Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

gosieńka- może zgłoście to na policję lub do jakiejś organizacji która zajmuje się ochroną zwierząt.Ja mam taki plan bo niedaleko ludzie maja psiaka, upał, deszcz, mróz a on na 1,5 metrowym łańcuchu (mieszanka wilczura ten psiak), w upały zero cienia, mróz- buda zbita z byle jakich desek, pewnie mu zimno. Wychudzony, nikt sie nim nie zajmuje, biedny chodzi tam i z powrotem, juz na głowe dostał pewnie! dodam ze mają obok ogród to nigdy po nim nie biega, zawsze przykuty do łańcucha przed jakąś okropną stodołą poza ogrodem :( dla mnie taki widok jest okropny bo bardzo kocham zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia masz rację, ale sadystów nie brakuje, ja to najgorzej znoszę to jak mówią w wiadomościach że znaleziono psa w lesie przywiązanego do drzewa, przecież skazana taka psina jest na pewną śmierć. Lepiej niechby puślici wolno i by sobie znalazł jakieś jedzenie. Niektórzy nie powinni mieć nigdy żadnego zwierzątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala gosienka a nie myslalas o tym by zglosic gdzies te sprawe z biciem psa? Ja kiedys jak sasiedzi mieli psa i zle go traktowali wypuscilam go i moja ciocia go wziela do siebie. Ciocia zmarla wiec psem teraz opiekuje sie jej siostra. Piesek juz stal sie wiekowy ma 13 lat :) boi sie ludzi ale mnie pamieta i zawsze daje sie poglaskac :) Od kad pamietam to bylam i kociara i psiara :) do domu znosilam rozne zwierzaki z ulicy i nawet ptaki jak nie mogly latac. Teraz niestety w bloku nie mam zwierzaka a chcialabym miec bo smutno w domu bez zwierza :) lecz moj nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulla pewnie tak zrobimy, ale najpierw M pójdzie do tych ludzi i im powie o zamiarze, i albo psu się poprawi, albo go zabierze ktoś odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia ja jeszcze ostatnio płakałam po mojej Psince, co była uśpiona na początku września, ale na razie bym nie chciała żadnego psa, mogę obcego dokarmiać, ale nowego bym nie mogła mieć. Za bardzo bym chciała żeby był podobny do poprzedniego, a to niemożliwe. Tak jak pisałam najpierw będzie rozmowa, a potem działanie jak nie będzie efektów dla Psiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U moich rodzicow sa jeszcze 4 psy w tym suczka bardzo podobna do tej co zmarla( ta jest tamtej corka) chociaz moja ulubienica byla wlasnie Pchelka ale jakos pogodzilam sie z tym dobrze ze nie meczyla sie dlugo bo ja dopadlo i wciagu doby zdechla. Ech... Wiec najpierw pogadajcie z sasiadem a jak nie bedzie efektow zglosic i tyle. DZis mam termin @ poki co nie ma sladu :) A snily mi sie jakies dzieci ze bawilam( nie moje) ale obudzilam sie zmeczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała gosia, Wiesz powiem Ci, że ja bym z nimi chyba nawet nie rozmawiała, choć tak podpowiada zdrowy rozsądek, ale przez to że mam psa takiej rasy dużo się naczytałam o właścicielach i często jak ich ktoś upomni to podnoszą straszny raban w stylu: jak Pani śmie pies tu ma jak u Pana Boga za piecem", wydrą na Was ry*a (sorry za określenie) i może to jeszcze odbić się na psie, bo na nim to mogą odreagować. Ludzie się nie zmienią. Moja mama zawsze mówiła: że kto dla zwierząt jest okrutny to i dla ludzi tez i z mojego doświadczenia to się potwierdza. Ja bym chyba po cichu nie informując nikogo zgłosiła to do jakieś najbliższej organizacji pomocy zwierząt, ale inkognito bo tacy ludzie są nierefolmowalni. Wiesz jakbyś pewnie ich poobserwowała to okazałoby si, że oni więcej mają takich zachować odbiegających od normy. Daj znać jak coś ruszy się w sprawie. To fajnie, że są tacy Ludzie jak Wy z mężem i reagujecie na cierpienie, to świadczy o dużej wrażliwości. Ciesze się, że są tacy ludzie jak Wy którzy nie przechodzą nad tym obojętnie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej Robaczki. Dziś po plamach nie ma śladu, ale nie chwalę dnia przed...... Notak , my cały czas odpoczywamy, wczoraj zjadłam cały obiadek i kolajce po tym pawiu, dziś nie pawiuję więc bedzie git. Nawet moj tata zadzwonił że za chuda jestem, że nie wyglądam na ciąże tylko na anorektyczkę, fakt faktem że w ciąży przytyłam 10kg a schudłam 15kg ale to od stresów i z teo bólu, a wydaje mi się ze tyję we właściwym tempie, już 2kg do przodu. Oby tak dalej. Pisałyście o fryyyyyyytach, w 11tc tylko na nie mogłam patrzeć..mniammmm;);) Trzymam kciuki za testujące;) Shopia odezwij sie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Riolek clo najlepiej brać na noc, bo wtedy można przespać ewentualne skutki uboczne, tak mi zalecała ginka. Katiaa trzymam kciuki żeby @ nie przylazła. Ale miałam sen ?