Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Mimi lkjil Laik nie jest w stanie stwierdzić, który laser jest najlepszy, generalnie chodzi o to żeby byl bezpieczny i dawał możliwie jak najlepsze efekty. Nie wiem czy Panie wiedzą , że najlepsza skutecznośc jest na granicy poparzenia. Ogólnie mówiąc praktycznie wszystkie lasery działają, tylko że technicznie są udoskonalane tzn. nie trzeba już takiej dużej ilości zabiegów jak kiedyś by uzyskać efekt, nie wywołują efektu ablacji, zabiegi są co raz mniej bolesne itp Dobór lasera zależy też od problemu, ponieważ długośc zastosowanej fali odgrywa najistotniejszą rolę w leczeniu laserowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do SAMANTA w leczeniu laserowym jak w medycynie nie da się niczego zagwarantować w 100%, szczególnie jeżeli chodzi o blizny, ponieważ tak w zasadzie w tym przypadku laser pobudza organizm do pracy( proces neokolagenezy, czyli zdolnośc odbudowy mostków kolagenowych) i jest bardzo indywidualna sprawa. Są organizmy które b.dobrze reagują na zabiegi i wystarczy że wykona się ich 3, a są pacjenci którzy potrzebują i 6 zabiegów. Z doświadczenia wiem , że blizny nie starsze niż 24 miesiące można zniwelować do 80-90 %, tak że staja się na tyle niewidoczne że już nie przeszkadzają, ale jak się dobrze prxzyjrzeć to minimalnie coś tam jeszcze jest. Zabiegi wykonuje się raz na 4 tygodnie, efekty są widoczne po 6 miesiącach, nie szybciej. Będę się powtarzać, ale nadal uważam że na blizny najlepiej działa Matrix Syneron, pracuję na nim, widze efekty, Fraxel też podziała na pewnoprawdopodobnie będzie potrzebnych więcej zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do barb 1955 zle wykonane lub wykonane w zbyt dużej ilości zabiegi w ciągu próżniowym, a takim jest Vela Contour lub Endermologie mogą naciągać skórę, to fakt znany już od dawna. Jeżeli skóra jest zbyt mocno zasysana to się naciąga.\Na smugi proszę popróbować może jakiejś silniejszej eksfoliacji . Mam nadzieję że juz się Pani z tym uporała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do edyt 55 Fakt ,że coś sie robi w USA nie jest dla mnie merytorycznym argumentem przemawiającym za laserem Fraxel. Ja wiem , że ten laser działa, na pewno są efekty, tylko że są już lepsze lasery, które za jakiś czas zostaną wyparte przez jeszcze nowocześniejsze sprzęty. Ja też często bywam w Californii i Brazyli na szkoleniach i nie mogę powiedzieć żeby Fraxel był tam znany, on jest używany głównie w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do mam pytanie do przepis na małe blizny: dermabrazja np. hydrafacial z kwasem glikolowo salicylowym 20% potem laser frakcyjny potem mezoterapia. Sama mezoterapia nie zlikwiduje blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Witam wszystkich zgromadzonych! Mam pytanie do Celesty: Mam 47 lat, jestem doć zadbana (tak sądzę), nie mam żadnych widocznych zmarszczek czy przebarwień na twarzy. Zdaję sobie jednak sprawę, że teraz czas pracuje na moją niekorzyść, więc chcę jakoś uprzedzić jego działanie. Jakiego typu zabiegi (ujędniające, nawilżające, inne...) poleci mi Pani do zastosowania na twarz i całe ciało? Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek wkazówkę. Dodam jeszcze, że za wyjątkiem oczyszczania twarzy nic jeszcze sobie nie robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
P.S. Niestety trochę za dużo tłuszczyku na brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do
dziekuje bardzo za odpowiedz, czy hydrofacial to jest ten zabieg urzadzeniem jet-peel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoelektodo
Bardzo prosze o odpowiedz jaki zabieg bedzie pomocny w walce z zaczerwienieniem twarzy. Dodam, ze nie jest to spowodowane peknietymi naczynkami. Mozliwe, ze zaczerwienienie, ktore mam jest pamiatka po czestych i ostrych zapaleniach skory twarzy. Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i mam pytanie do p.Celesty Mam do wyboru mezoterapie(igłową) lub fale radiowe. Chodzi mi konkretnie o zmarszczki mimiczne no i o ogólna poprawę stanu skóry(niewielkie zwiotczenia w okolicach oczu) Myślałam też żeby przy okazji spróbować zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe. Który z tych zabiegów daje szybsze i trwalsze efekty? Domyslam sie że\\\"nic od razu\\\":) ale nie bardzo wiem na który zabieg się zdecydować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessie345
rowniez mam pytanie odnosnie blizn, mam troche blizn dziurek na policzkach i juz nie wiem co poczac, robilam trzy lasery, od ostatniego minely 2 tyg, sama niewiem czy jest jakas roznica, moze troche, nie sa to jakies wielkie blizny, wydawalo mi sie ze po laserach powinno sie cos ruszyc, nie chce robic dermabrazji, bo to dla mnie drastyczny zabieg, a po za tym nie moge sobie pozwolic na tak dluga przerwe w pracy, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Malago123 Powinna Pani stosować zabiegi pielęgnacyjne dostosowane do wieku, pamiętając o tym , że nie tylko zabiegi kosmetyczne mają wpływ na wygląd i kondycję naszej skóry, ale również czynniki genetyczne, dietetyczne, metaboliczne czyli tzw szeroko pojętego trybu życia. Na pewno powinna Pani dwa razy do roku stosować zabiegi głębokozłuszczające , które jak większośc Pań mylnie sądzi nie są przeznaczone tylko dla osób z przebarwieniami, zanieczyszczeniami itp.Każda kobieta , tak jak dwa razy do roku kontrolnie odwiedza dentystę i ginekologa powinna dwa razy do roku 'zmienić skórę". Zabiegi mikrodermabrazji czy hydradermabrazji zmuszają poniekąd skórę do pracy, do odbudowywania nowych zdrowych komórek , a to jest bardzo ważny aspekt kondycjonowania skóry.Każdy taki zabieg można wzbogacić o np nawilżanie. Bardzo dobrym, najlepszym chyba dostepnym na rynku zabiegiem poprawiającym i głęboko odżywiającym skórę jest mezoterapia bezigłowa NNM Podczas jednego zabiegu wtłacza się w skórę koktajl odżywczy równoznaczny z zastosowaniem 10 bardzo dobrych kremow. Substancje te docieraja głęboko do warstw skóry sprawiając, że staje się niesamowicie elastyczna i nawilżona ( mezoterapia NNM świetnie działa na dolną nieruchomą powiekę oka). Może Pani również zastosować zabieg laserowy fotoodmładzania, który działa na elastycznośc i gęstośc skóry, lub zabiegi RF które bedą oddziaływać na odbudwę i produkcję kolagenu. Jeżeli chodzi o ciało to ośrodki SPA mają cała gamę zabiegów na ciało, a każdy się przyda. Polecam również zażywanie kwasu hialuronowego , który występuje już w postaci suplementów diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do dodoelekytrodo Na zaczerwienienie tearzy tylko fotoodmładzanie IPL. 4-5 zabiegów i problem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoelektodo
Dziekuje bardzo za odpowiedz. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Celesto a moje pytanie??:) Bylabym wdzięczna za odpowiedź. Wiem że trudno cos stwierdzić bez obejrzenia delikwenta:) ale...:)? W przyszlym tygodniu chciałbym wybrać któyś z tych zabiegów:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessie345
ja tez prosze o dpowiedz, wiem ze wczesniej byla odpowiedz odnosnie malych blizn, ale moje sa typu dziurki-dolki, lasery mi niebardzo pomogly, niewiem czego jeszcze moge sprobowac, mialam robione kwasy, yellow peel i ciagle te dziury sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Bardzo dziękuję za sugestie, na pewno wezmę Pani rady pod uwagę. Proszę jeszcze o opinię. Słyszałam ostatnio (czytałam też) o nowym zabiegu na ciało, który nazywa się Lipo Kontour (lub Lipokontur). Nie mogę jednak znależć żadnej wypowiedzi osoby, która ma go za sobą. Trudno wierzyć tylko artykułom prasowym. Seria tych zabiegów ponoć przynosi spektakularne efekty. Czy ma Pani na ten temat zdanie? Opłaca się spróbować, czy - jak z wszystkimi nowinkami - poczekać na jakieś konkretne opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasy laser a solarium
