Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

katiaa, wydaje mi się że owu w 9dc to za wcześnie, tzn raczej masz ją pozniej. Spójrz: moje pęcherzyki miały w 8dc zaledwie 13 do 15mm, a przy owu są około 22mm. Nie kieruj sie testami skoro Ci nie wychodzą (wiem że działają Ci ale widocznie nie wskazują dokładnie owu). Nie wiem jak często się starcie w danym cyklu ale spróbuj przycelować w jego środek. Spojrzałam na tabele i widzę że cykle masz takie jak ja 30,31dni więc niemożliwe jest żebyś owu miała 9dc. Niby się mówi że plemniki moga kilka dni przetrwać w nas ale mnie sie to nigdy nie zdarzyło. Muszę mieć stosunek dosłownie na styk tuż przed lub tuz po owu (tak zauważyłam). Policz dni wstecz od daty nastepnej @ i staraj się 14-16dni przed @. Jeśli dobrze policzyłam to owu powinnas mieć tak jakoś 19-21 sierpnia. O ile @ miałaś teraz w terminie. Spróbuj może w tych dniach, cio? :) Trzymam moooocno kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Wiecie co mi się dzisiaj przytrafiło Zasłabłam!! To znaczy wywróciłam się w łazience, zanim zrozumiałam co sie stało leżałam na szczęście na dywaniku obok prysznica Aż się usmiałam bo nawet jednego siniaka nie mam A zakupy dzisaj robiłam bo moj brzuch uniemożliwia mi zapięcie czegokolwiek, a bluzki zakrywają tylko jego połowe Aż dziwne ze ma taki ogromny (oczywiście juz czyta łam co to może znaczyć, ale udziela mi się Wasz optymizm i niczym sie nie przejmuje) Co do zapachów kupiłam jakąs tam gazetke dla mam i moj M w niej wyczytał że mam jeśc dużo ryb W związku z prowadzoną przez niego akcją "Ryba" wszędzie czuje jej zapach i chyba więcej jej nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wandzia, Wandzia :D Dobrze że nic Ci a właściwie wam sie nie stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa- ja podczas brania clo tez miewalam bole glowy, dla mnie odczuwalne poniewaz rzadko kiedy głowa mnie w ogóle boli. Myślę że nie masz się czym martwić. I proszę o uśmiech :) nie możemy się poddawać, ale rozumiem Cię. Wiem że czasem przychodzą takie dni że ma się już tego wszystkiego dosyć ale zobaczysz- też będziemy sie wkońcu cieszyć :) ja clo brałam przez 3 cykle, w zeszłym miesiącu skonczyłam 3cią dawke duphastonu. Ten cykl "na czysto" tz bez żadnych leków wspomagających i tak chciałabym spróbować może ze 3 cykle, ale zobaczę co powie mi gin. Ala- i co? łykasz od wczoraj ten duphaston??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. >agula, nie, wezmę dziś na noc tj 17dc. Niestety ani w 15 ani 16dc nie było przytulanek. Tempka dziś znowu 36.5 także może owu w ogóle nie było, nie wiem, pobolewa mnie troszkę podbrzusze i tyle. W sumie to mam brać Duphaston na te plamienia przed @, w przyszłym cyklu może już ta prolaktyna spadnie i jakoś się unormuje to wszystko... W ogóle to miałam ciężką noc, bo od 2 dni miałam straszne nerwy i się popśtykałam z mężem i w nocy sobie popłakałam - normalnie jak przed @... Masakra. Może to po Bromku - tydzień już biorę... > katia, ja też mam dość, to wszystko jest do kitu, branie tych różnych tabletek, truje się człowiek jak nie wiem. Noi cholera mnie też niestety te koszty odstraszają ale chyba muszę zrobić ten monitoring w przyszłym cyklu...To pochłania wszystko tyle nerwów i kasy i w ogóle trucie się tymi tabsami różnymi... Robienie dzieci nie wydaje się już takie przyjemne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, rozumiem .Oby Ci pomógł na te plamienia. Mi po przyjęciu ostatniego opakowania akurat pojawiły sie plamienia (nigdy ich nie miałąm) w połowie cyklu i kilka dni przed kolejną @ nie wiem jak będzie teraz. Troszkę musimy się nafaszerować pigułami, ale ja wierzę że dzięki temu będzie nam dane cieszyć się macierzyństwem :) Co do sprzeczek z M to też tak mam, a najgorsze jest to że prawie zawsze sie posprzeczamy jak jestem około połowy cyklu i wiadomo- przytulanek nie ma bo nie mam ochoty a później mam jeszcze większego doła że pewnie przez to "przegapiliśmy moment". No ale głowa do góry! będzie dobrze :) Jeśli chodzi o monitoring to ja mam wizytę u gin raz na 2-3 m-ce bo niestety przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu a pacjentek ma sporo. Mam do niej zaufanie więc póki co chodzę. 