Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Celesta - kosmetolog.
do renni laserem Pixel CO2 wykonuje się poprostu głęboki peeling. Skutek uboczny to widoczny efekt tak jakby poparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Celesto, proszę mi jeszcze powiedzieć czy moc prądu przy lipokonturze ma znaczenie? To znaczy - im wyższa tym lepsza skuteczność zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agama
6 miesięcy temu miałam usuwaną chirurgicznie bliznę pooparzeniową na czole i teraz na jej miejscu mam bliznę po szyciu plastycznym.wykorzystałam wszystkie dostępne środki do pielęgnacji tejże blizny,jednak mój perfekcjonizm nie daje mi spokoju i pragnę ulepszenia mojego kompleksu.kasa nie gra roli tylko pytanie czy po 6-ciu miesiącach można ingerować w bliznę,a jeżeli tak jaką terapię wybrać.mam czas do 15.maja wtedy muszę być beauty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renni
Celesto dziękuję za odpowiedż, już jestem po zabiegu.Chciałabym tylko wiedzieć czy naprawdę jest taki skuteczny do leczenia blizn potrądzikowych.Blizny to moje strapienie leczyłam się u wielu lekarzy, każdy obiecywał poprawę.Teraz też powiedział ze będzie dobrze, poddałam się temu zabiegowi ale mam mieszane uczucia szczególnie że wiąże się to z dojazdem do innego miasta i dużymi kosztami a prawdopodobnie nie skończy się to na jednym zabiegu.Muszę dodać że są to blizny kilkuletnie, mam 35 lat i nie pamiętam kiedy byłam na basenie lub ubrałam bluzkę na ramiączkach, poprostu się wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina111111111
do Celesty. Mam taki proble mam okropne rozstępy na biodrach i posladkach są one bardzo widoczne mam 20 lat i wstydzę się nałożyć strój kąpielowy myślałam nad zabiegiem laserowym ile razy trzeba go powtarzać czy on pomożę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
Umowiłam sie na zabieg laserem Matrix i chciałabym wiedziec ile przejazdówtrzeba zrobic i jaka jest najwieksza moc tego urzadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do malago 123, owszem im wieksza moc zastosowanych parametrów tym wieksze wtłaczanie fosfatydylocholiny, ale do wysokich parametrów dochodzi sie stopniowo z zabiegu na zabieg, nie mozna ich uzyc na pierwszej sesji, bo skóra mogłaby sie podraznić, co wpłyneło by na systematycznośc zabiegów, a to jest najwazniejsze.Poza tym skóra przyzwyczaja sie do rogu bólu i należy go za każdym razem zwiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Agama, oczywiście , że nawet należałoby juz w nia ingerować, żeby zrosty nie były zbyt twarde. Najlepsza metoda to dermabrazja , albo laser frakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do karolina 111111 jeżeli rozstepy sa koloru białego to nie da sie wiele zrobić. Jeżeli sa różowe to można je zmniejszyć i spłycić głęboka dermabrazją. Będzie potrzebna seria zabiegów i PODKREŚLAM nie da sie zupełnie zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
zniecierpliwiona Matrix nie jest laserem neodymowojagowym ani laserem Co2, gdzie moc ma znaczenie dla skuteczności zabiegów, tutaj najważniejsza jest głębokośc działania i tutaj wynosi do 2,5mm, w przypadku laserów starego typu to 1,6mm. Zabiegi wykonuje sie co 4 tygodnie w serii do 5, efekty neokolagenezy obserwuje sie do 6 miesięcy po zabiegach. Matrixem nie wykonuje się "przejazdów", działa sie miejscowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSKA25
moim upiorem są żylaki, które pojawiły się już dawno, miałam ok.15 lat,teraz mam 25, nie jestem otyła, nie byłam w ciązy, uprawiałam nawet przez kilka lat sport. Znajdują się one z tyłu na zgięciu nogi, tylko i wyłącznie, nie bolą mnie, ale szpecą. Używałam jakiś tam żeli z apteki, ale nie widziałam rezultatów. Wiem, że ważna jest dieta, ruch i uwarunkowania genetyczne. Co byś mi na to poleciła?Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawo
mam jedno pytanie po zabiegach ipl robionych na zaczerwienienie skory nie pajaczki na rumience poprostu to efekty bo mialem robione ipl 6 razy 1 raz spuchlem i ostatni w srodku nie to na efekty treba poczekac??? chyba i ewentualnie ile? czy po ipl-ach efekty sa natychmiastowe czy skora musi dojsc do siebie ?jakis czas?? namotalem namotalem ale moze ktos zrozumie hehe czekam na odpowiedz i dziekuj ez gory ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniecierpliwiona
czy moglabys mi powiedziec gdzie idziesz na ten zabieg matrixem? nie wiem gdzie w pl aja taki laser bo jeszcze sie z nim nie spotkalam, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
Matrix jest w Piekarach Sląskich i Szczecinie wpisz w googlach i od razu Ci sie wyswietli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agama
Dziękuję za odpowiedż Celesto,ale jeszcze jedno pytanie,czy exoderm działa na blizny po szyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30*
Ja mam pytanie odnosnie laseroterapi usuwania naczyniaka płaskiego (malformacji kapilarnej u dziecka) córka jest tydzień po zabiegu dwa dni temu zrobił jej się rumień na policzku gdyż w tym miejscu jest malformacja oczywiście siniaki są bo wiem ze muszą być i znikaja do 2 tygodni ale niepokoi mnie ten rumień raz się pjawia a raz nie ma go .Zabieg jest przeprowadzony laserem barwnikowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domiska
