Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Wanda...ma sie rozumiec ze z filmikami:) gdzies tam jest film-porod naturalny, cesarka, kleszcze, odkurzacz...mój wyszedł w polowie cesarki, ja wymieklam w polowie kleszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Widze ze wesolo z tymi zabobonami hehe... A u mnie juz 21dc i tak sobie czekam czy @ przyjdzie czy nie...??? Ale mysle ze przyjdzie bo w tym cyklu w tym plodnym okresie tylko 2 razy byly przytulanki i to w 3 dniowym odstepie jedne od drugich... takze watpie zeby cos z tego bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sophia nigdy nie mow nigdy moze akurat trafiliscie w ten najbardziej szczesliwy dzien. Ja dzis zagonilam mojego na przytulanki ale szczesliwy bo mielismy troche przerwy a teraz postanowilam ze bedzie czesciej. Jednak nic na przymus duzo myslalam i nabralam checi na co nieco :) Teraz mysle co ma byc to bedzie jak sie nie uda trudno ale mysle pozytywnie:) jutro jedziemy na grila wypijemy sobie i sie wyluzujemy i powinno byc fajnie. Kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, a tearz kiedy idziesz na wizytę? Pytam kiedy potencjalnie poznamy płeć Niedźwiadka :D Wanda, nie ma co się stresować :) Może moja gin zna dr Google właśnie z tej gazety - nie wiem, ale racja jakaś jest w tym stwierdzeniu ;) Sophia, oby @ już nie przyszła :) A co ilości... Z tego co kojarzę, to Asia w cyklu w którym zaszła tylko raz przytulała się z mężem :) i jakie to było szczęśliwe przytulanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być na scianie tylniej Mojego to bym wołami nie zaciągnęła do oglądnia filmy oglądałam tylko naturalny, jak dla mnie wystarczyło do tego nacięcia Mam nadzieję że brzuch mi urośnie tak że nic nie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
No tak u Asi jedno przytulanko okazalo sie szczesliwe:) Nic zobaczymy jak to bedzie... teraz tylko czekac:) Katiaa w takim razie trzymam mocno kciuki za to przytulanko:) Moze teraz my trafimy dwojkami:) Tym bardziej ze mowilas ze w ostatnim cyklu owu mialas z prawego jajnika wiec w tym cyklu wypada lewy jak dobrze pojdzie a to twoj szczesliwy jajnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia wizyte mam 6.09, ale wczesniej chcemy isc na 4d, kolo 27.08 Wanda...juz wkrótce nie zobczysz swoich palców :) stojąc juz muszę dobrze się przechylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, no i faktycznie Lovekrove nie ma i Gosia nie pomachała na pa-pa jak to zazwyczaj robi w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak sie stalo zeby ten cykl byl szczesliwy. Ok kobietki znikam na jakis czas wracam w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać, żę jadę do mamy. Tak się najadłam cudownie smacznym pulpecików - aj aj - Vilia- pewnie mam brzuszysko takie jak Ty. Vilia- kochana, ponieważ jutro wyjeżdżam a Wy we wtorek będziecie się rozpakowywać, wiedz, że myślami jestem z Wami, nasz dwupak wspiera Wasz dwupak i w momentach ciężkich pomyśl ile dziewczyn Was tu wspiera i zazdrości tych niezwykłych chwil. Odezwij się jak dojdziesz do siebie - nadal będziemy potrzebować Twoich uspokajających rad, chodź wiemy, że nie znajdziesz już tyle czasu dla nas. Będę myślała o Was przez cały weekend. Będzie dobrze .... Pozdrowienia i powodzenia dla reszty brygady !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa-pa Lovekrove :) Vilia - 3 dni :) ....a ja znowu pół nocy z głowy, jakies głupoty mi sie sniły Bobo chyba obrócilo sie w poniedziałek plecami do przodu i chyba tak Jemu/Jej dobrze, bo czuje ruchy, ale juz nie daje mi boksó, ze cała podskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja miałam koszmary tej nocy. Aż mnie zgaga męczy z tego stresu więc piję herbatkę mietową. A jak sie obudziłam to aż oddechu złapać nie mogłam. Lovekrove, bardzo ładnie napisałaś do Vilii :) Idealnie dobrałaś słowa. Zabrzmiało mi to nawet jak list :) A ja odliczam dni do wizyty -jeszcze tylko 11 ich zostało. Czasami lekko panikuje bo nie czuje wrazliwych piersi ale juz po kilku chwilach kule się z bólu :P Nie wiem czy sie przyzwyczaiłam do tego bólu czy może bolą jak se chcą ;) M nie dotyka nawet mojego brzucha. Myslę że się boi powtórki z tamtej ciąży. A ja myślę optymistycznie. Przynajmniej się bardzo staram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora, ja nie lubię mięty, więc herbatka odpada...na szczescie sa niemietowe pasty do zebow :) my wizyte mamy