Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny, jesli chcecie poprawic stan waszej skory, nie dajcie sie naciagac tym bezczelnym reklamom i udawaniem, ze jest zainteresowanie tymi zabiegami ze strony pacjentow. zainteresowania nie ma zadnego, w rzeczywistosc***isze to jedna osoba pod kilkoma nickami. sprytnie wykorzystuja moment, bo wiedza, ze w okresie jesienno-wiosennym trzeba nagonic jak najwiecej naiwnych na drogie i nic nieprzynoszace, a wrecz niszczace skore zabiegi. iles stron wstecz byla mowa mowa o masci atrederm. kosztuje 25 zlotych w aptece i jest na recepte. masc bardzo silnie zluszczajaca i odnawiajaca a przy tym nie pozostawia nieodwracalnych uszkodzen skory wlasciwej, jak to ma miejsce z laserami. to dlatego wszedzie na forach sie przestrzega przed zabiegami laserowymi na skorze. w gabinetach nigdy wam nie powiedza, ze mozna kupic masc za praktycznie darmoche i ja stosowac. albo, ze lasery zniszcza wam skore lub podsciolke tluszczowa pod nia, im chodzi tylko o wasze pieniadze, jak najwieceksza ilosc zabiegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuś kto uważa, że piszę tutaj pod kilkoma nickami sugeruję udanie się do specjalisty z innej dziedziny niż medycyna estetyczna :-) można poprosić kafeterie o informacje dotyczące mojego IP i IP rzekomo innych moich nicków. Można mnie nie lubić ale pisanie nieprawdy na mój temat i dr Łukszy to już coś innego i nie życzę sobie tego. Co do atredermu to jeżeli ktoś stosuje i uważa, że jest ok - nie ma problemu - jak pisałam w tamtym miejscu czekam na opinie i efekty długotrwałego stosowania tej maści. Niestety atrederm nie usunie blizn potrądzikowych i nie znamy efektu długotrwałego stosowania. Ostatnio także czytałam opinie jednej z kosmetyczek że ma lekarza który zapisuje jej klientom Izotek żeby miały ładną cerę. Komentarz również był taki, że oczywiście naciągacze lekarze nie chcą go każdemu przepisywać, bo straciliby pracę. Prawda jest taka, że to oni będą odpowiadać za raki wątroby, martwe płody i problemu z suchą, permanentnie łuszczącą skórą w przyszłości. Jeżeli ktoś chce coś sobie stosować proszę bardzo - wasze zdrowie, wasz wybór. Ale nie życzę sobie niesprawiedliwych ocen tego co piszę - zwłaszcza, że potwierdzam to zdjęciami. Rozumiem, że osoba, która robi zabiegi laserowe w sposób jak pokazałam na zdjęciach (czyli nieudolny, mogący dawać tyko i wyłącznie powikłania) jest rozżalona i za pomocą trollingu usiłuje tutaj zniszczyć mój autorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje link do strony opisującej skutki uboczne stosowania miejscowego tretinoiny http://www.drugs.com/sfx/retin-a-side-effects.html - dlatego jest ona na receptę i wymaga ciągłego kontrolowania przez lekarza. Niemniej jednak jestem za założeniem wątku dotyczącego skuteczności maści z retinolem i pochodnymi - jak ktoś się już tym smaruje to warto by dzielił się zdjęciami na wątku tematycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na co się zapisuje Izotek jak nie na ładną skórę? ładna skóra= brak pryszczy, brak świecenia się. Na to jest Izotek. To że blizn nie zlikwiduje to wiadomo. Zresztą mało co zlikwiduje blizny potrądzikowe. Przykład: Megan Fox. W LA ma mnóstwo dermatologów gwiazd i nieograniczone zasoby finansowe a jednak jej policzki są pokryte bliznami. Wniosek jest prosty= nic nie zlikwiduje blizn. No chyba że Fox nie odkryła jeszcze doktorka Łukszy. Może podrzucisz jej telefon, Sandrine? :D:D A co do odpowiedzialności lekarzy odnośnie np. raka, to weź mnie nie rozmieszaj i przy okazji nie ośmieszaj się, ok? Już widzę jak lekarz po 20 latach przyznaje się. Tak, to przeze mnie pacjenta xyz ma raka piersi, bo 20 lat temu przepisałem jej Izotek na