A ja mam pytanie czy stosujac kwasy(effaclar K white objecyive) i laser raz w miesiacu były juz 2 teraz bedzie 3 mogą isc na solarium jezeli wyłącze lampe na twarz i zastosuje filtr 50+??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarium i kwasy
nie mozna po miesiacu od stosowania kwasow, laser moze nawet dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasy laser a solarium
Dzieki za odp. Mysle ze nie pojde zbyt duze ryzyko ale myslicie ze nawet wyłącząc lampy na twarz i stosujac krem z filtrem 50+ promienie dotra do twarzy i zaszkodza jej. Jest wogole jakas mozliwosc pojscia na solarium zeby nie uszkadzac twarzy leczonej kwasami i laserami czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię kwasy teraz i chodzę raz na dwa tyg na solarium na 10 min. nie wyłączam lamp, bo to i tak nic nie da, promieniowanie jest w kabinie rozproszone. natomiast szczelnie zakrywam twarz ciemną bluzka, swetrem - czymś w co akurat jestem tego dnia ubrana (twarz się nie opala - widać wyraźną granicę miedzy opalonym ciałem a bladą twarzą). nie widzę żadnych uszkodzeń etc ale w sumie kto wie.. to moze wyleźć po latach pewnie :P wtedy będę się martwić i inwestować w kwasy ;) (tfu tfu tfu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do margam Najlepsze efekty na zmarszczki MIMICZNE , czyli : - kurze łapki - poprzeczne czoła - la bella ( lwia zmarszczka) daje toksyna botuliowa, niestety nic innego nie daje od razu tak widocznych i trwałych efektów. Nie polecam ostrzykiwania botoksem miękkich części twrazy ( niektórzy lekarze to robia), poniewaz twarz wygląda wtedy sztucznie. Na zwiotczenia nieruchomej powieki oka mozna zastosować fale RF, jak równiez na poprawe owalu twarzy, a nader wszystko każdej skórze i w każdym wieku przyda sie pożądne kondycjonowanie przez mezoterapię. Jest to zabieg, który wykonuje sie jakby profilaktycznie i w celu poprawy ogólnego stanu nawilżenia i odżywienia skóry dający zaskakujące efekty( im skóra w gorszym stanie tym szybciej widac efekt). Koktajle odżywcze poprawiaja koloryt i napięcie skóry, działaja na jędrnosc i nawilżenie. Jest to zabieg o szerokim spektrum działania.W tym przypadku polecam: - najpierw jak zwykle EKSFOLIACJA ( mikrodermabrazja , hydradermabrazja itp) - mezoterapia - fale RF - botox na zmarszczki mimiczne -botox na zmarszczki mimiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Jessie 345 Na efekty zabiegów laserowych trzeba czekać 6 MIESIĘCY i zapewniam , że nic szybciej sie nie poprawi. Dermabrazja nie jest wcale drastycznym zabiegiem, zapewniam panią. Polecam skojarzoną terapię : delikatne ścieranie plus lasery. Troche cierpliwości , a na pewno wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do kwasy laser a solarium WYLKUCZONE żeby w czasie terapii laserowej korzystać z solarium ( z lampą wyłączona czy kremem UVA 50 itp). Ja odmawiam wykonywania zabiegów pacjentkom , ktore korzystały z solarium krocej niż 4-5 tygodni przed zabiegiem.Nawet sobie Pani nie zdaje sprawy jakie to niebezpieczne i to WŁAŚNIE dla pani, nie dla osoby wykonującej zabieg, to pani może nabawić sie poparzenia i kolejnej niechcianej przecież blizny. Szczerze doradzam. Prosze tego nie bagatelizować. Zadnego solarium i samoopalacza niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Dzięki Pani zdecydowałam się już na mezoterapię bezigłową. Bardzo Panią Jeszcze proszę o opinię nt. zabiegu lipokontur. Trzeba wziąć serię na jeden obszar ciała, więc wydatek jest dość duży. Pani szeroka wiedza bardzo mi pomoże, więc będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×