dopiero we wrzesniu ...i dluzy mi sie niesamowicie ...a jak dopadnie Ci ból piersi to ubierz bluzę, nie rób mojego błędu-grzanie suszarką :) gin powiedziala,ze trzeba ochłodzic wtedy...ale to spowodowalo wiekszy ból..mi pomaga po prostu ubranis sie cieplej. z czasem ból bedzie rzadszy, a Ty bedziesz sie lepiej czuła , prócz napadów sennosci i zamulenia, w pracy (bylo zabawnie-cos do mnie mowie, ja przytakuję, dostaje pytanie ...a ja -o co chodzi?) no i trzymam kcuki za jak najmniejsze mdlosci i odrzuty od jedzenia :) ...a! i duzo pij wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, jak mam stanik na sobie to bolą mniej. Czasami się zastanawiam czy w nim nie spać. Ale aż tak bardzo nie narzekam bo dzieki temu wiem że jest ok. Czytałam że im więcej hormonów, tym więcej dolegliwości a im więcej dolegliwości ciążowych to tym lepsze rokowania :) Także się proszę cieszyć nawet z pawika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...pociszajace jest to co piszesz o hormonach...tylko chyba jestem wyjatkiem od reguły - wymiotowałam ostro do 16-18 tyg., a na oddziale lezałam w 12tyg, 18 tyg i 21 tyg , i luteine mam jeszcze na 20 dni, czyli do 26 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Tym razem nie doczytalam wszystkiego do konca, ale patrze ze wszystko jest ok :-). To u Was tak szybko robia USG? U mnie powiedzieli, ze przynajmnej po 10tyg, ze juz zarodek jest na tyle rozwiniety, ze wszystko widac. Ale tak juz nie moge sie doczekac Usg, zeby uslyszec malentwo eh az plakac sie chce, zeby wszystko bylo dobrze. Ja to pracowalam teraz 5dni juz w 5 bylam padnieta ehh niby dobrze pracowac, bo z ludzmi, ale z 2 strony bym chciala polezec a nie caly czas latac jak poparzona :(. Wyjechac do siostr na wioske poczuc swojskie klimaty :-) zadbac lepiej o siebie, bo zawsze nie ma czasu na to nie to, ze chodze jakas ble :-p. A juz 2 raz mam krawienie z nosa hmm raz ze moj przycisnal tak to tlumaczylam brzydko zwalilam na niego,zeby sie troche wystraszyl :-). A czy mozna ciskac na cyce, nic im nie bedzie?? On tak lubi, ale mnie to boli juz teraz i tak mniej bola niz na poczatku mam nadzieje, ze tylko taki ich przyrost bedzie :-). A ogolnie ciesze sie razem z Wami i wierze w pozostale staraczki :-). Wiem, ze Wam si uda nawet nie znacie dnia ani godziny :-). A i od kiedy mniej wiecej widac brzuszek w pierwszej ciazy?? Bo ja juz sama nie wiem czy to brzuszek ciazowy czy moze sadelko sie zawiazalo od jedzonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguśka, najpierw dłońmi wyczujesz grejfruta nieco nad spojeniem ...potem będzie coraz większa piłeczka :) tylko a mocno nie ugniataj, zeby wyczuć grejfruta czy melona, wystarczy dłonie położyc usg w min.10 tyg to chyba na nfz (przepisowe 3 razy w ciąży), osobiście uważam to za niewypał, bo te 4-5 tyg,. wcześniej Mamusia może oswajac sie z myslą o dzidziusiu, widzi je i ma extra pozytywne nastawienie, no i wiadomo,że wszystko sie pieknie rozwja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś zacznij brac kwas i (ja bym zaczela) witaminy, bo krwawisz z noska, czyli zaczyna czegos brakowac...może tylko wit.c a może wogóle , ja w 2 trym.wogóle nie jem wit., bo wymiotuje po nich, i mam zapas z 1 trym.ni i jest pełno owoców i warzyw, bo wyniki mam w normie, tylko jedno mam nieco ponizej, chyba ilość krwinek (nie chce mi sie isc sprawdzic:) ) a wogóle to jak Twoja morfologia? który tydzień jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu dziewczynki:):):) Wracam do Was z nowymi siłami we wtorek, bo ostatnio to tylko bym spała, nawet nic szczególnego jeść mi się nie chce. Vilia trzymam kciuki za Ciebie:) Powodzenia dla Staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove 🌼 :) Tyle masz w sobie spokoju, że mi się udziela :) Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku. Oczywiście jak tylko wrócę do domu to się odezwę :) Dziękuję za wsparcie - wszystkim :) Wanda, co do brzucha, ja już straciłam dawno kontakt ze swoimi stopami nie mówiąc już o innych częściach ciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 1893 A jakie wit. powinnam brac, zeby nie zaszkodzily?? wiesz moja gin powiedziala, ze mam wyniki bardzo dobre jem wszystko nie patrze na co mam ochote. zaparcia na 100% nie mam :-p. Ona mi powiedziala, ze od 13tyg, zebym zakupila wit. Tak na samym dole jak badaja to czuje faktycznie jakas gulke :-) Vilia jak fajnie Ci juz niedlugo bedziesz cieszyc