Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
Hmm no widzisz. Warto wcześniej przeczytać o lekarzach. Ja właśnie dlatego do niego poszłam, żeby mieć zabieg w wersji harcorowej i jestem mega zadowolona. Nie wiem jak Tobie, ale ja dostałam 3 tabletki na opuchliznę - i kilka na żołądek - bo ten pierwszy ponoć może obciążać organizm, ale za to zmniejsza obrzęk. Oczywiście rekonwalescencja jest fatalna - ale mnie osobiście uprzedzono - pokazano mi zdjęcia modelki - dosłownie mongoł. Mi mówiono, że po kilku dniach nałożę makijaż i tak było. A konsultowałaś z dr Łukszą ten antybiotyk? Ja miałam powiedziane, że jak zacznę kombinować po swojemu to mogą być powikłania. Baaa dostałam nawet prywatny numer do doktora jakby było coś nie tak. Czy poskarżyłaś się doktorkowi, że nie jesteś zadowolona? A tak wogóle drogi gościu - czemu zmieniłaś gabinet skoro wcześniej robiłaś zabieg we Wrocławiu? Do: wkropceee 2016.02.27 Hmm nie wiem co mam Ci powiedzieć ;/ trochę lipa. W sumie to zobacz jakie są zdjęcia w internecie tego lasera i przekonasz się na żywo jak pójdziesz na umówiony zabieg. Zawsze chyba możesz zrezygnować? Nie wiem jak jest tam gdzie Ty idziesz, ale ja jak podpisywałam zgodę na zabieg miałam jasno napisane jakim laserem wykonuje się zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam zabieg laserem Cutera - ale w Bydgoszczy u dr Bieńkowskiego w klinice. Rzeczywiście ten laser jest mega mocny. U mnie po zabiegu powstały siniaki - rekonwalescencja bite 7 dni. Nie wiem od czego to zależy jak niektórzy reagują. Ja walczę z trądzikiem różowatym, ale na policzkach, nosie i brodzie miałam widoczne fioletowe naczynka. Przede wszystkim dziewczyny zabieg boli jak nie wiem co, ale dla mnie efekt wart ceny i cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na tej ich stronie. Super info o zabiegu, przygotowaniu, przeciwwskazaniach etc. Rzeczywiście piszą tam, ze stosowanie innych rzeczy niż zalecają może pogorszyć efekt. A wogole po co dermatolog dał Ci antybiotyk? Myślałam ze taka chemię daje sie tylko przy jakiś zakażeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sprawie lasera kontaktowalam się dwa lata temu z Pania Celesta na priv, ona polecila mi bardxo mocny ale i bardzo bezpieczny laser SmartXide Dot, on ma system nie pamiętam juz nazwy ale chodzi o to ze te dziurki impulsy rozklada z rowna energia czy cos, efekt rewelacja, ja potrzebowalam 4 zabiegoe bo mialam stare bardzo głębokie blizny potradzikowe, jezdzilam z warszawy na śląsk na zabiegi ale bylam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwiona
witajcie, mialam wczoraj zrobiona na policzku probe laserem CUTERA EXEL V. moim problemem sa plamy posloneczne, ktrore zrobily mi sie w trakcie karmienia piersia, kiedy to jeszcze madrze dodatkowo "leczylam" sobie drobne wypryski spirytusem salicylowym. oczywiscie bez filtrow. slonce zrobilo swoje i plamki bardzo wolno bledna, chce ten proces przyspieszyc. troche jestem przestraszona efektem tej proby - na plamce zrobil mi sie strup brazowy. generalnie sie ciesze, bo to chyba znaczy, ze ten laser na moje plamy zadziala - ale zastanawiam sie nad efektem zabiegu na wiekszym obszarze policzkow. czy w miejscach, gdzie nie ma plam nie bedzie podraznienia tak mocnego? czy jednak bedzie i cale policzki bede miala czerwone i spuchniete? ktos robil ten zabieg na twarzy w opcji "likwidacja plam, przebarwien i zamkniecie naczynek" i moze podzielic sie wrazeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz wrzucić gdzieś zdjęcia? Fajnie gdyby pacjentki mogły się nastawić na efekt zabiegu... i jego rekonwalescencje. Napisz kiedy Ci strupek odpadnie, czy jest czerwono? Czy nie ma dziury? Czy nie masz infekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebarwiona
w tej chwili to tylko jest bordowa kropka - strupek - ale napiszę co się będzie dalej działo... może ktoś inny już ma to doświadczenie za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj jakie jest ryzyko laserów Nie ma możliwości by blizna zniknęła - laser nie pomoże a bardzo często pogorszy sprawę to tylko marketing Wytniesz to będzie nowa większa blizna i proces gojenia od nowa, przeszczep skory=większa blizna, jak blizna wypukła to silikon jak wklęsła to nie bo pogłębi ja, dermapen i nakłuwanie nie skuteczne, maści mogą polepszyć sprawę najlepsze są z wit A i z aloesu zwykle tanie z apteki ew cos z allantoiną lub maść propolisowa te drogie reklamowane maści to nieskuteczne badziewie Ale NIC nie sprawi ze zniknie nauka nie zna na to sposobu - uwaga na zabiegi typu laser czy peeling wydasz dużo kasy a możesz naprawdę nieodwracalnie zniszczyć twarz najlepiej poczekać po 2 latach ostatecznie blizna dopiero dojrzeje i wtedy zazwyczaj o wiele lepiej wygląda CHRON PRZED SLONCEM MIN ROK ZAKLEJAJ JA PLASTREM WTEDY SIE TRWALE NIE ODBARWI I NIE DRAZNIJ ZADNYMI SRODKAMI NAJLEPSZE JEST SZARE MYDŁO jeśli jest wklęsła to wstrzykniecie kwasu hialuronowego jest dobre inne wypełniacze są niebezpieczne nawet własny tłuszcz! GDYBY CIE KUSIŁO NA ZABIEG LASEROWY KONIECZNIE PRZECZYTAJ DYSKUSJĘ OSÓB PO TYCH ZABIEGACH Z MARKETINGOWCAMI OD LASERÓW,w linkach do dyskusji dziesiątki przypadków z Polski i całego świata, zabiegi robione przez dyplomowanych i doświadczonych lekarzy w renomowanych gabinetach a nie z kuponu grupera u cioci zdzisi w garażu, wyniki badań medycznych, przypadki prawdziwe zwykłych osób (nie zdjęcia modelowane z galerii gabinetu/kliniki z laserami) z opisami i zdjęciami osób po laserach zdjęcia przed i po, opinie, też zdjęcia kilka lat po, były nawet przypadki samobójstw przez konsekwencje tych zabiegów: najlepiej czytaj od postu z daty: gość 2015.08.17 LINK DO DYSKUSJI PONIŻEJ PRZECZYTAJ!: http://f.kafeteria.pl/temat/f18/laser-frakcyjny-dziala-p_4248119/21 wklej też gdzieś ten post jak natrafisz na inne forum o tej tematyce można uratować komuś nawet życie bo ludzie nie wiedzą o tym jak wielkie ryzyko jest tych zabiegów(poważnie nieodwracalnie zeszpecona twarz to duży problem, alienacja społeczna, wyobcowanie, ostracyzm społeczny, ograniczone kontakty międzyludzkie, depresja, a może i nawet samobójstwo - twarz to pierwsza i ostatnia rzecz w kontaktach międzyludzkich a skutki tych zabiegów są nieodwracalne - twarzy nie da się zakryć koszulką! PRZECZYTAJ JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE JEST RYZYKO LASERÓW i pamiętaj lekarz nie ponosi absolutnie żadnej odpowiedzialności za to co Ci zrobi tymi zabiegami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz przepisał mi mirvaso, bardzo mi pomogło, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przebarwiona - i jak tak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN Style - a dlaczego nie napiszecie o błędach kosmetyczek? O martwicach, etc? Sami nakłaniacie ludzi do robienia sobie zabiegów upiększających - lansujecie napompowane lale jak Siwiec czy Pietrasinska - nie czujecie się współwinni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla67
Niedawno zdecydowa łam się na depilację laserową w Beauty Skin – www.beautyskin.com.pl. Już po 1 zabiegu jest widoczny efekt, precyzja na najwyższym poziomie. Do tego zabieg wykonywany jest nowoczesnym laserem Vectus, który posiada specjalną nakładkę chłodzącą – niemal w ogóle nie czułam ciepła na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piskla
