Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość drusilla
nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
paula- nie, to nie jest przeciwwskazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do Pani Celesty. Jakie zabiegi pomoga ze zwiotczala skora po porodzie i rozstepami? Aktualnie wyciskam na silowni i robi masaz banka chinska- jak sobie przypomne:) czy jest sens kontynuowania masazu czy nie przyniesie on wiekszych rezultatow? Jestem naprawde zdesperowana i gotowa sprobowac wszystkiego zwlaszcza, ze minelo 5.5 miesiaca po porodzie a skora nie bardzo sie poprawila. A jeszcze jedno pytanie. co zrobic ze zwisajacym biustem? czy istnieja jakies dobre zabiegi, ktore sprawia,z e bedzie chociaz troche jedrniejszy? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Pani Celesty już tu dawno nie ma, więc raczej Ci nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża10
Lilianka 777 Odezwij sie na forum bo mam podobne przeżycia i chciałabym pogadać.Jestem załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka777
Do Róża 10 - podaj swój adres e-mailowy,napiszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka777
Pozdrawiam kochane dziewczyny z forum; Niteczkę-niteczkę,arbuz, juliankę75 i wiele, wiele wspaniałych kobiet,które przyszły i przechodzą przez koszmar polaserowych i FR zabiegów. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 10
Do Lilianka 777 olamasi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Róża 10
Różyczko,czy podałaś właściwy adres? napisałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Wczoraj miałam robiony zabieg laserem CO2. Przed zabiegiem miałam taką białą kropke (srednica ok. 4 mm ) na samym czubku nosa . Teraz mam dziurę czarną ok. 3,5 mm. . I nie wiem co mam robic. Dodam że zabieg był na NFZ. Pytałam sie p. dermatolog która wykonywała zabieg czy mam czyms smarowac, a ona mowi ze jutro juz moge spokojnie podkład nałożyc zeby zatuszowac , nic mi nie przepisała, samo ma sie zagoic i odpasc strupek ... Teraz żałuję bo jak zostanie mi blizna lub plama czerwona to bedzie jeszcze gorzej..;((( Nie chce miec blizny , wiec pytam sie , co mam robic? * Czy faktycznie kompletnie niczym nie smarowac??? A jak jakis brud sie dostanie albo cos do tej rany? *czytałam ze do 14 dni tą ranę trzeba smarować Alantanem (tylko nie wiem czy zasypką czy maścią? *Czy mam przemywac to wodą przegotowaną? Czy wodą utlenioną? * Biorę lek Tetralysal (sądze ze nie przeszkadza to w niczym?) * Codziennie smaruję twarz kremem na trądzik różowaty Rosacin (Iwostin) - czy na tą ranę też mam smarować? * Czy krem na słońce mam smarować na tą dziurę? Jesli tak to przeciez trzeba tą tłustą warstwę pozniej jakos oczyscic ...? Bardzo bardzo proszę o pomoc osoby które miały coś podobnego jak ja, lub może na forum są jacys dermatologowie którzy poradzą mi co mam robic??? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Dodam jeszcze że mam zaklejoną tą ranę plastrem. Czy mam cały czas nosić go? Czy może robic jakies opatrunki lepiej? Proszę pomóżcie !!! ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Wczoraj miałam robiony zabieg laserem CO2. Przed zabiegiem miałam taką białą kropke (srednica ok. 4 mm ) na samym czubku nosa . Teraz mam dziurę czarną ok. 3,5 mm. . I nie wiem co mam robic. Dodam że zabieg był na NFZ. Pytałam sie p. dermatolog która wykonywała zabieg czy mam czyms smarowac, a ona mowi ze jutro juz moge spokojnie podkład nałożyc zeby zatuszowac , nic mi nie przepisała, samo ma sie zagoic i odpasc strupek ... Teraz żałuję bo jak zostanie mi blizna lub plama czerwona to bedzie jeszcze gorzej..;((( Nie chce miec blizny , wiec pytam sie , co mam robic? * Czy faktycznie kompletnie niczym nie smarowac??? A jak jakis brud sie dostanie albo cos do tej rany? *czytałam ze do 14 dni tą ranę trzeba smarować Alantanem (tylko nie wiem czy zasypką czy maścią? *Czy mam przemywac to wodą przegotowaną? Czy wodą utlenioną? * Biorę lek Tetralysal (sądze ze nie przeszkadza to w niczym?) * Codziennie smaruję twarz kremem na trądzik różowaty Rosacin (Iwostin) - czy na tą ranę też mam smarować? * Czy krem na słońce mam smarować na tą dziurę? Jesli tak to przeciez trzeba tą tłustą warstwę pozniej jakos oczyscic ...? Bardzo bardzo proszę o pomoc osoby które miały coś podobnego jak ja, lub może na forum są jacys dermatologowie którzy poradzą mi co mam robic??? Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Dodam jeszcze że mam zaklejoną tą ranę plastrem. Czy mam cały czas nosić go? Czy może robic jakies opatrunki lepiej? Proszę pomóżcie !!! ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze powiedzcie mi chociaz czy mam cos przez te pierwsze pare dni robic? Jak oczyscic ta skore? Czym przemyc? Prosze o pomoc bo jestem zdana w tej chwili na internet, moja dermatolog nie przyjmuje dzisiaj ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio katowice
Monixa - nie jestem dermatologiem, ale kosmetologiem i wykonuję zabiegi CO2. Oto moje rady: po zabiegu CO2 przez pierwsze dni powinnaś przemywac pole zabiegowe, najlepiej Octeniseptem lub Borasolem ( nanosić za pomocą jałowych gazików i przemywać od środka na zewnątrz). Można nakładać jakąś maść z antybiotykiem, ale skoro nic nie dostałaś - to nie jest to konieczne w Twoim przypadku. To pierwsze 48 godz, zanim pojawi się strupek. Jak już jest strupek - to stanowi on biologiczny opatrunek i maść nie jest już konieczna - tylko nawilżamy ten strupek kremem. Ja polecam Tolerance Extreme (Avene). Jak już strupek odpadnie 1-2 razy dziennie nakładaj żel silikonowy (np. Dermabliz) przez co najmniej miesiac i koniecznie jakąś ochrone UV. ostateczny efekt kosmetyczny będzie po co najmniej 8 tygodniach, wiec głowa do góry... nie od razu Kraków zbudowano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnolistka
Witam. Mam zdiagnozowaną brodawkę łojotokową do usunięcia laserem. Umówiłam się już na zabieg, idę za tydzień i nie mogę się doczekać (to cholerstwo zrobiło mi się na dekolcie, niby niegroźne, ale szpeci). Przy rejestracji nic mi nie mówiono, a ja dzisiaj przez przypadek przeczytałam, że przed zabiegami laserowymi nie wolno stosować samoopalacza. A ja używam i dopiero wczoraj nałożyłam świeżą "warstwę" :( Nie mogę znaleźć informacji, czy takich miejscowych zabiegów też to dotyczy, czy wystarczy np dobrze przemyć to miejsce i omijać przed i po zabiegu, czy też działa to jakoś szkodliwie na całą skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophie sophie
Jeżeli chodzi o samoopalacz, to ja podpisywałam oświadczenie, że nie użyłam, chyba 2 tygodnie lub miesiąc przed, nie pamiętam. Tak więc jest to przeciwsskazanie do wykonania zabiegu, ale nie wiem jak się to ma do takiej małej powierzchni, ja robiłam blizny na policzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ac77 Mam pytanie czy ktoś wie coś na temat urządzenia dermapen?Jakie efekty na blizny? Super efekty na blizny daje z połączeniem kosmetyków marki Beaute Pacifique: http://www.timeclinic.pl/index.php/beaute-pacifique-nowo.html. zależy jak głębokie i po czym masz te blizny. Mnie dr Pszenny praktycznie wyeliminował blizny po operacji jaka była konieczna po wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnolistka
Sophie sophie, dzięki za odzew. To był długi weekend, więc nie mogłam zapytać bezpośrednio w gabinecie, dlatego z niecierpliwości napisałam tutaj. Na szczęście okazało się, że na taki mały punktowy zabieg samoopalacz nie ma wpływu, chociaż i tak na wszelki wypadek już się nie smarowałam. Jestem po i żałuję tylko, że nie wzięłam się za to wcześniej (naczytałam się o czerniakach i odwlekałam badanie ze strachu, niepotrzebnie). Dziś trzeci dzień od zabiegu, a ja mam już tylko różowy ślad. Warto było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon 8303
Dziewczyny ja mam 30 lat i zawsze miałam piegi ,wiec postanowilam je usunąc w gabinecie koszt 600zł .Niestety piegi powracają mimo stosowania 3 razy dziennie kremu 50 mam juz taka maskę i sie swiece ze mam dosc.Lekarz powiedzial ze mam skłonnosci wiec pewno powrócą.Tydzień po zabiegu wygladalam okropnie wszystkie piegi robią sie czarne .Cieszyłam się poniewaz lekarz powiedział ze im ciemniejsze tym lepiej poniewaz wszyskie zejdą.Teraz mineło 3 miesiace od zabiegu a ja mam wiecej piegów niz przed zabiegiem.Nie wiem czy są jakieś metody na nie .Jestem załamana nie nawidzę moich piegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivegeralda
