Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda 120

Kto powalczy ze mną? z 90 kg na 60!

Polecane posty

Menia ja mam dosyć szczupłe nogi i jak zaczynam chudnąć to brzuch zostaje a nogi robią się jeszcz szczuplejsze :( za córką bardzo tęsknię ( ale przyjeżdza na święta i niedługo będę miała wszystkich w domu :D) Nieważne ile lat dla matki to zawsze dziecko. :) Minutka - dzieci należy bardzo kochać, mniej rozpieszczać i nie faworyzować ( lepiej jak się trzymają razem przeciw mamie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemela ale możesz założyć mini a ja długość za kolanko bo od kolana w góre to makabra Minutka pamietam te czasy i słuchaj elemeli dzieci nie można w żaden sposób wyróżniać da to fatalne skutki w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to wiem. Sama mam czworo rodzenstwa z ktorego dwoje bylo stawiane wyzej niz pozostali:( Wiem,wiec jakie jest ryzyko. A pisze z domu. Wlasnie siedze z dziecmi w kuchni.Laptop na stole,a my tworzymy "dziela sztuki" ze wszystkiego co sie da:D A niedlugo bedziemy sie zbierac,bo córcia na 13.00 ma do przedszkola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mINUTKO FAJNIE CHODZIĆ Z CÓRCIA DO PRZEDSZKOLA NAJBARDZIEJ CZEGO WAM TU ZAZDROSZCZE TO WŁAŚNIE TE CÓRCIE U MNIE SAME CHŁOPY W DOMU I TYLKO O SAMOCHODACH MOTORACH GADAJA A JA CO TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO BO DZIŚ ZIĄB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dopiero co odprowadzilismy z synkiem córe do przedszkola:) Maly teraz pewnie sie przespi z godzinke,wiec mam chwile tylko dla siebie:D U mnie nie tyle zimno,co wietrznie.Ale takie to juz uroki irlandzkiej pogody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie do domku dotarłam strasznie szaro na zewnątrz musze chyba do solarium zacząć chodzic bo mnie ta pogoda wykonczy Minutka poodpoczywaj sobie po pewnie sie narobisz w domu jak diabli ja ide z psami na łąki musza sie wybiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie wietrznie i deszczowo dzisiaj:( wczoraj tak byłam zapracowana, że zapomniałam o jedzeniu ale dziś znowu mniej na wadze, :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki Jak zimno pada wieje listopad czy co Minutka to ty w irlandii jesteś a to na stałe czy na jakiś czas Tess jak dieta a jak sie udał spacer z pieskami my nie mamy psów ale za to mam dwa koty z którymi nie da sie pobiegać można poleżeć i pomruczeć:) Elemela super jak przyjemnie to powiedzieć i usłyszeć prawda a co ty masz tak dużo tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) A u mnie zapowiada sie na ladna pogode:D Sloneczko pieknie swieci,oby sie tylko wszystko popoludniu nie pozmienialo.Bo i tak tu bywa.Rano pieknie,w poludnie deszcz,wieczorem wichura,ze hej:( Wczoraj mialam niesamowita ochote najesc sie wieczorem.No tak mnie kusilo,ze wytrzymac sie nie dalo.No i sie skusilam.Ale zjadlam tylko utarte jablka:) Chyba wiec nie jest tak zle:) Aczkolwiek bede sie starac nie jesc juz nic po 18.00:) A sniadanie.No coz.Znow tylko jablko.Ciezko mi wychodzi to jedzenie sniadania. Na pocieszenie tylko moge dodac,ze nie ciagnie mnie ani do slodkiego,ani do pieczywa...Jedynie owoce pochlaniam w zatrwazajacej ilosci.Jak nigdy dotad:D Ale na wage jeszcze wole nie wchodzic.Bede sie wazyc co tydzien,badz dwa.Wtedy(jesli sa efekty) to spore,a to dla mnie najwieksza motywajca. Ulubione spodnie czekaja w szafie.Juz sie nie moge doeczekac kiedy je na tylek zaloze. A poza tym mam nadzieje,ze do swiat cos drgnie. Swieta spedzamy w Irlandii,ale w przeciwienstwie do ostatnich nie bedziemy sami,bo przylatuje do nas moja siostra z chlopakiem:D Cieszymy sie bardzo.Ostatnie Boze Narodzenie nie przypominalo swiat,mimo,ze choinka byla i Wigilia jak sie patrzy.Ale zawsze spedzalismy te swieta w duzym gronie,a teraz tylko sami z dziecmi.I jakos swieta nie mialy juz tego swojego uroku. Moze teraz bedzie inaczej:) A w Irlandii mieszkam ponad rok.Czy na stale??Sama jeszcze tego nie wiem:) Pozyjemy,zobaczymy:D