Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość A-N-N-O
czytałam niedawno , że bardzo dobre efekty daje picie przez 3 miesiące nalewki z miłorzębu japońskiego - tinctura ginko biloba ( łyżka dziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapasi
Witam Bylam 2 razy na usunieciu wasika lasere,, teraz jetem w drugim misiacu ciazy, czy nadal moge go usuwac. Moja plozna nie ma do tego zadnych przeciwwskazan, ale nie ufam tutejszej opece zdrwoia. Prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Zaapyttannie Najpierw najlepiej udać sie do dermatologa, jest wiele sposobów na zwalczanie kurzajek, czasami wystarcza farmakologia, jeżeli chodzi o laser to jest to zabieg wypalania laserem CO2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do ANNA Pisałam juz wcześniej na tym forum, że najlepsza jak dotąd na cellulit jest mezoterapia bezigłowa NNM firmy BTL . Należy spodziewać się redukcji skórki pomarańczowej o 2 stopnie po 10 zabiegach. podczas zabiegu podaje sie najwyższej jakości koktajle redukujące cellulit, zabieg jest wzbogacony równiez o laser i drenaż limfatyczny podczas jednej sesji , co jest bardzo wazne. Na prawdę nie ma nic lepszego. Jeżeli cellulit jest naprawdę bardzo zaawansowany i ma postać stwardnieniową to dobrze jest wprowadzić dodatkowo jakiś drenujący suplement diety. Specjaliści mezoterapii bezigłowej BTL na pewno Pani pomoga po zdiagnozowaniu problemu, bo wiem że są bardzo dobrze przeszkoleni. Polecam spróbowac.Kremami niewiele Pani zdziała niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Annapasi Praktycznie ciąża i karmienie piersia są przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów laserowych tylko i wyłącznie przez czynnik STRESOGENNY. Laser bezpośrednio nie ma wpływu na płód. Ja odradzam, lepiej dmuchac na zimnie. Tym bardziej, że pierwszy trymestr jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekoladaCz
Pani Celesto, podążając za pani radami na tym forum wykonałam zabieg depilacji laserowej laserem Elos. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Czy to mozliwe że na wskutek zabiegu przestały wrastać mi włosy pod pachami? Włosy na nogach po dwóch tygodniach odrosły w bardzo skąpej ilości, czy to mozliwe że wystarczą mi dwie depilacje skoro efekt jest taki dobry? Pani , która robi mi zabiegi mówi że będa potrzebne 3-5 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany1234
witam ponownie mam pytanie a mianowicie jak już wspominałem mam na razie 5tys zł a pani poleciła mi 4X hydro + 4/5 x MATRIX IR i mam pytanko czy lepiej będzie jak; -teraz zrobie 4xhydro a laser dopiero w październiku (finanse), -teraz 4x hydro laser w listopadzie a przed laserem jedno hydro na przygotowanie -poczekam i teraz nic nie będę robił, uzbieram siano i na wakacje wystartuje z zabiegami tylko boję się ze to mi się opali i czy hydro to jest swego rodzaju przygotowanie skury pod laser czy tylko wstępne oczyszczanie na jakie efekty moge liczyć po samym hydro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Dzięki Celesto,twoje rady są nieocenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala30
Czesc, czy moglabys Celesto napisac mi cos o metodzie sculptra?? moj dermatolog u ktorego robilam botox mowil mi ze jest to istna rewlelacja, napina, sciaga, podnosi, ujedrnia itp. chodzi mi o faktyczna skutecznosc tego zabiegu, mozliwe powiklania i stosowny wiek do wykonania - czy 30 lat to nie za wczesnie? i czy dobrym pomyslem jest zafundowanie sobie tego zabiegu nad kolanami, pod pachami i na posladki? czy tylko twarz? pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delap
Ile trzeba zrobic zabiegow elos aby zobaczyc efekty. Jeden zabieg niewystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do CzekoaladaCz To bardzo powszechne , że juz po pierwszym zabiegu laserowym znika problem wrastających włosów. rozumiem , że na skutek zabiegu osłabiły sie Pani włosy i dlatego tak szybko nie odrastają, ale to nie znaczy że mieszki zostały zniszczone. Na pewno będzie Pani potrzebować 3 zabiegów. Proszę pamietac, że podczas jednej sesji likwiduje się ok 20-30 % włosków, czyli te które aktualnie znajdują sie w fazie wzrostu, a nigdy nie ma ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Zdesperowany 123, najlepiej zostawic sobie wszystkie zabiegi na jesień, zacząć od wrzesnia ( 4 razy hydradermabrazja raz w tygodniu) , miesiąc przerwy i od listopada raz w miesiącu zabieg laserowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do ANNA, Sculptra to wypełniacz, który stosuje sie głównie na opadające kąciki ust i bruzdy wargowo-nosowe. Nie sądzę aby dawał jakies powarzne powikłania, ale tak do końca nie moge sie wypowiadać, bo nie znam tego środka zbyt dobrze. Wypełniacze można stosować w każdym wieku, chociaz de facto w Pani wieku mozna by było zaczac od czegos pobudzającego skóre np.