krótkie cyke (25-27 dni). W zeszłym miesiącu w 5dc miałam pęcherzyk 10mm, nawet moja gina się zdziwila, że taki już duży urósł:) myślałam, ze owule będę miała ok 10 dc, ale jajnik bolał mnie dopiero 14 i 15 dc...więc sama już nie wiem...najwidoczniej bardzo wolno mi poźniej rósł.... od poniedziałku zaczynam monitoring, więc będę miała więcej szczegółow.... Pewnie u Ciebie pęcherzyk rośnie 2 mm na dobę, więc ok 15/16 dc powinnać mieć owulkę:) i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki zorka Ja mam owu ok. 19 -20 dc - dziś jestem w 10 dc - albo będzie rósł wolno albo owulka będzie wcześniej. Szkoda, że mój cykl monitorowany nie może być normalny - znowu nie będzie z tego uniwersalnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
No Zorka to dobrze że tak reagujesz na tą wiadomość, zobaczysz będzie dobrze, bo tak być musi!! Fajnie że możesz od razu smigać dalej z Męzuniem:) Ja dziś robie gwałt na moim ...;P;P;D;D w końcu hehe. A te nasze maleństwa dadzą nam jeszcze nie raz w kość:)tak mówi moja mamka:) Teraz niestety M nie ma i śmigam na szmacie;P;P Ciekawe jak tam Vilia, miała dziś też iśc do gina??? Vilia haloooo???? A gdzie Słodka...znowu ją pożarło??? Buziaki dla Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - dzięki za dane porównawcza - przy Tobie jestem żółwiem :). Nie mogę się jeszcze starać - bo w tym cyklu muszę robić wyniki. Drugi raz nie pójdę na żywioł - już raz poszłam i żałuję. Wytrzymam jeszcze trochę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, myślałam, że już zaczynacie:( oj w takim razie za miesiąc się będzie u Was działo, oj będzie :) a jakie badania będziesz jeszcze robiła? już się nie mogę doczekać tego mojego monitoringu...będę wiedziała na 100 % w których dnich była owulka....bo jakoś u mnie się to wszystko dziwnie odbywa.... w zeszłym miesiącu, tak jak pisałam wcześniej, jajnik bolał mnie 14 i 15 dc czyli jakoś w tych dniach (mniej więcej) musiałam miec owulkę...a 26 dc dostałam już plamiń przedokresowych, co oznacza, że moja fl jest zbyt krótka...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti2905 - yyyyyyyyyyyyyeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaa Zuzka - dzieje się cały czas. We wtorek monitoring - na jego podstawie dpo - progesteron i może namówię go na prolaktynę z obciążeniem - bo to mnie niepokoi. To, że bolał Cię jajnik nie oznacza owulacji - mnie bolą po owulacji dni - jakbyś mierzyła tempkę to wiedziałabyś jak długa jest fl. Wiem, że to wymagające - ale wiele wyjaśnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od następnego miesiąca muszę się zmobilizować i zaczne mierzyć tempkę, bo w tym cyklu nie ma już sensu (dziś 8dc). Tylko będę Cię lovekrove prosiła o pomoc w interpretacji oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, nie sugeruj sie dokładnie bólem bo mnie jajnik bolał ostro 2,3 przed owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Dziewczyny, Mam wyniki hormonow ( juz w odp dniach robione) normy: FSH 3,85 mlU/ml faza folikularna 3,03-8,08 LH 9,24 -II-II- 1,80-11,78 Prolaktyna 15,50 min 1,90 max 25,00 Testosteron 117,00 Chyba stosunek LH do FSH jest zbyt duży....czy przez to mogę mieć problemy z zaciązeniem? Wcześniej tez robilam takie badania i nie dostalam zadnych leków....bo z USG-monitoringu wynikało że mam owulację... czy powinnam( jak to jest u was??) dostać jakieś leki na to??? Sama nie wiem jak mam to interpretować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooo - jeżeli masz owulacje to nie powinnaś dostać leków - bo celem samym w sobie jest owulacja i jak ona jest to leki niczego nie poprawią. Wyniki średnie - LH/FSH = ponad 2. Dzisiaj gin powiedział mi, że powyżej 3 to dopiero PCO. Świat jest teraz porąbany i tempo życia też - że normy hormonalne też się przesuwają. Powiedz jaki to dzień cyklu? Na testosteronie się nie znam. Prolaktyna ładniusia. Robiłaś Esradiol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda23
jestem w ciąży .....................................................................................................................................................................................................................................................................urojonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wanda nie zajdzie w ciążę
nie kłam ty nigdy nie zajdziesz z takim nastawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alooooo, a nie masz norm testosteronu na wynikach? Bo wydaje mi się wysoki!! Ja miałam testosteron 121.20 a norme mam do 76. Powinnaś zbadać też androstendion i dhas-s. U mnie na tej podstawie wyszło że to jajniki są odpowiedzialne za moje pcos anie np nadnercza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
To był chyba 3 dzień cyklu wiec patrzac na normy wyniki sa ok ale stosunek nie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×