Droga Celesto, Mam 30 lat i myslalam o jakims zabiegu prewencyjnym, troszke spadla gestosc skory, pojawily sie bruzdki od nosa do ust....I tak sie zastanawiam jaki zabieg sobie zafundowac. Myslalam o zaffiro. Prosze poradz cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do GOSKA 25 walka z żylakami to walka z wiatrakami, polecam laserowe zamykanie naczynek i żylaków na nogach nie tyle ze względów estetycznych ale medycznych, bo w ten sposób zmniejsza się ryzyko uszkodzenia perforatorów żylnych. A skoro masz już zylaki to musisz się z tym pogodzić, że jedne zlikwidujesz wyjdą następne. Tak naprawdę istnieje tylko leczenie zachowawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Pawo, aby skutecznie zniwelować rumień zabiegami IPL, potrzeba ich 3-5 i na efekt trzeba czekać. Powinno się robić zabieg min co 2 tygodnie, najlepiej raz w miesiącu. Rumień będzie schodził sukcesywnie. Musisz tylko wiedzieć co go u ciebie wywołuje, tak aby potem unikać zagrożeń ponownego powstawania, które po jakimś czasie są i tak nieuchronne, to nie jest na zawsze. Masz taką cerę i musisz się z tym pogodzić, przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
na blizny po szyciu najlepszy jest CONTRACTUBEX i doustne przyjmowanie preparatu BIOCELL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Marta 30, mniemam że na jednym zabiegu się nie skończy, rumień może się tak zachowywać nie ma się czym denerwować. Dobrze by było żeby córka ograniczyła wysiłek fizyczny na parę dni po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Domiska, nie znam tego zabiegu. Ja polecam: mezoterapię BTL lub zabieg ReFirme działające na bardzo skuteczne kondycjonowanie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roller na rozstępy
korzystając z obecności fachowca- CELESTO :) - wtrącę tutaj pytanie dotyczące rollerów do nakłówania skóry (czyli np Dr Roller lub MNS Roller)- czy jest to w ogóle możliwe, żeby takie nakłuwanie działało faktycznie korzystanie dla skóry i np. pomniejszenie czy też zlikwidowanie cienkich rozstępów ??? dokładnie takich wieloletnich już i białych ? czy można w ten sposób pobudzać skórę w ogóle do odnowy np. jeśli chodzi o przebarwienia potrądzikowe ? bardzo mnie to intryguje- ponieważ znajduję same pozytywne opine w necie na ten temat, a wydaje się to jednak pewną "rewolucją", skoro nawet laser nie daje rady rozstępom, dlatego z niedowiezaniem podchodzę do takich rewelacji, lecz jednak coś w tej metodzie wydaje mi się sensowne- oby jednak nie było szkodliwe w przyszłości dla skóry - czy np te małe nakłucia nie staną się kiedyś większymi bliznami ? proszę o wyrozumiałość dla takiego laika w tej kwestii jak ja i dziękuję z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta30*
A czy mozna robić w to miejsce okłady np z koziego mleka lub szałwi .Wcześniej smarowałm jej kremem Auriderm ale termin ważnosci sie skonczył kremu a troche to kosztuje więc wole jakimis innymi specyfikami .Bym zadzwoniła po porade do pani doktor u której sie leczymy ale akurat jest na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 769
czy laser ipl dziala tez na blizny potradzikowe? jest on duzo tanszy od pozostalych a tez pobudza skore do odnowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawo
stres np alkohol sex to wywoluje a sex najbardziej hehehe to przez podniecenie chyba to mam omijac sexu????? a ile czasu mniej wiecej trzeba czekac na efekty po takiej serii bo tera skora jest chyb abardziej podatna tak mysle czy sie myle??? a moze mi zejsc kiedys sam mam 19 lat?? jak pani mysli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Jakimi zabiegami można odmłodzić całe ciało,po zimie jest szorska,sucha i nijaka :-)Poza tym jędrność już też nie ta,napisz też proszę na co zwracać uwagę (np nazwe maszyn do zabiegu najlepsze,podawane kosmetyki etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta.nieznana
Celesto, proszę o radę:-) Najpierw podjęłam decyzję o poddaniu się zabiegowi fotodmładzania laserowego, a potem się przestraszyłam. Gabinet ma dobra opinię, kosmetyczka zna się na rzeczy, ale żadna z nas nie doceniła stopnia wrażliwości mojej skóry, która najpierw została poddana aua- i oxybrazji oraz czyszczeniu. Trzy następne dni to była męka, skóra przesuszona do bólu, co godzinę smarowałam alantanem plus oraz olejem z wiesiołka. Na czwarty dzień już prawie normalnie, ale nie daje mi spokoju pytanie, czy po laserze będzie jeszcze gorzej? Czy dyskomfort będzie większy i bardziej długotrwały? Zaznaczam, że ten ostatni zabieg składał się też z wielu czynności pielęgnacyjnych, maseczek itp, wiec nic tu nie zostało zaniedbane. Po prostu tak mam. Warto ryzykować? A może zapytać o możliwość przetestowania reakcji na małym odcinku? Urządzenie jest firmy Lumenis Quantum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e75r86t7yubino
jakie witaminy wstrzykują by cera była świerza,chodzi o twarz,ale nietylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×