Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość darkanna
Witam. Pozwolę sobie także zadać pytanie Pani kosmetolog. Otóż, po ostatnio zrobionym dysporcie (2,5 m-ca temu), podanym także pod oczy, pojawiły się nowe zmarszczki, linie, okalające oczy, których do tej pory nie miałam. Zastanawiam się, czy jakiś rodzaj lasera (np. fraxel), pozwoliłby to spłycić? Zdania lekarzy, u których byłam są podzielone. Będę wdzięczna za Pani opinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do Pani Celesty. Na twarzy, na policzkach mam stałe rumieńce już od dzieciństwa. Byłam już na 4 zabiegach IPL-em. I mam mieć jeszcze jeden zabieg. Jak narazie efektów nie widze, no może takie minimalne. Chciałabym się dowiedzieć kiedy będą zauważalne efekty? Czy już powinny być, czy trzeba czekać kilka miesięcy? Czy może tylko wyrzucam pieniądze w błoto bo mi IPL nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwowa 25
Witam! Pani Celesto strasznie się ucieszyłam, że mogę zadać pytanie doświadczonej Pani kosmetolog. Otóż moim problemem są zmarszczki wokół ust. Mam 25 lat i od 10ciu obgryzam wargi od wew. wykrzywiając całkiem twarz.Jest to zachowanie nerwowe i staram się z tym walczyć.Około dwa lata temu pojawiły się bardzo widoczne i szpecące bruzdy-zmarszczki.Moim zdaniem są bardzo głębokie, kiedy się uśmiecham są bardzo duże i moja twarz wygląda zupełnie inaczej niż keidyś. Proszę o pomoc, co mogę zrobić aby je zlikwidować, czy jest szansa że wróce do stanu "sprzed obgryzania"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Warsz
Dzień dobry, jest gabinet w Warszawie i we Wrocławiu gdzie robią zabiegi Renew Refirme - o nich pisała p. Celesta. Jest tam też ematrix jako oddzielny zabieg to chyba to o co Ty pytałaś. Pozdrawiam ref.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziunia007
pytanie do Celesty: jak krotko musza byc ogolone wlosy przed depilacja laserowa? (chodzi mi o to, ze po goleniu golarka na mokro skora mi sie podraznia i wyskakuja krostki a to chyba jest przeciwskazaniem do depilacji laserowej? czy wystarczy jak ogole golarka elektryczna, ktora jednak nie jest tak dokladna i pod palcami po takim zabiegu czuje jednak zaroscik, no ale nie wywoluje podraznienia... wiec jak lepiej???) niedlugo wybieram sie na pierwsza depilacje, wiec bede wdzieczna za odpowiedz! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warsz
Dzieki z aodpowiedz ale powiedz dokladnie gdzie, podaj adres online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam Zaffiro
To genialny zabieg. Mam 32 lata, poddałam się mu trzy tygodnie temu i planuję kolejny. Myślałam wcześniej o botoxie ale bałam się efektu maski, a zmarszczki i wygląd skóry zaczął mi przeszkadzać. Osoba, która mnie konsultowała w klinice , widząc moje botoxobawy opowiedziała o tym jak inaczej można pomóc skórze, pobudzić ją do działania. Bruzdy się spłyciły. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 14
Witam !Jestem po operacji usunięcia jajników w wieku 36 lat!Biore chormony od 12 lat.Robię botox i restylan na bruzdy ( bo mam mało jędrną skore )pomaga na parę miesięcy.Zdecydowalam się rok temu na drogi zabieg w Krakowie thermage bo lecial mi owal twarzy,,chomiki'' .Wydalam dużo kasy ( 7 tyś) a efekty mizerne .Jakie sa zabiegi na twarz i szyję aby ją ujędrnić i były widoczne?Proszę o poradę.Czy mezoterapia igłowa daje duże efekty?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Warsz
Witaj, przepraszam za brak odpowiedzi - urlop:) Ja jestem po matrixie i bardzo polecam. Adres internetowy: www.ksztaltosfera.pl. Pozdrawiam Ref

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi is back
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1234