\zabiegi laserowe, aniżeli do końca życia stosować wypełniacze, dodam że dosć często trzeba je uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Delap, wszystkie zabiegi wykonuje sie w seriach, na Elosie 3-5 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Jetem po pierwszym zabiegu mezoterapii bezigłowej na twarz, szyję i dekolt. Poproszę o podpowiedź, ile zabiegów w serii powinnam wziąć teraz i z jaką czętotliwością stosować je potem, by efekty się utrwaliły i utrzymały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
I jeszcze jedno: jaka powinna być częstotliwość zabiegów wykonywanych w serii? Kometyczka mi powiedziała, że można nawet co 48 godzin. Czy to trochę nie za często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do malago123 Zabiegi wykonuje się w serii 2 lub 3 zabiegi tygodniowo, po każdym zabiegu musi być min 1 dzień przerwy. Po serii, zabieg można wykonywać raz w miesiącu w zależności od potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Celesto-bylam na pierwszej gratisowej serii fotoodmladzania. Aparat nazywa się Apolo.med(zachowuje pisownie z aparatu) Jest to laser połączony z falami radiowymi. Podczas zabiegu wyraźne odczuwałam ciepło a na czole lekkie uklucia. Pani która wykonuje zabieg upiera się że podgrzewania nie wykonuje się powyżej 40 stopni ponieważ ponad tą temperaturę zachodzi już proces ścinania bialka(koagulacji) Wiem że nie powinnam tydzień przed zabiegiem nie stosować żadnych pillingów,nie pić niekórych ziół ,nie stosowac retinoidów i inne tam:) Będe musiala podpisać jakąś formulke że zostałam o tym wszystkim poinformowana. Co sądzisz na temat tego zabiegu??Warto?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Czy przed mazoterapią kosmetyczka nie powinna zrobić pilingu miejsc które będą poddawane zabiegowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
Jestem zupełnie zdezorientowana. Mam blizny potrądzikowe na plecach i nie wiem który laser jest najbardziej skuteczny: Mosaic, Fraxel restore czy Pixel?Prosze Pania o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany1234
aha oki a znacie jakąś maść złuszczającą o silnym działaniu bo acne derm jest dobry ale tylko na twarz a na ręce juz nie dziala ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiona
Jeszcze słyszałam o laserze Matrix IR???Moze ten??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renni
mam takie pytanie, na czym dokładnie polega zabieg laserem pixelco2 ,we wtorek mam mieć zabieg (blizny potrądzikowe na plecach) i nie wiem co robić, mam mieszane uczucia. To są blizny kilkuletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renni
muszę jeszcze dodać że miałam robioną dermabrazję ale kompletnie nic to nie dało. Moje blizny są jaśniejsze od skóry zdrowej, i wyglądają jak pęcherzyki. Zabiegów na dermabrazję było chyba z 8.Jakie są skutki uboczne zabiegu laserowego pixel co2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Margam, aparat Apollo to jeden z chińskich beznadziejnych , ale przede wszystkim niebezpiecznych urządzeń. Ja bym nie ryzykowała zabiegów na tym sprzęcie nawet za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Malago 123 Bezpośrednio przed zabiegiem mezoterapii bezigłowej nie wolno wykonywać peelingu, ponieważ jest to zabieg z użyciem prądu i skóra mogłaby sie zbytnio podrażnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Zniecierpliwiona, Ja polecam Pani zabiegi laserem Matrix IR, ale wszystkie wyżej przez Panią wymienione mają podobne działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Czarnulka, o ile mi wiadomo, a mam najnowszą wiedzę , bo byłam niedawno na sympozjum to najlepszym nieinwazyjnym zabiegiem spalającym tkanke tłuszczową jest LipoKontour i jeszcze nikt ich nie przebił z parametrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×