Milego dnia Wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minutka - od jabłek jeszcze nikt nie utył tak słyszałam. ale ja tyje od owoców :( sprawdzone na 100% podczas wakacji stwierdziłam że nie bedę jadła kolacji to może schudne - i zamieniłam sobie kolację na dwie trzy brzoskwinie albo nektarynki. \"odchudzałam\" się w ten sposób ze dwa tygodnie i efekt - przytyłam chyba ze dwa kilogramy :( ale kazdy ma inaczej chyba już będę sprzątać dom na święta - jak pojeżdżę na szmacie to może trochę kalorii stracę :) tess - trzymasz się? menia jak tam kopenhaska? prima co tam słychać? a panda to gdzię się podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Minutka wprowadziłaś cmnie już w atmosfere świąt ciesze sie że nie bedziecie sami bo to jest chyba najgorsze w tych dniach a z tymi owocami to uważaj maja dużo cukru i weglowodanów łatwo po nich przytyć lepiej w czasie diety ograniczyć do dwóch jabłek dziennie i Tess nam tu pisała o ananasie który dobrze działa na odchudzanie Elemela ja też pomału myślę o świątecznych porzadkach bo nie lubie na ostatnia chwile za dużo mnie to kosztuje nerwów a dieta rewelacyjna jak narazie nie zmieniam stopki ale czuje że was zadziwie Tess co tam u ciebie a reszta dziewczyn co sie nie odzywa pisac i to szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane :-) Znalazłam trochę czasu żeby zaglądnąć, bo przez ten remont nie mam na nic czasu. Nadrobiłam wszystko, fajnie że się trzymacie! Ja też się trzymam! menia - i bardzo się cieszę że się tu zebrałyśmy :-) i walczymy dalej!!! a co do wieku to nie ważne ile się ma tylko na ile się czuje :-) Tesss - nic się nie martw, może to mały zastój a potem ruszą kilogramy, czasem tak jest. A na Sylwka to nie mam pojecia gdzie nas wywieje a może i w domu będziemy kto wie. prima - mamy to samo, walczymy z tymi naszymi kilosami i nie jest łatwo ale dajemy radę i ty też dasz!! Minutka - witaj, pewnie że cię przyjmujemy :-) zaglądaj kiedy możesz! Ja mam to samo, rano mogę nie jeść wcale ale wieczór zeżarłabym wszystko :-( ale teraz dietka i już. U mnie to córcia je śniadanie w przedszkolu a sunuś zawsze je płatki z mlekiem rano (butlę olał jak miał 1,5 roku), mąż też jak nie ma 1 zmiany to wcina z nami, tylko ja przy kawie siedzę bo mi nic nie wchodzi rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto śpiochy śpicie ja już od ranka latam jak wariatka bo boje sie że ciężko będzie mi dzis sie wyrobić jak zwykle zaplanowałam intensywnie cały dzień i już sie denerwuje że nie zdaże Panda a Ty jesteś na tej proteinowej diecie bo ja tak planuje po skonczeniu kopenhaskiej na nia przejść Ta moja dieta ma zalete rano tylko kawa i mi to pasuje a dziś już 4 dzień i jakoś leci bez szczególnych dolegliwosci TESS ELEMELA PRIMA PAULA co tam z wami Minutka u mnie dziś słońce a jak w Irlandii i jak postepy w dietkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przez te wiatry to nie działał mi net w domu a wczoraj szkoliłam cały dzien dziewczyne do pracy na grudzien i po prostu nie bylo jak zajrzec i przywitac się z Wami wczoraj wlazłam na wagę ( nie moglam sie powstrzymac i kilo mniej ) i juz nawet bardzo glodna nie jestem bo wczoraj tez mialam urwanie głowy i o jedzieniu nie myslałam no ale w niedzielę mam prawdziwy sprawdzian zaproszenie do teściow na obiad a moja teściowa to jest anty do diet a jak gotuje !!!!niebo w gębie a jutro pewnie tez będe kuszona bo moi męzczyzni leniuchują i pewnie bedzie zamowiona pizza dzisiaj bede sprzątaj caaały dom, odkurzanie i mycie podłóg wiec chociaz nie mam na to ochoty przynajmniej sie pocieszam ze spale troche kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia w tej chwili też mam lepszą pogodę ( tzn świeci trochę słoneczko) bo rano to za oknem miałam widok jak w londyńskim horrorze. Gratuluję ci serdecznie - wiem że na kopenhaskiej się ładnie chudnie - ty jesteś rzeczywiście "zawziętus" U mnie zastój :( - mam @ - i apetyt mnie podstępnie atakuje :( postaram się powalczyć !!!!!! dziewczyny nie