18go mam wizytę, będę wtedy w połowie cyklu więc może cos zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora mnie tez sie wydaje ze owu za wczesnie skoro zawsze mialam gdzies w dniach od 16 do 19dc owulacje. Teraz @ dostalam dokladnie w terminie az sie zdziwilam. Zora ja mam tak samo jak ty musze dokladnie trafic w owulacje by zajsc. A co do przytulanek to staram sie dokladnie trafiac w te najplodniejsze dni. Jutro mam wolne i zadzwonie do lekarza prywatnie czy mnie przyjmie. Dam te 100 ale bede spokojniejsza i mialabym monitoring jeszcze w tym cyklu. Dzis mam 8dc wiec tyllko czy mnie jutro przyjmie. dziekuje wam za mile slowa i ze trzymacie kciuki :) vilia dzieki :) trzymaj mocno zacisniete. aguuula wczesniej po CLO nie mialam bolow glowy a teraz mam podwyzszona dawke CLO i zaczely sie migreny :/ Chociaz ustepuja juz Ala trzymam za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie była noc jak co noc, ostatnio :) Ale co tam :) Jeszcze tylko 4 dni do wtorku zostały i tego się trzymam :D Odliczam jak więzień wychodzący na wolność ;) Katiaa, mam nadzieję, że nastrój ci się poprawił i jesteś pozytywnie nastawiona :) a z tym monitoringiem to dobry pomysł. Wanda, Ty uważaj na siebie!! :) Lovekrove, Asia - chyba dziś obie zaspałyście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viliv, a my poczulyśmy zastrzyk energii:) wstałam 5.30.zrobiłam M kanapeczki,doprowadzilam sie do porządku, zjadlam śniadanko i polecialam na rynek kupic parę pierdól (przyprawy, owoce, chleb, jajka, kawe). teraz pieke mięsko w piekarniku i leżę z luteinką wiadomo gdzie...i chyba sie zdrzemnę :) juz dzis piatek-dacie radę do wtorku :) trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, sprzedaj mi trochę tej energii :) ja się naczytałam, że przed porodem jest przypływ energii i kobiety "nosi", a u mnie odwrotnie. Czuję się jak rolnik po udanym sezonie :o wszystko mnie boli... dziś nawet głowa nie daje spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...uszka do góry! idzie nowy cykl! wiem,ze czasem to ma sie juz dosyc starań...ale jak same czytacie są dziewczyny, którym udaje sie po kilkudziesięciu cyklach...wiem,łatwo sie mówi mam nadzieję, że wkrótce się uda, a póki co mam nadzieję,że dzis macie lepsze nastroje nam sie udało, kiedy mi juz rece opadały.konczyłam trzymiesieczna "kurację"castagnusem, ten miesiac wogóle mialam odpuscic sobie (zero przytulanek)...ale sie dałam namówić "na robotę" w 16 dc...i do tej pory nie mogę uwierzyc jak to sie udało - 1 raz w cyklu (na odczepnego, bo mój już nie mógł wytrzymać), gdzie wczesniej staralismy sie w te dni i nic z tego nie wychodziło, kiedy siedzialam z termometrem lub testem owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia...to chyba dobrze,że Cię nie nosi...prześlę Ci, ale nie wcześniej niż w poniedziałek o godz. 23-tak na wszelki wypadek...żebyś wytrzymała do wtorku :) a ból głowy...czekaj, czekaj...to Ty czy Gosia kiedyś polecały mi amol? ...pewnie zmęczona jesteś tym oczekiwaniem, Dzidzius tez juz ugniata sie we wszytskie strony, myslisz o porodzie, o tym jak będziesz sie zajmowała Dzieciątkiem, jak cięcie będzie sie goiło i te wszystkie mysli rozsadzają Ci głowę przepraszam, bo gdzies mi umknęło- Synka nosisz póki co w brzuszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba Gosia polecała Amol, ale niestety nie posiadam go w swojej apteczce. Póki co u mnie synek, mam nadzieję że tak zostanie :) Bartuś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa u mnie było podobnie jak przestałam plamic to nie mogłam wyłapać owulacji Mierzenie temp przy mojej systematyczności... szkoda gadać