Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Już niech on sie czuje , ze spokojnie pracuje pfff moze to zrobic jak ja skoncze:):) Szczesliwa ona ładna suknie :) Ja juz mam swojego faworyta http://www.mlodaimoda.pl/index2.php?option=com_jce&task=popup&img=images/stories/san-patrick-2009/1-parabola/parabola2.jpg&title=Suknia_ślubna_San_Patrick_Parabola&w=573&h=736&mode=0&print=0&click=0 nie mówie ze musi byc taka sama, albo ze bedzie taka bo do tego czasu kiedy chce brac slub to pewnie jeszcze ze 100 wynajde , ale narazie ta mi sie najbardziej podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie boli nic przy @. przed zajsciem w ciaze umieralam pierwsze dwa dni. ale po porodzie,dzien wczesniej zlapie mnie ze dwa razy skurcz macicy i dostaje@. tylko ze jestem taka zmeczona przy niej. nawet mi sie nie chce tylka podnies by poprasowac malego ciuszki. len dzis ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała skromne wesele, ale mam sporo rodzine i mój tez i sporo znajomych takze raczej male wesele nam nie wyjdzie. A co do poeniedzy to sie jeszcze nie zastanawialam,mamy juz troszke odłozone takze moge troszke zaszalec jak to mój mówi tylko ze ja pomysłów nie mam od czego zaczac i mu sie wydaje ze to jeszcze tyle czasu. Nawet daty ustalonej nie mamy, narazie sa tylko plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja to chyba pojde spac. poczekam jeszcze chwile na meila i spadam. szukam jakejs pracy chalupniczej. moze znacie jakas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my po nowym roku juz idziemy rezerowac sale bo lokal juz praktycznie mamy wybrany.tez wolalabym skromne wesele ale mam duza rodzine sama moja mama ma 7 rodzeństwa wiec troche tego jest.szczerze powiedziawszy zastanawialam sie nad weselem tylko rodzice i swiadkowie ale moj mowi ze taka impreza zdaza sie raz w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmama dobranoc :* a co do tej pracy to kiedys moja kolezanka szukała bo urodzila blizniaki ale chciala tez zarabiac i przez dwa miesiace skałądała długopisy, a potem ugadała sie z takim panem , ze on jej faktury do domu przywoził a ona rozliczała i , ze pieniazki jej były potrzebne to dostawała co dwa tygodnie z tego co pamietam po troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nad takim myslałąm na około 15 osób , ale wiesz jak to jest . Zaprosze jedna ciotke to terszta sie obrazi i tak samo jest ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest poobrazaja sie i tyle bedzie.Wiec nie mamy wyjscia , zrobimynieco wieksze wesele. Musimy jakas date ustalic , ale ciagle cos stoi na drodze, a to jego praca , a to moje studia, teraz jeszcze ste staramy o dzidzie chocoaz narazie bez skutku ehh chyba po swietach sie wybiore do lekarza na jakies badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiac to nie wiem pamietam ze kiedys cos mówiła , ze za paczke dostaje 9 zł ale nie wiem jaka to była paczka i ile w niej długopisów było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jesli mozna spytac to ile wydałas na cały slub? Mmama wiesz pamietam , ze ona nawet mowiła ze nie jest zle z tymi długopisami , dostawała paczki i składała kiedy chciała i miała na to chyba z tydzien albo dwa i kolejne dostawała, ale jak to dokladnie było to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyl szkole policealna technik budowlany chce robic jeszce kurs na wozki widlowe.jak tu nie znajdzie pracy to wyjerzdzamy do Anglii moze tam sie uda ok dziewczynki spadam spac bo jutro rano na zajecia a potem do pracy dobranoc:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na wesele + poprawiny na 100 osob ze wszystkimi pierdółkami wydalismy 18tys Wesele nie było za miastem tylko praktycznie w centrum gdańska na sali na ogródkach działkowych. Menu na osobe wyszło 88 zl( alkohol ciasta i jedzonko) miałam dziewczyne do dekoracji sali i koscioła, urozmaicone menu( było duzo wszystkiego od bigosu bo wedzone wegorze), mielismy super orkiestre na weselu i poprawinach( 2100zl) zaoszczedzilismy na takich rzecach jak: wiozl nas chrzestny męża moja ciocie przenocowaly gosci( tzn polowe zmoje rodziny bo ta czesc byla przyjezdna) Róznica w kosztach jest zasadnicza troszke pomyslu i mozna Ja mogłam zaprosic sobie tyle osob ile chcialam i nie musialam sie martwic ze place po 200 zl za osobe. jedzenie nie roznilo sie niczym od tego z restauracji, a przynjamniej wiedziałam że jest swierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wesele wydalam 25 tysiecy na 130 osob. moje wesele bylo na wsi wiec to sie inaczej liczy troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wczoraj mnie nie było bo glowa mnie chlernie nolała i o 21 poszłam spać, teraz lece na praktyki ale wieczorkiem będę:) A co do wesela to ja płace 100zl za os + ciasta, tort, alkohol, napoje. Sala jest juz udekorowana, ale jezeli ktoś chce to może sobie zrobic swoją, sale dekorowac będę ja z przyjaciółkami, tak samo kościół, wieźć nas będzie kolega, no ale ile to wyjdzie to nie wiem:0 A co do sukienki to wieczorem Wam wysle linka do niej, no i chcę wypożyczać za 800zl , a nie kupowac bo szkoda pieniędzy na kupno:) No i to tyle:) do wieczorka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki,alez mnie dzis glowa boli,Emti chyba mi ten bol oddalas,co? to w koncu ile to weselich ma kosztowac? 18tys? kurcze jakos duzo sie wydaje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×