Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

:) czarna Ziemniaki też bardzo lubię (a niedługo będą już młode !) Macie jakieś przepisy na nietuczące potrawy z ziemniaków? Mogę bardzo ograniczyć słodycze (na etapie utrzymywania wagi- teraz zero), mogę całkowicie zrezygnowac ze śmieciowego jedzenia, ale z niektórych rzeczy trudno mi będzie. p.s. poprzedni nick starszej kolezanki, z którą się odchudzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zapraszam na mój nowy temat założyłam go przed chwilką nazywa się : 15 kilo mniej ... Tak go za tytułowałąm zapraszam ... Wszystko tam opisałam ... Przyłączajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj postanowiłam się zmierzyć. Waga spada, ale nadal nie wiedziałam jak mają się moje bioderka i brzuszek w cm. I wyszło tak: biodra 103 było 115 brzuch pod pępkiem: 89 było 100 talia: 72 było 88 biust: 89 było 94 niestety bardzo piersi mi spadły:( jedyny minus odchudzania No i dalej na diecie. Dzisiaj waga wskazała 74,5kg. Dzisiaj w planach śn.I: serek wiejski śń. II grejfrut obiad: pierś z kurczaka gotowana z warzywami a kolacji nie jem już od tygodnia i mi z tym bardzo dobrze. Żołądek dobrze się skurczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ja będę mówić -patrzcie na stopkę:) Prawdę mówią, kiedy piszą, żeby się nie załamywac kiedy waga robi numery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkki
Dominika to jest niemożliwe co Ty napisałaś. biodra 103 było 115 brzuch pod pępkiem: 89 było 100 talia: 72 było 88 biust: 89 było 94 niestety bardzo piersi mi spadły jedyny minus odchudzania No i dalej na diecie. Dzisiaj waga wskazała 74,5kg. Ja ważę 75kg mam 175 wzrostu i moje biodra to 108, brzuch 95 talia 74 ale bredzisz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh.. Mkki każdy ma inną budowę ciała i każdy chudnie inaczej i tłuszczyk nie rozkłada się u wszystkich ludzi tak samo. A jeden cm więcej czy mniej to co za róznica. Ciesz się swoimi sukcesami, a ja będę cieszyła się swoimi:) i proszę nie mówić mi tu, że ja bredzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja przez ten tydzień schudłam 0,7 kg :(troszkę mało ale nie byłam jeszcze w wc to może troszkę więcej . Na śniadanko I zjadłam jogurt naturalny na II jabłko ,na obiad zjem rosołek a co dalej to jeszcze nie wiem ale mam smak na mleko z płatkami owsianymi no to zjem na kolacje A co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariątka, ale schudłaś to najważniejsze:) A jakie macie plany na święta, żeby nie przytyć? (o schudnięciu już nie mówię :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietka świąteczna no to na śniadanko I np.pół jajka plasterek szynki chudej,mniejsze pół kiełbaski białej bez pieczywa ćwikła normalnie można jeść, II śniadania nie będzie chyba że jakiś owoc na obiad sałatka jarzynowa beż majonezu z piersią smażoną bez tłuszczu ,tak żeby tylko śniadanka były typowo świąteczne a tak resztę posiłków normalnie ,no i na pewno nie rezygnuje z ćwiczeń i minimum 1,5 godziny spacerku z rodzinką :) Wiem Misiu,a ty w jeden dzień schudłaś 4 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, moim zdaniem tak naprawdę schudłam kilogram . Tylko po prawie 2 tygodniach ćwiczeń (codziennie bieżnia + dieta) waga zaczęła szaleć i mimo, że czułam się troszkę szczuplejsza, poszybowała w górę 3 kg! Przed \"odchudzaniem\" ważyłam 81. Może organizm zwariował od nagłej dawki ruchu i stąd te szaleństwa na wadze. A dzisiaj odnotował sukces w postaci powrotu do normalności. Czyli krótko mówiąc 1 kg mniej:) od dwóch tygodni. Kiepsko. Chyba, ze teraz waga poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z wieczorka jestem nie do życia zmarł mi teściu o 20.30 masakra weszłam do nich a on leżał z otwartymi oczami mam dziś po spaniu teściowa załamana śpi u nas jutro mamy kupe załatwiania ,jeszcze przed świętami :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dziś zjadłam na śniadanko I owsiankę z odtłuszczonym mlekiem II pół grahamki i rosołek gorący kubek ,obiad też owsianka podwieczorek dwa jabłka i na kolacje 2 krążki ryżowca z szynką, serem i papryką . Cały dzień na nogach po zakładach pogrzebowych wybrać trumnę :(itd.,kancelariach i u lekarza po kartę do aktu zgonu teścia pierwszy raz coś takiego załatwiałam i już nie chce więcej normalnie szok ,a gdzie tam do czwartku . Spadam posprzątać bo w domu brudno, z ćwiczeń nici nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariątko współczuję 🌻 Zastanawia mnie ten gorący kubek. Nie pisze tego w złej wierze, bo sama się przyznałam, że też jem (jadłam?)różne świństwa. Pomijam już fakt aspektów zdrowotnych. Ale czytałam kiedyś, że prztworzone jedzenie ma zgubny wpływ na nasza sylwetke. Nawet jeżeli ma mało