Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
przymierzam się do zabiegu zamknięcia naczynek na twarzy [ nos, policzki, broda] szukam dobrego gabinetu i raczej zrobię to u lekarza dermatologa niż w najlepszym gabinecie kosmetycznym, nie mam zaufania do kosmetyczki, która tylko po przeszkoleniu, laserem chciałaby zamykać naczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o udowodnienie, że jakiekolwiek zdjęcie po zabiegach laserem CO2 jest przez Nas ściągnięte z internetu i nie jest naszą własnością. Zacznie Pani pisać bzdury oczerniające naszą klinikę. Bo jak widać mamy ich bardzo dużo - zarówno po laserze CO2 jak i ustach. I co najmniej jedno zdjęcie tygodniowo będzie wstawiane na świeżo - bo pacjentów nam nie brakuje. Dzięki temu mamy taką wiedzę i takie doświadczenie. Co do tego, że laser zniszczył Pani skórę właściwą jestem skłonna wierzyć, że nie tylko skórę Pani wypalił, czytając na bieżąco to co Pani pisze na tym forum. Myślę, że poważniejsze zmiany nastąpiły w Pani organizmie. Ale to już zapewne dostrzegli wszyscy czytelnicy tego forum. Jedyne zdjęcia, które nie są naszego autorstwa dotyczą zabiegów laserowych z użyciem lasera Cutera Excel V - co z resztą uczciwie jest na nich podpisane. Na szczęście powoli mamy własne zdjęcia przed i po leczeniu rumienia i zamykania naczynek - co prawda dotyczą tylko pacjentów po 1-wszym zabiegu, ale efekty są już zadowalające. Jeżeli mam polecać zabieg na naczynka i rumień to polecam laser Cutera Excel V - mają go najlepsi lekarze w Polsce. Lista gabinetów dostępna jest na stronie dystrybutora: http://dermatologia.bogdani.pl/gabinety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeszja
Zastanawiałam się nad wstrzyknięciem kwasu ale jednak wybrałam centrum laseroterapii, chociaż na początku nie byłam przekonana bo nie wiedziałam jakich efektów mogę oczekiwać, ale w sumie moje moje kurze łapki po kilku zabiegach zniknęły a ja się poczułam pewniejsza siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlene20
Hej Co sądzicie o laserowej depilacji? Warto się zdecydować na taki zabieg, bo postanowiłam pójść na niego do Extravaganzy w Warszawie, ale mam pewne opory. Jeżeli macie jakieś doświadczenia w tej kwestii, będę bardzo wdzięczna za podzielenie się nimi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o zabiegi laserowe, według mnie hitem jest laserowy resurfacing, czyli zabieg któremu poddaje się np kim kardashian czy jennifer aniston. z tego co wiem robią go na pewno w wellderm we wrocławiu i w warszawie - i to w promocji - 1500 zł za zabieg! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawenave
Tyle kasy za zabieg laserowy? Ale jakiś gwiazdroski,że tak powiem. Odnośnie Kim robiła już takie rzeczy, że podziękuje za jej sposoby poprawy urody. Medycyna estetyczna jest już tak zaawansowana, że wystarczy kilka tańszych zabiegów i rezultaty są widoczne. :) Ja byłam z 4 razy tutaj : http://www.beauty.com.pl/pl/depilacja-laserowa i jestem zadowolona i na pewno nie wydałam 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh wedlug mnie co by nie mowic o kim kardashian twarz i cere ma piekna :) wiec nie wiem o co ci chodzi :) podobnie jennifer aniston, obie sa zadbane i maja swietna, jedrna cere, wiec akurat dla mnie informacja, ze moge zrobic sobie zabieg jak kim czy jen i do tego w promocji w wellderm to swietna informacja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak potwierdzam skin resurfacing jest na prawdę świetny, robi się go laserem CO2 więc bezposrednio po zabiegu wygląda się koszmarnie a potem.....rewelacja na prawdę widoczne efekty w redukcji zmarszczek i u mnie super na przebarwieniach, jak na śląsku to polecam laserem SmartXide , mają go w kilku miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie suki diabelskie robic kryptoreklame tego swinstwa!!! malo zescie szkody ludziom narobili i poniszczyli skore laserami tak, ze niektorzy w depresje powpadali!!?? wystarczy poczytac posty w tym watku i na innych forach! TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA OD LASEROW, BO NIEODWRACALNIE NISZCZA SKORE - jestem tego niestety przykladem. dopoki bede zyla, bede przestrzegala kobiety przed laserami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba by być półgłówkiem żeby nie rozróżnić reklamy ostatnie wpisy to same kretynki :D , nie chodzi już o tą Sandrine, bo ta chociaż pisze czasem coś co się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kretynki a kretynka, bo to pisze jedna i ta sama osoba - prowadzi sama z soba dialog......:-o zwykla naganiaczka, swieta zapasem, a do jej gabinetu kot z kulawa noga nie zajrzy.... wiec co pozostaje? wlezc na kafe i nasciemniac, a nuz jakis glupek sie nabierze.