Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 panda 120

Kto powalczy ze mn膮? z 90 kg na 60!

Polecane posty

ja sie z ch臋cia powalcze z wami:) Statuje z 90kg i chce doj艣c do 70:) Moje sposoby: 1. 6 weitnera 2.DRENAFast 3.ostatni posi艂ek o 16.00 4. herbata z pokrzywy 5.spacery 6.dieta...malutko jem tyle ile sie miesci w z艂膮czonych dloniach Start 4 stycznia 2009---------------------Koniec 6 luty 2009 TRZYMAJCIE KCIUKI NAPISZE JAK SKONCZE...NA WAGE DOPIERO WEJDE 6 LUTEGO:) Pozdrawiam i WIERZE ZE WSP脫LNIE SIE NAM UDA:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U mnie dzisiaj przez ca艂y dzionek oko艂o 1180 kcal ;-) Na podwieczorek : gruszka, jogurt activia Kolacja: 4 x wasa, po 艂y偶ce dw贸ch sa艂atek 艣ledziowych, troche pasty z 艂ososia. W sumie oko艂o 3,3 litra p艂yn贸w. A z ruchu: - spacer i zakupy oko艂o 70 minut -15 minut gimnastyczki -60 minut rowerka i przejechane 27 km ;-) I dobrze sie czuje... No moze opr贸cz b贸lu biodra i miesnia ;-) hi hi hi ................................................................................. zdesperowana_P nie daj si eczekoladzie ;-) Nie tedy droga ;-) Jak juz nie mozesz wytrzymac to proponuje zje艣c jedn膮, powtarzam jedn膮 kosteczke gorzkiej czekolady :-) ................................................................................... berta_kasia witamy i powodzenia ;-) Napewno Ci sie uda ;-) ................................................................................... rozmary35 dzi臋kuje za mi艂e s艂owa.... ............................................................................ olcia1989 witamy witamy ;-) Im nas wiecej tym lepiej ;-) Ciesze sie ze do艂anczaja nowe osoby ;-) 呕ycze Ci powodzenia i sukces贸w! Ja startowa艂am z 93kg wiec Ty tez dasz rade ;-) ............................................................................... A JAK TAM U WAS PODSUMOWANIE DNIA? NO I CO Z TYMI WYCIECZKAMI ROWEROWYMI? -----------------------------------------------------------------------------------

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiecie jutro mam wazenie ;-( Ale mysle ze przynajmniej kilogram mnie uby艂 ;-) A Wy jak sadzicie? Zawsze sie denerwuje przed wazeniem... Do tego jeszcze dzisiaj ta wizyta w szpitalu itd itd.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Teraz tylko po ci臋zkim dniu pozosta艂 mi prysznic, balsamownaie i przytulenie sie do m臋偶a... W艂asnie w kominku (takim na zapachy) grzeje sie zapach marcepana... Ach .... Teraz chce tylko odpoczywac... Bo jutro znowu tyle do zrobienia... Zeby przynajmniej przesta艂 mnie bolec ten miesien lub biodro... Ach.........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na jutro tez mam juz ustalone menu ;-) I na weekend ;-) Oczywiscie moze sie tam przyplatac cos dodatkowego ale nie zamierzam przekraczac 1100 kcal w ten weekend ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A wog贸le to dzisiaj jesli chodzi o jedzonko to mi艂am dzien nabia艂owo - rybny ;-) A jutro b臋dzie bardziej zr贸znicowana dieta i wiecej warzywek ;-) Dobranoc :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jestem jestem :) zjad艂am chyba z 10 nieplanowanych mandarynek :O ale to chyba nie du偶e przewinienie ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
olcia1989 馃尰 witaj, znami dasz rad臋 powodzenia:) SYLWUSIA_24 馃尰 my艣le 偶e b臋dzie wi臋cej ni偶 1kg u ciebie na minusie no ale czekamy do jutra, sama jestem ciekawa :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w sumie co ja dzi艣 zjad艂am :o - 20dkg w臋dliny light -ma艂y jogurt light - ma艂a puszak tu艅czy w sosie w艂asnym, 1 jajka, kubek barszczu czerwonego - kawa艂ek gotowanej piersi z kurczaka - i te mandarynki do tego chyba z 1,5 litra herbaty ze s艂odzikiem, 1 kawa i woda

