Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

Karola,obiecuje zrobic to jutro,bo juz padam:( pomozesz mi jakos zorganizowac ten moj wykres jutro??? pozdrawiam.do jutra.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam wszystkim milego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:* Ja tyko na chwile bo zaraz obiad będę jeść ,a potem z siorka kuzynka i przyszlą teściową na miasto wyruszam hehe:D No i od wczoraj jestem w UK :) Jest świetnie:) Od mojego nie mogłam przestać się przytulać:) A w nocy było gooorąco hehe:D No ale z zabezpieczeniem:) No i teraz moje kochanie jest w pracy, my zaraz wyruszamy na miacho, a on po pracy nas odbierze:) Przeczytałam wszytko co pisałyście. No i widze że do świąt się przygotowujecie pełną parą:) Ja tylko będę pomagać ,bo moja mama będzie wiekszość robić:P Ajj uwielbiam święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochana nasza Emilciu!!!!!!!! ahh,nie bylo cie tylko chwile a juz sie za toba stesknilam!!! no no,my juz sobie wyobrazamy ze ostro w nocy byle hihihih:D:D:D ahh,ciesze sie ze wszystko u ciebie ok!!!!! mam nadzieje ze o nas nie zapomnisz i nadal bedziesz z nami pisac:) buziaki dla ciebie i twojej rodzinki:D:D:D Kingusia,ja sie czujesz? ja uwielbiam swieta ale juz sil nie mam.hehe ale sie nie poddam:Djak tam twoje malenstwo? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu tylko na chwile, niemoge za dlugo siedziec bomoje nerki na tym nieziemsko cierpia.Mam nadzieje ze u Was dziewczyny wszytsko ok i ze chociaz Wy czujecie ta swiateczna atmosfere bo ja nic a nic.. Jesli chodzi o mnie to trudno cokolwiek powiedziec, z Maluszkiem jest wszystko dobrze, moze sie okazac ze to jednak coreczka =)) Mam nadzieje dotrwac jak najblizej dnia porodu. Buzka dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endyrka
hej mam 22 lata i rocznego synka :) i myslę, ż to najlepszy wiek na dziecko bo mamy siły by pogodzić pracę ze studiami i wychowywaniem dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Co tam u was słychac? Ja mam dzisiaj spokojny dzien wiec bede wieczorkiem mogła pogadac bo nie bede zmeczona:) Za tydzien o tej porez bedzie pierwszy dzien swiat , jak ten czas szybko leci. Jeszcze troszke i robie test jutro lub w sobote. Mam nadzieje, ze moze tym razem sie udało. Pozdrawiam wszystkie bardzo bardzo mocnooooo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki,ja tez wieczorkiem bede miala wiecej czasu to pogadamy.w takim razie do pozniej:)papapa a pani Emilka to juz zapomniala o nas??? Emilka co to ma byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytkim. ja tylko na chwileczke. moj niunio ma zapalenie krtani i strasznie marudzi i placze. powoli opadam z sil. mam nadzieje ze po lekach zacznie mu przechodzic,bo byly kosmicznie drogie. buziaki dla was dziewczynki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:* mmama - synek napewno wyzdrowieje:) będzie dobrze:)) angioletto- melduje się :) Tukuś- trzymam kciuki:* A co do mnie to ja nie mam teraz czasu, przygotowania do świąt idą pełną parą:) Uszka zrobione, krokirty też no i dzisiaj robię pierogi:) U mnie wszytsko ok , nic ciekawego się nie dzieje:p Wieczorem nie siedze na necie bo spędzam czas z moim Skarbem:) Jutro na miasto jedziemy bo trzeba jeszcze pokupowac pare prezentów;p A jak tam u Was? Co już macie zrobione ? Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo ladnie Emti;) ja jeszcze mam duuuzo do zrobienia ale jakos powoli leci.od dzis mam dni plodne wiec ruszam do boju,hehe!!!:D:D:D odezwe sie wieczorkiem.buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was bardzo serdecznie:) Mama mam nadzieje, ze z dzidziusiem juz wszystko dobrze.:) Emilko no teraz masz sporo czasu do spedzenia tylko ze swoim :) Angioletto ja tez powoli sie szykuje , dzisiaj okna umyłam:) Cos mam wrazenie , ze moze teraz sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mój pojedzie do apteki po test rano. Jakos tak dziwnie albo na okres albo na ciaze. Poprzednio tez mi strasznie piersi spuchły i okazało sie ze na okres a ja myslałąm ze na ciaze , wiec teraz juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Ciebie kciuki!!!!! napisz koniecznie co wyszlo, a kiedy @ powinnas dostac??? masz jeszcze jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:* No to Tukus trzymam kciuki z calych sil:)))) Ja tam przepisów żadnych nie znam;p a na wigilie robimy z mama, uszka, barszczyk, krokiety, pierogi z kapusta i grzybami, rybe po grecku, karpia w galarecie, karpia smazonego, sledzie w śmietanie , sledzie w oleju:) Sałatke warzywną, galarete, gołąbki, no i jeszcze różne miesne poterawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Emti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co u ciebie?????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja sie stesknilam(no wiesz tak internetowo hehe):D:D:D jak ci tam leci czas??? i wogole jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie się sprzeczam z moim Skarbem że ma iść wstawić pizze a on mówi że to ja mam ja wstawić hehe:P Ale mi się nie chce jej pilnować i najwyżej nie będzie miał co jeść hehe:P Biedny , wiem wiem:P A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×