Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Czym jest happy lift
Wiem ,że nie jest to zabieg laserowy, ale może z racji swojego zawodu miałaś do czynienia z kimś ,kto z tego korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barb1955
do celesty jestem troche przerazona,bo po drugim zabiegu na twarz velashape,mam jakby badziej zapadniete policzki na owalu twarzy i zasinienia,czy to moze byc ubytek tkanki tluszczowej? A jezeli tak to czy ta zmiana jest odwracalna? Jestem trzeci dzien po zabiegu,wszystkie panie tutaj wypowiadaja sie na temat dzialania velashape na cialo,ale dzy ktoras ma doswiadczenia z twarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Pani pytanie o LASER FRAXEL (ten pierwszy w Polsce) I LASER FRAXEL RESTORE, tej samej firmy reliant. Na polskich stronach internetowych nie mozna uzyskac informacji na ten temat ze wzgledu na to ze lekarze ktorzy w naszym kraju posiadaja ten pierwszy laser staraja sie chyba w jakis sposob blokowac te informacje. Szczegolnie mam na mysli dr Urbanowskiego ktory pisze na swojej stronie ze ten laser restore tak naprawde nie wnosi niczego nowego poza tym ze nie trzeba uzywac tej niebieskiej masci do zabiegu. ze tak naprawde ten drugi laser nie ma lepszego czy intensywniejszego dzialania. chcialabym wiedziec co Pani wie na temat obu tych laserow i czy restore jest lepszy? oba lasery sa polecane na blizny potradzikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapasi
Witam wszystkich. Mam pytanko: czy po depilacji laserem dimentowym moge zrobic sobie mikrodembrazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie 1
Czy zaffiro jest tym samym co focus? Czy jest bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbkgfonkfgngnfgng
a usuwanie laserowe predystpozycji do czerwienieneia sie policzków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos sie nasza pani cosmetolog
nie odzywa ostatnio, czekamy baaaardzo niecierpliwie na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barb1955
widzialam sie dzisiaj z lekarka,zabieg,ktory mialam robiony to velacontoure,zasinienia mam dalej,ona twierdzi,ze przejda. Nie spotkalam sie,zeby to ktos robil na owal twarzy,w 2ch gabinetach do ktorych dzwonilam,poprzestaja na podbrodku,szyi i dekolcie,co prawda to zabieg velasmooth,ale to chyba tylko polega na innej glowicy. Generalnie zrobilam tylko 2 zabiegi,wiecej nie chce,ale czuje sie po nich brzydsza. Prosilabym o opinie Pani w kwestii welacontour,czy slyszala Pani,zeby to ktos stosowal na owal twarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Witam miłe Panie, przepraszam za dłuższe zaniedbywanie tego forum, jutro z przyjemnością odpowiem ma wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o informację
Witam wszystkie Panie:-) bardzo zainteresował mnie ten wątek. Chciałabym wykonać zabieg laserem frakcyjnym Matrix IR jednak nie moge znaleźć żadnego gabinetu, który taki laser posiada. Mieszkam w Warszawie. Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi jhafsfhdlsihv
czy to prawda ze im wieksza moc ma laser, im glebiej siega tym lepsze efekty? fraxel chyba ma (nie jestem pewna) 15XX, a piksel 29XX, czy to wogole o to chodzi? dziekuje za pdpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi jhafsfhdlsihv
aha, jaki sposob wybrac na rozmemlane pory, czy laser tu pomoze? jesli nie to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser frakcyjny
Matrix IR - chyba nie ma w wawie. W kształtosferze robią procedurę renew i refirme też Synerona (elos), ale to jest chyba mniej inwazyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Anka 1-1 Zabiegi laserowe na trądzik są b.skuteczne jeżeli chodzi się regularnie, laser niszczy bakterie i tak powoli likwiduje się stany zapalne. Niestety nie ma gwarancjii że trĄdzik nie wróci. Zabiegi są w różnych cenach, zależy od sprzętu i gabinetu , ale w przedziale 200-600pln .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
