Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Beti, teraz mi głupio bo nakłoniłam Cię do testowania :( Sprawdziłam notatki swoje: testowałam w 27dc. Dwa dni prędzej był cień cienia.A dopiero 35dc pokazał sie pęcherzyk maluśki. Poczekaj, jeszcze nic straconego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, za wczesnie zrobiłaś test. Ja zrobiłam 16 dni po pregnylu. Sądzę że jak zrobisz w sobote (bo dziś masz 12dni od podania)to też może być za wcześnie. Zrób tak jak ja w poniedziałek - wtedy już bankowo musi coś wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, nie wydaje mi się żebyś ryzykowała pijąc mleko z kartonu. Takie mleko jest pasteryzowane więc raczej nie ma ryzyka. Też myślę o zrobieniu tych badań na toxo bo odkąd pamiętam, zawsze miałam w domu koty. Nawet zimą ratowaliśmy bezpańskie kocięta. A ta toxo to ma jakieś objawy czy tylko w wynikach badań jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od lekarza,dostalam skierowanie na usg piersi i jajnikow oraz pelny profil chormonalny! Powiedzial,ze bez tych badan nie moze postawic diagnozy :( a i jeszcze mamy sie bzykac co 3 dni i co 3 dni robic testy owolacyjne! No i w sumie nic nadal nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduska a nie mówiłyśmy? i tak nadal obstawiam wysoką prolaktynę:) zobaczysz:) wszystko będzie ok poza prolaktyną:) a to akurat pikuś do wyleczenia:) a czemu Wam kazał co 3 dni robić testy owu? to ja też nie wiem. z tego co wiem to się zaczyna je robić zgodnie z ulotką i robi się codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to nie prawda, że toxo można zarazić się tylko od kotów. To jest cytat z wikipedii: "W obecnym stanie badań wynika, że główną przyczyną (70%) jest surowe lub niedogotowane mięso. Wstępnie badającym od 10 lat udało się ustalić, że po zamrożeniu go głęboko lub gotowaniu powyżej 20 minut w temp. 60 stopni Celsjusza pierwotniak zanika." Lovekrove, co do mleka, to nie powinno się pić tego uht, tylko pasteryzowane. Moja koleżanka, która pracuje w laboratorium mówiła, że w tym mleku nie ma prawie nic wartości odżywczych, a nawet są jakieś substancje rakotwórcze (powstałe podczas przetwarzania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci radzę jak uważasz;) ale ja bym robiła zgodnie z ulotką. tam jest napisane zawsze przy jakiej długości cyklu w którym dniu zacząć robić. i ja tym tak robiła, bo tak to się możesz nie doczekać testu tak na prawdę pozytywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym,ze jestem w 44dc i miesiaczkuje raz na 3 miesiace ;/ a wszyscy lekarze proponuja mi tabletki anty na wyregulowanie okresu! Wiec tak naprawde nigdy nie wiem kiedy mam owolacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduska ja zachęcam w takim razie do mierzenia temperaturki i obserwacji samej siebie:) po temperaturce szybko dojdziesz do tego czy owu już była. możesz miewać cykle bezowulacyjne. a poza tym jak zacznie Ci się śluz dobrej jakości, znaczy przejrzysty i rozciągliwy, znaczy że najprawdopodobniej nadchodzi owu i można zacząć działać z testami. temperatura naprawdę pomaga przy takich długich cyklach. ja też czytałam że dziewczynom które się długi czas starają zapisują tabletki antykoncepcyjne na 3 miesiące a ponoć po tym jajniki szaleją i są piękne owulki. ale jak w praktyce to nie wiem. ja bym się na to nie zgodziła ze względu na moją bardzo złą tolerancję tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie od ponad roku :/ Wlasnie staralam sie obserwowac sluz,ale ja go poprostu nie mam :/ własnie dlatego bralam wiesiolka a tera biore olej lniany ,ale nie widze znacznej poprawy!pozostaje temperaturka! A tabletek nie chce brac,bo musialabym odlozyc starania o kolejne pol roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduska a tempkę mierzysz? jak nie ma śluzu na zewnątrz to pozostaje tylko obmacanie sobie szyjki i sprawdzenie jaki jest śluz przy szyjce:) jakoś to kurcze trzeba odgadnąć;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaluduska, tak długe cykle świadczą najczęściej o braku owulacji. Niestety!! Tabl anty wyrównaja Ci cykle ale do momentu aż będziesz je brała a potem wszystko wraca ,,do normy''. To dobrze że