Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość gagatekagatek
no a gdzie autorka ?zadzwonił? bo ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubululu
a no tak zapomnialam, ze kregi musza miec kontrole nad moim zyciem seksualnym tak jak facet 3000 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie ranyyyyy
co za kraj dziewczyne zaraz odsadza od czci i wiary za zrobienie laski a tolerujecie o wiele wieksze świństwa, które widzicie na co dzień i jakoś nie krzyczycie ---- co za obluda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ciekawa jestem , ale obstawiam raczej , że nie zadzwoni - no chyba że ma ochotę na powtórkę z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na miejscu chłopaka bym się cieszył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za ludzie - skąd wiesz , że tolerujemy i nie krzyczymy?? Nie mierz wszystkich swoją miarą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej posluchaj
mysle niunia ze zupelnie nie poszlas moim tokiem myslenia. mowiac o pedofili mowimy o krzywdzeniu kogos. zakladam ze chlopak skrzywdzony sie nie poczul. ja twierdze tylko, ze w sytuacjach gdy dwoje dojrzalych ludzi ma na siebie ochote nie powinni tego hamowac bo w jakim celu? i co Twoim zdaniem jest wyznacznikiem czlowieczenstwa? bo nie wiem czemu tym wyznacznikiem mialoby byc to ze ktos jest w stanie powstrzymac sie przed uprawianiem seksu. jasne kazdy potrafi sie powstrzymac ale tylko po to zeby sobie udowodnic ze potrafi? to, ze autorka czuje sie z tym zle swiadczy o tym, ze do takich sytuacji nie przywykla, ze faktycznie naklada na siebie jakies ograniczenia, czy wynikajace z jakiegos moim zdaniem blednego pojmowania moralnosci czy dlatego ze to nie wypada nie wiem i na ten temat sie nie wypowiem. ja sama pozostaje przy swoim zdaniu, jesli masz ochote z kims sie przespac i nikt na tym nie cierpi rob to, masz ochote zrobic komus laske pod stolem i nikt na tym nie cierpi- do dziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
ja bym sie tak nie przejmowala ,zrobiła co chciała i tyle ludzie gorsze rzeczy robia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubululu
a co prawiczek chcesz sie podpiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie niedostepne
prawiczku tam tylko faceci maja wstep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bedzie dobrze
My tu sobie gadu gadu,a gdzie autorka tekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
to nie sredniowiecze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialby bo już odczuwa
uporczywy ból nadgarstka prawej reki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopak skrzywdzony się nie poczuł - autorka za to poczuła się jak szmata, owszem wyznacznikiem człowieczeństwa jest między innymi umiejętność w pewnych sytuacjach powstrzymania się od seksu (odnośnie pedofilii - fakt wychodzę troskę poza temat , ale dotyczy to właśnie hamowania popędu), owszem autorka nie przywykła do takich sytuacji - twoim zdaniem powinna przywyknąć?? Napisz mi jeszcze jakie twoim zdaniem jest BEZBŁĘDNE pojmowanie moralności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śreniowiecze sredniowieczem
a puszczanie to puszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
a On pewnie do konca zycia tego nie zapomni hehe mysle ze nie codzien tak ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubululu
a ktorego karmelu klikacie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
przeciez pisła ze nie robi tak na codzien to nie jest puszczanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet3000
ciekawe kiedy slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni post - nic więcej dodawać nie trzeba - nazywajmy rzeczy po imieniu - jak któś uważa to co zrobiła autorka za naturalne - ok , ale jednocześnie godzicie się na to , że wiele osób nazwie was tak a nie inaczej i wmawianie innym że jawne kur**two kur**twem nie jest jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jeszcze nie wiesz
czy 100% dowiesz sie po 1 seksie :) obstawiam max 10 % hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet3000
jest takie powiedzenie kurwa kurwie glowy nie urwie i to jest prawda :) pozdrawiam kobiety wyzwolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam - zbyt ładna pogoda jest żeby w domq siedzieć a temat rzeka - dyskutowac można do rana - prawiczek 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubululu
facet powinienes pozdrowic jakiekolwiek kobiety bo chyba nie masz z nimi za czesto do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhmmmmmmmmm
Dziewczyna zrobiła loda kolesiowi który w koncu się z nią umówił i jej się podobał.Martwi się teraz cczy on nadal będzie chciał się z nią spotykać.Czyli coś do niego czuje. Podniecił ją i trochę wypiła więc to zrobiła. W sumie lepiej jakby tego nie zrobiła ale zrobiła i po ca ją potepiać i wyzywac od dziwek? Lód bożee wielka sprawa normalnie z grabiami na nią. A ty autorko tekstu, po co sama się potępiasz? Co to wogóle za facet który teraz ucieka przed tym co się stalo? Olał cię?ale powinien powiedziec ci chociaz prawde prosto w oczy>to jakiś dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatekagatek
a Ci co najglosniej krzycza sami pewnie nie jedno maja za uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Jak mozna tak sie schlac, aby tak puscily hamulce?:O Wyszlas na latwa obciagare, taka prawda. Czasu nie cofniesz, ale masz przynajmniej nauczke, nigdy nie pij wiecej niz jedno piwo w otwarzystwie facetow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niunia
jakie jawne kurestwo ???? dziewczyno coś ci sie w glówce poklepalo dziewczynie sie przytrafilo po alkoholu a ty zaraz ze szmatami i kurestwem wyjeżdzasz pilnuj wlasnej dupy i nie osadzaj innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej posluchaj
zgadzam sie co do tego ze w pewnych sytuacjach nalezy sie od seksu powstrzymac ale tak jak pisalam wczesniej- w sytuacjach gdy seks jest dla kogos krzywdzacy a nie w sytuacjach gdy powstrzymujemy sie bo nie wypada. dlatego nie uznaje podefilii, zoofilii, gwaltow i seksu w otoczeniu ludzi ktorzy nie zycza sobie tego ogladac. we wszystkich innych przypadkach nie widze podowu aby sie ograniczac. pytasz o moje pojecie moralnosci- nie twierdze ze jest bezbledne, ale ogolnie moralnosc pojmuje jako zasade nie krzywdzenia innych a nie sprawdzanie swojej silnej woli. jak dla mnie przypadkowy seks jest mniej szkodliwy moralnie niz obrabianie komus tylka, sciaganie na egzaminach, czy nie ustapienie miejsca w autobusie starszej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Do osob, ktore twierdza, ze to normalne...Zapytajcie sie facetow czy chcieliby za zone kobiete, ktora w przeszlosci robilla laski na pierwszym spotkaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×