juz pierwszego dnia zbiłam termometr A jak sobie mierzyłam to jeszcze pracowałam więc wstawałam raxzem z M no i sobie mierze a on "Kochanie co ty sobie tam robisz?" Powtórzę się (to moja ulubina czynność ostatnio) Spróbujcie przytulanek o innej porze niż wieczorem U mnie się sprawdziło i odwrotnie niż u Asi (choć też spisałam cykl na straty) przytulaliśmy się z częstotliwością z początku związku kiedy to pierwszy raz zmaieszkaliśmy razem SAMI! a było to spowodowane tym ze za miesiąc mieliśmy umówiona wizyte w kilinice (invi med) i podejrzewaliśmy że zaczna nas ograniczać Po raz kolejny też polecam staraczkom tabletki anty przez ok trzy miesiące i odstawienie albo przerwe w clo Podobno działa lepiej niz samo leczenie Nawet gin Zory potwierdził efekt odbicia A powiem Wam że dokładnie rozumiem co czujecie, nawet sobie nie wyobrażacie jak dokładnie pamiętam nieudane starania których byłyby już 2 lata Początkowa nadzieja, załamanie i znów nadzieja Kobiecy organizm ma niezwykłą zdolność do odkrywania nowych pokładów nadzieji z każdym kolejnym cyklem Cociaż jestesmy przekonane że już dawno sie wyczerpały Na każdego przyjdzie czas (wiem że niektórzy myślą łatwo mi mówić bo się udało) Ale mówie to całkiem szczerze jesteśmy najlepszym przykładem że można A starch i niepewnośc nie kończą się z chwilą ujrzenia dwóch kresek na teście, a niejako sie wtedy zaczynają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanda swieta prawda :) kobiety maja niespożyte poklady nadziei masz racje wczoraj mialam dola dzis mam duzo nadziei wiec staram sie nie myslec zle... Tylko ciagle glowa mnie boli echh a nie bede sie faszerowac tabletkami bo i tak moj juz mowi ze jestem lekomanka bo ciagle cos biore by zajsc w ciaze. Ej dziewczeta a co jest dobre na poprawe sluzu bo u mnie sa znikome ilosci ostatnio kiepsko z tym i moj mowi ze trzeba cos z tym zrobic? Mg z wit b6 pomaga na sluz? bo ja tylko czuje uczucie wilgotna a sluzu jest znikoma ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaa pomaga wysławiony olej z wiesiołka choć pewnie o nim słyszałaś Brałam po 4 dziennie przed spodziwana owu, a nie 1 jak napisane na opakowaniu Dobrze działa też len mielony pity codziennie (mnie pomagał też na zaparcia) W razie czego na inny forum wyczytałam że jesli jest sucho przy samych przytulankach (jak po castagnusie) można kupić żel intymny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moj nie chce zelu powiedzial ze zadnej "chemii" tylko naturalnie ech. A olej z wiesiolka mam ale nie widze roznicy. i nie wiem kiedy mam go brac bo teraz nie wiem kiedy mam owu a tam jest by brac go przed owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żel intymny przy starankach, to tylko pree seed (który niestety jest dość drogi...), bo inne uszkadzają plemniki... Nawet ślina uszkadza... w moim przypadku olej z wiesiołka pomógł tylko odrobinkę. niby miałam po nim śluzu troszkę więcej niż normalnie, ale żadnych rewelacji nie było. Łykałam po 6 kapsułek dziennie (Oeparolu)... W czerwcu postanowiłam odstawić wiesiołek i kupiłam sobie olej lniany (sporo o nim czytałam). W pierwszym cyklu byłam z niego zadowolona, bo miałam więcej śluzu niż po wiesiołku i był bardziej wodnisty. Ale już w drugim cyklu stosowania, to aż sama się sobie dziwiłam, że mam aż tyle śluzu i do tego tak dobrej jakości!!! Przez 5 dni miałam piękne białko jajka, które w najlepszym momencie rozciągało się na ponad 10cm! I do tego można powiedzieć, że się ze mnie wylewało. Raz pod prysznicem tyle go ze mnie wyciekło, jakby ktoś jajko kurze rozbił, tylko bez żółtka :) Więc jak któraś chciałaby spróbować, to naprawdę polecam :) w smaku jest okropny, ale efekty daje super :) piję go kilka razy dziennie po dobrym łyku. Żeby przeszedł mi przez gardło, biorę łyka słodkiego napoju, troszkę zostawiam pod językiem, wlewam sobie do buzi olej, przełykam i od razu zapijam czymś słodkim, żeby nie czuć tego smaku. :) czego