będziesz miała usg jajników, będzie wiadmo co i jak. Czekam na wieści od Ciebie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Lovekrove...halo? sprawdzam łączność! biało? jeszcze do 15.15..... Kala...przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Beti....powtórz w dniu spodziewanej miesiączki, albo poczekaj dzień-dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, Tu Lovekrove, słysze Cie, słyszę......... oczywiście, że biało. Za to bardzo mdliście się zrobilo i cyce bolą jeszcze mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, Justysia88 ma rację toxoplazmozą można zarazić się też przez surowe lub niedogotowane mięso. Zatem zrezygnuj z surowego mięsa (również ryb), serów pleśniowych (ze względu na listeriozę), na początku nie jedz dużo pasztetów (mają dużo wit. A i może działać teratogennie - tak słyszałam). Co do mleka to ja piję i w ciąży jest zalecane ze względu na wapń (maluszek wysysa wszystko ;) )Ja piję nieprzegotowane czasem :) I jedz dużo zielonych warzyw (pisałąm o tym ostatnio :) Co do bólu piersi. Nie pocieszę Cię ;) Mnie przeszło dopiero koło 18 tc, a brodawki do tej pory są bardzo wrażliwe. A ból brzucha, ten najgorszy przeszedł mi jakoś 9 tc, ale potem też pobolewał, ale inaczej. Nie stresuj się Lovekrove - będzie dobrze :) Kala, nie smuć się...Zobaczysz, anstępny dzień matki będzie Twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam mierzyc temperature,zaczne zapisywac i zobaczymy jak bedzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same cięzarne po mieścinie chodzą Ogarnęłby sie trochę i mi brzuchami przed nosem nieświeciły :) Zartuje oczywiście U mnie mega stres (ostatnie egzaminy w sobotę) i późńiej tylko obrona a zamiast sie uczyc tu zagladam Przyplątrało mi sie nowe uzależnienie :) wszystkiego dobrego naszym cięzarnym (tylko nas nie opuszczać proszę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Lovekrove...odbiór...super! ból piersi.....ostatnio jak rozbolały mnie sutki i otoczka to płakałam , jakby skóra pękała a mdłości-schudłam już 5 kg. miałam fazy -najpierw wchodziło mi wszystko z masłem - chleb, ryż, makaron, pieczone ziemniaki i bez masła jabłka i marchewka i rosół (i nic innego), potem tylko twaróg, rosół, banany i jabłka. teraz raczej jem wszystko, ale śmierdzi mi kurczak pieczony i schabowe...a raz jak obierałam męzowi jajka na kanapki to mnie zemdliło i on już też nie jadł tych jajek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ostatnio na ulotce witaminy B6 wyczytałam, że zmniejsza ona mdłości u kobiet ciężarnych, ale przed jej zastosowaniem i tak należy zasięgnąć porady lekarza. Ale jakby miało pomóc, to myślę, że warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne klauduska zapisuj i mierz:) tylko pamiętaj: zawsze rano, przed pierwszym wstaniem z łóżka, zawsze w tym samym miejscu i o tej samej porze i tym samym termometrem:) i najlepiej przed 8 w ogóle:) zapisuj a my będziemy podglądać:) Lovekrove a Ty myślałaś że Ciebie mdłości ominą??:> naiwna;P;P hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Justysia w witaminach które jem jest imbir i on ma łagodzic cofke. nie chciałabym brac jakiejs dodatkowo witaminy, skoro biore komplet, zeby z jedna nie przedobrzyc. staram sie jeszcz to co moge i chce, wtedy nie mam kłopotów ...ale to jest metoda prób i błedów - kiszona kapsta i odlot w wc. najgorzej miałam 5-7 tydz.leżałam i umierałam. teraz jak mnie muli musze zjesz cos, a wtedy jak zjadłam to cofało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
taaaa zwłaszcza "jeszcz" zamiast jeść ach to zamulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie mdłości nie powodują wymiotów i jak przechodzą to jem na potęgę :((((. Czuję, że przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ......8-9.06 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......33 ........ok 26/27.06 Sophia123...........24.........slaskie........4.......... ......... .18.04 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 Lovekrove .......29.......warm-mazur.....1.....................28.04.< br /> UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Lovekrove - biało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×