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mia艂o by膰 - ma艂a puszka tu艅czyka, 1 jajko :P olcia1989 馃尰 ty te 20kg chcesz do 6 lutego zrzuci膰 ?? :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
rozmary35 jak dla mnie Tw贸j ja艂ospis dobry ;-) Napewno co艣 ko艂o 1000 kcal ;-) Oj ja tez jestem ciekawa ile mi waga pokaze ;-) Bardzo chce zobaczyc 84 kg ;-) Tak dawno nie mia艂am takiejwagi ;-) ach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
rozmary35 nie ma co sie martwic ;-) 10 mandarynek to moze cos ko艂o 200 -250 kcal ;-) Zalezy od wielkosci ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
w艂a艣nie moje do艣膰 du偶e by艂y ale takie pyszne, m膮偶 kupi艂 bo ja nadal w domu siedze bez kontaktu z otoczeniem :O i m贸j m臋偶u艣 si臋 zakupami zajmuje :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
my艣le偶e b臋dzie poni偶ej tych 84kg :D:D:D wa偶ysz si臋 po 10 dniach wi臋c .... ja po tygodniu mam prawie -2, a ty jeszcze 膰wiczysz :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie moje kochane. Wczoraj i dzisiaj nie mia艂am neta bo co艣 robili i nie mog艂am zajrze膰 ale ju偶 jestem na bie偶膮co :-) Dzi艣 by艂 serek bia艂y, broku艂y, tu艅czyk i kapusta aha i jajko na twardo. I poje藕dzi艂am troch臋 na rowerku :-) - SYLWUSIA to Twoja szko艂a :-) zdesperowana - masz jaki艣艣 konkretny trening na si艂owni czy 膰wiczysz co chcesz? Jakie 膰wiczenia wykonujesz? Bobowa - te偶 mam mnadziej臋 偶e b臋dziesz coraz cz臋艣ciej :-) a te + 3kg to ja mam zawsze przed okresem tak 偶e nawet wtedy si臋 nie wa偶臋. rozmary - u mnie rowerek stoi pod nosem ale s艂u偶y艂 jako wieszak na kurtki, ale powiedzia艂am do艣膰! siad艂am i nawet posz艂o. Przynie艣 rowerek ze strychu i poje藕dzij chwilk臋 zobaczysz 偶e to spoko :-) Najgorzej zacz膮膰 a potem samo ju偶 leci :-) I oczywi艣cie gratuluj臋 spodku wagi :-) SUPER!!!! Bardzo si臋 ciesz臋 :-) menia - ty si臋 skarbie tak nie forsuj! jak mo偶na 10 godzin siedzie膰 przed kompem? no,no. A je艣li chodzi o @ to ja przed bym zjad艂a wszystko co s艂odkie tak na mnie to dzia艂a, widz臋 偶e masz podobnie. w艂a艣nie ta - therma line - trudno powiedzie膰 bo bez wysi艂ku i diety na pewno nie dzia艂aj膮 same. Tak 偶e trzeba im pom贸c w spalaniu kilogram贸w. SYLWUSIA - powoli zara偶asz wszystkich rowerkiem i to jest super :-) I na pewno wszystko b臋dzie w porz膮dku bo z nami wszyscy chudn膮 :-) wolniej lub szybciej ale chudn膮 :-) A dzidziu艣 napewno b臋dzie i to nie jeden :-) Sylwusia w jakim mie艣cie mieszkasz? berta - witaj mi艂o 偶e jeste艣 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny zr贸bmy sobie co艣 wsp贸lnego - ka偶da kt贸ra ma rower stacjonarny to go wyci膮ga i minimum p贸艂 godziny dziennie je藕dzi. To b臋dzie taka nasza wsp贸lna sprawa. A te kt贸re ni9e maj膮 to zaopaczy膰 si臋 w rowerek a jak si臋 nie da to rowerki na le偶膮co robi膰 :-) te偶 dzia艂a :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziekuje za mile przywitanie:) bede zagladac i zadawac relacje z calego dnia:) dzisiaj w planach: sn. jogurt z deska chleba pelnoziarnistego czarnego (9.00) II sn: pol grejfruta (12.30) ob: kanapka z serem bialym i duza iloscia zagryzanych ogorasow kiszonych ( 16.00) kol: hmm... brak pomyslu?:) ( 18.30) poloze sie spac po 21.30 zeby byly 3h odstepu po ostatnim posilku:) buziaki i wierze ze mi pomozecie, do kwietnia zobaczyc 6 z przodu a do lipca wyrzezbic jakos sylwetke..:) stosujecie jakies wspomagacze? bo widze ze ladnie osiagacie swoje efekty, choc oczywiscie nie sugeruje ze to nie z wlasnej silnej woli:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