bądźcie takie - popiszcie trochę co u was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tess 🖐️ może powiesz że masz nieżyt żoładka u tesciowej? nie bedzie cię zmuszać do jedzenia a w domu nałóż klamerkę na noś :D żeby ci pizza nie pachniała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka dobra jestem w 'udzielaniu rad" a sama to się wczoraj pistacji najadłam prawie bez umiaru 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menia moje psy to wielkie bestię a najchetniej to by mi na kolana wskoczyły no i kazde chce uwagi wiec jestem doslownie rozrywana ale lubie to kocham te dwa moje futrzaki baaardzo a poniważ mieszkam daleko od swoich dawnych znajomych, przyjaciól przynajmniej ciesze sie ze mam z kim wyjść na spacer chociaz pewnie ludzie na mojej wsi maja mnie za dziwowisko bu tu nikt z psami nie spaceruje a trzyma na łańcuchu myslalam tez by przygarnac jakiegos kotka ze schronu ale rottka to by od razu zjadla kociaka bo taka menda jest wiec nie ryzykuje ale moze kiedys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamela tesciowa wie o diecie i strasznie sie martwi bo u niej na piętrze mieszka anorektyczna o ktorej wspominalam na topiku i dlatego jest anty do diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj mam dylamat od rana czy kupic na niedziele kawałeczek ciasta czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minutka a jak wyglada sprawa zaopatrzenia sklepów w Irlandi własnie pod kątem Wigilii i Swiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja:) Cosik dzis mi sie zaspalo:P Ale to przez to,ze polozylam sie spac dopiero po 6:00 :D Jedyne co dobre w tym wszystkim to to,ze po 18:00 do teraz wlasnie nic z jedzonka nie tknelam.A ssalo mnie porzadnie:D Na wage jednak jeszcze nie wlaze. Poczekam sobie do niedzieli albo nastepnej niedzieli.Choc nie powiem,ze nie kusi:) Wczoraj nawet moj slubny w koncu sie zorientowal,ze od kilku dni inaczej sie odzywiam i cwicze,ale na razie nic nie mowi:) Co do zwierzakow ja mam dwa koty i swinke morska i ciekawa jestem bardzo komu je wcisniemy na czas urlopu w Polsce:P A jesli chodzi o swieta to wszystko idzie dostac w polskich sklepach.Jest ich tutaj kilka.Fakt tylko,ze za niektore produkty porzadnie sie przeplaca.Taki karp na przyklad w tamtym roku kosztowal 7-10 euro za kilogram,a do tego zamrozony(takie wymogi):D Nie wspominajac juz o grzybkach suszonych czy masie makowej badz serowej:( Wedliny,sery,polskie slodycze i inne-wszystko jest dostepne badz do zamowienia:) Nawet oplatek mozna kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję. U mnie zimno i wieje a rano to troszkę śniegu było nawet gdzieniegdzie. menia - tak jestem na proteinowej i bardzo mi się podoba. Mogę jeść kiedy chce i ile chce z dozwolonej listy. Tak że rano tylko kawa i już :-) Wiadomo że smaki są na inne potrawy ale jak w każdej diecie trzeba z czegoś zrezygnować i się poświęcić. A jak u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kurcze problem:( Nie wiem czy to przez dietke czy intensywne cwiczenia i spadek wagi(bo az sie zawazylam i ubylo mi 2 kg:D ),ale mam straszne mroczki przed oczami. Szczegolnie jak cos czytam czy pisze to mi sie wszystko zlewa w calosc:( Nie czuje sie glodna,ogolnie super samopoczucie,ale te mroczki mnie wystraszyly:( No sama nie wiem skad to sie wzielo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minutka chyba to nie ma zwiazku bo skoro jesz w miarę normalnie ...... moze to cos z ciśnieniem nie mialas z nim problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie sytuacje zdarzyly mi sie dawniej,kiedy jako malolata sie glodzilam:( Dlatego sie ciut teraz wystraszylam. Ale wypilam slodzona herbate i troszke przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;] ja ostatnio troszke popuscialam dlatego sie nie wypowiadalam. id dzisiaj znowu moj ukochany rygor ;] troche glupio wyszlo,ze akurat na sam weekend mi przypadla scisla dieta ale coz. dam rade;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×