Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Lovekrove, u mnie tez były kłótnie i w ogóle ale z tą różnicą że wydawało mi się wtedy że M traktuje mnie jak inkubator!! Wciąż nawijał o dziecku, łóżeczku itp a ja czułam się z tym nieciekawie. Do tego zarzucał mi że jak tylko zaszłam w ciąże to byłam nie do zniesienia.. Dziwne nie jest -cały czas byłam w strachu!! Więc moze oni tak reaguja na myśl o zostaniu ojcem (każdy na swój sposób), mimo że się bardzo cieszą.. Beti2905, no wysłałaś już tą @ do mnie??? Odstawiłam luteine wcześniej i jakoś jej nie ma. W sumie to i tak terminowo mam @ za tydzień ale myślałam że cykl mi się skróci gdy odstawie prędzej lutke, a tu doopa blada. Asia1893, przeczytałam Twojego posta i zaraz przed oczami stanął mi Szpital. Brrr!! Przez moment pomyslałam o najgorszym ale dobrze że u was ok :) Leż, leż i leż!! Buziaki Sophia123, obiło nam się coś o uszy z tymi ziołami. Nawet dawno temu pisałyśmy o nich na forum. Podobno są chwalone. Ja osobiscie ich nie stosowałam ale nie raz, kiedyś myslałam o ich kupnie na allegro. Masz w planach je kupić? (Castagnus podobno jeszcze działa po odstawieniu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2333
Cześć Dziewczyny! Pisze tutaj pierwszy raz gratuluję wszystkim za ciążonym!!!! Ja mam właśnie pytanko do tych które zaszły: Otóż powiedzcie mi jakie macie śluz i ciąle równo dużo??? Jaki ma kolor itd.PROSZĘ WAS BARDZO NAPISZCIE MI Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA JAK WYGLĄDA U WAS TEN ŚLUZ. JA OD KILKU DNI MAM BIAŁY NAJWIĘCEJ KIEDY CHODZĘ I RANO JAK WSTAJE Z ŁÓŻKA.BÓL CO JAKIŚ CZAS BOLI MNIE JAK NA @,ALE NIE DOSTAJE GO....W MAJU W OGÓLE NIE MIAŁAM. ALE PIERSI NP.MNIE NIE BOLĄ POJAWIŁY SIĘ ŻYŁKI I TO DOŚĆ DUŻO... PROSZĘ O ODPOWIEDŹ Z GÓRY DZIĘKUJE I POZDRAWIAM:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2333
ALE ZAMOTAŁAM :) MAM NADZIEJĘ,ŻE ZROZUMIECIE (PISAŁAM Z POŚPIECHU):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu 2333 witaj pierwsze co przychodzi na myśl to test w tym miesiącu też mam b dużo śluzu ale to po wieśku Cięzarne mówią, że mają dużo białego śluzu Paula ciekawy kierunek to fakt, ale poządnej pracy znależć nie mogę pozdr Lovekrove trzyma kciuki z całej siły :) zora a powiedz mi jak się staram to te leki mogą szkodzić?? te na alergie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2333
Nie robiłam na razie nie przeżyje kolejnego rozczarowania:( @ powinnam dostać18-19 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak kiedyś myśałam ale teraz w gruncie rzeczy wierzysz, że jesteś i po co Ci to po któryms teście przestaję, je traktować z nadzieją, ale jako formę sprawdzenia ja np. wiem, że nie zniosłabym czekania z nadzieją na spóżniajacy się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda Leki na alergie (zwłaszcza na recepte) to przecież chemia. W ciąży nie powinno się brać leków. A poza tym niektóre leki często przyjmowane mogą powodować chwilową niepłodność. Gdzieś to wyczytałam. Ponoć wszystko wraca do normy po ich odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, po tak długim czasie test już na pewno powinien wyjść pozytywny, a jeszcze pewniejsza jest beta. Tak długo spóźniająca się @, w przypadku braku ciąży, może oznaczać jakieś problemy, które należałoby skonsultować z lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Poczytam wieczorkiem jak skończe prace :) jednak jeszcze wiele muszę sie dowiedzieć jak się okazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2333
justysia88 Ale mnie nastraszyłaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu2333 no podchodząc racjonalnie trzeba Cie nastraszyć Musisz coś z tym zrobić zadręczanie się i rozmyślanie tylko pogorszy Twoją sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2333
A może to stres,bo tak bardzo chce mieć dzidziusia. Dziękuje Wam ślicznie za odpowiedzi. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
