Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

do Kasia1072.Kasiu czy tobie porobiły się przebarwienia po fraxelu czy tez odbariła się skóra w miejscu gdzie byłrobiony zabieg.Wiesz ja mialam robiony fraxel na nodze 1 grudnia i mam odbarwienie i dopiero teraz zaczyna wracac do normy.Myśle że jak wyjdzie sŁońce to się trochę opalę i calkowicie to odbarwienie się wyrówna.Jeśli mogę wiedziec to gdzie miaLaś robiony zabieg i ile placiłaś?Pozdrawiam-Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani Celesty Dzień dobry, czy osoba o bardzo kruchych naczynkach może poddać się zabiegom laserowym? Konkretnie chodzi mi o zredukowanie rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Celesta\ czy bylaby mozliwosc umowienia sie do Pani na konsultacje. Jezeli tak prosze o adres na maila portosas@wp.pl z adresem kliniki, w ktorej Pani pracuje dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerry
Celesta najwyrazniej jest bardzo zajęta,co nie dziwi.Pracująca mama dwóch smyków musi być zapracowana.Ale my i tak czekamy cierpliwie. Pozdrawiam Panią Celeste i wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1072
Do Ewka1975, mi porobily sie przebarwienia, a nawet pod jednym okiem w miejscu przejscia lasera zrobilo sie zasinienie, ktore jeszcze bardziej mi przeszkadza niz te przebarwienia.Wyglada to bardzo brzydko, pozostalo mi tylko cierpliwie czekac az to wszystko poschodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do portosas 74
Na konsultacje to lepiej isc do lekarza dermatologii estetycznej a nie do kosmetyczki,ktora niezbyt kompetentnie wypowiada sie na tym forum.Mylą sie jej nazwy zabiegow,urządzeń nie za bardzo wie co do czego służy. Poczytaj na temat niektórych zabiegów a póżniej przeczytaj co pisze Celesta to sama sie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy te zabiegi
naprawdę pomagają? chciałabym usunąć blizny potrądzikowe przeszłam juz trzy kuracje roaccutannem- miałam częste nawroty trądziku. Ile takich zabiegów by się przydało? wiem że tego się nigdy nie pozbędę ale czy moja skóra będzie wyglądać w miarę normalnie? czy mogę sobie to zrobić w wakacje czy raczej zaczekać do września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomniaa
Witam serdecznie, Mam pytanie do autorki tego tematu, Otóż... Palnuję zabieg depilacji laserowej Który gabinet wybrać? http://www.artmedia.pl/depilacja-laserowa.htm http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_laserowa.html Czy może Pani zerknąć czy któryś z tych gabinetów jest wart udania sie do niego? Pisała Pani o technologii ELOS, z wymienionych przeze mnie gabinetów jeden ma te technilogie,tylko czy rzeczywiscie to jest to? Proszę o odp. Z góry dziękuje Insomnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam przed chwila do Artmedia w sprawie Elosa. To nie jest orginalny Elos, maja jakiegos Vikinga poza tym, przyjecie i spsosob rozmowy agresywny wrecz chamskki kiedy probowalam sie dowiedziec o szczegoly. Zrobili na mnie jak najgorsze wrazenie, nastwaieni na kase, chcieli mi wcisnac jakies zabiegi zupelnie nie dostosowane do moich potrzeb jak wypelniacze mimo, ze mowie jasno ze nie mam zmarszczek. Na koniec pytaja sie czy chce sie zapytac, odpowiedzialam ze sie zastanowie i w odpowiedzi uslyszalam pospieszne dowidzenia i trzask odkladanej sluchawki. Chamstwo totalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam przed chwila do Artmedia w sprawie Elosa. To nie jest orginalny Elos, maja jakiegos Vikinga poza tym, przyjecie i spsosob rozmowy agresywny wrecz chamskki kiedy probowalam sie dowiedziec o szczegoly. Zrobili na mnie jak najgorsze wrazenie, nastwaieni na kase, chcieli mi wcisnac jakies zabiegi zupelnie nie dostosowane do moich potrzeb jak wypelniacze mimo, ze mowie jasno ze nie mam zmarszczek. Na koniec pytaja sie czy chce sie zapytac, odpowiedzialam ze sie zastanowie i w odpowiedzi uslyszalam pospieszne dowidzenia i trzask odkladanej sluchawki. Chamstwo totalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomniaa
O rany, dzieki na info Kochana, w takim razie na pewno tam nie pójdę, juz w sumie po stronie internetowej widac,że lipa. Hmm, chyba w wawie nie ma w ogole tego ELOS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomniaa
qrde, co sie dzieje z tym dodawaniem tematów? jakas lipa. Kochana, dzieki za info. W takim razie na pewno sie tam do niech nie wybiore. Chyba w wawie w ogole nie ma tego ELOSA... Dziki kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomniaa
Kochani, macie jakieś linki do gabinetów które wykonuja depilacje laserowa w technnologi elos we wrocku albo w warszawie? Będe wdzieczna za jakiekolwiek namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawaelos
Do Insomniaa Witaj, tak gabinet o który pytasz ma oryginalnego elosa firmy Syneron - ja byłam i namacalnie sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomniaa
Dziękuje za odpowiedź, w takim razie tez sie wybieram. Rany, jak dobrze,że udało się to w końcu znaleźć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDiKOM
Witam serdecznie. Zapraszam do skorzystania z zabiegów depilacji laserowej, wykonywanych laserem diodowym z aktywnym systemem chłodzenia firmy IRIDEX, w promocyjnych cenach. Oferuję 10% upustu od cen z cennika na wszystkie zabiegi. Po trzecim zabiegu obowiązuje zniżka 50% Szczegółowa oferta cenowa na stronie www.medikom.com.pl Zabiegi wykonuję wTORUNIU i WARSZAWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jakis czas temu miałam usuwane znamie, tzn był to mały guzek na nosie, taka narośl powstała w wyniku rozcięcia jakiś rok temu. po zabiegu był strup a teraz jest taka wielka dziura, i czy ona sie zredukuje? prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Sposoby obrony przed manipulacją.... http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/130 oraz wszystko co dotyczy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Zajrzy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu oraz www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska67
Ja kiedy miałam robioną depilacje laserowa( www.kos-med.pl/depilacja-laserowa.php) to przed całym zabiegiem ,miałam ten komfort,że konsultacja lekarska przed pierwszym zabiegiem oraz próba laserowa była wykonana w gabinecie zupełnie bezpłatnie.I mysle ze to jest tak naprawde najwazniejsze-aby poznac juz na poczatku jak zachowa sie nasza skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa feelbeauty.eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachaz
Celesto, mam 40 lat. Denerwuje mnie fakt, że zaciera mi się owal twarzy. Szcególnie "dokucza" mi fałd skóry zwisający pod pobródkiem. Lekarz zaproponował mi serię zabiegów laserem Nd:YAG. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emii678
dzień dobry Pani Celesto, mam takie pytanie, jestem po drugim zabiegu laserowym Fraxel Restore, efektów nie widze żadnych, mam blizny po ospie na policzkach i czole, bardzo mi przeszkadzaja bo sa takie dziurki, wiem ze to trzeba czekac 6 miesiecy, ale czy teraz przed 3 zabiegiem mogłabym wykonac zabieg hydrofacial, wiem ze to lepiej powiinno sie zaczac przed zabiegami laserowymi ale czy w trakcie ich mozna wykonywac takie zabiegi, i jeszcze jedno pytanie, czy nawet dwa tygodnie po zabiegu laserowym nie mozna uzyc samoopalacz na twarz?? czekam na odpowiedz z niecierpliwością pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam pytanie odnośnie blizn pooperacyjnych. Mam dość dużą (około 30cm)10 letnią bliznę po operacji uda. Jest ona zbliżona do kolory skóry i w miarę płaska. Chciałabym żeby była mniej widoczna, wiem że całkowicie się jej usunąć nie da. Zastanawiam się jaki by był najskuteczniejszy sposób aby zredukować jej widoczność. Myślałam o laserze frakcyjnym? Czy może są jakieś skuteczniejsze sposoby? Mam 18 lat. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzjk
Podbijam wcześniejsze pytanie jak wygląda rekonwalescencja po matriksie, gdzie najlepiej wykonać i jak to wygląda cenowo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tzjk
witaj, ja po matrixie potrzebowałam wieczoru, aby minęło mi zaczerwienienie (robiłam twarz i szyję), rano nałożyłam podkład. Generalnie piekła mnie skóra może jakieś 2 godziny po zabiegu. Same strupki zniknęły po jakiś 4 dniach. Najlepsze efekty mam pod oczami, na bruzdach koło nosa i na szyi. Cenowo - mocno negocjowałam, bo byłam z koleżanką i dostałyśmy po 30% upustu. Teraz chcę jeszcze przed wakacjami zrobić dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzjk
A jaki to był eMatrix czy Matrix IR? Wykonywałaś jeden zabieg czy w serii? Przypuszczam że efekt jest dla Ciebie zadowalający skoro zdecydowałaś się na dekolt. Dzięki za odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tzjk
Robiłam ematrix - to jest ablacyjny zabieg a mnie właśnie coś takiego interesowało, tylko szukałam tak żeby nie bolało i nie trzeba było siedzieć w domu przez tydzień:) z ematrixa jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pilne pyatnie
co zrobić z niegojąca się raną po co2, był niby strupek ale coś zaczęło sie babrać. Lekarka na urlopie, smarowałam mascią avene cicalfate ale nic nie pomogła a teraz zaczęłam polseptolem... może macie jakieś rady? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Do tzjk Czy mozesz powiedzic gdzie robilas tego ematrixa? I czy wystarczyl jeden zabieg? Bo niestety emetrix jest dosc drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×