to się nie robi, żeby w końcu móc się cieszyć Maleństwem pod serduszkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze nie dodałam, że olej lniany można brać przez cały cykl bez przerwy :) ja po skoku po prostu zmniejszam sobie dawkę do jednego razu w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj miałam kiepski wieczór. Tak się pożarłam z M że teraz żałuję że dałam mu się sprowokować zamiast go olać. Co chwilę macam piersi żeby sprawdzic czy wciąż bolą. Do tej pory jestem wściekła na M ale obiecałam sobie że drugi raz mu się nie dam!! Muszę myśleć teraz nie tylko o sobie. Ale i tak się zemszcze i zafunduje mu ciche dni :P Niech sobie nie myśli że mu tak wszystko wolno palantowi jednemu. Ocipieje przez te 12 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcę już mieć to usg. Wanda, ja mieszkam z teściami i u nas nie ma mowy o przytulankach w innych porach jak wieczór/noc bo tu sie nie szanuje cudzej prywatności niestety :/ Teraz przytulaliśmy się tylko w 12 i 14dc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili też mieszkam z rodzicami Ale taty przeważnie nie ma (pracuje jako kierowaca) a mama wiekszośc czasu spedza pomagając siostrze przy chorym Dzieciątku Teraz się cieszę ze z nimi mieszkam bo i tak mam trzy pokoje Dzielimy kuchnie i łazienkę a zawsze pomaga np. w myciu okien i rozwieszniu prania co mam zakazane Co do kłótni mój M zawsze ustępliwy aż mnie to czasem do szału doprowadza i wyciagam takie rzeczy, które wyprowadzaja go z równowagi Bo z innymi to by sie pozabijał (wiecznie musze oczami swiecic bo komus cos powuedział nie tak) Wczoraj np. zabronił mi robic cokolwiek więc stałam nad nim i mówiłam co ma robić, a to jak taka sierota. aż się paliłam zeby wyrwać mu to z ręki i samej kręcić pomidory Co do strachu nigdy nie zrozumie Niby mówi ze tez sie boi, ale już swojej mamuni musiał oznajmić a to trąba roztrąbła po całej rodzinie, a jakby mi sie nie udało donosić to później współczucie wszystkich jego ciotek Kiedyś wezme gazete i wytłuke cała tę familie i mój M bedzie prawdziwą sierotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na szczescie mamy juz ten plus ze mieszkamy na swoim ale przez 1 rok malzenstwa mieszkalismy z tesciami. Jednak nie ma to jak mieszkac na swoim bo nikt cie nie sprawdza i mozesz robic co chcesz:P nawet jak masz ochote caly dzien lazic w pizamie( zeby nie bylo ja tego nie robie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa, przyznaj się. Teraz na pewno masz piżamę na sobie ;) A ja czasami łaże w piżamie cały dziń ale tylko w weekend lub jak jest jakies święto i wszystko pozamykane. Teraz to juz tak nie często bo M kupił motor więc jezdzimy na przejadzki po okolicy. Debil mnie wczoraj wyśmiał gdy mu mówiłam o tym wieszaniu prania i jedzeniu wędlin. Mówi że przesadzam i nawet zakupy mogą spokojnie robic sama jeszcze. Co za idiota. Może ta jego była łaziła obładowana jak wielbład. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora co ty ja juz dawno ubrana :P ale ciesze sie bo mam wolny weekend poczawszy od dzis :) A swojego nie sluchaj no jak on tak moze przeciez musisz teraz uwazac na siebie! Czy on nie rozumie ze nie wolno sie przemeczac w poczatkowym okresie ciazy. Ech faceci. Ja najchetniej to bym chciala ich zobaczyc jak sie mecza w ciazy i zeby przezywali to co kobiety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nawet dzis dobry humor 9dc jest i planuje dzis uwiesc mojego ale ze mna to jest roznie humory zawsze zmienne :P Ale w tym mies planuje nie dac sie tak latwo i czesciej duzo czesciej sie przytulac moze cos zaskoczy:P Zora przeciez teraz twoja kolej zeby ktoras z nas pociagnac za soba:P nie jest tak ze dwojkami sie tu zachodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK ............WIEK......SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ******** nowamili..............23......mazowieckie.............6. ..........16/10 HANKA81......... ..29......