Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

dzisiaj 1200kcal i mialam probe wysilkowa na uczelni i zdycham, wszystko mnie boli!:( wiec nie mam dzisiaj juz cwiczen! całus kobiety, pieknie sie trzymacie!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka właśnie przyjechałam z sauny czuje się świetnie :)wytrzymałam 21 minut więcej nie dałam rady okropnie się ze mnie lało i znów mi słabo było nie nadaje się siedzieć w takim upale i chyba nigdy nie wytrzymam tam 30 minut ,ale to nic dobrze że choć tyle, ale co sie ze mnie wylało to masakra .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Gratulacje dziewczęta, za wyniki:) U mnie jest ciężko... Dziś na śniadanie zjadłam serek homogenizowany z płatkami fitness, na 2 śniadanie 1 grahamkę z szynką i papryką na obiad 1 grahamkę z szynką i ogórkiem i mleko z płatkami fitness. Staram się jeść coraz więcej, ale jest to bardzo trudne... Ale bardzo się cieszę z tego, że w końcu się wzięłam za siebie, szczeże mówiąć odchudzam się od tyg. i 3 dni i dera mi się poprawiła, mam miękką i jędrną jak nigdy dotąd. Czuje się wspaniale, nie jak kiedyś. Powodzenia życzę ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa lllllll
cześć. widzę że Wasz topik wciąż żyje więc się dołączam, jeśli można tzn spróbuję się dołączyć, mam nadzieje że wystarczy mi zapału do odchudzania i zaglądania tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że i ty packaaa jesteś i że więcej jesz:) Do jutra miłej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, po twarzy, że wyszczuplała:) u mnie już prawie miesiąc odchudzania:) 19 kwietnia chciałabym aby było hmm 72:) ale kto wie cz to nie marzenie hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Znowu spać nie mogę. Wiatr szumi pogoda jest okropna. Wczoraj dla poprawy humoru wybrałam się na solarium i nie doszłam, bo byłam cała mokra. Pechowy dzień. Ząb na szczęście mniej dokucza. Zaraz zszamie sobie jakiś serek. Postanowiłam wrócić do suplementu LINEA. Brałam tabletki to wydawało mi się, że nie pomagają, ale teraz opakowanie się skończyło i postanowiłam nie brać jej. I od ponad tygodnia nie przyjmuję tych tabletek. I waga schodzi jakby chciała a nie mogła 1 gram na tydzień to za mało. Liczyłam na kilogram tak jak było zwykle. Zawsze przynajmniej kilogram spadał. Pozatym od kilku dni nie byłam w kibelku. Linea jakoś mi to wszystko regulowała dlatego po śniadanku ruszam do apteki może popchnę wagę do przodu. CAŁUJĘ:* idę na śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jem śniadanko koktajl z truskawkami u mnie nawet fajna pogoda :)zaraz ćwiczenia sprzątanie i jak mała wstanie to na zakupy a co najważniejsze z psem muszę ciś zaraz na II śniadanie zjem 3 krążki ryżowego z bieluchem ,obiad zupę jarzynową podwieczorek jabłko a na kolacje bakusia z 1 krążkiem o smaku banana i kokosu :) A lokatorko to ty w ciągu nie całego miesiąca schudłaś ponad 15 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendty
15 kg w ciagu miesiaca to przeciez jest masakra. 0,5 kg na dzień? nie realne. Może przez pierwsze pare dni mogly kg tak ostro komuś spadać, ale po jakims czasie musialo sie to zmienic i napewno dziennie nikt nie jest w stanie schudnac 0,5kg. ktoras jakies glupoty wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciągu miesiąca schudłam 10 kg powiem ci amendty że jest to możliwe tylko że niezdrowe nawet te moje 10 jest przesadą ale cóż tak waga mi szybko spada odkąd jestem na diecie ,przed dietą zjadałam około 4000 tysięcy kalorii cały czas jadłam jak wracałam ze sklepu znajomi mi się pytali czy robie zapasy na zime tyle dziennie jedzenia kupowałam do tego nie było chyba dnia żeby gościa z pizzą nie było a jak nie to maku lub kfc byłam normalnie obłęd ,a teraz jem góra do 1200 no to jest różnica waga musi spadać a jak bym jeszcze mniej jadła i troszkę więcej ćwiczeń to 15 w ciągu miesiąca