pryszcze. W ramach rekompensaty za sponsoruje jej leczenie w prywatnej klinice. Buhahahaha Co do Atredermu to stosowałam z wielkim powodzeniem na trądzik na plecach i ramionach, który powstał w wyniku odstawienie tabletek anty. 1,5 buteleczki i po trądziku i śladach po trądziku nie ma śladu. Na twarz nie dawałam, bo się trochę boję jak moja wrażliwa skóra zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam takich wtyk - ale z miłą chęcią obsłużyłabym Megan Fox - i to w Polskich cenach :-) Co do leków nie piszę o raku piersi... więc nie wiem skąd ten pomysł. Co do stosowania retinoidów przewlekle na skórę - rozumiem, że przesłany link z podstawami naukowymi uważasz za bzdurę - albo antyreklamę napisaną przeze mnie? ;-) nice :-) mogę uważać, że mam wtyki. Co do Twojej skóry na plecach - jak zalecasz wklej fotki przed i po kuracji w nowym wątku. Skoro wszystko jest cudownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna Megan gdyby tylko wiedziała :D :D W końcu doktorek ma same pozytywne opinie na zl, który znany jest ze swojej "obiektywności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę nic mówić, ale mało bystra jesteś Sandrine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine, może ty robisz sobie zdjęcie każdego pryszcza ale ja nie uwiecznilam moich pleców przed w trakcie i po kuracji atre. W Google jest setka zdjeć, wyszukiwarka gryzie? Widzę ze atre wzbudza ból dupki :). Jest coś za grosze co pomaga na (prawie) wszystko. Wiem ze pewnie dla ciebie jedyne rozwiazanie na trądzik na plecach to kuracje w waszym gabinecie. Wszakże teraz promocje macie ;) Poza tym, przypomnij nam z łaski swej dlaczego dostałaś bana na wizażu? Tylko nie kłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastosowalam 1 buteleczke Atredermu na twarz i dlonie w zeszlym roku. skore mialam jak papier w tych miejscach, i wiecie po czym? po laserze wlasnie! skora do tej pory (3 lata po laserowaniu) jest ciemniejsza w tych miejscach, ale po zluszczaniu Atredermem nabrala troche jasniejszego tonu i blasku. ja bede wszystkim odradzala zabiegi laserowe na skore, mialam robiony laser pod Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie mamy samych pozytywów na zl - ponieważ każda opinia jest ważna, a nasze odpowiedzi na negatywną opinię są wymiarem tego jak pracujemy. Nie musimy się zgadzać ze wszystkimi i nie każdy musi zgadzać się z nami. 2. Tak wiem - nie wszędzie zabieg laserowy jest wykonywany poprawnie - ale dążę do tego, żeby każdy pacjent był świadomy jak powinien taki zabieg wyglądać. 3. Na wizazu zbanowali mnie jeszcze za nim zaczęłam pracować w klinice- zatem nie było to nic związanego z reklamą :-) aktualnie wiem, że wystarczy opłacić tam reklamę i oni sami wstawiają pochlebne posty. 4. Niestety nie mam już pryszczy :-) odpowiednia pielęgnacja robi swoje :-) Natomiast tak - robię sobie zdjęcie za nim cokolwiek zrobię - tylko to daje obiektywny wymiar efektu. 5. Nie chcesz laseru - a chcesz inne preparaty - nie ma sprawy. Co do ścieczenia naskórka to jest to efekt stosowania sterydów bądź właśnie nadużywania tretinoiny - przesłałam z resztą link kilka postów wyżej. Co do przebarwień po zabiegach laserowych to oczywiście są - jak parametry są źle ustawione - dlatego odwalanie zabiegu w 15 minut z maksymalną energią wywołuje taki atak na zabiegi laserowe. Oczywiście zaproponowałabym Wam stosowanie Dermamelanu - ale to oczywiście za drogo. Więc stosujcie sobie co chcecie i tak jak pisałam stwórzcie nowy wątek z atredermem i wstawiajcie chociażby aktualne zdjęcia. Jestem ciekawa czy np. za rok, czy dwa skóra będzie wyglądała nadal tak fantastycznie jak to opisujecie teraz. I nie ma tu mojej złośliwości ale czysta ciekawość. Może