kalorii, to tak wpływa na całą gospodarkę wodną, hormonalną, przemianę materii, że bardzo łatwo się tyje. Lepiej ugotowac sobie wielki gar zupy samemu i pozamrażać w kubeczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym Misiu ale od czasu do czasu nic nie zaszkodzi :),a w dzisiejszych czasach to nic nie jest zdrowe, niestety wszędzie chemia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane gdzie wy jesteście tylko lokatorka usprawiedliwiona :( Ja dziś zjadłam tak śniadanie I jogurt nat.0,1 tłuszczu z otrębami niecałe 100kcal II pół litra soku z buraków i jabłka 150 kcal,obiadu mi się nie chciało dla siebie robić więc zjadłam 2 łyżki buraków plasterek szynki i 3 krążki ryżowca z pasztetem jakieś 300 kcal ,na podwieczorek małe jabłko i mandarynka i na kolacje jajko i sałatkę z pekińskiej i papryki no to w 1000 się zmieszczę , i idę zaraz ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sniadanie: kawa z mlekiem 2% gruszka II śniadanie/lunch: zupa brokułowa potem wyłowiłam kawałek śledzia w jogurcie z pudełeczka, oskrobałam go trochę z sosu obiadokolacja: kanapka z pumpernikla z sałatą, ogórkiem i plasterkiem pasztetu teraz wychodzę ćwiczyć. wiem, że po siłowni trzeba jeść białko a nie węglowodany ale ja mam straszną ochote na owoce, więc po powrocie planuję zrobić sobie cos w rodzaju musu z truskawek i malin (mrożonych) acha ,na razie nie zmieniam stopki, zeby nie zapeszać ..dzisiaj rano ..79kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No misiu waż się raz w tygodniu i dopisuj do stopki przynajmniej my tak robimy wtedy widać fajnie efekty dietki ,ale fajnie że waga ci leci tylko tak dalej :) ,spadam spać a z moje podwieczorku zrezygnowałam nie miałam ochoty :( smutno mi i nie mam zbytnio apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje śniadanko to 150ml kefiru 0 % 2 krążki ryżowca z szynką i serem na obiad zupa jarzynowa i jabłko bardzo mało ale jutro ten pogrzeb i nie miałam czasu na jedzenie zjadłam jakieś 500 kalorii to jest za mało, ale jutro jeszcze i od piątku muszę zacząć normalnie jeść najmniej 1000 . Idę spać jestem wykończona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza od dwóch dni hmmm mobilizować się zaraz i pisać ładnie jak postępy ja narazie dietę trzymam jutro się zwarzę i wpiszę w stopkę jak będzie co ech:) zaraz zjem obiadek czyli warzywa na patelnię i zmykam na siłownię bo dawno mnie tam nie było a gdzie wy się podziewacie hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osiągnęłam pierwszy cel:) Postanowiłam , że pójdę do dietetyka kiedy ..schudnę - żeby pomógł mi utrzymac wagę. Niestety jutro idę w gości, więc do wczesnego popołudnia będę jadła tylko owoce i warzywa ( w sumie jakieś pól kilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj nie było czasu byłam na pogrzebie i potem stypie . Ja dziś zjadłam 3 porcje owsianki i nie mam apetytu ,a co tam jeszcze ciekawego u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już schudłam 5kg :) Ważyłam 92, teraz już 87. Jestem uszcześliwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszce mam pytanie- Jak zrobić stopkę ? :) Bo nigdzie nie mogę znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Packaaa u góry pisze preferencje to tam sobie wejdz ustawić stopke Moje sniadanko to owsianka na sałatka gyros a potem jeszcze nie wiem spadam na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi waga znów wariuje w tamtym tygodniu 70 dk a w tym tygodniu ponad 2 kg ,ale to przez ten pogrzeb chyba Idę zjeść jajko na śniadanie narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas mało niema z kim popisać co z wami ? :( Ja dziś zjadłam I śniadanie jajko ,II 300 ml soku pomidorowego ,obiad salaterka rosołu, podwieczorek pół puszki fileta z śledzia i ćwiartkę grahamki i na kolacje pół jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) zjadłam właśnie I śniadanie pół bułki sojowej z pasztecikiem drobiowym i papryką na II będzie szklanka soku pomidorowego ,obiad pomidorowa ,podwieczorek pomarańcza kolacja owsianka. Życzę miłego dnia spadam do przedszkola i na zakupy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie narazie oki chodź po weekendzie hmm trochę przybrałam na wadze jak zwykle a to tu już nikt nie zagląda co??? a Panda gdzie założycielka wracajcie i piszcie co tam u Was:):) dariątko gratuluję sukcesu oby tak dalej mnie już tak dobrze nie idzie :( Skąd u Ciebie taka motywacja hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, przez burzę nie mam neta już długo i nie mam skąd pisać, teraz jestem u kumpeli to piszę. Zmieniamy operatora tak że neta będę mieć do 3 tygodni. Trzymajcie się cieplutko, myślę o was i pozdrawiam mocno, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×