Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Lovekrove A powiedz mi,czy też w jajnikach lub ich okolic czujesz takie hmmmm"jak by Ci coś latało":) A do wc latasz częściej???? Ja musze co godzinę,a pęcherz ciągle czuje pełen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
...i do tego pijesz wodę jak wielbłąd a okres jakoś się spóźnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
i tak własnie myślę, że ktoś "siedzi od tak sobie i pisze takie rzeczy,bo chce kogoś wkur***I " lub zaczęła ta osoba pisac i nie odczuła takiego wsparcia jakiego oczekiwała i teraz się odgryza ale już mniejsza z tym a mniej więcej Ela to skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajniki ciągnął, kują i czujesz jakby lekkie wzdęcie i napięcie w podbrzuszu - generalnie czuć, że się tam ktoś wprowadza. Chodzę też częściej do wc i chyba piję więcej (nie wspominając o jedzeniu ) Jakbym miała napsać co jest najjaśniejszym objawem to piersi - większe, twarde (jakbym sylikony miała) i ciemne powiększone sutki, które zaczyną boleć dopiero teraz - czyli dzień po planowanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
a okres? jeśli 3-4 dni jest po terminie to i tak twarda jesteś,że jeszcze nie zrobiłaś testu Lovekrove...ja tez wkrótce spadam na L4...a co se bede załowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ela jak widać w moim nicku:) Mam 27 lat:) Pochodzę z Milcza woj Wielkopolskie Mam cudowną córeczkę Nadię ma 6 miesięcy i bardzo chcemy kolejnego brzdąca,ale jakoś nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela może jeszcze nie zregenerowałaś się po poprzedniej ciąży? Może potrzebujesz więcej czasu by wrócić do płodności. Zacznij mierzyć temperaturę to może czegoś dowiesz się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
czyli rodziłas w grudniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie właśnie piersi nic nie bolą czyli nici:( Byłam u gin.I powiedział,że wszystko jest ok i nie widzi przeszkód,żeby starać się o kolejną pociechę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
to moje Maleństwo bedzie rok młodsze jeszcze z tego forum Monia ma termin na grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, ja w poprzedniej ciąży nie miałam bóli piersi - ile kobiet tyle objawów, ba nawet każda z nas każdą ciążę inaczej przechodzi. Nie sugeruj się tym co Tobie piszę. Zacznij samoobserwację - na 28dni znajdziesz podstawy jak to robić. Dowiesz się czy masz owulację i kiedy masz się starać - a to podstawa by osiągnąć sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie aż tak dużo:):) Chciałam Wam pokazać moją panienkę ale nie wiem jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska1
nikt mi nie pomoze hmm ;( no nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Aguska my się staraliśmy 7-8 miesięcy, jadłam castagnus, wiesiołek do 15dc i kwas i zaszłam w ostatnim miesiącu brania castagnusa -brałam 1 tab a wg wagi powinnam 2 ale niektórym dziewczynom on zaszkodził-rozregulował cykl lb cos innego -poczytaj wstecz a jak to jest z zajsciem po anty, to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska1
asia1983 A bralas wiesiolek?? czy tylko castagnus?? czytalam ze castagnus trzeba brac przynajmniej te 90dni ale niektorzy zachadza po 1 op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
wiesiołek co miesiac do 15dnia cyklu castagnus na okragło, w czasie okresu tez, jak nie dostaniesz w terminie to zrobisz test i sie dowiesz czy to bocian czy castagnus cos sknocił poczytaj wczesniejsze posty dziewczyn, którym castagnus zaszkodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska1
ja juz skonczylam 1op i na razie nic dzis z rana niestety dostalam okres ;( a wiesiolek przestalam brac przed 12 bo czytalam ze cykle sa od 12 do 15 moze sie myle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia1983, wiosna jak wiosna :) Wcinam ,,kartofelka'' i czekam na @. Mam nadzieję że tym razem starania pójdą w ruch. Niepokoi mnie tylko że wciąż czuję lewy jajnik, ale w sumie usg nic nie wykazało nadzwyczajnego.. Wiesiolek chyba lepiej tak do 11dc brać. Bo ja np. mam owu 12,13dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska1
a jak go stosujecie>?? rano wieczorem?? czy po kazdym posilku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
no i dobrze. skoro juz łykasz to łykaj dalej. ja jadłam niecałe 3 miesiące, Ciebie dopiero jest 1 ale i druga sprawa - w marc ja powiedziałam ,że nie chce zajść , bo praca, bo bedzie w grudniu...było tylko raz no i jest na grudzień mój Skarbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
:) jak sie trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska1
asia1983 GRATULUJE ;) To mowisz ze musze uzbroic sie w cierpliwosc?? jutro musze zakupic nowe opakowanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
mogłabym Ci oddac prawie całe opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska1
a za ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
za usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
a co ? mam je zjesc? leza w kuferku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska1
to moge odkupic jezeli chcesz. ;) za usmiech to jak cos bedzie usmiechne sie na razie znow mam dola ;( w czerwcu moj partner idzie do Pani Doktor ;p u mnie niby wszystko dobrze jak powiedziala pomyslnosci heh ;/ na razie musze leciec odpisze jutro jak cos buziole i dziekuje za wsparcie. ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×