Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość kwasy laser a solarium
Dzieki za odpowiedz. Po tym juz podjełam decyzje ze nie pojde na solarium. Myslałam ze zakryjąc twarz i wyłączając lampy i filtr spowoduje z e bede mogła isc. Alejak widac nie. W dodatku ze stosuje laser nie tlyko na przebarwienia ale równiez na naczynka. dobrze ze mozna spytac osobe kompetentna ktora orzuci cie od podjecia złeej decyzji. NA solarium nei pojde a opalanie zaczne dopiero na lato ale opalanie bedzie oczywiscie z filtrem 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequilla1000
Mam pytania na temat ELOS. Planuję zakup takiego urządzenia do swojego gabinetu. Producent pisze,że głowica zabiegowa pracuje prawidłowo do 100 000 impulsów. Czy to znaczy,że jest ona wymienna? Jaki jest koszt jej wymiany? Jaką ilość impulsów zużywam np depilując nogi klientce? Usuwając naczynko itp. Pisałam do dystrybutora ale wciąż czekam na odp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry chciałabym się dowiedzieć który zabieg jest lepszy na ujędrnienie skóry brzucha po ciąży . Tzn w grę wchodzą 4 zabiegi Jeden to Tri Active który polega na poprzez miejscowe chłodzenie redukuje obrzęk poprzez masaż polegający na rytmicznym zasysaniu, połączony z naciskiem w określonych kierunkach, przywracający elastyczne napięcie strukturom kolagenowym poprzez głęboką stymulację laserem, wspomagającą mikrokrążenie tętnicze, żylne oraz limfatyczne. Dzięki trzyfazowemu działaniu polegającemu na masażu oraz stymulacji tkanki łącznej i tłuszczowej, w naturalny sposób dochodzi do pobudzenia mechanizmów usuwania martwych komórek oraz dotlenienia tkanek. Ultracontur w połączeniu z endomasażem Endremologia Metoda Endermologie polega na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym podciśnieniem. Ekskluzywna technologia zastosowana w głowicy zabiegowej to niezależnie napędzane rolki poruszające się z różną prędkością i w różnych kierunkach, które w połączeniu z podciśnieniem odpowiednio rozmasowują i kształtują sylwetkę. Czy może Fale radiowe połączone z endomasażem Bardzo proszę o radę .Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ciąży
polecam velashape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale velashepe jest chyba przeznaczone do odchudzania.W sumie to by mi się przydało ,ale bardziej zależy mi na pozbyciu się cellulitu z pod pępka i ujędrnieniu nadmiaru skóry po ciąży. Więc proszę o pomoc który z tych wyżej wymienionych przezemnie zabiegów będzie najskuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evita1_2006
Proszę o informacje na temat zabiegu laserowego na twarz w celu odmłodzenia i usunięcia plam po opalaniu.Gdzie w Krakowie jest najlepszy gabinet lub klinika z najnowocześniejszymi laserami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany1234
witam ja będąc mały byłem strasznie głupi - a mianowicie co wakacje jeździłem do babci w okolicach mazur. Było tam strasznie dużo komarów no i zacząłem do krwi rozdrapywać , potem oczywiście strupki i małe blizny. Było tak przez jakieś 5 lat (wakacji) moja cera na rękach stała się jak sito blizny są strasznie wypukłe tak że jak palcem przejade to je wyczuwam niekture są koloru skóry, niekture jaśniejsze a niektóre fieletowe. Mam bliznę na bliźnie i to dosłownie mam z tego powodu ogromne kompleksy chciałem to usunąć więc trochę poczytałem w necie a potem pojechałem do Krakowa (consensus) tam pani była w szoku i zawolala drugą razem wykminiły że najleprza będzie mikrodermabrazjajednakmyśle ze to nie pomoze bo mikro jest na zmiany po trądziku / lekkie przebarwienia a ja mam blizny wyczówalne pod palcem! jaki plan Pani by podała? dermabazacja, matrix? chociaż dermabazacji się boję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa 0
do evita1_2006 mogę polecić miejsce we wrocławiu, ale w Krakowie nie znam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Estetice jako salon ,ale na temat odmładzania nie wiem za wiele ,ale znam osoby które korzystały z ich usług są bardzo zadowolone i ja również jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
zapytam o rzęsy permamętne jakiej firmy są najlepsze,oraz jakie tusze przy makijażu permamętnym,czytałam,że niektóre bladną po krótkim czasie.Będe wdzięczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
permamentny-zrobiłam byka,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumkuk
Celesta mam takie pytanie: mówiłaś wcześniej że przy zmianach potrądzikowych najlepiej jest zaczac od eksfoliacji a skonczyc na laserze. Czy nie można zaczac od lasera i na nim skonczyc. Czy sam laser nei jest skuteczny? czy tez sama eksfoliacja wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Przepraszam.Widze , że mam dużo zaległości.Pozwólcie Państwo, że odpowiem na wszystko jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Czy maszyna do fotoodmładzania IPL+RF jest dobra,czy cena 1000 zł za twarz nie jest za wysoka,na necie są niższe,ale może oferty starsze. Z góry dziękuję Ci Celesto za odp..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Będę korzystała z tej samej maszyny tj.takiej samej:) Rozmawialam z panią która wykonuje ten zabieg i to co mnie niepokoi to temp.podgrzewania kolagenu-40 stopni czy to nie za mało?? Ile utrzymują się efekty zabiegów?? My mamy ustalona serie 6 i podobno efekty maja byc po 3 miesiącach utrzymywać się mają ok.3 lat ale w to nie wierze ani ja ani kobieta która to będzie robila.:) Ja mam placić 250 PLN za zabieg(z tego co wiem to szyja i twarz +maseczki) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do SAMANTA zastosowanie samoopalacza, który zawiera substancję DHA wchodzącą w reakcje w warstwie naskórka spowoduje zbyt duże nagromadzenie melaniny , a w konsekwencji zabiegów laserowych poparzenie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do Tequilla 1000 nie znam dokładnie cen głowic ani maszyny, bo to nie jest na miejscu u mnie w klinice aby dopytywać szefa ile co kosztuje, ale zapewniam , że jest bardzo drogie o ile dobrze pamiętam to sama głowica DSL do depilacji to koszt ok 20 000 Euro a do tego jeszcze maszyna , nie wiem. Na jednorazową depilację nóg przy 30% nakładaniu plamki zużyjesz ponad 1000 impulsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Czarnulka, nie znam wymienionych przez ciebie zabiegów oprócz endermologii, musisz tylko pamiętać że to jest masaż próżniowy i żle wykonany i w zbyt dużej ilości może dać odwrotny skutek do zamierzonego.Ja na ujędrnienie skóry brzucha poleciłabym raczej zbieg ReFirme falami radiowymi plus mezoterapia i masaż klasyczny, to się zawsze sprawdza widziałam efekty nie raz. Nie znam niestety wszystkich pojawiających sie na rynku zabiegów tym bardziej , że większośc z nich to tani plagiat już istniejących zabiegów, a moim zdaniem jak masz poświęcić czas i pieniądze na byle co to lepiej już nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Evita 1 najlepszy zabieg na Pani problem to zabieg fotoodmładzania na najnowszym laserze w technologii Elos , nie wiem gdzie można go zrobić w Krakowie i czy wogóle można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Zdesperowany 123 proszę spróbować od opisywanego przeze mnie wcześniej zabiegu HydraFacial z kwasem glikolowo-salicylowym 20% 4 zabiegi potem laser, efekt murowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do ANNA w Niemczech za najlepsze uważa się rzęsy Alessandro, też je noszę i jestem zadowolona, nazywają się Great Lashes i maja własną linię produktów do pielęgnacji.Nie rozumiem pytania o tusz? O co Pani chodzi ? O makijaż permanentny oczu czy o maskarę do permanentnych rzęs?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do BumKuk nie wiem jak wygląda skóra więc nie mogę się określić,\ ale zwykle najlepsze efekty daje terapia łączona, owszem sam laser da b.dobre efekty, ale eksfoliacja je przyspieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Przepraszam, ponowię swoje pytanie z początku tej strony: czy poleca Pani zabieg o nazwie Lipo kontour na ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
No, teraz to już z początku poprzedniej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
Do ANNA \zabieg fotoodmładzania + RF jest bardzo skuteczny , ale cena jest chyba mocno przesadzona, to u mnie w klinice cała twarz kosztuje 110 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Margam, podgrzewanie kolagenu do 40 stopni, nie da spektakularnych efektów , bo to są słabe parametry, następnie nikt przy zdrowych zmysłach nie daje gwarancji i nie określa że efekty będzie się utrzymywał 3 lata. Na jakiej podstawie ta Pani to stwierdza? Zabiegi podgrzewania kolagenu nie są tanie , a cena 250pln jest jakoś dziwnie niska. Ja bym z tego zrezygnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×