Jeszcze o zaffiro. Mam pytanie do Pani Celesty odnośnie skuteczności zabiegów urządzeniem Zaffiro w celu likwidacji utraty jędrności twarzy, zmarszczek i chomików. Ile zabiegów dla 45 latki? Jestem po mezoterapii igłowej, czy mogę bez obawy zastosować Zaffiro ? Czy efekty mezoterapii nie znikną? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Do osoby po matrixie - jakiego rodzaju efekty uzyskałaś? Czy zniwelowały się zmarszczki? Ile zabiegów miałaś i jaki był koszt? Zastanawiam się nad tym zabiegiem stąd gorąca prośba o informacje. I jeszcze pytanie odnośnie różnicy pomiędzy np matrixem, fraxelem a zabiegiem typur zaffiro? czy to są różne technologie? różne zastosowania? pogubiłam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 43
Witam! Chciałabym odmłodzic twarz elosem TM, niestety nigdzie nie znalazłam odpowiedzi, na ile ten zabieg starcza i po jakim czasie trzeba go odnawiać? Zrobiłam 3 zabiegi na ręce focusem, ale efektów nie widzę żadnych.Chyba na mnie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesty Mam 22 lata i jestem mamą 3 miesiecznej Anastazji. Niestety w ciaży dużo przytyłam i pod koniec 6 misiąca pojawiły się u mnie rozstepy na brzuchu, udach i pod kolanami co dla mnie jest to najgorsze.Mają one ok 6 cm długości.Są to rozstępy jeszcze lekko czerwone i stosuje kremy z collagenem i jedynie wygładzają mi skórę.Moje pytanie : jaką metodą uda mi się chociaż trochę je usunąć lub by były mniej widoczne.Słyszałam o mikrodermabrazji diamentowej i o różnych laserach.Niestety nigdzie nie mogę znaleźć faktycznego porównania przed i po zabiegu (zdjęcia).Dodam że jestem z Krakowa i owszem są kliniki ale znam nikogo kto by tam już przeszedł jakikolwiek zabieg.Proszę o odpowiedź. Dziękuję PS.Dziewczyny może któraś z was już robiła podobne zabiegi i może mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka15
DO CELESTY mam 33 lata ,od kilku wyleczony tradzik(od czasu do czasu kilka pryszczy szczegolnie przed okresem).niestety straszne pozostalosci w postaci wkleslych blizn,dziur.strasznie to zatruwa mi zycie,nawet najlepszy fluid nie jest w stanie tego zakryc.moje pytanie do pani celesty-kosmetolog :zdecydowalam sie juz na MATRIX IR ale moja obawa jest ze wroci mi tradzik.rok temu robilam laser fraxel re-stone i mialam lekki wysyp takich malutkich bialych pryszczykow. i jeszcze jedno po jakim czasie (po laserze matrix ir) moge zrobic botox ? gratuluje i zazdroszcze blizniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ref
Cześć dziewczyny, jak pisałam jestem po ematrixie (matrixir to poprzednia wersja). Robiłam twarz i zdecydowałam się dlatego, że zabieg elos uważam za bardzo dobry i ufam tej marce. Jestem po pierwszym zabiegu ematrix. Mam BARDZO dużą poprawę wokół oczu i na bruździe koło nosa. Po prostu zmarszczki są dużo mniejsze - nawet moje pracowniczki to zauważyły. Uważam, że jest to bardzo dobry zabieg, chociaż nieprzyjemny. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warzs
Do REF ile ten zabieg kosztuje? Z tego co wyczytałam na stronie kształtosfery maja elos ale nie maja matrixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkanna
Ref, ile zabiegów ematrix masz w planach? Ja w Kształtosferze usłyszałam że pewnie wystarczy jeden. Mnie interesuje właśnie wygładzenie skóry pod oczami. Powiedz proszę jakiego typu problemy miałaś w tej okolicy i z czym uporał się matrix? Kształtosfera na pewno ma ematrix, byłam tam w ub czwartek i o tym rozmawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna duszyczka
Witam. Mam pytanie do Pani Celesty ewentualnie do kogos kto ma doswiadczenie lub pozbywal sie blizn. Mam blizny po wycieciu wyrostka. Ma okolo 5 cm, jest ladna, ale lekko wystaje nad powierzchnie skory, w dwoch miejscach minimalnie marszczy sie. Chce je usunac, jaki zabieg bylby najlepszy, ile trzeba przejsc ich zeby efekty byly zadawalajace. Zeby blizna byla elastyczna, gladka i byc moze zmieni kolor na bardziej skoropodobny. Przeczytalam, ze np. laserem odbudowuje sie naskorek w kolorze skory, nie wiem czy to prawda? prosze o blizsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata 1960
Gabi 14 mialam robiona mezoterapie iglowa na twarz i na szyje raz nic nie bylo widac efektu ale moze dlatego ze nie powtorzylam .Ja tez mam lecacy owal i chomiki poza tym opadaja mi powieki.Zastanawialam sie nad sculptra na twarz i szyje ale boje sie powiklan.Slyszalam tez tym zabiegu ktory mialas termage wiem ze jest drogi wspolczuje ci bo wydalas kupe kasy,napisz cos o nim wiecej,Naprawde nic ci nie pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka5505