odkryliście coś nowego i będzie super? Może.... bo bez zdjęć/dowodów nie mogę być obiektywna. I myślę, że inne czytelniczki tego forum także. Zatem jak chcecie je zachęcić do Waszej metody - proszę bardzo. Wykażcie się ludzkimi odr****** i pokażcie, że macie lepszą alternatywę a nie tylko wszystko negujecie. Zamiast na kogoś nakrzyczeć i wyśmiać (czując jednocześnie radość, bo jesteście anonimowe, co uważam za niezwykle infantylne) zróbcie coś dla ludzkości i pozwólcie innym kobietom cieszyć się waszymi tanimi metodami na piękny wygląd. Chyba, że to wszystko co piszecie to jedna wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu nie chodzi o to, czego ktos uzyje, zeby uzyskac oczekiwany efekt. jesli ktos chce skorzystac z waszych bardzo drogich notabene uslug (bo z braku klientow, jak juz ktos naiwny wpadnie wam w lapy, to obskubiecie go przeciez za czterech :D ), czy tez chce zuzyc buteleczke czy dwie atredermu za groszowa cene, albo tez darmowego golebiego lajna w nadziei na poprawe skory, kazdy ma droge wolna i niech stosuje, co mu sie zywnie podoba :) chodzi tu glownie o to, Sandrine, ze podszywasz sie pod kilka nickow i prowadzisz sama z soba 'rozmowe', insynuujac innym, jeszcze nieobytym uzytkownikom tego portalu, ze to prawdziwy dialog z pacjentem. a tak nie jest, prawda? :D oczywiscie zaraz zaprzeczysz, bo nikt nie ucina galezi, na ktorej siedzi....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam - możecie poprosić kafeterię o informację dotyczącą IP komputera z którego piszę pod powyższym nickiem i rzekomo jako druga osoba - ja nie mam nic do ukrycia i nie potrzebuje gadania sama ze sobą, żeby ciągnąć wątek. Szkoda, że nie ma tu już Celesty. Nie możesz mierzyć wszystkich z perspektywy swojego doświadczenia. Są osoby młode, które chcą się czegoś dowiedzieć - ponieważ wahają się pomiędzy zabiegami. Jak czytałaś chodzi tu o blizny potrądzikowe. Możesz poszperać na innych forach. Zainteresowanie laserami jest ogromne i to nie tylko w celu upiększającym ale również leczniczym. Bacznie obserwujesz naszą stronę i promocję - zatem pooglądaj zdjęcia przed i po zarówno w leczeniu blizn jak i leczenia naczyniaków. Twoim problemem jest kilka pryszczy na twarzy - niektórzy mają znacznie gorsze problemy, które nie dają im spokojnie normalnie żyć. Wprawiają ich w kompleksy i obniżają samoocenę. A Ty od kilku stron zaśmiecasz wątek walką ze mną i pisaniem o cudownych środkach. Oskarżasz Nas o oszustwo, o wyłudzanie i naciąganie co jest przykre, ponieważ nie wydaje mi się bym Cię personalne skrzywdziła bądź osobiście zniszczyła Ci cerę. Nie byłaś również nigdy naszą pacjentką, bo gdybyś była - nigdy nie pisałabyś takich rzeczy na nasz temat. Wątku o atredermie nadal nie widzę. Więc jedyna Twoja rola na tym forum to bycie hejterem - mi coś nie poszło w życiu - to się wyżyje na innych. Osobiście odpowiem Ci, że ludzie są już tym zmęczeni. Ciągłą nienawiścią w sieci i na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje Ci się, że tymi postami mnie znieważysz, podważysz mój autorytet , oczernisz mnie, zniszczysz psychicznie, etc. Zatem dam Ci darmową lekcję nauki - udowadniając, że marketingowo w ten sposób raczej nam pomagasz niż szkodzisz: 1. Jak pisałam nikt już nie lubi hejterów - zwłaszcza jak nie potrafią potwierdzić swoich racji żadnymi dowodami. Sprawia to, że czytający prędzej stanie po mojej stronie jako osoby spokojnej, kulturalnej i uczciwej, która nie boi się podjąć dyskusji i potwierdza swoje słowa czynami. Im bardziej mnie hejtujesz tym lepszy wyrabiasz mi wizerunek, czego de facto nie potrzebuje. 