Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość asia1983
super :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempka 37,2 ;) czy to moze oznaczac,ze mam owulacje??? chyba jednak kupie te testy ;) dodam,ze nie mam zadnej infekcji,wiec moze to jest to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie lipa :-( wczoraj miałam jakieś brązowe plamienia, nie dużo ale było.Czuję się jakby mnie miało zaraz zalać...ehh Także dziękuję za kciukasy, ale nic z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Beti...dla mnie tez to jest dziwne,ale moja kolezanka o ciąży dowiedziała sie dopiero w 4 miesiącu, bo miała 3 okresy, a potem jakoś dziwnie zaczęła tyć trzyma kciuki dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtetduyfiuvhfohgvkthgo
A gdzie Wandzia!!!???:D:D:D Jajniki odpoczywają???!!!! Hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtetduyfiuvhfohgvkthgo
zora85 Wszechwiedząca piepszony babsztyl!!!!!:D:D:D Asia1983 Za Ciebie trzymam bardzo mocno kciukasy!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Witaj Zora :) jak wiosna u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Wtetduyfiuvhfohgvkthgo ...i po co to wszystko? ...dogryzanie?...obrazanie? po co? piszesz czasem do nas....daj się polubić jeśli jesteś juz mamą to podpowiedz coś jak wabić bociany lub jak zaradzić mdłościom lub po prostu opowiedz o swoich pociechach, jak czekałas na nie, jak się rodziły, jak się się dowiedziałas ,że one są jeśli jesteś przed planowaniem dziecka - wiele z piszących tu też myśli nad tym i stara się , z pewnością znajdziecie wspólny temat jeśli jestes mężczyzną - jeszcze fajniej -przedstaw męski punkt widzenia ...ale po co jesteś osobą niemiłą...większość ignoruje Cię lub z politowaniem coś odpisze... zmień nick na jakiś bardziej określający płeć i pisz...ale nie obrażaj - po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtetduyfiuvhfohgvkthgo
asia1983 Mam dziecko ma 6 miesięcy! Staram się o kolejne. Zora Nie bądź taka cwana,bo też nie kiedy robisz błędy i nikt Ci ich nie wytyka!!!!! A NIE JESTEŚ TU NAJMĄDRZEJSZA!!!!! A GDZIE TA PIER***SŁODKOGORZKA!!!??? WANDZIA A CI JAJNIKI W KOŃCU ODPOCZĘŁY????:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
gratuluję Szkrabika :) szybko decydujesz się na drugie dziecko - chodzić wokól dwójki maluszków jest pewnie bardzo absorbujące, ale jeśli czujesz się na siłach....to tylko życzyć powodzenia a ta reszta - po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że znowu sie dzieje - nawet najłagodniejsza Asia nie da radę. Mam nadzieję, że każda zignoruje pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtetduyfiuvhfohgvkthgo
asia1983 bardzo lubię i trzymam za Nią kciukasy!!!! Ja jestem kobieta mam 27 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
skąd w Tobie tyle złości? skoro jest dzidziuś to powinnaś być krainą łagodności.... po co ta cała reszta - dogryzanie dziewczynom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
no to jesteśmy w podobnym wieku...z tym ze ja kończe wkrótce te 27 i juz nie bedzie 3 do 30 , tylko 2 do 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtetduyfiuvhfohgvkthgo
Bo wiem,że nie wszystkie dziewczyny są tutaj szczere.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
napisałś bardzo lubię i trzymam za Nią kciukasy Nią, czyli osoby wymienine w "dogryzaczu" ja jak kogoś wspieram, lubię lub kocham nie dołuję jej , tylko raczej używam słow typu :kochanie, słonko, do góry nosek ...chyba tak robi wiekszosc ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
? zdziwiłas mnie tym stwierdzeniem, nie zauwazyłam takiej sytuacji ...przynajmniej w stosunku do mnie mi dziewczyny bardzo pomogły i jestem im za to wdzięczna moze pisałas tu pod innym nickiem i tak cos kiedys odebrałas-masz prawo czuc to co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtetduyfiuvhfohgvkthgo
Ok to powiedz mi DLACZEGO: Osoby które pisały z dziwnych nicków wiedziały praktycznie wszystko o dziewczynach które tu pisały ?!!!! Nie sądzisz,że to jest bardzo dziwne???? Bo mi się wydaje,że nikt nie siedzi od tak sobie i pisze takie rzeczy,bo chce kogoś wkur***I WIE O DZIEWCZYNACH TUTAJ WSZYSTKO CO PISZĄ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
ciekam , zrobić obiad mam nadzieję,że to forum wróci do swojego temat Lovekrove-buziaki ...białe oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
zastanowię sie nad Twoim pytaniem i jak cos sensownego wymyśle to napiszę - teraz mąż wrócił i chce podać mu obiad i zjeść go wspólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtetduyfiuvhfohgvkthgo
A POWIEDZCIE MI JEDNO,BO JUŻ DOBRZE NIE PAMIĘTAM CZY OD RAZU NA POCZĄTKU CIĄŻY POJAWIA SIĘ TAKA DUŻA ILOŚĆ TEGO BIAŁEGO ŚLUZU I JEST CAŁY CZAS???? CZY NP JAK WSTAJE SIĘ PO NOCY TO BARDZO DUŻO TEGO JEST LUB JAK SIĘ DŁUŻEJ SIEDZI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - oczywiście biało :)) Wskfnsnsndp;andc - chodź nazwałaś mnie nierobem odpiszę Tobie - u mnie jest różnie - raz się pojawia za dnia a za chwilę jest sucho, raz po nocy się pojawia. Generalnie wydaje mi się, że jak więcej chodzę to jest go więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska1
Hej dziewczyny. Mam pytanie po jakim czasie zaszlyscie w ciaze po tabletkach anty?? Mam juz dola ;( pare dni po ostatnim okresie zaczelam brac ten castagnus i wiesiolek a kwas foliowy biore jakos od lutego. Czytalam ze po 3 mies brania tych lekow mozna spodziewac sie efektow ;/. Bylam na USG nie wiem jak to sie nazywa mieli sprawdzic czy mam owulacje, ale z tymi lekarzami ehh powiedziala mi tylko powodzenia zalamuje sie pomalu ;/ ;( Tyle dziewczyn ma teraz problemy z zajsciem w ciaze ze przeraza mnie to nie wiem co mam jeszcze robic staram sie nie myslec juz o tym ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtetduyfiuvhfohgvkthgo
Lovekrove To nie ja!!! Dziękuje Ci ślicznie,że mi odpisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIeeeeeeee????????? to sory - pogubiłam się już. Czyli jest dwóch agresorów na forum???? To dobrze - natura lubi równowagę. WITAM WOJOWNICZKI CASTAGNUSA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×