No wlasnie zorka zastanawiam sie nad tymi ziolkami... tez wlasnie spotkalam sie z kilkoma pozytywnymi opiniami na ich temat, nawet wlasnie od dziewczyn z PCO... Ale chcialam jeszcze najpierw was kochane zapytac czy znacie jakies opinie na ich temat... Narazie lykam dalej folik, megnez+b6 no i witamine e A co do tej @po castagnusie to bylam naprawde pzytywnie zaskoczona, nie zebym sie cieszyla ze przyszla no ale jak juz musiala to ciesze sie ze przyszla jak w zegarku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was kochane na bieżąco, ale jakoś nie mam weny żeby się udzielać:( Dziś miałam HSG, jeden jajowód mam zupełnie niedrożny, drugi ok..... Trzymam za Was kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, ale z jednym jajowodem droznym są szanse?? Co Ci lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby są, bo jeden jest drożny....ale zawsze mniejsze.....jakoś przez 2 lata się nie udało pomimo, że mam prawidłową owulę i jeden jajowód drożny:( więc już sama nie wiem.... Jeśli teraz nam się przez jakieś 3-4 m-ce nie uda natualnie to robimy IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka, a robiłas badanie na wrogość śluzu? Może tu tkwi problem. Faktycznie iui w tym przypadku to dobre rozwiązanie. Sophia123, spózniający się @ tylko psuje nerwy. Też jestem zdania że jak ma przyjść to niech przyjdzie na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Tez tak zorka mysle:) Dlatego bylam bardzo zadowolona ze castagnus chociaz nie pomogl na dzidzie to chociaz skrocil moje 33-37dniowe cykle do normalnych... No zobaczymy jak beda wygladaly nastepne i czy to sie utrzyma... A od nowego cyklu chyba zaczne pic te ziolka o.Sroki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. .......14/5 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ......8-9.06 AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......33 ........ok 26/27.06 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 Lovekrove .......29.......warm-mazur.....1.....................28.04. Sophia123...........24.........slaskie........6.......... ......... .22.06 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. .......1............8/06/2011 justynp..........31..świetokrzyskie...ok20...1.. ....1sierpien Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfretdhxef
ty i tak nie zajdziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vfretdhxef szukasz tym sposobem znajomych?!!!! Naprawdę jesteś jakiś/jakaś...... Co Ci zrobiła Wanda???? Każdemu doradzi opowie co u Niej i tak źle musisz do Niej pisać?!!!! ZASTANÓW SIĘ OK(JEŚLI POTRAFISZ)?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Tak teraz patrze na swoja aktualizacje tabelki i sbobie mysle lovekrove a ty nie powinnas szczesciaro byc juz w tej nizszej czesci tabelki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczę serce to się wpiszę. Dzisiaj jestem 5w0d i serduszka jeszcze nie widać. Idę za 2 tygle do gina więc może się wpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove mi w 5 tyg dopiero fasolke było widac www.brzuszek.net pozdrawiam ide dalej lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove, ja tak samo mówiłam o serduszku :) Tylko że mnie M wkurzał bo zaczął mi opowiadać jak szybko to serduszko bije itd (ciąża poprzedniej partnerki) a mnie szlag trafiał bo dla mnie to było pierwszy raz i chciałam z nim te chwile przeżywać a on juz obeznany. Tym bardziej że z ,,nią'' chodził do gina a ze mna nie może nigdy bo pracuje cały dzień :( Tak troche smutno.. Wanda, buziakuje i ..policz do 10! Nie odpisuj tej osóbce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, że muszę jeszcze poczekać. Od wczoraj biorę Luteinę dowcipnie - nie ma wskazań w tej ciąży ale utrata poprzedniej jest wskazaniem. No i dzisiaj zmagam się z mdłościami - pewnie poniekąd przez lutkę :)))). Jak dobrze, że dzisiaj piąteczek - dziewczynki już weeeekkkkkendddd !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
W takim razie Lovekrove trzymam mocno kciuki zebys za dwa tyg zobaczyla serduszko swojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej Kochane Kobietki..jestem ,jestem i czytam ale jakoś ostatnio nie mam weny do pisania, z M nie gadam od poneidziałku, poszedl do druiego pokoju spać, wszystko sie sypie;(;(przez to ze nie jestem gotowa jechac do jego siostruni zobaczyć małą, on mnie wcale nie rozmumie, nawet mi nie zaproponwał w dzień dziecka abym pojechała z nim na cmentarz do Naszej Córeczki:(..pojechałam poźniej ...sama:( Boże jak to wszystko boli:( Lovekrove trzymam za Ciebie ogromniaste kciuki żeby się Wam udało, i cały czas w to wierzę że nam wszytskim sie kiedyś uda!!!choć już sama niewiem czy chcę...w tym cyklu nawet owu nie mam, jestem w 17 dc a tu żadnych oznak:( i znowu cykl dłuższy:(:( Dziś przeczytałam taka wypowiedź mamy... http://czas-dla-siebie.blog.onet.pl/Czy-walczyc-za-wszelka-cene,2,ID428039096,n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×