Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celesta - kosmetolog.

ZABIEGI LASEROWE - pytania

Polecane posty

Gość Celesta - kosmetolog.
do Malago 123, przepraszam umknęło mi, jak najbardziej polecam LipoKontour, po pierwsze dlatego że jest wykonywany maszyną BTL, a oni opracowali najlepsze parametry i widziałam udokumentowane badaniami klinicznymi zdjęcia z tomografu pokazujące rozkład i wchłanialność fosfatydylocholiny i następnie fakt że zabieg jest dosyć mocno rozłożony w czasie co gwarantuje efekty, bo fosfatydylocholina potrzebuje czasu. To nie jest zabieg typu w 1tydzień stracisz 7 cm! Cudów nie ma!Tutaj efekty sa ok 4-6 cm a to na prawdę b.dobry efekt, bynajmniej racjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
Uffff, dzięki bo już jestem po pierwszej sesji i trochę się bałam, że stracę kupę kasy za wątpliwy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No własnie to jest podobno fotoodmładzanie + fale. No to tez mnie zastanowiło (chodzi o temp.) Panie Celesto-do jakiej temp.powinien zostać podgrzany kolagen?? Ta cena to promocja bo kobieta niedawno kupiła urządzenie. Czyli za jedne zabieg placę 250PLN. No to juz nie wiem-dopytac czy zrezygnować?? Mam zaczać od połowy lutego(teraz mikrodermabrazja) A może kobieta coś strzelila z tą temperaturą?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany1234
Pani napisala: proszę spróbować HydraFacial z kwasem glikolowo-salicylowym 20% 4 zabiegi potem laser, efekt murowany! i mam pytanie: - czy mogę stosować terapię kwasami , gdyż już miesiąc biorę wit. A+E ? - czy laser wygładzi "górki" w skurze czy jeszcze je bardziej uwyraźni bo kiedy oglądałem na youtube wypowiedź doktora Sławińskiego to gadał on że laser robi tak jakby studnie w skórze które potem wypęłniają się kolagenem i skura podnosi się do góry! a jak co to raczej MATRIX IR? -czy zmieszczę się w kosztach 5 tys. zł? - co jaki czas wykonuje się laser? - czy wie Pani coś na temat cudownego kremu colesmean czy coś podobnego, który podobno usówa 90% przebarwień? - bardzo prosiłbym o podanie e-maila - przesłałbym pani zdjęcia, - no i do wszystkich jaki gabinet polecacie, może być Kraków, Katowice... i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany1234
acha zapomniałem jeszcze dodać ile laserów mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Celesto dziękuję pięknie za odp .Na panią to zawsze można liczyć.Czyli bardziej niż endromologie proponuje pani fale radiowe +np endomasaż + mezoterapie NNM tak??? Bo mam do dyspozycji taki zabieg . Tylko nie wiedziałam czy wykorzysta ta endromologie czy te fale z endomasażem + mezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Właśnie mnie cena też powaliła,bo nigdzie prócz W-wy,nie jest tak wysoka,w Słupsku za fotoodmłodzenie twarzy liczy tysiąc,szyja i dekold po 400 zł,to bardziej opłaci mi się jechać gdzieś dalej,nie strace tyle nawet licząc koszt podróży! Pytałam o tusz,którym wykonują makijaż permamentny,czytałam na forum kafeteri o tych makijażach,wiele kobiet wypowiadało się,że z czarnej kreski nad powieką zrobiła się np fioletowa,lub co gorsza czerwona,opisują przebarwienia skóry,i takie tam rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Spotkałam się z nazwą ,która nic mi nie mówi,mogłabyś Celesto napisać,co to jest BIOPTRON? i na czym ten zabieg polego? Zgóry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumkuk
Pytam bo lekarz dermatolog powiedział mi że może się zdarzyć, że zabiegi eksfoliacji moga w ogole nie poskutkować, bo wszystko zależy od skóry i że tego się nie wie przed zabiegiem. Czy podobnie może być z laserem? Czy on również może w ogóle nie poskutkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany1234