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie dziwicie.. kazdy orze jak moze hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filgamesz
W alternatywie do zabiegów warto poczytać o mirvaso. Dzięki niemu można podobno uzyskać normalny kolor skóry w kilka minut, to nowość na rynku i jedyny specyfik o takim działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest prosty zabieg, więc nie powinno być niespodzianek ani problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno NIE u was. co, swieta na karku a klientow jak nie bylo, tak nie ma????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zabiegów poczytajcie sobie o mirvaso ja kupiłam niedawno i nie żałuję! Mój problem się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COSMO88
Jestem pacjentką dr Łukszy i byłam na zamykaniu naczynek za pomocą lasera CUTERA EXCEL V. Podobno w moim przypadku potrzebne będą minimum trzy zabiegi, więc dam znać jakie będą efekty. Póki co ze wszystkich poprzednich zabiegów w tym gabinecie jestem bardzo zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine.. szkoda.... zamieszczone przez Ciebie zdjeica to 2 rozne osoby.... inny nos, inne usta.... a juz myslalam, ze mozna Ci zaufac.... :( http://wrzucaj.net/Cqv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauretta
Czy ktos zna taki laser Palomar ICON 1540 frakcyjny, nieablacyjny i cos nim sobie robil? Prosze o opinie o tym laserze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabieg usuwania owłosienia przeprowadziłam w http://www.skinmed.com.pl . Od tego momentu minęło już mnóstwo czasu a skóra nadal gładka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsia89
A słyszałyście o laserze sptf+ i o jego działaniu na naczynka? Jestem zainteresowana tym zabiegiem i szukam opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Olga 79
Ja mogę polecić ten laser Cutera Excel V ;) Usuwałam naczynka w Beautymedzie w Warszawie. Piszę, bo efekt zaskakująco dobry :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja napiszę coś może komuś sie przyda, a może ktoś miał tak samo? Poszłam na ipl. Miałam do usunięcia naczynka oraz chcialam naświetlić przebarwienia pozapalne. Wiecie, takie po kroście. U mnie na bardzo jasnej skórze wszystko widać, więc nim zniknie przebarwinie to trochę trwa. Skoro poszłam na naczynka to od razu pomyślałam że usunę te przebarwienia (dodam że nie są stare tylko sprzed tygodni). No i naświetliła mi wszystko. Naczynka ok, znikło. Ale niestety- z prawie każdego!!!! przebarwienia zrobił sie odnowa pryszcz, który już dawno był zaleczony!! Więc od nowa trzeba wszystko leczyć. Najgorsze jest to że po zabiegu nie można za szybko stosować maści na trądzik bo przecież skóra jest delikatna i podrażniona, można tylko nawilżać. Nie miłosiernie się wkurzyłam, bo poszłam aby usnęli mi pozapalne przebarwienie a wróciłam z pryszczami :( Nigdy więcej żadnych ipl'ów ani laserów. Przestrzegam, nie wiem czy ktoś tak miał, ale piszę ku pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na blizny polecam laser CO2 BTL UML-25, więcej możecie poczytac tutaj: http://www.estetic.pl/uml25.html. Ja od siebie moge dodac, ze mojej blizny praktycznie nie widac po zabiegu. Wiaodmo, że blizna nigdy calkowicie nie zniknie, ale mozna zrobic wiele, zeby byla wlasciwie niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinki44
Mirvaso usuwa rumień z twarzy i to w zaledwie 30 minut polecam się zainteresować bo warto ten lek rozważyć przy skórze naczynkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w Warszawie znajdę dobry gabinet z NOWYM laserem frakcyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×