ktoś kto pisze, że mu włosy nieodrastają bo był w depilconcept to chyba śni, ja miałam 13 zabiegów i gucio!!!!!!! niepolecam moja koleżanka poleciła ale jej też odrosło wszystko na bikini jak jest pierwszy efekt naciągają na złote góry a potem okazuje się że to nic niedaje a pieniadze przepadają.... tak sie zarabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2345
Mam pytanie do kosmetologa odnośnie zabiegu laserem erbowym stosowanym na blizny, mija trzeci miesiąc po zabiegu, zaczerwienienia utrzymują się, jakie środki stosować na skórę w oparzanych laserem miejscach? Po dwa opakowania argosulfanu i octeniseptu a efektów nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feera
Witam, mam kilka pytań, w jakiej cenie wykonywane są zabiegi laserem RF PIXEL, chodzi mi o jednorazowy zabieg, oraz czy zabieg wykonany tym laserem w celu usunięcia blizn (jest ich dużo i są dosyć stare) będzie bardziej efektywny niż przy użyciu innych metod? mam wrażenie, że laser ten jest bardzo dobry i efektywny, jednak mam wątpliwości co do ceny, o której przeczytałam na jednej ze stron gabinetów kosmetycznych, zabieg jest dość drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Juleczki
Witaj. Bardzo Tobie współczuję. Jesteśmy z tego samego miasta i również przeżywam tragedię po zabiegu laserowym. Napisz proszę, jak u Ciebie postępy. Zmieniło się na lepsze? Czy ktoś Tobie zdołał pomóc?. Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy przestrzegają przed laserami. Pomimo osobistej tragedii mają siły wspierać i przestrzegać innych. Chylę czoła. Bardzo Wam dziękuję. Ile jeszcze tragedii musi się stać, żeby ludzie zrozumieli jakie to niebezpieczne?. Gdybym przeczytała przestrogi niektórych z Was, na pewno nie zdecydowałabym się na laser. Zastanówcie się milion razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie za bardzo nie zmieniło. Jesteś z. Bydgoszczy ? Co robiłas i u kogo? O ile chcesz napisać, oczywiście. Skora i twarz znieksztalcona. A ch szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Juleczki
Tak, jestem z Bydgoszczy. Efekt:zwiotczała skóra, wielkie pory, blizny, zgrubienia na czole, obrzęk, nadwrażliwość. Miałam wyglądać młodziej a efekt jest dokładnie odwrotny. Nie znalazłam pomocy u nikogo z naszego miasta. Obawiam się, że jeszcze będzie gorzej. Mogę się z Tobą podzielić szczegółami w inny sposób niż na forum. Nie jest mi łatwo o tym mówić. Życzę dużo zdrowia i dużo optymizmu, bo jest nam potrzebny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz proszę co to był za laser i na co robiłas zabieg. Ja uważam ze pewnie nie każdy laser szkodzi, ale ńigdy w zyciu bym już nie poszła na inwazyjny zabieg spalenia kolagenu. Laser co2 jest strasznie wybredny, jednej osobie pomoze, drugiej ńie. Jest to uzależnione od predyspozycji skory. Mi zrobił spustoszenie na twarzy a innej osobie pomoze. Robi blizny, robi efekt pomarańczowej skory(cellulit mam na czole) a pytałam sie o to. Nigdy w zyciu nie poszlabym na laser gdybym wiedziała co mi to zrobi. Zwloknienia na kosciach. Nie rozpisuje sie już. Gdybym sie nie wstydzila , wstawilabym moje zdjecia ku przestrodze i nikt by nie poszedł na żaden laser, bo nigdy nie wiesz czy to Tobie sie tez przytrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Citylight
Do feera. Ja usuwałam bliznę pixel, jestem bardzo zadowolona z efektów. :-) 4 zabiegi, w odstępach co 3 tygodnie. przed samym zabiegiem nakładano maść znieczulająca na godzinkę. Dzięki temu praktycznie nic nie czułam podczas samego zabiegu. W razie pytań pisz - chętnie podzielę się wrażeniami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie ,czy latem można robić zabiegI laserowe?konkretnie chodzi mi o Fraxel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
Nie. Moja dermatolog nie robi nic z laserem w takim okresie. Generalnie jak się uprzesz to może ktoś Ci zrobi, ale lepiej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×