musi spaść tym bardziej że jesteśmy młodzi bo osoby np. po 30 już mają dużo ciężej zrzucić swoje zbędne kilogramy. A samo schudnięcie to nic w porównaniu do utrzymania tej wagi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak ja ostatnio mam malutko czasu i tak rzadko tu zagladam przepraszam was moje kochane musicie mi w ybaczyc witam nowe kolezanki walczcie razem z nami panda gratuluje bratankama szracje że powiedzialas sobie dosc ja troszke ostatnio przeginalam ale juz jest ok walczmy o nasze sylwetki bo juz wiosna tuz tuz chociaz u mnie zima i to jaka dominika ja tez mam problem z zebem albo nie wiem z czym bo zabki zdrowe orzeswietlenie nic nie wykazalo a boli ze jade na prochach i nie wiem co z tym robic zdesperowana ja tez mialam jakies teraz upadki ale nie poddaje sie i ty tez sie nie dawaj dariatko i jak sauna my wlasnie rozpoczelismy budowe sauny w domu ale to pewnie potrwa bo jakos kiepsko u nas z kasa ostatnio chyba dopadl nas kryzys:( lokatorka a jak dzisiaj samopoczucie po tej probie wysilkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu:) świetnie wiesz ja tez właśnie zastanawiam się na taką na prąd to dobra rzecz nie tylko na odchudzanie ma on wiele zastosowań tylko że nie mam jej za bardzo gdzie dać i tu się problem zaczyna za dużą kabinę z biczami kupiłam, trudno na razie niech tak jest, raz w tygodniu będziemy jezdzic no bo co zrobię .:( A byłam na mieście na obiedzie z córcią zjadłam gołąbka dla wegetarianin powiem że nawet był dobry jednego nugetsa i 10 dk sałatki porowej ,ale powiem wam że ciężko zjeść na mieście jakiś mało kaloryczny obiad jakieś nieporozumienie to jest normalnie nie ma co zjeść w tych sałatkach tona majonezu jedynie te gołąbki takie w miarę . dobra spadam gotować bo my pojadły ale tatusiek przyjedzie głodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to świetnie :) A ja dopiero co wróciłam z areobiku, było wspaniale :) Dziś zjadłam na 1 śniadanie 1 grahamkę z szynką i ogórkiem, na 2 również grahamkę z szynką i papryką, na obiad 100g kaszę jęczmienną z 50g sałatki z kapustki pekińskiej i 1 kanapkę z serem :) No, i już dzwonię na siłownie, żeby się umówić na jutro. 3 majcie się kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka widzę Pacia że dzień udany tak trzymać:) Ja przez ten obiad na mieście bez kolacji jestem zjadłam tylko jabłko o 17,no bo niestety nie mogę się doliczyć ile kalorii zjadłam:( ,powiem wam że najlepiej ugotować sobie w domu DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie wagę nadrobiłam czyli jest 67,2 czyli nawet mniej heh i liczę już na 66 heh cieszy mnie to bardzo:):) Dzięki za ogromne wsparcie jesteście kochane:) Wczoraj była siłownia starałam się nie zjeść kolacji tylko jabłko i nawet oki:) Dziś sniadanie już zaliczone płatki z mlekiem II śn kawa na pewno na taką pogodę:) i może jabłko:) na obiad wezmę chyba warzywa na patelnie na uczelnie (ale mi się zrymowało ) Miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana super że się już z tym uporałaś :) hejka ja już po I śniadaniu koktajl z jagodami II nie jem na obiad zupa jarzynowa co wczoraj gotowałam podwieczorek kisiel a na kolacje 3 wasy z wędlinką . Idę sprzątać dziś nie ćwiczę w domu bo wieczorem jedziemy z moim na siłownie, masażer i solarium, ustaliliśmy że będziemy chodzić 3 razy w tygodniu raz sauna dwa siłownia i do siłowni masażer no to mi wystarczy ćwiczeń bo za bardzo mi waga leci narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny czy wy tez macie taka podla pogoda bo u mnie jest koszmarnie mokro bialo slisko wietrznie brrrrrrrr a ja chce wiosny daria z tym jedzeniem na miescie to jakis koszmar jest wogole chcac sie odchudzac to nie ma co jadac po knajpach bo tlusto kalorycznie ja wlasnie na tym najczesciej polegam bo w domu to cos sobie zrobie zdrowego i jakos to jest a na miescie porazka na saune to chyba z pol roku musze poczekac bo jak wspominalam cienko z kasa a chce zeby ta sauna byla z prawdziwego zdarzenia duza i pozadna MAM TAKI POMYSŁ A MOŻE JAK JUŻ ZROBIMY TĘ SAUNĘ TO PRZYJEDZIECIE DO MNIE NA SEANS SPA ZAPRASZAM Z GÓRY WSZYSTKIE DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was drogie Panie... Czy pozwolicie abym się przyłączyła? Startuję dziś i w końcu mam zamiar zrobić coś z sobą na serio. Myślę, że taka \"grupa wsparcia\" naprawdę dużo daje. Pozdrawiam Was serdecznie, gratuluję sukcesów! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meniu to całkiem dobry pomysł wszystkie razem :) moonchild jasne dawaj z nami mi to pomaga że z kimś mogę o tym popisać i wstyd by mi było przed dziewczynami jak bym zawaliła więc muszę warzyć 70 kg i wiem że z wami dam rade!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę czy uda mi się do świąt ważyć 77 kg czyli to by był mój koniec z nadwagą ,jeszcze zostały 3 tygodnie i 3,5 kg do zrzucenia myślę że dam rade ale teraz ciężko mi te kg spadają w tamtym tygodniu w czwartek prawie 2 kg było mniej od niedzieli a teraz nic taki zastuj, myślę że to się szybko zmieni bo jak nie to wrrr będę ZŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aco tu tak cichutko moonchild witaj i działaj tu z nami daria dasz rade do świą jeszcze całe trzy tyg wiecej roboet zakupy sprzatanie wiecej kalorii spalimy to i waga szybciej spadnie a z tą sauna to myślę że to by było ciekawe doświadczenie my wszystkie w realu na serio zapraszam moje menu dzis to - obiad niestety w restauracji ale warzywa gotowane jajko i surówki tzw talerz wegetariańskidwie mandarynki i dwa banany =dwie łyżki serka na kolacje ogólnie nie było źle tylko te banany ups miłej nocki papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no strasznie nas mało :( Ja w końcu tego kisielu nie jadłam wolałam jabłko Po 21 wróciliśmy z siłowni i masażera, a i solarium twarz mnie piecze bo nowe lampy były, a ja na 12 minut byłam żeby ino mi skóra nie schodziła bo się załamie:( Dobra spadam do łóżka DOBRANOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki ja w niedziele jade do francji na tydzien na turniej i jak z niej wroce bedzie na poczatku 74 i o to bede teraz walczyc, a potem pociagne jeszcze 2 tyg do swiat i bedzie 73.. buziol! teraz lece cwiczyc na orbitreku, niestety mam dzisiaj w planie tylko 3 jogurty jogobella i jablko bo nie mam nic innego w lodowce i nie mam pieniazkow, całus, bede wieczorem!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario to widze że pełny seans spa był super a skóra może nie zejdzie lokatorka Francja super walcz walcz o te kilogramy ale i tak już przy twoim wzroście to szczuplutka jestes:) dzis piątek to pewnie jakas rybke zjem i nie wiem co jeszcze znowu brzydka pogoda u mnie wiecej śniegu niż w styczniu a co u was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda brzydka:P menia no nie jest zle, ale wiesz jak bedzie 69 to waga idealna hehe:) całus za wsparcie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie pali na szczęście, no seansiki są fajne taka inna się czuje po nich Lokatorko fajnie się masz z tą Francją :) Ja już po śniadankach I activia 119 kalorii , II 4 krążki ryżowca z pasztecikiem z kogucika jakieś 190 kalorii na obiad zjem 2 mielone kotlety i surówkę z kiszonej kapusty i marchewki na podwieczorek pomarańcza ,a na kolacyjkę danio jogurcik. Po obiadku poćwiczę a tera idę sprzątać narka miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja właśnie będę jeść kolacje na obiad był tylko jeden mielony z drobiu bo moja córka mi gwizdła ale to dobrze bo są kaloryczne Byłam u fryzjera na farbowaniu i podcięciu to mi się humor poprawił bo ta pogoda mnie dobija ciągle mnie boli głowa chyba to jest migrena ale jaka że aż niedobrze się robi coś okropnego Dobra idę zjeść jogurcik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×