sie malenstwem :-). Zycze,aby wszystko bylo dobrze i zebys wrocila pewna sil i zebys juz zobaczyla w koncu swoje stopki :-P Kurcze jeszcze Ty to latem moglas klapki zalozyc i smigac. A my>?? Kto nam butki zimowe bedzie zapinac :-P?? Ale sie ciesze, ze wiosna bedziemy cieszyc sie malenstwami :-). Oby wszystkim Nam bylo wszystko dobrze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguska 1, ja miałam pierwsze usg żeby potwierdzic ciąże bo muszę kontynuować Luteine. A poza tym ja mam wizyty prywatnie. Zaskoczylo mnie to że juz było widać ładny pęcherzyk ciążowy dzień przed terminem @ !! A w pierwszej ciąży widać było dopiero (albo już ;) ) 4 dni po terminie@ i był baaardzo maluski tamten pęcherzyk a ten jest większy niż tamten był w prawie 7tyg :) To chyba dobrze, nie? Piersi mnie bolą ale nie narzekam tylko sie cieszę że chcociaż taki objaw mam bo te niby mdłości/ssanie przeszło nawet nie wiem kiedy. Tylko zgaga mnie męczy ale to pewnie od końskiej dawki Luteiny (5tabl dziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,...Krwawienia z nosa w ciąży są zdecydowanie częstsze niż poza nią i dotyczą około 10% ciężarnych. Przyczyną jest rozszerzenie naczyń krwionośnych śluzówki nosa w ciąży a także osłabienie ściany naczyń. Jest to wynikiem zmian hormonalnych, jakie zachodzą w organizmie podczas ciąży.Kobiety ciężarne, które mają tendencję do nawracających krwawień z nosa, powinny wzbogacić swą dietę o produkty zawierające duże ilości witaminy C. Wzmacnia ona ściany naczyń i zmniejsza ich przepuszczalność zapobiegając krwawieniom. Do takich produktów należą: owoce cytrusowe, pomidory, jagody, maliny, truskawki, kapusta, kalarepa, szpinak, cebula...'' info z Forum Ginekologicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś różne są witaminy. ja łykałam prenatal classic, jest on z imbirem, moze dlatego mnie nie odrzucał, potem chcialam brac prenatal complex, ale nie wyszło, potem falvit mama i tez skucha Zora...tylko nie mów ,że tę lutkę masz pod język ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze dobrze. Dlatego w 2 ciazy chyba szybciej widac brzuszek. Moja kolezanka grrrr porownuje sie do mnie, ze u mnie nie ma a u niej taki bebech jakby byla w 5mies a ma 13tydz. Ale o czym tu mowic jak polowa sadla bylo ajc. Rzesz musiala razem ze mna zajsc znaczy ona wczesniej, bo przeciez nam nie wychodzilo. Dobra spokoj :-) oddycham nosem :-). Dzieki Zorka o to wlasnie mi chodzilo. Co powinnam jesc :-). Wole jakies owoce czy buraczki a nie faszerowac sie lekami kwas musze dla dobra dzidzki :-). Czuje jego/jej noge hihi :-) wiem oszalalam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi neta muli :/ Asiu, niestety mam Luteinę pod język. Rano i wieczorem wpycham po 2szt na raz (w środku dnia 1szt) a potem to nawet mycie zębów nie pomaga i wciąż czuje gorycz w ustach. Ogólnie przy staraniech zawsze miałam duphaston a w przerwach Luteine więc gdy zaszłam to muszę ją brać. Po dopochwowej mam straszne zaparcia więc mam ta podjezykową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, a tym,że jej widac brzuszek bym sie nie przejmowala. Nie znaczy to wcale,że jej Bobo jest większe czy coś w tym stylu. ja sie cieszyłam i cieszę nadal ze zgrabnego nieduzego brzusia (choc moje Maleństwo waży dosc sporo), ostatnio to rosnie w oczach i juz mam kłopot z goleniem nóg, zapinaniem butów, paznokciami u stóp, wstawaniem z łózka, przekrecaniem sie na drugi bok...kupieniem stanika, czy zadyszką.....na szczescie jestem juz po połowie, a gdybym miała taki ciężarek juz wczesniej, to by te kłopoty z ruszaniem sie tez by były wczesniej. najważniejsze by Dzidziuś mial wagę urodzeniową zblizoną do wagi urodzeniowej rodziców...cięższe to większe parcie na macicę, pęcherz moczowy, kręgosłup jak będzie Cie ta babka irytowac to powiedz jej "no duzy, duzy brzuszek, a co dalej do 9 miesiąca?" :) niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zora...wspólczuję...masakrycznie (nawet nie "bardzo", tylko 'masakrycznie bardzo") bardzo Ci współczuję, bo ta chulera jest niesmaczna i weź tu człowieku sie nie wkurz! jakis czas temu , przez tydz.moja gin (na oddziale) zalecila mi 2x2 lutke pod jezyk. mówie jej ,że mam zgagę - słodkie jesz , dlatego. wrrrr. i tak co dnia. na szczescie wypis robił mi ktoś inny i było...plissss, tylko nie pod jezyk....wg 2 lekarzy lutka pod jezyk nie powoduje zgagi. wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×