je tam ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Celesto jeżeli zrobię sobie lipo kontur na brzuch to co wtedy stanie się z ta już obwisłą skórą która właśnie znajduje się na brzuchu.Bardzo się boje ,że jeszcze bardziej będzie wisieć.Jeżeli po tym zrobiłabym sobie fale radiowe+ endomasaż + mezoterapie bez igłową to mogłabym uzyskać elastyczny brzuch?? Bardzo dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasy laser a solarium
Juz wiem ze nei moge chodzic na solarium i pewnie nigdy nie bede mogla bo mam skórę naczynkowa:(dziękuje za pomoc i mam jeszcze jedno pytanie do Pani Celesty . Mam skórę naczynkowo -tłustą. Miałam trądzik teraz zostały mi przebarwienia na policzkach strefa T czysta? oprocz porow, wągrów . I stosuję laser juz były 3 na przebarwienia i na naczynka. Ale coś te przebarwienia nie schodzą. chyba najlepsze na przebarwienia beda kwasy ale jak to zrobić przy skórze naczynkoowej??Można połozyc tylko na te miejsca z przebarwieniami mocne kwasy a na jednym policzku gdzie mam te przebarwienia skóra nie mam rozszerzonych naczynek. Mogłabym tak zrobić że w serii zabiegów laserwoych zrobić teraz miesiąc po laserze mocne kwasy na polcizki ale 1 z nich??Z góry dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozur
Pani celesto, mam 35 lat i ogromny problem z popękanymi naczynkami na policzkach, a najbardziej na kościach policzkowych, są dość widoczne. Na przełomie lutego/marca (podobno najlepszy czas) chciałabym usunąć laserem. W sojej miejscowości znalazałam 1 gabinet medycyny estetyczneji chcę się umówić na konsultację. Proszę o odpowiedź jaki najlepszy będzie w tym problemie zabieg, cena i efekt końcowy.Dodam że kompletnie nie znam się na laserach a przed konsultacją chciałabtym coś wiedzieć.Moja cera jest trochę wrażliwa.Podobno z takimi problemami trzeba zażywać cały czas rutinoskorbin, ja kupuję Acerolę z wit.C. Z g ó r y dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja mam pytanie odnosnie suchej a raczej moze przesuszonej skory po laserach, kwasach i masciach zluszczajacych, mam 27 lat a moja skora wyglada jak u babuszki starej, kremy pomagaja tylko na chwile, moze dlatego ze ogolnie caly czas cos robie, jakies zluszczanie, walkowanie itd, czy jest jakis zabieg ktor ma na celu przywrocenie swiezosci takiej skorze? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malago123
A może po prostu zaprzestaniesz tych zabiegów na dłuższy czas i dasz skórze odpocząć zamiast rozglądać się za kolejnym zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradzik oj oj oj
Dzien Dobry, Czytam troche o zabiegach laserowych na tradzik. Czytam o hitach czyli smoothbeam lub light and hit. Wybralam sie na zabieg do dermatologa, ale zalecil mi IPL. Efekt jest jakis tam, ale jestem dopiero 2 dni po zabiegu. Prosze poradzic, co skutecznego robic na tradzik? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana 3333
A czy ktoś mógłby polecić jakiś salon w Warszawie do usunięcia ,,wąsiku"??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Margam, proszę doprecyzować, czy zabieg który ma Pani wykonywać jest robiony na maszynie , która wykorzystuje synergię światła i prądu RF ? Czy tez ma Pani robić dwa osobne zabiegi: fotoodmładzanie i drugi zabieg podgrzewanie kolagenu np.Re Firme, Focus, Thermage itp. Ponieważ zabieg fotoodmładzania skóry wykonywany w protokole synergii światła i prądu RF NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z PODGRZEWANIEM KOLAGENU! Jest to poprostu fotoodmładzanie gdzie każdy generowany impuls składa sie z dwóch energii: świetlnej i RF i dlatego takie zabiegi sa skuteczniejsze. Energia światła wędruje do tkanek i komórek o mniejszym oporze elekktrycznym, czyli tych wcześniej niejako "naznaczonych" pradem RF. Skutecznośc podgrzania kolagenu do zaistnienia procesu neokolagenezy to 60 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Zdesperowany 1234, 1. może Pan stosowac Hydrafacial i zarzywać witaminy, prosze pamietac że sa to witaminy rozpuszczalne w tłuszczach , a zatem trudno przyswajalne przez organizm. 