2. Im więcej pojawia się moich postów pod Twoimi złośliwymi komentarzami - tym częściej i szybciej forumowicz zmęczony taką głupią pyskówką przesuwa tekst w dół. Utrwala mu się wątek zabiegi laserowe z linkiem do naszej kliniki - co zapisuje się w jego podświadomości - działa to podobnie jak remarketing w sieci. 3. Im więcej postów wstawiam z linkiem w stopce do naszej strony - tym wyszukiwarka wyżej nas notuje. Co za tym idzie im częściej zmuszasz mnie do odpowiedzi na Twoje ironiczne i złośliwe posty, które są jedynie obroną przed atakiem - tym bardziej nam sprzyjasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem podsumowując jako myślący hejter strzelasz sobie w kolano takimi pyskówkami i złośliwymi tekstami. Gorzej by było dla mnie i dla reszty klinik wykonujących okropnie drogie wg. Ciebie zabiegi - gdybyś stworzyła nowy wątek o Atredermie i opisywała codziennie swoje doświadczenia. Ba... możesz nawet stworzyć całego bloga - i nawet na nim zarabiać - a może nawet sama firma produkująca ten preparat będzie Ci płacić za reklamę? Bo w sumie istnieją również inne preparaty dermokosmetyczne bez recepty zawierające tretinoinę jak np. retises marki Sesderma. Ale to pewnie jest również za drogie :-) życie jest sztuką wyboru i nikt nikogo do niczego nie zmusi. Natomiast jeżeli chcesz mnie nadal hejtować to musisz wiedzieć, że działa to w przeciwnym kierunku niż zamierzasz. Mam nadzieję, że zrozumiesz wszystko co powyżej napisałam i przestaniesz zaśmiecać ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa, tylko tutaj mozesz sie rozposcierac na cala szerokosc i prowadzic dialogi sama z soba, bo na wizazu dostalas bana, a na beautywpolsce chyba nawet nie smiesz wejsc, wylecialabyc stamtad z hukiem, bo tam nie ma czegos takiego jak tu na kafeterii: sztuczny tlok, czyli kilka nickow, pod ktorymi podszywa sie jedna osoba (najczesciej jest to sam lekarz badz jego sekretarka, zona, specjalista od marketingu :D itp.) w celu promowania danego gabinetu... no ale kazdy orze jak moze, jak to mowia i tu na kafeterii to niestety chleb powszedni. decyzje pozostawmy klientom, i niech oni decyduja, czy korzystac z porad niewiarygodnych, klamliwych zrodel, takich jak kafeteria, gdzie spam goni spam, czy obiektywnych, jak beautywpolsce na przyklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz! Wyrzucili Cię z wizażu bo uskuteczniania tam spam i chciałaś wykupić reklamę doktorka. Ty już sama nie wiesz co piszesz. Pytałam cię specjalnie o wizaż bo znam prawdę. Dałaś sie podpuścić i przyłapać na kłamstwie. Nie dyskutuje z klamczuchami. Bez pozdrowień Sandro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a, dobra jakosc sama sie obroni, nie trzeba forsowac jej na okraglo swiatek, piatek na forach :D zadowolone pacjentki przekazuja sobie informacje poczta pantoflowa i interes sie kreci jak ta lala. Wy jakos nie macie tego szczescia, skoro nawet w swieta zajmujecie sie marketingiem na kafeterii...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Btw Beautywpolsce to okupione przez lekarzy spamowisko. Wie to każdy kto idzie albo był na operacji plastycznej. Spróbuj napisać ze dr zniszczył ci np. Nos to wylatujesz nim zderzysz odświeżyć przeglądarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah Sandrine a więc brak pryszczy to kwestia odpowiedniej pielęgnacji. A już zaczynałam wątpić w twoją wiedzę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala... chyba zepsułam Ci niedzielę. Im więcej czytam tego co piszesz tym większe mam przekonanie o tym, że jesteś zgnuśniałym lekarzem, który przyzwyczajony był całe życie kroić ludzi po 150 zł co miesiąc za wypisanie recepty. Nie patrząc na człowieka jako całość, a tylko "leczyć" objawy i kroić. Jeżeli jesteś starszą osobą i masz na plecach trądzik - to zakładając, że się myjesz stwierdzam, że