DZIEKUJE BERDZO ZA ODP:) POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Blizny Zorac jest skuteczny, jak wszystkie retiniody zresztą, ale na efekty trzeba czekać kilka miesięcy , no i trzeba sie pogodzić z faktem , że skóra strasznie się łuszczy, a to daje jednak spory dyskomfort, poza tym nie jest już tak skuteczny jak laser na głebsze blizny. Zawsze terapia kojarzona daje najlepsze efekty, więc zwykle zaczyna się od dermabrazji a potem zabiegi laserowe, wtedy efekty są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Czarnulka 1906 Zabieg liftingujący biust to DermaLift. Trzeba zrobić serię 10 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do koniczynka 123 Zabiegi fotoodmładzania robi się co 4 tygodnie, wykonuje się je w procedurze 1 przejście głowicą po całym obszarze i ponowne przyłożenie w miejscach wyrażnych zmian fotostarzeniowych czyli np. w miejscach z przebarwieniami lub pajączkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Barb 1955 Nie sądzę aby to był ubytek tkanki tłuszczowej, ale być może że zabieg zwiekszył wiotkośc skóry, a to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Maja 1230 Laser fraxel Repair jest laserem CO2 , czyli generalizujac jest laserem ablacyjnym, a fraxel Restore jest laserem erbowym 1550nm i jest laserem nieablacyjnym, czyli rzeczywiście jezeli chodzi o efekty to są podobne tylko , że dochodzi się do nich inną drogą, w pierwszym przypadku spędzając 4 tyg w domu w drugim powiedzmy 3 dni, a są już lasery gdzie po zabiegu nic nie widać, np. Martix o którym już dużo pisałam. Fraxel w Polsce jeszcze jest używany, na zachodzie już wyszedł z obiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi lkjlj
a jak wlasnie poznac ktory laser jest lepszy? czy po tej mocy (fraxel 15.., a piksel 29..) czy to oznacza ze piksel dziala glebiej? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja mam pytanie, mam nadzieję że jeszcze nie padło i nie będę powtarzac.. pytanie o leczenie (gojenie) blizn pooperacyjnych laserem fraxel repair - kiedy najlepiej zacząć, ile powinno być zabiegów (seriami czy pojedyncze wystarczą) i generalnie czy w ogóle warto? ;) blizny będe potrzebować usuwać (czy w ogóle ten laser ma wpływ na wygląd - minimalizowanie - blizny czy raczej służy tylko do leczenia bliznowców żeby wyglądały w miarę sensownie) małe, cienkie, poop. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka123
Dziękuję bardzo za odpowiedz:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barb1955
dziekuje za odp. Smugi na policzkach staly sie moja zmora,jestem po wymianie zdan z pania doktor,dzisiaj ide na laser na te smugi,elos syneron,pisze pani,ze jest najlepszy,ide do tej samej lekarki,bo,po konsultacji z jej przelozona,ta ostatnia stwierdzila,ze moja lekarka powinna mi to ladnie wyprowadzic. Nie rozumiem tylko jak zabieg poprawiajacy napiecie skory moglby ta skore zwiotczyc,jezeli po laserze,smugi nie zejda nie mam pojecia co mam robic dalej,zasadniczo nie widze zwiotczen na policzkach,tylko te przeklete smugi. Dodam,ze mialam robiony jeden zabieg fotoodmladzania i dwa zabiegi vela contour na owal twarzy i podbrodek,szyje. Czy mogla by mnie pani jakos dodatkowo jeszcze oswiecic,bylabym bardzo wdzieczna. Dodam,ze mam 53 lata i delikatna skore,na owalu widoczne spore chomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczyk1000
Witam wszystkich! Ja robiłam sobie zabieg laserem Pixel.Jestem już po 3 tyg.Czy jestem zadowolona?Cudów sie nie spodziewałam! Mam o połowe intensywniejsze przebarwienia i ogólnie gładszą skóre.Bliznyspłyciły mi się o jakieś 30 %.Ale zdecyduje sie na jeszcze kilka takich zabiegów ponieważ jak do tej pory tylko po nim mam widoczne efekty. Tylko,że ja robiłam sobie zabieg w Bydgoszczy, a to dość daleko ode mnie! Gdyby ktoś znał miejsce gdzieś bliżej Warszawy albo w samej Warszawie to byłabym wdzięczna za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyt55
Nie ma nic lepszego na blizny i odmłodzenie skóry jak Fraxel ale ten oryginalny (nie robi stempli a ma pracę ciagłą). Żaden matrix czy syneron tego nie zrobi. Fraxel jest najlepiej ocenianym użadzeniem na rynku i w Polsce i za granica. Nie odchodzi się od tej metody. Robiłam sobie 2 zabiegi w Stanach i jeden w Polsce. jestem bardzo zadowolona z efektu nie mówiąc juz o tym , że przetestowałam inne metody i bez porównania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem zeee
ze wszystkie te lasery to do du .. sa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Szanowne Panie, pozwólcie że ustosunkuję sie do wszystkich wypowiedzi i odpowiem na pytania po nowym roku, ponieważ bardzo intensywnie teraz pracuję. Życzę wszystkim zdrowych , spokojnych Świąt i do nastepnego razu. Celesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do
ktory zabieg wg pai jest najlepszy do usuwania blizn? czy lasery naprawde dzialaja? czy mezoterapia mozna calkowicie usunac male blizenki???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
to forum jeszcze dziala??????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×