Ja byłam na karboksyterapii. Nie zabieg laserowy ale jednak z użyciem gazu medycznego co2. Fajnie działa na cienie pod oczami. Niweluje przy okazji nikłe zmarszczki. Najlepszy jest do tego carboksytherapy dual mc2. Ważne aby był certyfikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebarwiona,napisz proszę jak to wszystko wygląda po Cuterze ,niedługo mam zabieg a wątpliwości coraz więcej ,daj znać czy było warto i jak się wszystko pogoiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o opinie osoby które są po usuwaniu naczynek laserem Cutera ,czy jest tak dobry jak go reklamują ,czy po jednym zabiegu są efekty i czy wogóle warto z racji na wysoką cenę ,w moich okolicach jeden zabieg kosztuje 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultacja z dermatologiem to w sumie taka podstawa. O mirvaso też nie zaszkodzi spytać. Ja stosuję i jestem zadowolona. Oczywiście niczego nikomu nie narzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi laserowe mogą pomóc pozbyć się wielu problemów, tylko trzeba wiedzieć na co jaki będzie pomocny. Mnie w tym całym wachlarzu różnych zabiegów pomaga czytanie bloga Dra Marka Wasiluka, dzięki niemu wiem, jaki laser będzie na co skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk dla mnie liderem jeśli chodzi o zabiegi laserowe jest http://medicor.krakow.pl , poczytaj na stronie , maja naprawde wykwalifikowanych ludzi , którzy sie tym zajmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkropceee
Ja miałam iść na laserowe usuwanie naczynek Cuterą w gabinecie w Warszawie, który nie ma tego sprzętu od oficjalnego dystrybutora (sprawdzałam u źródła). Potem dodatkowo okazało się, że zabieg ten wykonuje pielęgniarka w tym przeszkolona, a nie lekarz. Te dwa elementy trochę mnie odstraszyły. Dodatkowo nie chcę robić tego zabiegu latem, bo boję się przebarwień. Czy któraś z Pań poddała się zabiegowi Cuterą w Warszawie i jest zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze zrobiłaś że nie poszłaś ,ja miałam 3 tyg. temu zamykane naczynka na nosie i brodzie laserem Cutera i co ?? i żadnych efektów , nie powiem pierwsze 3 dni faktycznie efekt super ,wszystko wymazane jak gumką myszką ,a potem z każdym dniem wszystko powróciło ,nawet jedno naczynko nie zostało usunięte ,szkoda pieniędzy ,trzeba nauczyć się z tym żyć skoro nawet Cutera sobie nie poradził . Dodam że ja nie robiłam w Warszawie ,ale zabieg wykonywał dobry lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam na jesien planuje wykonac serie zabiegow na cala twarz laserem neo yag Fotona bo mam straszny trwaly rumien na policzkach nosie i brodzie mam tez stwierdzone rogowacenie mieszkowe na twarzy w postaci krost na prawym policzku ogolnie mam tez rozszerzone pory I taka jakby skorupe miedzy nosem a policzkiem planuje tez laser co2 ale troche się obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalem o laserze ale dam sobie luz...tutaj 99,9 % opinii to albo kryptoreklama albo osoby niezadowolone... Rewelki nie ma ale na mysl, ze mogloby byc gorzej skutecznie mnie zniechęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkropceee
Dzięki za odpowiedź odnośnie skuteczności Cutery. Ja najbardziej obawiam się negatywnych skutków zabiegów laserowych. Naczytałam się strasznych historii na anglojęzycznych forach (utrata tłuszczu itd.), że obawiam się nawet podjęcia próby zamknięcia naczynek na nosie. Cały czas mnie to korci - zapisałam się do znanej kliniki w Warszawie, ale chyba stchórzę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laserem Cutera i co ?? i żadnych efektów , nie powiem pierwsze 3 dni faktycznie efekt super ,wszystko wymazane jak gumką myszką ,a potem z każdym dniem wszystko powróciło ,nawet jedno naczynko nie zostało usunięte x jak mogłeś miec 3 pierwsze dni super efekt jak własnie w pierwszych dniach wystepuje obrzęk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie wystąpił żaden obrzęk ani zbytnie zaczerwienienie ,widocznie nie u wszystkich występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wy - ale ja oglądałam życie bez wstydu i tam dziewczynka miała wyleczonego naczyniaka - więc to chyba nie jest tak, że ten laser nie działa? Może trzeba kilku zabiegów? Bynajmniej jak czytam o tym laserze to tak piszą.... że trzeba wykonać conajmniej trzy bo może być jakaś "rekanalizacja" - cokolwiek ma to oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×