ŚLĄSKIE................ ....45.. ........06/07 alooooo3.............23......małopolskie/Węgry.....12.. ..........???? AOK................ .26.......wielkopolskie........... ..8............07/11 zora85...............26.......kuj-pom.............ze 3 lata??? ....10.VIII AsiekAsiekk.........20................................... ..2.........24-28.09 Doris123.............25.......Śląskie.................. .17..........09/02 Ania85pomorskie. .25......pomorskie....... ......13....... .....18/09 aśka76...............34.......śląskie........ .ok40.............18-20/10 Kasia-Angel..... ....22.......dolnośląskie..........11 ... ........02/12 malwkami.............24.......śląskie......... ...12 .............. 27/12 betina340............30.......lodzkie.......... 14 .................1/12 asiek25...............25.......dolnoślaskie.......... ....8... .....26/12 MalgaK................32.......kuj-pom........ok.4 7..............25/12 SunnyG...............27.....mazowiecki........4.......... .........17.01 justysia88...........23.......lubelskie...........8...... ............4-5.06 katiaa85.............26.......wielkopolska......35 .............. 3/4.09 Wanda23............24.........wlkp..........ok.20...... .....??..10.06?? Mgielka15985.......26........lubuskie........7........... ............???? Maluda82........ ..29.......Wlkp.............ok. 17 ................25.04?? tosik............. ..27.......śląskie..............26... .... ...........16.04 paula 26...........26.....małopolska.........ok36................ .....?? Niu82............ .29......podkarpacie........9........... .........13.03 Agaagaaga14.....30.....łódzkie............ok15......... ..........8.04 Beata06...........26.....Wklp..............23............ ........17.03.11 zuzka_1...........27......łódzkie...........20......... ...........23.05 mala_gosienka......25........zachpom......4.............. .......22.06 Sophia123...........24.........slaskie........8.......... ......... .19/20.08 aguuula25,25.......25........śląskie.........18........ ..........01.08 kobieciatko32..... 32...podkarpackie.... 5.......... .........17/18.08 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK.......SKĄD......ILE CYKLI...TER.PORODU ********************************************************* *********** krakowianka....29....małopolskie.....4.. ..........18.06 zostałam mamą justynp..........32..świetokrzyskie...ok20...... ..........15 sierpnia Vilia.........27.......łódzkie.......... .12..................18 sierpień 2011 asia1983..........28.....zachodniopomorskie.....7........ ...12.12.2011 mooniaaaaa123... .34........mazow........IUI..........19..... ... 26/12 Lovekrove ..........29.........warm-maz..............1................ 2/02 Wanda...............24.........wlkp.....................o k20............17/02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zora ale w drugą strone też nie dobrze moj M tez na poczatku był w szoku ale mój gin to jego dalsza rodzina więc mu powiedział jak była w szpitalu że ma na mnie chuchać i dmuchać to sobie wziął do serca zora Niech teściowa wiesza pranie!! kobieta zrozumie, no chyba ze masz taką jak moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanda, tesciowa jeszcze nie wie. Chce to utrzymac w tajemnicy jak najdluzej. Wie tylko moja młodsza siostra i mąż. Planuje powiedziec mojej mamie za 2 tyg w jej urodziny i to wszyscy którym powiem. Reszta niech się sama domysli. W tamtej ciazy powiedzialam tesciowej ktora obiecala dyskrecje a tak rozgadala ze doszlo do mojego rodzinnego miasta, 26km!!! Nic jej nie powiem!! ;/ Tym bardziej ze znajoma jest w ciazy i tez chce utrzymac to w tajemnicy a moja tesciowa mi powiedziala o tym wiec widac ze dyskrecją nie grzeszy!! Jestem szczupla (51kg) wiec powinnam dlugo to utrzymac w tajemnicy :P no chyba ze zaczną się rewelacje żołądkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×