2. Żadne górki sie nie uwidocznią po laserze, proszę sie nie martwić. Polecam oczywiście Matrix IR, nieablacyjny, a bardzo skuteczny. 3. Nie wiem czy zmieści sie Pan w kosztorysie, jeden zabieg Matrix na cała twarz to na pewno 1000 pln ( 3-5 zabiegów) 4.Zabiegi wykonuje sie co 4 tygodnie 5.Cosmelan jest na prawde skuteczny na przebarwienia, plamy starcze i piegi, ale może byc nawet droższy od lasera a jeden zabieg to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Czarnulka 1906 polecam RF + Mezoterapia NNM na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do BumKuk, na nic w życiu nie ma gwarancji, natomiast nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, że zabiegi eksfoliacji nie działają, no chyba że ma Pani twarz z tytanu, skóre zawsze da sie eksfoliować. Oczywiście szybkośc dochodzenia do oczekiwanego efektu jest sprawa indywidualną i zależy od predyspozycji skóry, dlatego podaje się przedziały zabiegowe np 3-5, i jednym wystarcza 3 zabiegi a innym 5. Więc proponuje zmienić lekarza. Zabiegi laserowe sa bardzo skuteczne. Wykonywane regularnie i zgodnie z zaleceniami dają satysfakcjonujące efekty. Ale każdy organizm ma swoje tempo metaboliczne i tego nie przeskoczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do ANNA BIOPTRON to lampa firmy ZEPTER na podczerwień, dobra na bóle stawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Czarnulka 1906 Tak byłoby najlepiej skoro chcesz stracić nadmiar tkanki tłuszczowej, najpierw LipoKontour potem reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pani Celesto No i teraz nie wiem. Pani która ma to robic wyraźnie mówiła o podgrzewaniu kolagenu do 40% uzyciu fal radiowych i lasera(w jednym urządzeniu) Jutro po prostu sie zapytam. Uzyła okreslenia fotoodmladzanie. Zapytam jutro o konkretna nazwę urządzenia. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do KWASY LASER SOLARIUM, doświadczona kosmetyczka może Pani na te przebarwienia zrobić mikrodermabrazję plus kwasy lub może Pani robić hydradermabrazję. Skóra naczyniowa nie jest problemem który dyskwalifikuje ją z wykonywania pewnych zabiegów, tyle że należy je robic ostrożnie. Najpierw proszę zrobić złuszczanie a dopiero po 4-6 tygodniach laser. NIE wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do Gozur, nie wiem jak mam Pani pomóc , bo nie znam wszystkich istniejących urządzeń, efekt i ilośc wykonywanych zabiegów zależy od głębokości umiejscowienia i wielkości teleangiekstezji, zwykle potrzeba 3-5 zabiegów co 4 tygodnie. Skoagulowane naczynie robi się brązowe i jest wchłaniane. Zamykanie naczyń trochę boli przez wzgląd na obecnośc hemoglobiny. Proszę zaprzestać zarzywania jakichkolwiek witamin na własna rekę i prosze to skonsultować z dermatologiem. Rutyna wspomaga działanie wit C, a ta podawana w nadmiarze zbyt obciąza wątrobę więc proszę samemu się nie leczyć nawet witaminami. Przy skórze naczyniowej najwieksze znaczenie ma przeciwdziałanie tworzeniu sie teleangiekstezji, niz potem walka ze skutkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta - kosmetolog.
do JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA proszę zafundować skórze mezoterapię i suplement diety z kwasem hialuronowym np.Biocell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaapytttanie
Witam mam na powiekach i pod powiekami takie jakby małe nitkowate kurzajki w liczbie ok. 6 sztuk oraz na szyi 2 takie twory. mam wrazenie ze to sie rozsiewa i chce usunąć laserowo, czy mogłaby pani polecic konkretny zabieg a czego unikać i podac przyblizone koszty? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
czy jest złoty środek na pozbycie sie celulitu? stosuje krem i serum,ale poza wygładzeniem skóry efektów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×