Że mój M zaginął, szukając mojej kurtki, którą mi ukradli. Nie wiem czy się odnalazł, bo mnie obudził telefonem :-) A spałam do 9.30! Zawsze wstaję koło 6,7... Powiedzcie czy też macie takie bujne sny ? Bo ja prawie co noc jakieś niestworzone rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam coś powiem Nie jestem miłośniczką zwierząt Nie trzymam piesków(uraz jak mi zdechł siedmiomiesięczny bernardyn) Ale kiedyś sąsiad zatłukł młotkiem swojego psa, bo kupił sobie nawego!!!!!!!!! Zadzwoniłam na policję, ale zabrakło mi odwagi, żeb y się przedstwiać (tam jest taka patologia, że byli by skłonni mnie pobić) i wiecie co usłyszałam: Skoro nie chce sie pani przedstawić to takie zgłoszenie jest niepoważne, są ważniejsze rzeczy. No i tyle nie roztrząsałam tego bo nie miałam nawet 18 lat, a takie rzeczy jak topienie szczeniaków na wsiach to codzienność- mają kundelki, nie szczepią, nie pilnują to się mnożą i trzeba coś z tym zrobić...smutna ta nasza Polska nie wspominając już o wyrzucaniu noworodków czy tym podobnych, czym się różnimy od zbrodniarzy, których z taką łatwośćią sądzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Katia, kiedy planujesz zrobić test? :) zaciskam jeszcze mocniej kciuki :) a u mnie dzisiaj dalej temperatura wysoko :) mam nadzieję, że już nie spadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede robila testu w najblizszym czasie. wypilam jedna slaba kawe z mlekiem i czuje trzesawke jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja właśnie wróciłam z badań krwi, sprawdziłam sobie progesteron oraz prolaktynę w spoczynku i pod obciążeniem. Dziś maja być wyniki, trzymajcie kciuki żeby nie było strasznej sieczki w tych moich hormonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka no bardzo obiecująco wygląda ten Twój wykresik :-) trzymam kciuki za Was obie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti :* dopiero dzisiaj to sobie skojarzyłam, a mianowicie od kilku dni nie smakują mi soki, takie robione przeze mnie i potem rozrabiane z wodą (wydaje mi się, że są zepsute...). Dziwne, bo jakby były one faktycznie zepsute, to mój M by ich nie tknął nawet, bo takie wyczulone ma kubki smakowe na coś zepsutego. A on je pije i nic nie mówi, że są nie dobre... Przed chwilą jak piłam, to o tym pomyślałam... Mam nadzieję, że to dobry znak... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka z tego co pamiętam, to kawa zaczęła mi dziwnie smakować ( jak jeszcze o ciąży nie wiedziałam ), co kto mi w pracy zrobił, to ja, że jakaś dziwna w smaku...powiedzieli,żebym sobie sama robiła :-) Teraz bardzo wyraźnie odczuwam smaki, a na początku to pomidor bez soli był strasznie słony, co ja z reguły bez soli ich nie jadałam :-) A na zepsute pożywienie trzeba uważać. Ja ostatnio piję mleko świeżo otwarte ( dodam z dobrą datą przydatności ) i myślę sobie, ehh, nawet mleko dla mnie jakieś kwaśne w smaku, oczywiście pomyślałam o zmienionych smakach w ciąży, a okazało się jak mąż spróbował, że faktycznie popsute. Dobrze, że za wiele się go nie opiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiaaa Nie wiem czy akurat na ruchliwość ale najczęściej słyszy się o Salfazinie mój M brał jeszcze multi-sperm a że byłam zdesperowana to kazałam mu brać dwa na raz :) (no i zabroniłam brać jeden lek na nerki-pamietacie??) i co miałam racje, M zyje, nerki ma, a ja jestem w ciązy:) tylko, że zupełnie nie wiem czy w jego wynikach coś nie grało Gin mówił, że są ok, a ja tam doczytałam się, że w jednym się nie mieścił w normie Pamiętam też że jak są mało ruchliwe to nóżki do góry, pomożesz im wtedy dopłynąć:) Katiaaa a moze sie udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia moj ma wyniki dobre tylko kumpel ma ruchliwosc plemnikow slabe a tez staraja sie o dziecko. Ja nie nastawiam sie na to ze sie udalo ale znowu zaczelam myslec. Nie chce myslec bo sie jeszcze rozczaruje. Zobacze co bedzie przez weekend :) Ale trzymajcie kciuki :P Napewno dam wam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIOLEK
hej i tu jest problem ja juz wzielam rano o 10 a jak sie wezmie rano to nie bedzie owulacji czy tylko w wieczorem jest czy to nie zadnego znaczenia ja juz sama sie gubie no napewno narazie za szybko jest ale ja sie dobrze czuje po ilu godz objawy sa jakies prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sophia, Katiaa, Justyna....mamy trzy , miejmy nadzieje, dobre wiadomosci :) www.becikowe.com/ tak sobie o tym dzis pomyslalam i wklejam link, co by sobie może ktoś rzucił okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ten mies nie zapowiada sie szczesliwie wlasnie mama dzwonila i mowila ze nastepny pies zginal. Wpadl dzis pod samochod ech w ciagu 1tyg 3 psy poszly. Jakies fatum czy co? Tata mowi ze ktos podtruwa te psy bo z nastepnym cos jest nie tak ;( Zostaly 3 psiaki jeden ma 13 lat 2 pozostale 3 lata i niecaly rok. Dola zalapalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RIOLEK, clo bierzesz według zaleceń lekarza. On zawsze mówi czy brać ranp czy wieczorem. Jęsli nie powiedział, a jest to Twoja pierwsza próba zclo to bierz na noc, bo lek ten może powodować zawroty głowy i zaburzenia widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelke bo sie daleko zapodziala. STARACZKI AKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* *************************** Katii82...............29.........pomorskie...........4... .............16.09 Sophia123............24........