Czy wypelnienia w zebach (chodzi mi glownie o metalowe) sa przeszkoda do wykonania zabiegow ReFirme-skintightening? Czy jest to w pelni bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytania do Pani Celesty. Mam 37 lat.mam skore alergiczna i azs.w przeszlosci momentami sterydy na twarz.moja skora twarzy jest sucha i lojotokowa-bez tradziku, jasna karnacje.glowna dolegliwosc to rozszerzone pory,a pomiedzy nimi skora jakby zaczerwieniona....w tle.bylam na zabiegu HYdrofacial z kwasem.po jakim czasie moge dokonac nastepny taki zabieg.co po zabiegu uzywac.czy 20 % kwas w HF ma rzeczywiscie dzialanie takie jak glikol 50-70 %.dr polecil mi elos st.ale to tylko poprawi owal wzdluz wektorow?a czy spowoduje ze moja skora nie bedzie taka sucha-wiotka.czy elos zabiegi -dr zalecil 9 w odstepach 3tyg-mozna wykonywac tez latem(SLONCE).Pytalam jaki uzyc laser.zalecil fraxel restore.powiedzial ze matrix nie bo nie wplynie na rozszerzone pory.Czytajac wszelkie infromacje nie potrafie zdecydowac sie co mam wybrac.dr mowil ze moga to byc kwasy moga byc elosy ST i 2x w roku fraxel.i mowil ze niemam sie go bac.Czy Pani moglaby mi poradzic?pomimo ze nie widac tu mojej tworzy i pomimo ze mam juz porady od dr.I czy matrix jest w duzej mierze odmienny od eMatrix?Czy HF mozna polaczyc z kwasem i tns?czy sucha skora skorzysta z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Celesty.Mam dodatkowe pytania-tak duzo pytan...ale Prosze i Bardzo Dziekuje 1.Czy miedzy elosem st mozna wykonywac HF+peelingi lub same peelingi. 2.czy mikrodermoabazja na suchej+lojotokowej skorze niepogorszy stanu suchosci?czy zabiegi peelingowe powtarzane nietraca skutecznosci? 3.jaki wplyw maja laser i fale radiowe na odlegle zachowania skory..czy po przebudowie nie staje sie ona sztywna? wsposob nienaturlany? 4.czy zabiegi na rozszerzone pory nie powoduja ze dochodzi do utraty wydzielania przez nie...i czy w ten sposob skora mieszana nie staje sie bardziej jeszcze sucha?czy gruczol lojowy lezy znacznie glebiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszytskich. powiedzcie....jaki to jest.czy po zabiegach ELOS ST trzeba sie chronic od slonca? i mrozu?i jak jest po hydrofacial z peelingiem.czy skora sie wam zluszcza?na ktory dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!Chcialabym podzielic sie moimi doswiadczeniami a także posłuchac waszych rad na ten temat.Tydzien temu mialam usuwane laserem frakcyjnym przebarwienie i blizne na nodze.Robila mi to pani doktor Katarzyna(w Rybniku)Bardzo miła pani doktor,wszystko wytlumaczy i mam nadzieje ze bedzie dobrze,na narazie jestem troche zdolowana .Nogi nie wyglądają dobrze.Po zabiegu bardzo piekło ale po ok 3 dniach zaczęlo swędziec.Przemywam roztworem kwasu bornego i smaruje wazeliną i tribiotikem-tak zalecila p.doktor.Po tygodniu dalej wygląda jak poparzone ale dalej widzę i blizny i przebarwienie jeszcze ciemniejsze.Mam nadzieję ze wszystko z czasem sie zagoi .Jeśli któraś miała podobne zabiegi to proszę o kontakt.Pozdrawiam-Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
To bardzo dziwne objawy.Ja też miałam zabieg laserem frakcyjnym,ale na 6 dzień strupki odpadły i pokaała się nowa różowiutka skórka.Usuwałam przebarwienia na twarzy,a przy okazji pan doktor usnął mi zmarszczki koło oczu.Przebarwienia zniknęły,a zmarszczek nie ma.Ale to już po 5 dniach!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dni po zabiegu skóra poddana zabiegowi delikatnie zbledla ale dalej nie wygląda dobrze.A co na to pani celesta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dodam że pani doktor nie pozwolila pod żadnym pozorem drapac ani zdrapywac tylko natłuszczac białą wazeliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!Dzisiaj zaczęła sama schodzic mi z tego przebarwienia skórka,a pod tym piekna zdrowa skórka.tak się cieszę!Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×