masz spore zaburzenia hormonalne co widać po tym wszystkim co piszesz :-) agresja, jad, złość i nienawiść. Dlaczego? Bo ktoś pomaga ludziom, a Ty tego nie rozumiesz - bo za każdą receptę brałaś po 150 zł za wizytę - a teraz nie możesz. I proszę przestań pisać bzdury na mój temat. Nie sprowokujesz mnie do zejścia na Twój poziom. Mimo wszystko życzę Ci miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pewnie taki tekst: Polecam Ci nici chirurgiczne lub wypełniacz PRP. Wszystko zależy od stanu twojej skóry. Ja miałam robiony PRP czyli wypełniacz powstały z mojej krwi, a koleżanka nici i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Oba zabiegu w centrum medycznym przy teatrze w Łodzi u dr Rajkowskiej. Ma doskonałe podejście i naprawdę ogromną wiedzę. Nie robi wszystkim tego samego tylko dobiera metodę indywidualnie do pacjenta. http://przyteatrze.com/ to też nie reklama :-) a wszytko from wizazpl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz Sandrine ze to pisały rożne osoby? Nie wierze ze jesteś aż tak hmmm niedokończe ;) I ta wasza mania wielkości. Myślisz ze jestem lekarzem :) pochlebia mi to, serio :D. Myślisz, ze ta wasza mała klinika ze strasznie brzydka strona www jest aż taka wspaniała ze konkurencja tu wchodzi i poleca atrederm zamiast laseru. Gdzie tu logika? Ani razu tu nie pasła nazwa kliniki ani nazwisko lekarza a Ty nadal sie upierasz ze to inni lekarze tu przychodzą żeby negować lasery i inne cuda. Pomysł trochę logicznie, ok? Kończę ta wymianę bo ja o zupie Ty o d.u.p.i.e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedna sandrine, luksza chyba musi jej jakies specjalne premia dawac, bo sie w niedziele poswieca dla dobra gabinetu, hm..... co za desperacja, musza faktycznie cieniutko przasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermatolożki, które nie stać na zakup lasera :-) smutne to drogie Panie.... smutne takie ciągłe hejtowanie... jak to czytam to jestem dumna, że nie poszłam na medycynę - bo by mi było wstyd siedzieć w takim gronie. Dr Łuksza jak widać to wyjątek - zamiast siedzieć na forach stara się by dorównać takim lekarzom jak dr Ambroziak. A wy co - siedzicie w weekendy na forum i zamiast wziąć się do pracy hejtujecie. I zdecydujcie się w końcu - bo raz piszecie, że taka bieda, ze rzekomo nie mamy pacjentów, a z drugiej strony, że musi mi jakoś ekstra płacić. Widzę, że poza poważnymi zaburzeniami hormonalnymi, są jeszcze inne. A na dodatek sugerowałabym aby sobie Pani Doktor wstrzyknęła Verorab :-) Mimo wszystko - całej tej waszej zgorzkniałości życzę udanego tygodnia - może coś kiedyś do was dotrze. P.S. Gdybyśmy nie mieli pacjentów to ciekawe skąd mielibyśmy tyle zdjęć w galerii przed i po - ponieważ żaden gabinecik nie dysponuje taką ilością - a dzisiaj jak na złość wrzucę kolejne przed i po :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie od dzis wiadomo, ze kiepskie gabinety zdjecia zdzieraja zywcem z netu, sama na wlasne oczy to widzialam, kiedy szukalam zdjec przed i po z zakresu liftingow, zdazylo mie sie te same zdjecia zobaczyc w dwu roznych gabinetach, hm, nawet krajach. no komment. no tak, kupilo sie laser , to tera cza siedziec na kafee, sciagac na cha.ma troche ludu, zeby splacic dlug, bo inaczej kot z kulawa noga do was nie zajrzy :D a czas leci, rozpoczal sie "sezon" na lasery, dlatego was tu pelno ostatnio :D kazdy normalny, z w miare srednim ilorazem inteligncji czlek nie odwazy sie pojsc do gabinetu, gdzie lakarz z sekretarka siedza swiatek piatek na kafeterii i dwoja sie i troja, zeby ktos laskawie zechcial im 8-15 stow zostawic za zabieg laserowy, ktory NISZCZY SKORE WLASCIWA NOTABENE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×