śląskie............... 9................19.09 Ala1984...............27........śląskie............ ...9................21.09 HANKA81..............29.........ŚLĄSKIE...........4 7................27.09 netta2..................27.........mazowieckie....17. ..............29.09 aguuula25,25.........25.........śląskie............ok25 .............5/6.10 katiaa85..............26........wielkopolska.........36.. ............ 07.10 justysia88.............23.........lubelskie ... ......... 12.............11.10 Araguaia..............32........dolnośląskie........... ..4..............11.10 Kobieciatko32.........32.......podkarpackie..........7... ...........13.10 zaczynam od nowa...31.........zach-pom........12................20.10 marianna_tatry.......30.......łódzkie/małopolska..14 .............24.10 netta2..................27.........mazowieckie....19. ..............27.10 paula26...............26........małopolska.........ok36. ...............?? alooooo3..............23........małopolskie/Węgry...... 12...........???? Agaagaaga14.........30.........łódzkie............ok15. ..............8.04 zuzka_1...............27.........łódzkie..............2 0...............23.05 Ineska.................33.........lubuskie..............4 ................24.08 betina340............30.........łódzkie.............14. ...............1/12 STARACZKI NIEAKTYWNE: ********************************************************* ************************** NICK.................WIEK........SKĄD..........CYKL STARAŃ.....TERMIN @ ********************************************************* ************************** nowamili..............23........mazowieckie.............6 ...........16/10 AOK...................26........wielkopolskie............ 8............07/11 AsiekAsiekk..........20.................................. 2............24-28.09 Doris123..............25........Śląskie........... .......17..........09/02 Ania85pomorskie.....25.......pomorskie...............13.. ........18/09 aśka76................34........śląskie............... ..ok40........18-20/10 Kasia-Angel...........22.......dolnośląskie............ 11............02/12 malwkami.............24.......śląskie.................. 12........... 27/12 asiek25................25.......dolnoślaskie............ .8............26/12 MalgaK................32........kuj-pom..............ok.4 7..........25/12 SunnyG................27........mazowieckie...........4.. ...........17.01 Mgielka15985.........26........lubuskie................7. .............???? Maluda82.............29.........Wlkp.................ok.1 7..........25.04?? tosik..................27.........śląskie.............. .26..............16.04 Niu82.................29........podkarpackie..........9.. ............13.03 Beata06..............26..........Wlkp.................23. .............17.03 UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* ************************* NICK................WIEK.......SKĄD........ILE CYKLI.........TER.PORODU ********************************************************* ************************* Asia1983.............28......zach-pom..........7...... ......12.12.2011 mooniaaaaa123.....34.......mazow.......19.(IUI)...... ....26.12.2011 Lovekrove ...........29......warm-maz.........1..............2.02.2012 klauduska3...........24........łódzkie..........13..... ........11.02.2012 Wanda23.............24.........wlkp...........ok.20...... .....17.02.2012 aguska1...............26.........podlasie..........4..... ... ....3.03.2012 elus1982 .............28.......zach-pom.......3 lata...........16.03.2012 mala_gosienka.......25.........zach-pom........5......... ....30.03.2012 KALA85................26.......pomorskie.........9....... ......08.04.2012 zora85................26........kuj-pom.......3 lata?..........19.04.2012 MAMUSIAMI JUŻ ZOSTAŁY!!!: ********************************************************* ************************* NICK..............WIEK.......SKĄD.......ILE CYKLI.......DATA URODZENIA ********************************************************* ************************* krakowianka.......29......małopolskie........4...... .18.06.2011 (córka) Vilia................27........łódzkie........ .12...17.08.2011 (syn-Bartuś) justynp...........32.....świetokrzyskie....ok20......21. 08.2011 (syn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×