panda120- ja mam rbitreka, w tym tyg dokoncze 20 minut codziennych cwiczen, a w przyszlym zwieksze do 23:) niestety nie mam rowerka, ale mysle ze orbi to dobry zamiennik- co ty o tym myslisz?:) poza tym ja to glownie z brzuchem walcze:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej czytam i czytam to forum tyle piszecie jak mnie nie ma:( a jak jestem to nikogo heh:) wczoraj nie by艂am na si艂owni bo kuzykka nie mogla i by艂am z艂a z tego powodu bo ju偶 si臋 nastawi艂am :( ale c贸偶 w zamian 27 minut na rowerze i 100 brzuszk贸w :) wi臋c si臋 nie obija艂am SYLWUSIA_24 jak tam waga bo to dzi艣 chyba ciekawa jestem jak ci posz艂o??:):) dzi臋ki za otrze藕wienie z t膮 czekolad膮 pomy艣la艂am 偶e jak mam zje艣膰 gorzk膮 to lepiej wcale:):) jak膮 ryb臋 jesz ?? jaka艣 bez o艣ci?? berta_kasia witamy w ekipie:) olcia1989 zapraszamy dobrze 偶e jest nas wi臋cej :):) b臋dziemy sobie pomaga膰:) a co to DRENA fast jakie艣 tabletki?? ja z 6 weotnera dosz艂am do 15 dnia chyba i ju偶 nie mia艂am si艂y rozmary35 a gdzie ty kupujesz t膮 w臋dlin臋 light? panda120 ja chodz臋 na wios艂a to jest g艂ownie na r臋ce nogi i w sumie na brzuch bo brzuszki te偶 tam robi臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Berta widz臋 ze startujesz z tej samej wagi co ja:) u mnie menu na dzi艣 艣n p艂atki z mlekiem II 艣n kawka z mlekiem i p贸艂 grejpfruta obiad pier艣 sma偶ona na 艂y偶ce oliwy z oliwk i sa艂atka z marchewki kapusty peki艅skiej cebuli z jogurtem naturalnym:) p贸偶niej 2 jab艂ka i kolacja activia a u ciebie berta jak menu??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zdesperowana_P a ile masz wzrostu?:) ja dopiero zwaze sie 5 a dokladnie 7 stycznia rano:P tak co miesiac chce bo inaczej zeswiruje, a tu nie o to chodzi:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie tak: sn: jogurt z deska chleba pelnoziarnistego II sn: pol grejfruta obiad: kanapka z serem bia艂ym i ogorki kiszone do zagryzania- mniami! kolacja- nie mam pomyslu ale moze activia truskawkowa, ma tylko 120 kcal:) z ruchu jak codzien 20 min na orbim, abs na brzuch i 3x8 pompek damskich:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to bylo tak ze zaczelam sie ruszac i m偶 do 1000 kcal, ale potem wyszl mi to spod kontroli i prawie wpadlam w bulimie, na szczescie sie opamietalam, zeszlam do 73, ale leczenie i przywocenie tkanki miesniowej ( strasznie mi spadla) itd spowodowalo ze wrocilo 6kg, a teraz wracam, wiem jak zrobic to madrze, bez zadnych dolegliwosci:) byle do 19 czerwca- moje urodziny wygladac tak jak chce:) wiec mam 5 miesiecy!:) a jakie sa Twoje plany kochana?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No ja chodz臋 3 razy w tygodniu na si艂owie a w pozosta艂e dni 膰wicz臋 w domu na rowerze, brzuszki ja niedawno zacz臋艂am si臋 odchudza膰 bo stwierdzi艂am 偶e wygl膮dam we wszystkim okropnie i co艣 trzeba zmieni膰 a jakie 膰wiczenia na brzuch robisz?? staram si臋 ogranicza膰 z jedzeniem kolo 1000 kcl przewa偶nie nie je艣膰 w og贸le chleba bia艂ego ry偶u s艂odyczy fast food贸w :) wi臋c chyba oki jak my艣lisz??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×