Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Asiu myślała jak myślała :-) były trzy pęcherzyki i dwa pękły :-) M cały w strachu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove to mój 24dc, ale nie ma sensu chyba jeszcze robić testu bo dopiero 11 dni minęło od podania pregnylu, jedni mówią że utrzymuje się do 10 dni, inni że 14, sama nie wiem... Nie stresuj się i ciesz,że się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - to rzeczywiście poczekaj by siebie samej swoim moczem w błąd nie wprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorka to myślisz,że jutro mogę próbować ? Dziś zrobiłam test owu bo mi się nudziło i miałam ostatni,a wiem,że w ciąży często wychodzą pozytywne i nic, jedna kreska. Nie robiłam ich w życiu wiele, ale zawsze wychodziła druga bladziocha, nawet jak nie było w okolicach owu, a dziś nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak późno ale mam urwanie głowy w pracy:) Za chęć pomocy dziękuję pięknie. Beti przepraszam że ci smutno.. A teraz proszę; Liczba dni od odtatniej ejakulacji-3 upłynnienie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zatłuke,tyle się opisałam i ki zeżarło,no to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie.komputer mi nawala.zaraz przeskanuje i wkleje te wyniki bo mnie już ręka boli od pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz inaczej,tabelki mi nie opublikuje to zrobimy brzydko -gęsiego upłynnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie no,już nie mam siły,spróbuje jutro z pracy,narobiłam bałaganu na forum sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, to CI wyszło :D Czytam i czytam i do tej pory nie wiem co chciałaś nam przekazać ;) Beti, jeśli masz stalowe nerwy to zatestuj jutro. Ja testowałam chyba 14 dni po owu. A może 16? Nie pamiętam. Jutro zerknę w moje zapiski to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Lovekrove - nie przyjdzie. Wiem,że Cię boli, ale może boleć, ale dalej będzie biało Beti - czekam z Tobą a mnie rwie brzch...rosnę...ale mam łeb jak sklep i zaraz będzię pawik...tylko napije się wody...a na 7.30 do pracy jak to w czwartk...ja pierdziele...lenia ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - wiem, że tak powinno boleć - ale sama wiesz, że myśli szaleją. Długo Asiu masz zamiar jeszcze pracować? Ja umówiłam się z szefową że skończe jeden projekt i pod koniec czerwca spadam na zwolnienie (fakt, że po proronieniu nalezy mi się jak psu buda). Betitrzymam super, hiper kciukasy......... będzie dobrzeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
muszę przepracowac efektywnie 180 dni, żeby dostac trzynastkę gdyby nie to to bym juz od razu poszła....ale nie jest źle, mam gimnazjum/technikum i jest ok. nie mam wychowawstwa , więc luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
szkoła jest mała, mało n-li, więc muszę 180 dni dzieciaki wiedzą,że jak tylko są za bardzo rozbrykane...to na własne życzenie mają extra pracę domową :D i jest git :D chcecie? nieeeeeee no to co ? już niccccccc nooooooooooo ale pani zielona o, rózowy sie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
Lovekrove....ja co chwilę biegałam do łazienki sprawdzać będzie biało! informuj na bieżąco! sprawdzę w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
a Lovekrove...jeszcze do tego co Vila pisała wczoraj...moja gin jeszcze nakazała celibat przez 3 miesiące nie powiedziała dlaczego, no ale był zakaz wtykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok bede informować. Dzisiaj tempka powyżej 37 więc raczej nic nie przyjdzie. Czyli ostra Pani nauczycielka z Ciebie. A kiedy mija Tobie te 180 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem o celibacie - żyję w nim już 2 tygle. Ciekawej jak będzie dobierał się mój M jak dostanę zielone światło - hahah to nasza pierwsza ciąża.....pewnie ucieknie i zamknie sie w łazience :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia i Villa - czy moge pić nieprzegotowane mleko z kartonu - ktoś mi powiedział, że nie bo moge dostać toxoplazmozy - ale jak ja juz ją małam to chyba mi to nie grozi?? Czego jescze nie moge jeśc. Właśnie jem wędlinke wędzoną przez znajomych - czyli z nielegalnej produkcji - ale sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
mój się boi - pobawic się owszem, ale bez całej reszty....a Ty ochotę będziesz miała jak diabli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1983
mleka nie piję wogóle więc nie wiem a domową padlinkę też jadłam toxo zarażasz się tylko od kiciusia robi się wtedy IgG i \igM i jak się ma IgM to jest dupa, bo wtedy sie przechodzi już, a IiG to przeciwciała (norma do 30 a ja mam 1026 :D) nie...ostra nie jestem...tylko mają jasno wytyczone granice i konsekwentnie się ich trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz przechodzilam podobno w dzieciństwie toxo bo łapałam dzikie koty i je męczyłam - więc wtedy musiałam to przechodzić. Spytam sie gina o te mleko bo ja czasami litr dziennie wypijam - bez nabialu u mnie nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie przepraszaj, bo nie masz za co :-) Zrobiłam test (25) i jedna kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej Kochane, ale się rozpisałyście, dziś mam chwilkę w pracy aby wejść i Wam potowarzyszyć trochę poczytać, pośmiać się, a to mi dziś dobrze zrobi....:( dzis mam taki sentymentalny dzień, rok temu byłam w 31 tc, miałam wizytę u gina prywatną i potwierdził że będzie śliczna i zdrowa córeczka, zrobił tatusiowi zdjęcie małej pipci,żeby nie miał wątpliwości:(:( i smutno mi strasznie:(........ taki miałam wtedy dzień matki:(... Pozatym kupiłam sobie Jeźdzca Miedzianego i będe miała co robić wieczorami.....może tym sposobem przestanę myśleć. Buźki, Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdffhd
lovekrowe poroniłas pół roku temu i musisz isc na zwolnienie??? zarodka wydaliła dawno temu i nalezy jej sie teraz zwolnienie......nierób jeden :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahhahahhaha. Dobre. Całuję Cię mocno i serdecznie - poprawiłaś mi humor !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfdffhd, ale ciężarnych to Ty nam nie obrażaj!! Jak tak można?! Gdyby jej się nie należało to by takowego nie dostała. Lovekrove miała pewnie na myśli że po poronieniu zaraz wróciła do pracy a po takim przeżyciu należy się odpoczynek, fizyczny i psychiczny!! Dlaczego Ty jesteś taka wredna?! Sprawia Ci przyjemność robienie przykrości innym?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×