Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Tukuś,az ci zazdrosze,ale męcz go męcz !!!! moze z czasem wszystko ci sie ustabilizuje i bedziesz znowu miala pewnosc co do dni plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia ciesze się bardzo, że wam się układa. Teraz coraz mniej jest takich związków:) A co do mnie to ten miesiąc będzie męczący hehehehehe Chyba bede się musiała podnieśc z łóżka bo ona tej kolzuli to do Bożego Narodzenie nie wyprasuje ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak bedzie sie zblizal termin(3 miesiace przed) poczecia to bede jadla tony kwasu foliowego i zmienie pewnie tryb zycia na zdrowszy niz teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam zamiar ze od cerwca zaczne łykać takie witaminy dla kobiet w ciazy hehe , tam jest zelazo magnez cynk i kw foliowy bo tez ostatnio czytalam ksiazke ale od poczecia do 1 roku zycia:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietajcie dziewczyny o badaniach najlepiej przed planowana ciaza idzcie do gina on wam zada podstawowe pytania i zrobi badania bedziecie spokojniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja az tak bardzo chyba starac si enie bede bo im bardziej dbasz o siebie odwiedzasz lekarzy i w ogole to tym cieżej się w ciąże zachodzi;p ja zdrowy tryb zycia zaczełam miesiac temu bo chce schodnac do wesela z jakies 7kg hehe:P Ale jak narazie nic nie schudlam:( ale ralam tabletki i sie pocieszam,że to przez to hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Siedze w pracy i nic mis ie nie chce. Pogoda straszna, leje deszcz i jest wichura. Przez to jestem strasznie leniwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tosiu,ja tez niedlugo bede w pracy i postaram sie podlaczyc do netu.trzymaj sie dzielnie,niebawem pojawi sie wiecej dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu,nie chce mie sie wracac do poprzednich stronek,a jestem ciekawa co Ciebie tu sprowadza? wczoraj mnie tu za duzo nie bylo,stad te braki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dwie stronki wczesniej się do was przyłączyłam. Napisąłam, ze jedną ciążę poroniłam i teraz staramy się z mężem dalej. I mam nadzieje, ze tym razem nam sie udało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wcześniej niż tydzień po spodziewanym @. Tak zdecydowaliśmy z mężem, chociaż teraz to mój mąż mnie namawia, żebym poszła na bete. Ale sobie poczekam. Nie chce się rozczarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. sori ze wczoraj nie popisalam z wami. ale moj maz wracal wczoraj z pracy(ogolnie wraca w piatki zawsze) wiec musialamcos dobrego przygotowac. wiec,niedosc ze musialam ugotowac zupe koperkowa dla malego,ogorkowa dla nas to jeszcze robilam rybe po grecku. no a Kacperek odczepil sie od mamy dopiero po poludniu i posiedzial troche z prababcia. alewszystkim smakowalo wiec jest super. tukus zycze ci bys zaszla w ciaze tak jak ja. gumka pekla-dziecko jest. bez planowania,bez wczesniejszysz tabletek. szkoda mi was dziewczyny ktore nie mozecie odrazu zajsc w ciaze. i z calego serca zycze wam zebyscie i wy mialy takie piorunki jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Kingusia?tak sobie mysle ze moze takie wyjscie jest najlepsze.my wczoraj podjelismy z narzeczonym decyzje ze jeszcze rok zaczekamy w nastepnym styczniu zaczniemy sie powaznie starac,ale tak to jeste ze jak sie starasz to przewaznie nie wychodzi:)wiec jak bede w ciazy wczesniej to bede sie tez cieszyla:) Ile masz lat??? i jak sobie z tym wszystkim poradzilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 19 lat. takze dosc mloda jestem ale wiecie co,nie zawsze wiek jest najwazniejszy. ja np sama sobie radze jakos ze wszystkim. moj maz ma 22. i powiem wam ze jest idealnym ojcem i mezem. takze on tez widac dorosl do tego. ciezko bylo na poczatku. jedna pensja,multum wydatkow. ale jakos dalismy rade. teraz juz jest lepiej. i ja osobiscie ciesze sie ze mam tak mlodo dziecko. dziecko sobie odchowam i bede nadal mloda. a w przyszlosci jak moj niunio weznie przyklad z rodzicow bedziemy mlodymi dziadkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domimi
hej dziewczyny, fajnie sie was czyta, w koncu jakies grono mlodych mam albo starajacych sie. ja mam 19 lat i od kwietnia staralam sie z mężem o dzidziusia. W pierwsza ciąże zaszłam w wieku 17 lat ale niestety okazalo sie ze byla to ciąza martwa. Nigdy mi nie dawalo to spokoju wiec zaraz po maturze zaczelismy z mezem ,,dzialac" no i teraz sie udalo:) jestem w 6tc i życze powodzenia wszytkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×